Ismerkedésről, partnerkeresésről +/- véleménnyel
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Úgy érzem, egyre inkább szükség van egy ilyen topikra is, mert egyre többször felszínre kerül, egyre hevesebb kommenteket szül, hogy sokan az utolsó pillanatban gondolják meg magukat, vagy egy szó nélkül tűnnek el (örökre) válasz nélkül hagyva a másikat.

Személyeskedés, fikázás nélkül, kulturált hangnemben folyó véleménycserét, gondolat megosztás kérnék!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#377   2016. 10. 07. péntek 23:24
X Törölt felhasználó (969482)
van ez igy de egy év után nem láttad ? vagy miben volt a csalodás
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2016. 09. 18. vasárnap 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 18. vasárnap 09:01
Sajnálom de a távoli kapcsolat tartásban nincs szerencsénk. Volt már ilyen és vele sem tudtunk 2 nél többször találkozni. A csalódásról csak annyit hogy ezt nem tudatjuk előre. Azzal a sráccal is nagyon jó volt minden. Több mint egy éve ismertük egymást mire megtörtént az első tali. Csúcs volt minden és úgy éreztem hogy meg van akit kerestem. Nagy pofára esés volt. smile
#376   2016. 09. 18. vasárnap 09:01
alma100 alma100
Sajnálom de a távoli kapcsolat tartásban nincs szerencsénk. Volt már ilyen és vele sem tudtunk 2 nél többször találkozni. A csalódásról csak annyit hogy ezt nem tudatjuk előre. Azzal a sráccal is nagyon jó volt minden. Több mint egy éve ismertük egymást mire megtörtént az első tali. Csúcs volt minden és úgy éreztem hogy meg van akit kerestem. Nagy pofára esés volt. smile
(Ez egy válasz tonitoni üzenetére (2016. 09. 16. péntek 20:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 16. péntek 20:39
Szia Almácska! Ismerkedjünk. Nem csalódnál bennem
#375   2016. 09. 16. péntek 20:39
tonitoni tonitoni
Szia Almácska! Ismerkedjünk. Nem csalódnál bennem
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2016. 09. 16. péntek 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 16. péntek 14:47
Sziasztok! Ebben már nekünk is van tapasztalatunk. Ez mindenkinek máshogy jön le. Nem vagyunk egyformák. Annyi itt a pasi hogy szinte esélytelen rá találni a gyöngyszemre. De azért akadnak hasonlóan jó kaliberűek is de még a tali és még a szex után is zsákba macska. A megfelelő partnerhez csak egy dologra van szüksége itt az embernek. Függetlenül attól kit keresünk. Szerencse!
#374   2016. 09. 16. péntek 14:47
alma100 alma100
Sziasztok! Ebben már nekünk is van tapasztalatunk. Ez mindenkinek máshogy jön le. Nem vagyunk egyformák. Annyi itt a pasi hogy szinte esélytelen rá találni a gyöngyszemre. De azért akadnak hasonlóan jó kaliberűek is de még a tali és még a szex után is zsákba macska. A megfelelő partnerhez csak egy dologra van szüksége itt az embernek. Függetlenül attól kit keresünk. Szerencse!
#373   2016. 09. 05. hétfő 21:03
Caracas79 Caracas79
Sziasztok!Szubjektív véleményem szerint egy partnerkeresés ott kezdődik,hogy a kereső már alapvetően tudja mit akar,és ennek megfelelően keres hölgyeket,urakat,vagy éppen párokat.Második dolog,hogy kultúrált,tisztelettudó levelet kell küldeni a kiszemelt "célszemélynek",amit némi humorral lehet fűszerezni,hogy jobban felkeltse magára a figyelmet.fontos kiemelni,hogy empátia terén nem elmaradott személy a kereső,így semmi olyat nem akar,ami a megkeresett személynek nem kenyere!Uraim!Kizárólag párt és/vagy hölgyet kereső párnak,hölgynek nem írunk levelet,akármilyen jó lenne is velük szexelni,és nem erősködünk,hogy mi vagyunk azok a szexistenek,akiket keresnek!Időpontot nem mondunk le,csak ha valós alapja van,és az halaszthatatlan!A "nem téged kereslek,keresünk" választ elfogadjuk,és nem feszengetjük a témát!Nem kamuzunk le senkit emiatt,hanem keresünk tovább!A megkeresett személy ha nem is akar szexelni,akkor is egy rövid elutasító levelet írhatna!Ennyi jól esik az emebrnek,mert legalább számításba veszik,bár aki sok levelet kap,az nem biztos,hogy mindegyikre tud válaszolni,hiszen az ő ideje is drága!Nekem vegyes tapasztalaim vannak itt partnerkeresés terén,pedig nem vagyok egy tolakodó bunkó!.jó-rossz arány olyan 40-60 %.Száz szónak is egy a vége,ez egy komplikált dolog tud lenni,de nagyon!
#372   2016. 09. 05. hétfő 19:07
Flash89 Flash89 VIP
Sziasztok wave
Nem rég regisztráltunk az oldalra és iszonyat sok levelet kapunk ,de igyekszünk mindenre válaszolni és úgy gondoljuk hogy mindenkinek sikerült idág smile
A 95% kulturált levél ennek nagyon Örülünk Igaz volt néhány érdekes ember vigyor2
Szerintünk ha most úgy döntenénk hogy esetleg partnert keresünk vagy párt hát őszintén annyi levél van hogy kb
lehetetlen lenne dönteni hisz mi alapján ?
Úgy gondoljuk hogy példa képek vagy videók + egy két mondat alapján kizárt a döntés circling
Szóval nem is tudjuk ha majd keresnénk valakit vagy valakiket akkor mi lenne a döntés circling
Szép estét mindenkinek
#371   2016. 08. 11. csütörtök 10:36
X Törölt felhasználó (1431082)
halottról jót vagy semmit....
már a vélemény is felesleges itt annyi a tulok
#370   2016. 08. 10. szerda 00:51
tobbenjobb tobbenjobb
Mi történt itt, kipusztult ez a topik?
#369   2013. 07. 17. szerda 16:15
Andie Andie VIP Admin
A szexuálpszichológus válaszol

A "Szexuálpszichológus válaszol" újra a chat vendége.
„Másik” élet, ” hamis” sikerélmény, félelem a csalódástól, képgyűjtögetés, álmodozás? Mi lehet a „KAMU”-nak kiáltott regisztrációk mögött?"

„Kamu”-nak mondanak embereket, mert:
- nem válaszolnak
- lebeszélt találkozó meghiúsul
- nem akar találkozót sem megbeszélni
- találkozó időpontját halogatja
- képkérés után eltűnik

Neked is volt már hasonló tapasztalatod? Kamu-val találkoztál? Le kamuztak?
2013. július 18. (csütörtök) éjfélig kérdezz, vagy mondd el a véleményed, és írd meg az ugyfelszolgalat@goldengate.hu e-mail címre!

A meghívott szexuálpszichológus vendégünk válaszolni fog a miértekre, és mindazon témákra, ami sokatokat érdekel! A szexuálpszichológus 2013. július 20-án (szombaton) este 20:00-tól válaszol a kérdéseitekre a chaten, külön erre az alkalomra fenntartott szobában.
#368   2013. 05. 09. csütörtök 14:46
X Törölt felhasználó (105041)
"Sajnos" teljesen igazad van...
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 05. 09. csütörtök 14:01
"Mi van ha nem tudja meg?" - Ez a kettőtök lelkiismeretére tartozó dolog. De vedd úgy hogy eltitkolod előle. Ha a pároddal minden jó, akkor azt ami élmény nem jó dolog megosztani vele? És ha kihagyod ebből akkor egy picit be is csapod. Nézz onnan erre a témára, hogy jól esne, ha ő megtenné és te erről nem is tudsz?
A "megcsalást" mint fogalmat mindenki teljesen másképp fogja értelmezni, van akinek ehhez a "csak szex volt az nem számit" belefér, másnak ha érzelmek vannak jelen akkor vannak problémái. A megcsalás én szerintem - és ez csak az én véleményem az amikor a pár egyik tagja a másik tudta nélkül tesz bármit is. Ha megbeszélték, az már egyfajta beleegyezés.
Janigyula: Saját döntésed, ennek termét és örömét magadnak kell cipelned!
#367   2013. 05. 09. csütörtök 14:01
ravenna ravenna VIP Admin
"Mi van ha nem tudja meg?" - Ez a kettőtök lelkiismeretére tartozó dolog. De vedd úgy hogy eltitkolod előle. Ha a pároddal minden jó, akkor azt ami élmény nem jó dolog megosztani vele? És ha kihagyod ebből akkor egy picit be is csapod. Nézz onnan erre a témára, hogy jól esne, ha ő megtenné és te erről nem is tudsz?
A "megcsalást" mint fogalmat mindenki teljesen másképp fogja értelmezni, van akinek ehhez a "csak szex volt az nem számit" belefér, másnak ha érzelmek vannak jelen akkor vannak problémái. A megcsalás én szerintem - és ez csak az én véleményem az amikor a pár egyik tagja a másik tudta nélkül tesz bármit is. Ha megbeszélték, az már egyfajta beleegyezés.
Janigyula: Saját döntésed, ennek termét és örömét magadnak kell cipelned!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 05. 09. csütörtök 13:31
Mi van akkor, ha a párom nem tudja meg?
#366   2013. 05. 09. csütörtök 13:31
X Törölt felhasználó (105041)
Mi van akkor, ha a párom nem tudja meg?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2013. 05. 09. csütörtök 12:51
ha a parod megengedi akkor nem megcsalas, amúgy meg erről pasik.és nők másként gondolkodnak, szerintem megcsalas az ha érzelem van egy másik partner felé, szerintem a sima.szex nem megcsalasnak minősül, de neked szerintem a parod.fejével kell.gondolkodnod hogy hogyan élné meg
#365   2013. 05. 09. csütörtök 12:51
X Törölt felhasználó (849001)
ha a parod megengedi akkor nem megcsalas, amúgy meg erről pasik.és nők másként gondolkodnak, szerintem megcsalas az ha érzelem van egy másik partner felé, szerintem a sima.szex nem megcsalasnak minősül, de neked szerintem a parod.fejével kell.gondolkodnod hogy hogyan élné meg
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 09. csütörtök 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 05. 09. csütörtök 12:28
Sziasztok! Hihetetlenül szeretném kipróbálni a szendvics szexet legalább egyszer. Sajnos a Nejem nem tudom rávenni pedig Ő már régebben én előttem kipróbálta. Ha egyszer titokban csatlakoznék egy párhoz (akár magán vagy hivatásos párhoz) , az megcsalásnak számít ?
#364   2013. 05. 09. csütörtök 12:28
X Törölt felhasználó (105041)
Sziasztok! Hihetetlenül szeretném kipróbálni a szendvics szexet legalább egyszer. Sajnos a Nejem nem tudom rávenni pedig Ő már régebben én előttem kipróbálta. Ha egyszer titokban csatlakoznék egy párhoz (akár magán vagy hivatásos párhoz) , az megcsalásnak számít ?
#363   2013. 05. 09. csütörtök 11:38
vazelinator vazelinator VIP Admin
illik a választ elfogadni és nem bele kapaszkodni mert válaszolt, s mindegy mit és erősködni.(ez a másik oldal)
sajna válaszolsz hogy nem "téged kereslek bocsi"
s le nem kopik rólad. elkezdi bizonygatni, hogy ennek ellenére ő a legjobb, választás. s nem egy van ilyen, bár tök természetes folyamat, ha az ember, vissza kérdez a miértre, s igyekszik bizonyítani hogy nem így van, ahogy gondolja, de meddő vita, mert elsőre kialakult unszimpatikus benyomást nehéz, átírni, a bizonygatás zaklatásnak érzik, s így az rá is tesz. (s az is hogy sokan reagálnak az egyszerű válaszra vissza és nem fogadják el a "nem téged kereslek", s mindegy, hogy vissza kérdéssel vagy egy bicska nyitogató beszólássál)
meg amugy is minek reagáljon az oda röffenésre, "dugunk" ebből, hogy is lehet valaki szimpatikus? vagy az előre elkészített frappáns de akkor is univerzális sablon levére amit rajta kívül mindenki szint úgy meg kap.

bocsi, de inkább ez van az egész mögött, sajna hamar leszoktatjátok az újoncokat róla, hogy reagáljanak. személy szerint ti lehet nem erősítitek a hirdetőkre rá írók ezen táborát de sajna így működik.
#362   2013. 05. 08. szerda 19:31
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Nem érted ugye? Azért nincs válasz mert nem ismerem, kb 100 hasonló normális levél érkezik egy nőnek.. s mivel nem tud választani így nem is reagál.. tehát nem akarunk nemet írni, ismerkedni szeretnék! chat fórum... s úgy privi vagy levél!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 08. szerda 18:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (868732)
2013. 05. 08. szerda 18:50
A valós életben is úgy korrekt, ha egy kérdésre van válasz, még akkor is, ha nemleges. Ez teljesen független a szimpátiától. Ha nem szimpi valaki és megírod, hogy nem alkalmas, akkor se történik semmi, és a másik fél nem várja a választ feleslegesen. Kötelező válaszadásról szó sincs, de egy "Kösz nem!" üzenet nem olyan időrabló dolog. "...sok férfi a nem szót nem érti és az elutasítás után jön a sértő levél!" Talán nem kellene általánosítani, mert ez sajnos sok nőről is elmondható.
#361   2013. 05. 08. szerda 18:50
X Törölt felhasználó (868732)
A valós életben is úgy korrekt, ha egy kérdésre van válasz, még akkor is, ha nemleges. Ez teljesen független a szimpátiától. Ha nem szimpi valaki és megírod, hogy nem alkalmas, akkor se történik semmi, és a másik fél nem várja a választ feleslegesen. Kötelező válaszadásról szó sincs, de egy "Kösz nem!" üzenet nem olyan időrabló dolog. "...sok férfi a nem szót nem érti és az elutasítás után jön a sértő levél!" Talán nem kellene általánosítani, mert ez sajnos sok nőről is elmondható.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 08. szerda 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2013. 05. 08. szerda 18:10
Nyilván azért mert itt is ahogy a valós életben azzal foglalkozunk(komolyabban) aki nekünk szimpatikus.. te is csak annak írsz aki neked szimpi s nem az összes nőnek párnak és stb. kvázi te magad döntöd el kinek írsz a nő nem döntheti el, hogy akar e tőled levelet vagy sem, így nem is kötelezheted egy válaszra sem, mert nem azért vagyunk itt, hogy olyanokra pazaroljuk a drága időnk akikre egy levél erejéig sem vagyunk kíváncsiak! Na és Ha elolvassa a leveled s nem reagál az is egy válasz, sok férfi a nem szót nem érti és az elutasítás után jön a sértő levél! Nem értem miért nem ismerkednek a férfiak chaten és fórumon s utána kellene a privikkel és a levelekkel bombázni a nőket, akkor talán nem lenne annyi elutasítás! Mert ez egy szexoldal egy vacak levél édes kevés ahhoz, hogy a privát szféránkba engedjük.. ezért lenne jó az ismerkedés, amit az oldal is kínál -->a fórum és a chat erre remek lehetőség tessék élni ezekkel a lehetőségekkel!
#360   2013. 05. 08. szerda 18:10
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Nyilván azért mert itt is ahogy a valós életben azzal foglalkozunk(komolyabban) aki nekünk szimpatikus.. te is csak annak írsz aki neked szimpi s nem az összes nőnek párnak és stb. kvázi te magad döntöd el kinek írsz a nő nem döntheti el, hogy akar e tőled levelet vagy sem, így nem is kötelezheted egy válaszra sem, mert nem azért vagyunk itt, hogy olyanokra pazaroljuk a drága időnk akikre egy levél erejéig sem vagyunk kíváncsiak! Na és Ha elolvassa a leveled s nem reagál az is egy válasz, sok férfi a nem szót nem érti és az elutasítás után jön a sértő levél! Nem értem miért nem ismerkednek a férfiak chaten és fórumon s utána kellene a privikkel és a levelekkel bombázni a nőket, akkor talán nem lenne annyi elutasítás! Mert ez egy szexoldal egy vacak levél édes kevés ahhoz, hogy a privát szféránkba engedjük.. ezért lenne jó az ismerkedés, amit az oldal is kínál -->a fórum és a chat erre remek lehetőség tessék élni ezekkel a lehetőségekkel!
(Ez egy válasz bluesman üzenetére (2013. 05. 08. szerda 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 08. szerda 12:56
Itt nem jellemző, hogy normális üzenetekre válaszoljanak, nevetséges.
#359   2013. 05. 08. szerda 15:57
X Törölt felhasználó (819517)
Hali!
Soha nem történt meg,hogy ne válaszoltam volna a megkeresésekre,
és ezért gondolom én is ,hogy ez a normális pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 08. szerda 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848400)
2013. 05. 08. szerda 15:15
Sziasztok ! A levelem nem kifejezetten "bluesman"-nak szól, csak úgy általánosságban. Az itt hirdetőkről nincs túlontúl jó véleményem. Ha írok egy hirdetésre - sokan - még arra sem érdemesítenek, hogy legalább egy soros
levelet megeresszenek."Bocsi, de nem téged keresünk" És akkor látom, hogy a levelem elolvasták, de válaszolni már nem válaszolnak,elfelejtenek.Az ilyenek nem tudom,milyen iskolába jártak, honnan jöttek.De mindenki panaszkodik, hogy a levelükre nem jön válasz ! De Te írtál -e a Neked küldött levére ? nHát csak ennyit röviden.üdv.mindenkinek: János wave
#358   2013. 05. 08. szerda 15:15
X Törölt felhasználó (848400)
Sziasztok ! A levelem nem kifejezetten "bluesman"-nak szól, csak úgy általánosságban. Az itt hirdetőkről nincs túlontúl jó véleményem. Ha írok egy hirdetésre - sokan - még arra sem érdemesítenek, hogy legalább egy soros
levelet megeresszenek."Bocsi, de nem téged keresünk" És akkor látom, hogy a levelem elolvasták, de válaszolni már nem válaszolnak,elfelejtenek.Az ilyenek nem tudom,milyen iskolába jártak, honnan jöttek.De mindenki panaszkodik, hogy a levelükre nem jön válasz ! De Te írtál -e a Neked küldött levére ? nHát csak ennyit röviden.üdv.mindenkinek: János wave
(Ez egy válasz bluesman üzenetére (2013. 05. 08. szerda 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 08. szerda 12:56
Itt nem jellemző, hogy normális üzenetekre válaszoljanak, nevetséges.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Lime Mr.Lime
Nyitás ideje: 2011. 10. 03. hétfő
Üzenetek: 377db
Utolsó üzenet: 2016. 10. 07. péntek
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!