Ismerkedésről, partnerkeresésről +/- véleménnyel
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Úgy érzem, egyre inkább szükség van egy ilyen topikra is, mert egyre többször felszínre kerül, egyre hevesebb kommenteket szül, hogy sokan az utolsó pillanatban gondolják meg magukat, vagy egy szó nélkül tűnnek el (örökre) válasz nélkül hagyva a másikat.

Személyeskedés, fikázás nélkül, kulturált hangnemben folyó véleménycserét, gondolat megosztás kérnék!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#337   2012. 12. 25. kedd 14:04
X Törölt felhasználó (827053)
Hihetetlenül nehéz ügy,ez tény!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 25. kedd 08:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860654)
2012. 12. 25. kedd 08:55
Sajnos ez nem csak itt igaz, szinte mindenütt. Túl sok a férfi kínálat és túl kevés a női kereslet. Pláne a bi női! Sok pasi nőnek adja ki magát, hátha úgy képekhez jut, vagy csak szimplán erre élvez... Sajnos ezt nem lehet mindig kiszűrni, így kezdünk bele bele fásulni a dolgokba.
#336   2012. 12. 25. kedd 11:00
X Törölt felhasználó (849369)
Tudom, hogy ez van. Azért írtam le én is. Ez konkrétan az elmúlt két hétben és konkrétan itt a GG-n történt. De máshol sem jobb a helyzet. Én azért nem is keresek lányt, mert az szinte teljesen lehetetlen. Párokkal találkoztam már az évek alatt, vannak nagyon kellemes emlékeim. De nagyon sok levél és kitartás kell ahhoz, hogy akár csak egy találkozó is összejöjjön. Nem tudom hogy lehetne kiszűrni a valótlan "embereket". De ez így katasztrófa...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 25. kedd 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (866441)
2012. 12. 25. kedd 07:38
Szia!
Ez nem csak a párokra,férfiakra jellemző,Én bi barátnőre vágyom,de csak a levelezésig jutok,amikor randira kerülne a sor,vagy tel szám cserére,akkor végleg eltűnnek,vagy kamu számot adnak meg.
#335   2012. 12. 25. kedd 08:56
X Törölt felhasználó (860654)
Ja, ezt a Dóri üzenetére akartam, csak rossz helyen kattintottam vigyor3
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 25. kedd 08:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860654)
2012. 12. 25. kedd 08:55
Sajnos ez nem csak itt igaz, szinte mindenütt. Túl sok a férfi kínálat és túl kevés a női kereslet. Pláne a bi női! Sok pasi nőnek adja ki magát, hátha úgy képekhez jut, vagy csak szimplán erre élvez... Sajnos ezt nem lehet mindig kiszűrni, így kezdünk bele bele fásulni a dolgokba.
#334   2012. 12. 25. kedd 08:55
X Törölt felhasználó (860654)
Sajnos ez nem csak itt igaz, szinte mindenütt. Túl sok a férfi kínálat és túl kevés a női kereslet. Pláne a bi női! Sok pasi nőnek adja ki magát, hátha úgy képekhez jut, vagy csak szimplán erre élvez... Sajnos ezt nem lehet mindig kiszűrni, így kezdünk bele bele fásulni a dolgokba.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 21. péntek 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2012. 12. 21. péntek 09:59
Egyes idióta pasik képesek odáig menni, hogy küldenek képeket, melyeken állítólag ő és a párja van. Ez persze így utólag valószínűleg nem igaz, hanem a kikunyizott képeket küldik tovább sajátként. Aztán még a telefonszámukat is megadják, és képesek 10 percen keresztül arról beszélni, hogy a feleségüket hogy lehet megdugni, és eddig milyen élményekben volt részük. Aztán jön a duma, hogy egyeztetnek az asszonnyal, és utána megbeszéljük a találkozót. Na itt szakad meg a kapcsolat.....Aztán persze egészen véletlenül az adatlapjuk teljesen lecsupaszodik, mintha sosem léteztek volna. Remélem olvassa az, akinek ezt kell! De azért az megnyugtat, hogy az ilyeneknek valószínűleg sosem voltak olyan élményei, mint nekem, és nem is lesznek! De rám még várnak felejthetetlen percek, még ha néha ezt nehéz is elhinni... smile
#333   2012. 12. 25. kedd 07:38
X Törölt felhasználó (866441)
Szia!
Ez nem csak a párokra,férfiakra jellemző,Én bi barátnőre vágyom,de csak a levelezésig jutok,amikor randira kerülne a sor,vagy tel szám cserére,akkor végleg eltűnnek,vagy kamu számot adnak meg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 21. péntek 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2012. 12. 21. péntek 09:59
Egyes idióta pasik képesek odáig menni, hogy küldenek képeket, melyeken állítólag ő és a párja van. Ez persze így utólag valószínűleg nem igaz, hanem a kikunyizott képeket küldik tovább sajátként. Aztán még a telefonszámukat is megadják, és képesek 10 percen keresztül arról beszélni, hogy a feleségüket hogy lehet megdugni, és eddig milyen élményekben volt részük. Aztán jön a duma, hogy egyeztetnek az asszonnyal, és utána megbeszéljük a találkozót. Na itt szakad meg a kapcsolat.....Aztán persze egészen véletlenül az adatlapjuk teljesen lecsupaszodik, mintha sosem léteztek volna. Remélem olvassa az, akinek ezt kell! De azért az megnyugtat, hogy az ilyeneknek valószínűleg sosem voltak olyan élményei, mint nekem, és nem is lesznek! De rám még várnak felejthetetlen percek, még ha néha ezt nehéz is elhinni... smile
#332   2012. 12. 21. péntek 09:59
X Törölt felhasználó (849369)
Egyes idióta pasik képesek odáig menni, hogy küldenek képeket, melyeken állítólag ő és a párja van. Ez persze így utólag valószínűleg nem igaz, hanem a kikunyizott képeket küldik tovább sajátként. Aztán még a telefonszámukat is megadják, és képesek 10 percen keresztül arról beszélni, hogy a feleségüket hogy lehet megdugni, és eddig milyen élményekben volt részük. Aztán jön a duma, hogy egyeztetnek az asszonnyal, és utána megbeszéljük a találkozót. Na itt szakad meg a kapcsolat.....Aztán persze egészen véletlenül az adatlapjuk teljesen lecsupaszodik, mintha sosem léteztek volna. Remélem olvassa az, akinek ezt kell! De azért az megnyugtat, hogy az ilyeneknek valószínűleg sosem voltak olyan élményei, mint nekem, és nem is lesznek! De rám még várnak felejthetetlen percek, még ha néha ezt nehéz is elhinni... smile
#331   2012. 12. 20. csütörtök 19:19
X Törölt felhasználó (816802)
Pár keres férfit! Csak ezzel kapcsolatban van tapasztalatom,
így csak ehhez tudok hozzászólni. A legnehezebb kategória,
a partnerkeresésben. Én a férfi vagyok, nem a pár... Kaptam, és
írtam is már sok levelet! Szerintem a hírdetők számát
figyelembe véve, legalább annyian vannak a (KAMUS) párok,
mint ahányan a férfiak!! Szándékosan tettem zárójelbe a szót!
Az a tapasztalatom, hogy ezek a párok, vagy a férfiak, nem
ezzel a szándékkal regisztrálnak, nem ezért írnak, vagy válaszolnak!
Egyszerűen abban a pillanatban, akarják, kívánják...De más a
valóság! Voltam olyan helyzetben, hogy ott volt egy házaspátr,
és voltunk hárman férfiak. A nő felváltva szopott minket, de
az egyik srác hírtelen fogta magát, és elment... Nem hiszem,
hogy kamuból járta végig a tiszteletköröket, utazott megjelent stb...
A fantáziájában élt a dolog, de az életben nem működött!
Rengeteg pár is így van ezzel! (tudom nem fogok sikert aratni
ezzel, de leírom) Az esetek 90%-ában a férfiak akik, rábeszélik
a feleségüket, persze nem lehetne, ha nem lenne VÁGY, de
ők azok is, akik, ha szembesűlnek a dologgal....
Mi lesz ha nagyon élvezi? Mi lesz, ha nagyobb van neki?
Miért ért velem egyet abban, hogy ő legyen az? Talán tettszik
neki? Igen, az van, hogy ha elhívtok egy férfit, az megfogja
dugni a feleséged...és hidd el élvezni fogja! Akarod? Idegen
férfi bassza majd, tövig nyomja a puncijába, sőt a párod
fogja magába húzni, nyögve, lihegve.. Akarod? Na erről van
szó! ********************
(moderálva: nem beajánlkozó topic )
#330   2012. 12. 18. kedd 12:27
réka38 réka38 VIP
az biztos hogy sokat kell beszélgetni és megmondani ki mit szeret meddig megy el
nálunk az első ilyen spontán történt nem is gondoltunk rá
buli után elég spiccesen lett egymás elötti
majd utánna párom és a másik lány kezdték simizni egymást majd oráloztak
erre én beleültem a pasi ölébe
de másnap mindent megbeszéltünk, a folytatást is
3 évig tartott de csak mert külföldre költöztek és évente 1-2 még most is van
#329   2012. 12. 17. hétfő 22:00
X Törölt felhasználó (858771)
Mi egy párral tartottuk eddig a kapcsolatot,de a pár fiú tagja kicsit túl ment azon ponton, amit a barátom kívánatosanak tartott, így nem talizunk már velük.
Egy idő után minden 4-es felállás így végzi,hogy az egyik fél többet akar??
Gondoltuk inkább egy klubba látogatnánk el, ott talán nem alakul ki ílyen helyzet, csak pont azért mert ismeretlen a társaság kicsit nehezen idul smile
#328   2012. 12. 17. hétfő 21:45
madmaximum madmaximum
Nekem nincsennek rossz tapasztalataim, eddig akikkel itt megismerkedtem azokkal minden flottul ment. Persze nem egyszerű, kitartás kívánok mindenkinek.
#327   2012. 12. 17. hétfő 21:12
karpat57 karpat57
Sajna nekem is több a kellemetlen élményem, mint a kellemes. Nekem nem gond, ha messzebre kell mennem. szívesen találkozom akivel megbeszéljük a randevút! Számtalan eset volt, hogy nem jöttek el a megbeszélt helyre. Induláskor még felhívtam, hogy most indulok, persze gyere csak mondja! Mikor ott vagyok, még a telefont sem veszi fel! Ez ugye, ha az ember levezet néhány száz kilómétert, kicsit aljas viselkedés!? Ez ellen egy féleképpen lehet védekezni, ha nem ismerkedünk! Ez persze nem megoldás! A másikat is embernek nézve, komolyan kellene venni a témát!
#326   2012. 12. 17. hétfő 19:57
Par ok Par ok
Nekünk van pozitiv és negatív tapasztalat is. Vannak korrekt párok és szolo fiuk lányok is. És ennek az ellenkezője is. Mi itt találtunk egy klassz srácot, szólunk neki jön, kemény, bírja és kellően perverz. smile Néha még lányokat is hoz magával, szóval nem lehet rá panasz. De ez szerencse a részünkről.
#325   2012. 12. 17. hétfő 11:00
gorbesrac gorbesrac
Amennyiben sikerül az embernek találnia egy megfelelő párt/harmadikat szerintem a távolság nem lehet akadály. Persze olyanra gondolok, hogy mondjuk havi 1 alkalom és nem hetente kétszer. Mert akkor már tényleg macerás lehet a nagy távolság. Azon múlik az egész, hogy normális-e a másik fél vagy csak szórakozik az emberrel. Mindegy, hogy 50km vagy 250km ha nem jön össze a találkozó.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 16. vasárnap 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (842953)
2012. 12. 16. vasárnap 16:16
Nekem már volt szerencsém találni egy hozzám illő, és nekem is színpatikus párt, annak ellenére hogy ugyanabban a szituációban vagyok mint te. Bár sok esetbe a földrajzi távolság is igen jelentős probléma, mert mi értelme lenne 250Km utazni egy kis huncutkodásért. Annak ellenére én is 150km utaztam hogy valóra váltsam a hármast!

Kitartás lehet valaki pont téged keres csak még nem találtatok egymásra!
#324   2012. 12. 17. hétfő 09:07
X Törölt felhasználó (744977)
Egy biztos ,a legkönnyebb helyzetben azok a párok és lányok vannak akik fiúkat keresnek. De sokszor ez sem olyan egyszerű,főleg ha nem mindenkivel és mindenáron fekszünk össze.
Pl most az utolsó kis rosszalkodásunkra 6 fiúnak üzentünk (mondván abból 3 tuti) és csak egy jött el,pedig velük előtte már volt képcsere ilyesmi.Az különösen bosszantó ,hogy ketten biztosra ígérték fel is hívtak telefonon ennek ellenére az egyikük nem jött el,ráadásul nem is üzent hogy bocs közbejött vmi. A másik 4 fiú legalább korrekt volt üzentek nekik nem volt jó az időpont.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 16. vasárnap 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (842953)
2012. 12. 16. vasárnap 16:16
Nekem már volt szerencsém találni egy hozzám illő, és nekem is színpatikus párt, annak ellenére hogy ugyanabban a szituációban vagyok mint te. Bár sok esetbe a földrajzi távolság is igen jelentős probléma, mert mi értelme lenne 250Km utazni egy kis huncutkodásért. Annak ellenére én is 150km utaztam hogy valóra váltsam a hármast!

Kitartás lehet valaki pont téged keres csak még nem találtatok egymásra!
#323   2012. 12. 16. vasárnap 16:16
X Törölt felhasználó (842953)
Nekem már volt szerencsém találni egy hozzám illő, és nekem is színpatikus párt, annak ellenére hogy ugyanabban a szituációban vagyok mint te. Bár sok esetbe a földrajzi távolság is igen jelentős probléma, mert mi értelme lenne 250Km utazni egy kis huncutkodásért. Annak ellenére én is 150km utaztam hogy valóra váltsam a hármast!

Kitartás lehet valaki pont téged keres csak még nem találtatok egymásra!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 16. vasárnap 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797912)
2012. 12. 16. vasárnap 10:39
Sajnos egy szóló pasinak esélye sincs, mindenki párt keres vagy lányt. Teszem föl ha nekem van párom de ő nem hajlandó hármas vagy négyes szexre, akkor mit csináljak? Keresek egy nőt aki szeretne négyest, de csak 50% van meg a párból. Na most mondjatok valami okosat!!!!
#322   2012. 12. 16. vasárnap 16:05
debrecenipar debrecenipar
Sajnos tényleg így van. Mi is tapasztaltuk.
(Ez egy válasz kokler146 üzenetére (2012. 12. 16. vasárnap 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 16. vasárnap 10:46
Szia megnyugtatlak pároknak sincs sok esély az ismerkedésre! Hetente2-3 szór írok a párkereséses fórumba nem sűrűn kell válaszolni a megkeresésre ha pedig írunk valakinek derogál még egy nem-et is írni, halott az egész!!!!
#321   2012. 12. 16. vasárnap 10:46
kokler146 kokler146
Szia megnyugtatlak pároknak sincs sok esély az ismerkedésre! Hetente2-3 szór írok a párkereséses fórumba nem sűrűn kell válaszolni a megkeresésre ha pedig írunk valakinek derogál még egy nem-et is írni, halott az egész!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 16. vasárnap 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797912)
2012. 12. 16. vasárnap 10:39
Sajnos egy szóló pasinak esélye sincs, mindenki párt keres vagy lányt. Teszem föl ha nekem van párom de ő nem hajlandó hármas vagy négyes szexre, akkor mit csináljak? Keresek egy nőt aki szeretne négyest, de csak 50% van meg a párból. Na most mondjatok valami okosat!!!!
#320   2012. 12. 16. vasárnap 10:39
X Törölt felhasználó (797912)
Sajnos egy szóló pasinak esélye sincs, mindenki párt keres vagy lányt. Teszem föl ha nekem van párom de ő nem hajlandó hármas vagy négyes szexre, akkor mit csináljak? Keresek egy nőt aki szeretne négyest, de csak 50% van meg a párból. Na most mondjatok valami okosat!!!!
#319   2012. 12. 14. péntek 19:00
X Törölt felhasználó (809304)
Parommal jopar evig voltunk kulonbozo partnerkereso oldalakon -itt is- es nem kellett sok ido,h mi is megtapasztaljuk az ilyenfajta partnerkereses pozitiv es negativ oldalait.Sok felhasznalo fejeben ezeken az oldalakon az a teveszme el,h ha valaki/k,elsosorban nok es parok erotikus partnert keresnek az egyenlo azzal,h mindenkivel dugnanak,aki csak felejuk jar.Teny,h az lenne a cel,h a feltetlenul szukseges korok lefutasa utan rovid idon belul a vagyak megvalosuljanak,de ahhoz a szimpatia es az egymasra hangolodas elengedhetetlen.Kulonosen igaz ez a holgyekre,hiszen a tobbes szexnek nagyreszt az o elvezetuk fokozasarol kell(ene) szolnia.Ami viszont legtobbjuknel erzeki,erotikus jatszadozasbol,kenyeztetesbol all es nem abbol,h nekiesnek,mint kannyul az anyjanak.Ez csak egy olyan kulso partnerrel megy konnyen,akinek megvan hozza a szexualis kulturaja.De hogy idaig eljusson valaki,h ezt bizonyithassa is szuksege van jo modorra,kommunikacios kezsegre,intellektualis kisugarzasra,ami felkelti a no kivancsisagat es vagyat.Nem beszelve arrol amirol sokan elfeledkeznek,h a parok ferfi tagjai sem osemberi osztonlenyekkel kivanjak a legintimebb modon megosztani eletuk parjat.Sajnos vannak akik vagy szandekosan hagyjak figyelmen kivul a legelemibb kapcsolatteremtesi normakat vagy sulyosabb esetben nincsenek is tisztaban vele,h vannak ilyenek.Ezek felhigitjak a komoly keresok taborat es rengeteg rossz tapasztalatot generalva sok nonek es parnak veszik el a kedvet a probalkozastol.Az biztos,h a sok-sok turelem mellett egy csipet szerencse is kell a minden elvarasnak megfelelo partner megtalalasahoz.Ha viszont a turelmunk meghozza a gyumolcset az atelt kellemes elmenyek sokszorosan karpotolhatnak a nehezsegekert.....
#318   2012. 12. 14. péntek 11:24
X Törölt felhasználó (842953)
Teljesen egyetértek veled az intelligenciával kapcsolatban, mert igaz hogy nem hemzseg a lehetőség, hogy párhoz csatlakozzam, de azt vallom ki hogy beszél róla olyan a hozzáállása is.
Volt olyanra példa hogy lekamuzott a pár, mert elvesztettem az érdeklődésem irántuk. Jött tőlük egy olyan válasz, hogy " Gyere és basszad szét a párom lucskos pináját"!
Nekem ez nem volt sem izgató, sem intelligens!
Talán azért mert én egy szenvedélyes kapcsolatra vágyom, nem pedig csak egy dugásra!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 14. péntek 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2012. 12. 14. péntek 10:54
Régebben a farokméret vitánál fejtegette valaki, hogy a jó sex nem a farok méretével, hanem az intelligenciával arányos.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Lime Mr.Lime
Nyitás ideje: 2011. 10. 03. hétfő
Üzenetek: 377db
Utolsó üzenet: 2016. 10. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!