Ismerkedésről, partnerkeresésről +/- véleménnyel
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Úgy érzem, egyre inkább szükség van egy ilyen topikra is, mert egyre többször felszínre kerül, egyre hevesebb kommenteket szül, hogy sokan az utolsó pillanatban gondolják meg magukat, vagy egy szó nélkül tűnnek el (örökre) válasz nélkül hagyva a másikat.

Személyeskedés, fikázás nélkül, kulturált hangnemben folyó véleménycserét, gondolat megosztás kérnék!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#297   2012. 12. 11. kedd 17:06
X Törölt felhasználó (867010)
Na ez is érdekes,hogy miért is nem válaszolunk egyeseknek.Van adatlap,feltünteve kép és,hogy kit keresel,naná ,hogy nem azok írnak,válaszolsz illedelmesen, nézd ez a szitu a többi az adatlapon..Még azért is próbálkozik és hozzá biggyeszti,hogy küldjek képet.Miért is ?Hisz az adatlapon van!!!!!Egy idő után belefáradsz és rájön az ember,hogy nincs értelme válaszolni ,csak ekkor azokkal szúrsz ki aki nem érdemli meg.Társkeresőt bezárod és felmész a chat falra,csevegsz a többiekkel,találsz értelmes mondatot a sorok között ,adalapját megnézed és a hozzászólásait különféle rovathoz ha látsz benne fantáziát egy frappáns mondattal bekérezkedsz a privijében és ott minden eldöl,hogy őt kersted vagy nem ,és ha szimpik vagytok egymásnak kérés nélkül képet linkelsz magadról,én így csináltam ,bevált.
#296   2012. 12. 11. kedd 13:44
X Törölt felhasználó (764681)
Soha nem volt még, hogy valakinek ne válaszoltam volna legalább az első levelére. A többire nem biztos, ha nem látom értelmét, de az elsőre mindig. Szerintem is tuskóság nem válaszolni.
Az anyagi vonzatról pedig más a véleményünk alighanem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 11. kedd 12:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797912)
2012. 12. 11. kedd 12:14
Juj azt hiszem felkavartam az álló vizet???? Úgy látszik nem fogalmaztam világosan. Akit megbántottam vagy csak úgy érzi attól elnézést kérek. Egy dolgot nem értek, de okosítsatok ki. Miért csak ilyenkor reagálnak a hölgyek??? Amikor "hirdetsz" akkor csak a sas üzemmód működik náluk. Ha ír az ember fia egy levelet legyen az rövid , vagy bővebb akkor miért nincs válasz??? Tisztelt hölgyeim háborogni én is tudok. Pedig imádom a női nemet.
#295   2012. 12. 11. kedd 12:14
X Törölt felhasználó (797912)
Juj azt hiszem felkavartam az álló vizet???? Úgy látszik nem fogalmaztam világosan. Akit megbántottam vagy csak úgy érzi attól elnézést kérek. Egy dolgot nem értek, de okosítsatok ki. Miért csak ilyenkor reagálnak a hölgyek??? Amikor "hirdetsz" akkor csak a sas üzemmód működik náluk. Ha ír az ember fia egy levelet legyen az rövid , vagy bővebb akkor miért nincs válasz??? Tisztelt hölgyeim háborogni én is tudok. Pedig imádom a női nemet.
#294   2012. 12. 11. kedd 08:45
X Törölt felhasználó (867010)
Szóval,lehet itt ismerkedni és partnert találni is,csak a hozzáálláson kell változtatni,nekem sikerült.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 23:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752855) VIP
2012. 12. 10. hétfő 23:19
Mint a való életben itt is a nők akkor találnak valakit amikor akarnak. Nem kell ez a töltelék szöveg. Ha dugni akarsz akkor találsz rá pasit, már bocsánat a szókimondásért. Ha tartósat akkor meg evidens hogy ismerkedni, levelezni kell, az már más dolog hogy sok itt kereső nem tudom hogy végezte el az általános iskolát a helyesírása és megnyilvánulásai alapján
Tudod ahogy a mondás tartja: "A nőkkel vigyázni kell. Náluk van a világ összes puncija."
#293   2012. 12. 10. hétfő 23:19
X Törölt felhasználó (752855) VIP
Mint a való életben itt is a nők akkor találnak valakit amikor akarnak. Nem kell ez a töltelék szöveg. Ha dugni akarsz akkor találsz rá pasit, már bocsánat a szókimondásért. Ha tartósat akkor meg evidens hogy ismerkedni, levelezni kell, az már más dolog hogy sok itt kereső nem tudom hogy végezte el az általános iskolát a helyesírása és megnyilvánulásai alapján
Tudod ahogy a mondás tartja: "A nőkkel vigyázni kell. Náluk van a világ összes puncija."
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 09:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (867010)
2012. 12. 10. hétfő 09:24
Kikérem az itteni nők nevében a kurva szót.....csak,hogy tudd mi nők nem azért vagyunk itt ,hogy a pasikra várjunk és vágyait teljesítsük,nekünk is vannak vágyaink és mi is keresgélünk partnert de nem mindenáron,ha nem szimpatikus,nem tud komunikálni,nem tud közeledni,nem tud megfogni,nem jön létre az ismerkedés,lehet bármilyen sportos ,magas kékszemű jó farokkal rendelkező srác,ha nincs meg benne az a bizonyos plusz ami nekünk kell ,csak az ő kedvéért nem megyünk bele,gondolom a többi nő is így gondolkodik.Mi nők mindig is másképpen közelítünk dolgokhoz ez így volt mióta a világ világ.Két emberen múlik a vásár,megfelelő partnert nehéz találni sok türelem kell és igen levelezés,nem mindenki szereti de érdemes belefektetni ,igaz attól függ mit akarsz egy gyors numerát vagy tartósat mert nem mindegy.Ez a vélemény csak szóló pasiknak szól,nem pároknak az ő helyzetükben nem vagyok jártas,nyílván,hogy sokkal nehezebb.Azért érdmes egy pillantást vetni arra,hogy leginkább kiki panaszkodnak.......nem a független nők!
#292   2012. 12. 10. hétfő 23:14
X Törölt felhasználó (752855) VIP
Szerintem mindenki állja a saját részét. Miért állná valaki a ti utazásai költségeteket és még a szobát is? Ez olyan mintha csak ő akarná ti pedig szívességet tennétek neki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2012. 12. 10. hétfő 12:05
Én sem látom ennyire tragikusnak a helyzetet. Lehet ismerkedni és vannak valósak még párokban is szép számmal. Mi nem is kerestünk párt, mégis találtunk. Pasikból meg Dunát lehet rekeszteni.
Más kérdés az, hogy nekünk egész konkrét elképzeléseink vannak a harmadiknak szánt pasiról és abba nagyon sokan nem férnek bele! Ilyenkor persze néha jön a sértődés enyhébb vagy agresszívebb formában (az addig magasztalt nőből egyből vén picsa vagy kurva lesz, a férfi pedig vén köcsög, aki nem képes megdugni a feleségét). Sajnos az előbb felsoroltakhoz akár még nevet is tudnék illeszteni ...
Az anyagi vonzatról pedig: Nem hiszem, hogy a nő vagy a pár feladata lenne a hotelszobát finanszírozni. Sőt megkockáztatom, hogy akár az utazási kölotséget se!
Na ettől aztán biztos jó nagy kurva lettem megint. crazya
#291   2012. 12. 10. hétfő 23:01
bali36 bali36
Azért ha partnert keresel szerintem tisztább ha mindenki állja a saját költségeit. Aztán van a másik véglet némelyik pasi nem partnert keres hanem ingyen kurvát és csodálkozik ha nem talál .
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2012. 12. 10. hétfő 12:05
Én sem látom ennyire tragikusnak a helyzetet. Lehet ismerkedni és vannak valósak még párokban is szép számmal. Mi nem is kerestünk párt, mégis találtunk. Pasikból meg Dunát lehet rekeszteni.
Más kérdés az, hogy nekünk egész konkrét elképzeléseink vannak a harmadiknak szánt pasiról és abba nagyon sokan nem férnek bele! Ilyenkor persze néha jön a sértődés enyhébb vagy agresszívebb formában (az addig magasztalt nőből egyből vén picsa vagy kurva lesz, a férfi pedig vén köcsög, aki nem képes megdugni a feleségét). Sajnos az előbb felsoroltakhoz akár még nevet is tudnék illeszteni ...
Az anyagi vonzatról pedig: Nem hiszem, hogy a nő vagy a pár feladata lenne a hotelszobát finanszírozni. Sőt megkockáztatom, hogy akár az utazási kölotséget se!
Na ettől aztán biztos jó nagy kurva lettem megint. crazya
#290   2012. 12. 10. hétfő 20:36
X Törölt felhasználó (295546)
de ha viselkedünk abba is beleköttök smile
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 10. hétfő 19:51
Nem csunyák,és nem gonoszak..csak nem tudnak viselkedni...:.)))
#289   2012. 12. 10. hétfő 19:51
Zsuzsa Zsuzsa
Nem csunyák,és nem gonoszak..csak nem tudnak viselkedni...:.)))
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2012. 12. 10. hétfő 19:38
szegény ártatlan nők.... mindenről a csúnya, gonosz pasik tehetnek.....
#288   2012. 12. 10. hétfő 19:38
X Törölt felhasználó (295546)
szegény ártatlan nők.... mindenről a csúnya, gonosz pasik tehetnek.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 09:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (867010)
2012. 12. 10. hétfő 09:24
Kikérem az itteni nők nevében a kurva szót.....csak,hogy tudd mi nők nem azért vagyunk itt ,hogy a pasikra várjunk és vágyait teljesítsük,nekünk is vannak vágyaink és mi is keresgélünk partnert de nem mindenáron,ha nem szimpatikus,nem tud komunikálni,nem tud közeledni,nem tud megfogni,nem jön létre az ismerkedés,lehet bármilyen sportos ,magas kékszemű jó farokkal rendelkező srác,ha nincs meg benne az a bizonyos plusz ami nekünk kell ,csak az ő kedvéért nem megyünk bele,gondolom a többi nő is így gondolkodik.Mi nők mindig is másképpen közelítünk dolgokhoz ez így volt mióta a világ világ.Két emberen múlik a vásár,megfelelő partnert nehéz találni sok türelem kell és igen levelezés,nem mindenki szereti de érdemes belefektetni ,igaz attól függ mit akarsz egy gyors numerát vagy tartósat mert nem mindegy.Ez a vélemény csak szóló pasiknak szól,nem pároknak az ő helyzetükben nem vagyok jártas,nyílván,hogy sokkal nehezebb.Azért érdmes egy pillantást vetni arra,hogy leginkább kiki panaszkodnak.......nem a független nők!
#287   2012. 12. 10. hétfő 12:38
X Törölt felhasználó (855000)
Engedtesség meg a hozzászólásod 1-1 részéhez megjegyzést fűznöm.
Szerintem nem azzal van a gond, ha nem szimpatikus a másik. Sokkal inkább, ha ezt nem mondom el, csak nem írok többet, vagy netalántán alpári módon közlöm. Utóbbiból azért kevés van itt.
Számomra az tűnik kamusnak, aki képet kér és többet nem jelentkezik. Ilyenkor mindig felébred bennem a gyanú smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2012. 12. 10. hétfő 12:05
Én sem látom ennyire tragikusnak a helyzetet. Lehet ismerkedni és vannak valósak még párokban is szép számmal. Mi nem is kerestünk párt, mégis találtunk. Pasikból meg Dunát lehet rekeszteni.
Más kérdés az, hogy nekünk egész konkrét elképzeléseink vannak a harmadiknak szánt pasiról és abba nagyon sokan nem férnek bele! Ilyenkor persze néha jön a sértődés enyhébb vagy agresszívebb formában (az addig magasztalt nőből egyből vén picsa vagy kurva lesz, a férfi pedig vén köcsög, aki nem képes megdugni a feleségét). Sajnos az előbb felsoroltakhoz akár még nevet is tudnék illeszteni ...
Az anyagi vonzatról pedig: Nem hiszem, hogy a nő vagy a pár feladata lenne a hotelszobát finanszírozni. Sőt megkockáztatom, hogy akár az utazási kölotséget se!
Na ettől aztán biztos jó nagy kurva lettem megint. crazya
#286   2012. 12. 10. hétfő 12:05
X Törölt felhasználó (764681)
Én sem látom ennyire tragikusnak a helyzetet. Lehet ismerkedni és vannak valósak még párokban is szép számmal. Mi nem is kerestünk párt, mégis találtunk. Pasikból meg Dunát lehet rekeszteni.
Más kérdés az, hogy nekünk egész konkrét elképzeléseink vannak a harmadiknak szánt pasiról és abba nagyon sokan nem férnek bele! Ilyenkor persze néha jön a sértődés enyhébb vagy agresszívebb formában (az addig magasztalt nőből egyből vén picsa vagy kurva lesz, a férfi pedig vén köcsög, aki nem képes megdugni a feleségét). Sajnos az előbb felsoroltakhoz akár még nevet is tudnék illeszteni ...
Az anyagi vonzatról pedig: Nem hiszem, hogy a nő vagy a pár feladata lenne a hotelszobát finanszírozni. Sőt megkockáztatom, hogy akár az utazási kölotséget se!
Na ettől aztán biztos jó nagy kurva lettem megint. crazya
#285   2012. 12. 10. hétfő 09:24
X Törölt felhasználó (867010)
Kikérem az itteni nők nevében a kurva szót.....csak,hogy tudd mi nők nem azért vagyunk itt ,hogy a pasikra várjunk és vágyait teljesítsük,nekünk is vannak vágyaink és mi is keresgélünk partnert de nem mindenáron,ha nem szimpatikus,nem tud komunikálni,nem tud közeledni,nem tud megfogni,nem jön létre az ismerkedés,lehet bármilyen sportos ,magas kékszemű jó farokkal rendelkező srác,ha nincs meg benne az a bizonyos plusz ami nekünk kell ,csak az ő kedvéért nem megyünk bele,gondolom a többi nő is így gondolkodik.Mi nők mindig is másképpen közelítünk dolgokhoz ez így volt mióta a világ világ.Két emberen múlik a vásár,megfelelő partnert nehéz találni sok türelem kell és igen levelezés,nem mindenki szereti de érdemes belefektetni ,igaz attól függ mit akarsz egy gyors numerát vagy tartósat mert nem mindegy.Ez a vélemény csak szóló pasiknak szól,nem pároknak az ő helyzetükben nem vagyok jártas,nyílván,hogy sokkal nehezebb.Azért érdmes egy pillantást vetni arra,hogy leginkább kiki panaszkodnak.......nem a független nők!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 09. vasárnap 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797912)
2012. 12. 09. vasárnap 13:37
Sziasztok. Nem tudom ki mit kit talált itt vagy bármely oldalon. De szerintem ez a netes partner keresés is akár csak a többi egy nagy kamu, lóvé lehúzás. Vagy ha vannak itt nők és most nem fogalmazok finoman egyszerűen ku...vák. Aki azzal kezdi hogy van vonzata az mi??? Bár igaz lenne az ellenkezője de eddig csak a negatív tapasztalat volt.
#284   2012. 12. 09. vasárnap 18:32
Zsuzsa Zsuzsa
Lehet,maradi vagyok...de szerintem,attol függetlenül,hogy mi a célja,a vége egy ismerkedésnek,egy normális nő elvárhatja,hogy a férfi illően közeledjen ..Na,de mi is az illendő..????Általánositani nem lehet...A férfi az férfi,a nő pedig nő....na,jo,már aki.
#283   2012. 12. 09. vasárnap 13:37
X Törölt felhasználó (797912)
Sziasztok. Nem tudom ki mit kit talált itt vagy bármely oldalon. De szerintem ez a netes partner keresés is akár csak a többi egy nagy kamu, lóvé lehúzás. Vagy ha vannak itt nők és most nem fogalmazok finoman egyszerűen ku...vák. Aki azzal kezdi hogy van vonzata az mi??? Bár igaz lenne az ellenkezője de eddig csak a negatív tapasztalat volt.
#282   2012. 12. 07. péntek 18:11
kokler146 kokler146
szia csak annyit hogy voltak páran akinek a reg lapjára ez volt írva nem keresünk senkit és ránk írtak! Vagy lányt keresnek és csak lánnyal 3 as ban tudják elképzelni a dolgot olyanok is írtak! én már nem is tudok hogy mit akarnak az emberek! Nézd csak meg hányan hány fele írogatnak! párcserés pár beír az egy más előttibe stb...... sorolhatnám
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2012. 12. 07. péntek 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 07. péntek 17:56
Teljesen egyet tudok érteni az írásoddal. Sajnos nagyon gyakori problémákat vetettél papírra. Ha valaki levelet ír nekünk mindig megnézem az adatlapját illetve a társkereső lapját. Ez a kedvencem: társkereső lapján "Jellemzéseim" rovatban első kérdés: Amiben benne vagyok (pl. anál): igen... vagy éppen nem. De nem ez volt a kérdés. Sokszor nagyon nehéz elképzelnem, hogy főiskolát egyetemet (reg. lap szerint) végzettek miért nem tudják értelmezni ezt az egyszerű kérdést. Akkor hogy végzett egyetemet??????????? Na tipikusan ők szoktak lenni az "ismi?" típusú egyszavas levelek írói. Na nekik nem is szoktam válaszolni... Továbbá nem értem a szövegértelmezési problémákat sem. Kb 1 éve átírtuk a társkereső lapunkat , hogy nem keresünk senkit. Miért nem értik meg? Nem tudnak olvasni? de hagyjuk is mert csak felbosszantom magam. 1 dologban viszont engedd meg hogy kijavítsalak: opcén= obszcén Szép napot.
#281   2012. 12. 07. péntek 17:56
batka.mano batka.mano
Teljesen egyet tudok érteni az írásoddal. Sajnos nagyon gyakori problémákat vetettél papírra. Ha valaki levelet ír nekünk mindig megnézem az adatlapját illetve a társkereső lapját. Ez a kedvencem: társkereső lapján "Jellemzéseim" rovatban első kérdés: Amiben benne vagyok (pl. anál): igen... vagy éppen nem. De nem ez volt a kérdés. Sokszor nagyon nehéz elképzelnem, hogy főiskolát egyetemet (reg. lap szerint) végzettek miért nem tudják értelmezni ezt az egyszerű kérdést. Akkor hogy végzett egyetemet??????????? Na tipikusan ők szoktak lenni az "ismi?" típusú egyszavas levelek írói. Na nekik nem is szoktam válaszolni... Továbbá nem értem a szövegértelmezési problémákat sem. Kb 1 éve átírtuk a társkereső lapunkat , hogy nem keresünk senkit. Miért nem értik meg? Nem tudnak olvasni? de hagyjuk is mert csak felbosszantom magam. 1 dologban viszont engedd meg hogy kijavítsalak: opcén= obszcén Szép napot.
#280   2012. 12. 07. péntek 17:17
X Törölt felhasználó (860654)
Hát igen, jellemtelen emberek, és emiatt fásulnak bele azok, akik tényleg komolyan vennék ezt a partner keresősdit.
(Ez egy válasz kokler146 üzenetére (2012. 12. 07. péntek 17:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 07. péntek 17:15
Szia hogy nem írnak vissza azon túl tettük magukat! tegnap megvilágosodtam hogy vannak párok ha lehet így nevezni őket (álmodozó férj) írogatnak holott tök ellenkező az elképzeléseink és az ország másik felén laknak és bizonygatja hogy pont velünk szeretnének megismerkedni!
#279   2012. 12. 07. péntek 17:15
kokler146 kokler146
Szia hogy nem írnak vissza azon túl tettük magukat! tegnap megvilágosodtam hogy vannak párok ha lehet így nevezni őket (álmodozó férj) írogatnak holott tök ellenkező az elképzeléseink és az ország másik felén laknak és bizonygatja hogy pont velünk szeretnének megismerkedni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 07. péntek 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (860654)
2012. 12. 07. péntek 16:23
Sajnos a nők és a párok nagyon nagyon nagy döntő többsége egyszerűen nem képes arra, h válaszoljon. Megy az ismerkedés, kép küldés, majd képet szinte senki sem küld vissza, és még annyit sem mondanak, h bocs, de nem téged keresünk. Sajnos sok a jellemtelen ember.
#278   2012. 12. 07. péntek 16:53
X Törölt felhasználó (860654)
Csak helyeselni tudok.
(Ez egy válasz Cica és Kandur üzenetére (2012. 12. 07. péntek 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 07. péntek 16:50
Ja ja ilyenekbe naponta belefutunk. Remélem a képekre koszos kézzel verik a farkukat, és összeszednek majd valami jófajta húgyúti fertőzést, amit sokáig kezeletlenül hagynak............
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Lime Mr.Lime
Nyitás ideje: 2011. 10. 03. hétfő
Üzenetek: 377db
Utolsó üzenet: 2016. 10. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!