Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 725 726 727 728 729 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4952   2009. 09. 01. kedd 22:33
csabi70 csabi70
Osztálytalálkozón összejött két régi osztáyltársával, akikkel már a gimiben is viszonya volt. Felhívott hogy később jön, mert elmennek még iszogatni. Én már akkor tudtam, hogy kefélés van a dologba. Aztán felhívott a panzióbol is ahol elmondta a késése igazi okát, majd adta a srácokat akik nem győzték dícséri a nejemet. Utána belehallgattam ahogy kefélik és szopatják.....
Tudom hogy perverz vagyok, meg minde de engem nagyon felizgatott és izgat azóta is az ilyen.
Meg persze amikor élőben, előttem, vagy velem kefélik többen.
(Ez egy válasz pepe24 üzenetére (2009. 08. 31. hétfő 17:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 31. hétfő 17:09
a panziós sztorit nyes
#4951   2009. 09. 01. kedd 12:35
Serhióó Serhióó
Sziasztok
Pénteken megyünk Siófokra szállodába pihenni, és szivesen vennénk ha beszálna hozzánk egy igényes férfi a hölgy örömére. A nejem nem tud a dologról,meglepetésnek szánom. Már voltunk töbször is hármasba,és nagyon élveztük. De most szeretném meglepni. Annak sem vagyok ellene ha meg kukkoltok,szex közben. Jelentkezzetek és megbeszéljük. Péntektöl vasárnapig maradunk
#4950   2009. 09. 01. kedd 08:06
Lillus Lillus
Volt a közelemben fekete srác több is. Részben fősulin, részben pedig a Velencei tavon. Közeről egyáltalán nem olyan vonzó, mint a mozivásznon. Így aztán bár lehetett volna, de én jobbnak találtam kihagyni. De el tudom fogadni, hogy vannak akik izgatónak találják.
Volt olyan ismerősöm (lány) aki valamiért a nem túl tiszta emberekhez vonzódott. Emiattt rendszeresen járt egy lovardába takarítani, majd esténként lefeküdt a lovásszal úgy mocskosan, ahogy voltak. de ez persze nem ennek a tooiknak a témája ejnye1
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 08. 26. szerda 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 26. szerda 20:52
En is nagyon szivesen kiprobalnam fekete sraccal.Szeretnem ha rajtam csorogna az izzadtsaga, nagyon izgat milyen lehet az illata ilyenek.Ha sikerul akkor biztos felteszem a sorozataink koze smile
#4949   2009. 09. 01. kedd 03:08
Irresponsible Irresponsible
Engem nem vonzott a másik srác,de a helyzet igen.Nem is tudom elképzelni,hogy a személye legyen fontos számomra.Pont tökéletes volt így,szimpatikus volt és ez elég is volt ebben a helyzetben smile
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2009. 08. 26. szerda 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 26. szerda 20:52
En is nagyon szivesen kiprobalnam fekete sraccal.Szeretnem ha rajtam csorogna az izzadtsaga, nagyon izgat milyen lehet az illata ilyenek.Ha sikerul akkor biztos felteszem a sorozataink koze smile
#4948   2009. 08. 31. hétfő 17:09
pepe24 pepe24
a panziós sztorit nyes
(Ez egy válasz csabi70 üzenetére (2009. 08. 31. hétfő 16:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 31. hétfő 16:49
Mit is????
Mindent megírunk ha akarjátok!
#4947   2009. 08. 31. hétfő 16:49
csabi70 csabi70
Mit is????
Mindent megírunk ha akarjátok!
#4946   2009. 08. 30. vasárnap 22:21
X Törölt felhasználó (443025) VIP
Várjuk a képeket is, vagy akár videót is!!!
(Ez egy válasz csabi70 üzenetére (2009. 08. 29. szombat 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 29. szombat 22:46
Minket már régóta foglalkoztatott téma. Szex közben jött elő leginkább amikor bevontunk egy-két vibrátort is. Mikor dugtam a nejemet kéjesen szopogatta a vibrit, vagy lovagláskor élvezettel fogadta a fenekébe miközben a pináját keféltem. Ilyenkor midíg mondta hogy jobban élvezne a vibrik helyett igazi farkakat.
Aztán egyik haverom festette nálunk a konyhát. Nejem nagyon sürgölődött körülötte, és a vége az lett, hogy mindhárman az aágyban landoltunk. (persze egy kiadós zuhi után). Isteni volt látni, hogy miközben feleségem hanyattfekszik és dugom őt, a haverom az arcánál térdel és keményen szopatta. A végén már mindketten nejem arcánál térdeltünk és úgy élveztünk el. A csúcs mégis az volt amikor a hármas kefélés után a srác ismét megdugta a feleségemet én meg éztem őket. Szevedélyesen csókolóztak miközben keféltek, jobban mondva szeretkeztek.
Aztán sok ilyen hármas együttlét után bővítettük a kört mégegy sráccal, és hárman keféltük a páromat. Hanyattfeküdtem nejem lovagolva rám hajolt feje az én fejem mellett volt miközben az egyik srác ott térdelve kefélte a száját, a másik meg avelem együtt szendvicsbe kúrta.

Nagyon sokszor műveljük a szex ezen formáját, eddig négy fiú volt a legtöbb egyszerre a feleségemnek.
Mégis az egyik legizgalmasabb élmény az volt amikor osztálytalálkozóra ment és két régi osztálytársával elmentek egy pazióba...... és felhívott onnan.
#4945   2009. 08. 29. szombat 22:46
csabi70 csabi70
Minket már régóta foglalkoztatott téma. Szex közben jött elő leginkább amikor bevontunk egy-két vibrátort is. Mikor dugtam a nejemet kéjesen szopogatta a vibrit, vagy lovagláskor élvezettel fogadta a fenekébe miközben a pináját keféltem. Ilyenkor midíg mondta hogy jobban élvezne a vibrik helyett igazi farkakat.
Aztán egyik haverom festette nálunk a konyhát. Nejem nagyon sürgölődött körülötte, és a vége az lett, hogy mindhárman az aágyban landoltunk. (persze egy kiadós zuhi után). Isteni volt látni, hogy miközben feleségem hanyattfekszik és dugom őt, a haverom az arcánál térdel és keményen szopatta. A végén már mindketten nejem arcánál térdeltünk és úgy élveztünk el. A csúcs mégis az volt amikor a hármas kefélés után a srác ismét megdugta a feleségemet én meg éztem őket. Szevedélyesen csókolóztak miközben keféltek, jobban mondva szeretkeztek.
Aztán sok ilyen hármas együttlét után bővítettük a kört mégegy sráccal, és hárman keféltük a páromat. Hanyattfeküdtem nejem lovagolva rám hajolt feje az én fejem mellett volt miközben az egyik srác ott térdelve kefélte a száját, a másik meg avelem együtt szendvicsbe kúrta.

Nagyon sokszor műveljük a szex ezen formáját, eddig négy fiú volt a legtöbb egyszerre a feleségemnek.
Mégis az egyik legizgalmasabb élmény az volt amikor osztálytalálkozóra ment és két régi osztálytársával elmentek egy pazióba...... és felhívott onnan.
#4944   2009. 08. 29. szombat 13:08
X Törölt felhasználó (404453)
Nálunk az első pont így történt. Ismertük a fiút, tudtam, hogynagyon bejön neki a kedvesem és azt is, hogy a feleségemnek is szimpatikus a sác. Eleinte azt láttam, hogy a feleségem akarja is, de vonakodik, vagy legalább is úgy tesz, majd kb. fél óra múlva már meztelenül feküdt köztünk az ágyban. Engedte magát levetkőztetni, annyit szeretett volna, hogy masszírozzuk meg a hátát, majd utána megfordult és már teljesen be volt izgulva. A mellbimbóit szopogattuk, már attól majdnem elélvezett, aztán a barátunk kinyalta, és ekkor élvezett először. Felváltva dugtuk a punciját, de mielőtt elélveztünk volna mindig kiszálltunk, így szinte minden pózban tudtunk vele szeretkezni. Nekem az volt a legizgatóbb, amikor lovagolt a srácon, a melleivel teljesen rásimult, és úgy csókolóztak, hogy majdnem szétszedték egymás száját, majd nemsokára mindketten elélveztek egyszerre. Ezután /pedig a feleségemnek ez már sokadik orgazmusa volt/ rögtön magamra húztam, és a teljesen nedves puncijába pár perc múlva én is beleélveztem úgy, hogy Ő is újra elélvezett.
Az első menet után, ami előjátékkal együtt kb. két óra volt, aludtunk egy fél órát, majd lezuhanyoztunk együtt,és utána még egy gyors menetet csináltunk hármasban.
Az volt a legjobb, hogy utána hármasban a fiúval, de kettesben a feleségemmel is végigbeszéltük a dolgokat /sokszor a beszélgetés hatására újra átéltük és nagyokat szeretkeztünk/ és csak jó érzés maradt bennünk.
A barátunkat többször bevontuk utána, és volt már néhány más partner is, mert ha az ember ezt okosan csinálja, akkor fantasztikus tud lenni. Engem nagyon izgat, ha mással látom, és Ő is nagyon szereti a szexet, de fontos az őszinteség és a bizalom, és az odafigyelés a másikra.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 29. szombat 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (291393) VIP
2009. 08. 29. szombat 07:38
engem csak akkor izgatna ha még egy pasi beszálna hozzánk és ketten vetkőztetnénk le.
és ő az eggyik cicijével, én meg a másik cicijével játszanék
aztán ha az izgalom a tetőfokra ért,
egyszerre kényeztetnénk a punciját és a száját
felváltva
szép álom. smile
hehe
#4943   2009. 08. 29. szombat 07:38
X Törölt felhasználó (291393) VIP
engem csak akkor izgatna ha még egy pasi beszálna hozzánk és ketten vetkőztetnénk le.
és ő az eggyik cicijével, én meg a másik cicijével játszanék
aztán ha az izgalom a tetőfokra ért,
egyszerre kényeztetnénk a punciját és a száját
felváltva
szép álom. smile
hehe
#4942   2009. 08. 29. szombat 02:08
djr djr
csak intelligencia kell, mert amúgy izgató és gyönyörűűűű! aki féltékeny a szerette örömére, az nem önzetlenül szeret!
#4941   2009. 08. 28. péntek 20:10
obonobo obonobo
ha igazán mély és experimentalista tesit szövetség van, akkor minden gyönyör közös, akár egy segédeszköz, akár további szextpartnerek vesznek szét az örömszerzésben. Különben kicsit ciki.
#4940   2009. 08. 26. szerda 20:52
pár8476 pár8476 VIP
En is nagyon szivesen kiprobalnam fekete sraccal.Szeretnem ha rajtam csorogna az izzadtsaga, nagyon izgat milyen lehet az illata ilyenek.Ha sikerul akkor biztos felteszem a sorozataink koze smile
(Ez egy válasz Irresponsible üzenetére (2009. 08. 17. hétfő 06:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 17. hétfő 06:19
Bár még a harmadik motivációját nem fejtettük meg teljesen smile
Milyen okból és miért velünk épp.Mindegy is,de örüljünk neki,hogy vannak"harmadikak".
Nekünk jó és neki is valamilyen okból.
Abban meg egyetértünk,hogy nehéz ilyen partnert találni,vica-versa..
#4939   2009. 08. 18. kedd 20:59
X Törölt felhasználó (571)
Tamasesandrea69!

olvsgatlak régota nemsemmi vaggy! nyes én hiszek neked!

kérdésem csak annyi lenne olyankor mit érzel mikor elötted dolgozzák meg asszonyod?vagy esetleg mikor nem vagy ott?
kéjes féltékenységgel kevert iszonyatos izgalmi állapotot??

köszi buck
#4938   2009. 08. 17. hétfő 21:09
X Törölt felhasználó (443025)
Jó, jó látványnak szép lenne amit leírtál, de Ő undorodott tőle nem én, és ha nem kívánja az úgy nem ok.
Ja és akkor még nem beszéltünk a jellegzetes "illatukról", hogy finom legyek, de erről már mi is hallottunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 17. hétfő 08:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2009. 08. 17. hétfő 08:23
Ez a "szex fekete fiúval" dolog úgy látszik nem csak az én feleségemnek jön be...?

Már párszor próbáltunk felszedni egyet, de vagy annyira gyengén beszélt magyarul (és angolul is), hogy egy időpontot sem tudtam egyeztetni vele, vagy pedig el se jött a randira.

Valakinek van esetleg felesleges fekete házibarátja? crazya Vagy 5lete, hol lehet csoki fiút felszedni..?

Rumcájsz! Lehet, hogy ronda a farka, de ebben az egészben pont az a jó, hogy olyan állatian mocskos dolog a feleségemtől egy nagy fekete dorongot szopni és aztán felnyársalni vele a kis borotvált fehér punciját... buck
#4937   2009. 08. 17. hétfő 10:57
utista utista
Nekem is volt olyan párom, aki azt szerette volna, legalábbis gondolatban, hogy 4-5 izmos, nagy farkú hím az ájulásig kényezteti. Ezt kb. 2-szer volt hajlandó bevallani nekem, pedig pontosan tudta, hogy még "fizetnék is érte", ha megtörtént volna. Mégis olyannyira mocskosnak érezte magát még a gondolattól is, hogy még arra is megkért, hogy ne is beszéljünk róla. Pedig egyszer, amikor szex közben belesuttogtam a fülébe, hogy miket is művelnének vele a srácok, akkor élete legnagyobb orgazmusát élte át. S mégis: győzött benne a szégyenlősség. Sajnos. De hát ezt is meg kell érteni, ha szereti a másikat az ember.
(Ez egy válasz sophianae üzenetére (2009. 08. 14. péntek 19:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 08. 14. péntek 19:02
Párom 28 éves, csinos nő. Engem nagyon izgatna a látványa amint mással kefél, és szex közben (de előtte és utána is) gyakran mesél erotikus fantáziáiról. Ilyenkor persze még jobban begerjedek és alig bírom megállni, hogy el ne spricceljek. Imádná, ha több nagyfarkú pasi kúrná, de Dél-Dunántúlon meglehetősen nehéz még egy árva, valóban komoly méretekkel rendelkező diszkrét férfi felkutatása is. Sajnos tényleg nehéz olyan 40 év körüli, potens csődört találni, aki beérné puszta alkalmi kapcsolattal és megelégszik azzal, hogy csupán szexuális "kelléke" legyen buja kis párom mohó puncijának, kezének, szájának.
Minden esetre lelkesen nézegeti a hasonló oldalak képeit, videóit és oltári nagyokat szokott masztizni ha megleli a számára ideális faszt. Baszás közben ezeket a történeteket úgy meséli, mintha vele történnének és bizony hihetetlen kéjt tud ezzel okozni. Persze az is lehet, hogy kedvező alkalom adtán ő is megfutamodna, és élesben mégsem merné felvállalni a dolgot. Egyébként a csupán élvezetért történő félredugást engedélyeztem neki, azzal a feltétellel, ha később apró részletességgel beszámol az aktusról. Eddig még nem élt vele, bizonyára szégyenli, pedig tudom, hogy vágyja az idegen, vastag, nagymakkú faszt. Ahogy én is az élő mozit, melyben ő a főszereplő.
#4936   2009. 08. 17. hétfő 08:23
X Törölt felhasználó (314412)
Ez a "szex fekete fiúval" dolog úgy látszik nem csak az én feleségemnek jön be...?

Már párszor próbáltunk felszedni egyet, de vagy annyira gyengén beszélt magyarul (és angolul is), hogy egy időpontot sem tudtam egyeztetni vele, vagy pedig el se jött a randira.

Valakinek van esetleg felesleges fekete házibarátja? crazya Vagy 5lete, hol lehet csoki fiút felszedni..?

Rumcájsz! Lehet, hogy ronda a farka, de ebben az egészben pont az a jó, hogy olyan állatian mocskos dolog a feleségemtől egy nagy fekete dorongot szopni és aztán felnyársalni vele a kis borotvált fehér punciját... buck
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 16. vasárnap 20:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2009. 08. 16. vasárnap 20:36
A feleségem is barna farokról álmodott, aztán a multkor a nudistán látott egyet és elment a kedve tőle. (Elég ronda volt!) Egyébként biztos sok nő fantáziáját mozgatja, csak nem mindegyik meri bevallani otthon. Én is kipróbálnék egy fekete nőt!!!
#4935   2009. 08. 17. hétfő 06:19
Irresponsible Irresponsible
Bár még a harmadik motivációját nem fejtettük meg teljesen smile
Milyen okból és miért velünk épp.Mindegy is,de örüljünk neki,hogy vannak"harmadikak".
Nekünk jó és neki is valamilyen okból.
Abban meg egyetértünk,hogy nehéz ilyen partnert találni,vica-versa..
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 15. szombat 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (314412)
2009. 08. 15. szombat 16:48
Teljesen igaz! A dolog legalább fele részben fantáziálás. Sokkal kevesebbszer van jelen harmadik fél a szeretkezéseink során, mint ahányszor beszélgetünk róla (róluk) szex közben.

Andi egyik este például elmesélte, hogy a kollégája mit mondott neki..., hogyan nézett rá...az édes barna szemével, miért nem kérte el..., de aztán mégis odajött és belenézett..., de nem mondta és... stb, stb...

Persze nem lehetett nem észrevenni, hogy nem csak flörtöl az illetővel, de komolyan érdeklődik az illető férfi kolléga iránt (Hívjuk Karcsinak.), aki, ki tudja miért még az egyértelműnek szánt jelzésekre sem csapott le.

Megkérdeztem Andit, hogy ha elhívná valahová munkaidő után, akkor mit és hogyan csinálna vele. Elmesélte. Aznap este még nem sokat csináltunk, de másnap reggel nagyon csinosan öltözött fel, én meg megigértem neki, hogy elémegyek a munkahelyre.

Amikor elém jött megkértem, hogy most játszuk azt, hogy én vagyok a Karcsi és tegye velem is azt amit a Karcsival tenne. Autóba szááltunk és kimentünk a budakalászi tavakhoz. Állati izgalmas volt ahogy a combomhoz ért vezetés közben, aztán megsimogatta a térdemet, aztán a combomra tette a kezét, végül cirógatni kezdte a sliccemet. Szinte láttam magam elött, ahogy egy másik férfivel teszi ezt...

Úgy megkeféltem ezt a kis büdös ribancot a tó parton (horgászok és egy jetski-s legnagyobb örömére), aki akkor egyszerre volt akkor a nejem és (gondolatban) Karcsi szeretője, egyszerre dugott velem és (virtuálisan) a kollégájával, így tehát megcsalt engem, ... saját magammal. Én meg tökre élveztem megbaszni a más feleségét, ... miközben az a sajátom volt...

Tudtok még követni...? bohoc
#4934   2009. 08. 17. hétfő 00:24
GUMMIMACI GUMMIMACI
Hmm. koroddal kapcsolatban vannak kétségeim..
Én személy szerint 30 évesen vidáman kefélgettem más élettársát, feleségét...stb...
Mondjuk viszont a topik nem erről szól, tehát azt is bevallom, mindamellett lehet, hogy izgatna, ha valaki a tudtommal, ha lehet, a jelenlétemben - és esetleg velem együtt - megdugná a feleségem..
Viszont mivel a Kedves full monogám - erre nem sok esélyem van...
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 08. 16. vasárnap 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (451890)
2009. 08. 16. vasárnap 22:32
engem is izgatna ha megdugnám más feleségét nyes
#4933   2009. 08. 16. vasárnap 22:32
X Törölt felhasználó (451890)
engem is izgatna ha megdugnám más feleségét nyes
 
... 725 726 727 728 729 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!