Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 724 725 726 727 728 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#202   2006. 07. 24. hétfő 22:13
go-go go-go
Uraim ha valakinél elkell a segítség szoljon bátran!
#201   2006. 07. 24. hétfő 17:19
bolhab bolhab
hiddel tetszenifogneki.mi a párommal heti3-4szer vagyunk eggyüt demégiskell a más
#200   2006. 07. 24. hétfő 15:29
zeri zeri
Ez az! Őszintén kell beszélni a házaséleti
problémákról, akkor lehet orvosolni is! Nem
mindig regénybe illő az ok, amiért kevesebb a
szex. Nekem volt nem rég két olyan fárasztó
hónapom, hogy nagyon konvergált a szex a
nullához.
#199   2006. 07. 24. hétfő 13:03
bolhab bolhab
nekem aférjem akarta először utána majdnem visszavonult. rájöttünk kárlenne kihagyni
#198   2006. 07. 24. hétfő 12:12
mau mau
Sziasztok! Véletlenül éppen középtájon olvastam bele a fórumba, és beugrott egy régi élményem. Előrebocsájtom, hogy soviniszta-konzervatívnak tartom magam, abban az értelemben, hogy én is szívesen elnéztem (volna) ha más nőjét mások megdolgozzák, de az enyémen soha nem osztoztam volna. Aztán összejöttem egy férjes asszonnyal (azóta már az én feleségem) és az első időkben még rettentő konspirációk mellett találkozgattunk. Ezek megszervezése sem volt piskóta, így aztán természetes volt, hogy ha sikerült, akkor az első adódó helyen és alkalommal már téptük is le egymásról a ruhát.Idegesített ugyan a férj fantomképe, főleg a szexet illetően, de ez inkább csak akkor jött elő, amikor nem voltunk együtt. A barátnőm pedig nyugtatott, hogy a házaséletük már jegelve, ne is foglalkozzak ilyen hülyeségekkel. Aztán jött egy újabb nehezen megszervezett találkozó, a barátnőm hajnalban jött el otthonról valami mesével, a szomszéd városban vártam egy szállodában. Megjött (reggel nyolckor), én már gerjedtem előző este óta ezerrel, mire ő zavartan közli, hogy először inkább zuhanyozna. Mondom: ugyan már, illatos vagy, üde és kívánatos, minek ez a hókusz-pókusz. Csak hebegett-habogott, aztán kibökte, hogy a férje valamit sejt, így a hajnali zuhanyozás után-közben rámozdult, ő meg nem térhetett ki, mert az aztán végleg igazolta volna a gyanút. Ha utána megint zuhanyozik, az is ciki, majd virágnyelven ugyan, de előadta, hogy azt azonban már az ő gyomra sem bírná, ha "én viszont alig két óra múltán a férje spermájában tocsognék". Puff neki, hangulat nullára lohasztva, ő azért el a zuhany alá, nekem meg közben jönnek a képek... És legnagyobb meglepetésemre a hatás ellenkező,mire előkerült ő, adigra teljes harckészültségben volt a szerszám, és én még ennyi idő alatt ennyiszer se azelőtt, se azóta nem elégültem ki és nem elégítettem ki mást. Ráadásul két menet közben elkezdtem kérdezgetni, hogy mégis milyen volt a férjével. Ő meg teljes joggal hülyének nézett, de addíg piszkáltam, hogy elmondta. Elmesélte, hogy a gyanú oszlatása és idegessége miatt színészkednie kellett, ugyanakkor még életében nem kívánta így, hogy mihamarabb vége legyen az akciónak. És mindez engem csak tovább hergelt, volt vagy du. 2, mire kimásztunk az ágyból. Azóta is mindketten életünk talán legnagyobb szexének tartjuk azt a délelőttöt, de az okáról szemérmesen hallgatunk. Ami miatt pedig leírtam: jónéhány évvel később immár előfordul, én gondolok arra, hogy szeretném látni a feleségemet mással... Bár eddig ez megmaradt gondolat szintjén. Ugyanakkor tüskeként bennem van, hogy észre venném-e, ha én lennék az akkori férj helyében és őt meg megint várná valaki egy szállodában... Lehet rajta gondolkodni.
(Ez egy válasz sexygame üzenetére (2006. 06. 09. péntek 15:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 15:42
Sziasztok! Nálunk két alkalommal történt, meg a topic címében felvetett helyzet. Régóta beszélgettünk erről, de soha nem tettünk szinte semmit a cél érdekében. Néha hirdetgettünk, de az utolsó pillanatban különböző okok miatt mindíg meghíúsult. Igazság szerint inkább engem izgatott a dolog, milyen lehet az asszonyt kívülről látni szex közben. Aztán egyszer egy régi ismerős aludt nálunk átutazóban, dumáltunk piálgattunk, és spontán kialakult egy hármas összekeveredés. Késöbb az asszony elárulta, hogy élete legjobb szexuális élménye volt. Nekem is és nem is az amikor ketten kényeztettük, hanem amikor csak néztem, fotóztam őket. Jobban át tudtam élni a gyönyörét. Fantasztikus volt. Aztán hosszú évekig semmi. Jött a gyerek, nem hiányzott egy harmadik jelenléte, és be is piszkolta volna a kisgyermekünk csodáját, ha anyu közben más férfiak f... ugrálna. De jött egy helyzett, a munkahelyén egy faszi elkezdte fűzni az agyát. A kezdetektől elmeséte. Először azt gondoltam szépen megkeresem a pasit aztán ahogy illik lecsavarom a fejét, de a nejemen láttam, hogy egyre szívesebben meséli el a kolléga udvarlását. Kialakult egy érdekes szitu, a pasi nem tudta, hogy mindent elmesél nekem az asszony, és mi esténként jókat dumáltunk a próbálkozásairól, sőt sex közben is kezdett előjönni a dolog. Szeretnéd ha most itt lenne? Szívesen lesz...nád? meg ilyesmi. Keztük magunkat egyre jobban belelovalni a dologba. Engem nem érdekelt, hogy hármasban csináljuk, a pasi meg a nejem szerint nem lett volna benne, hogy nézzem. Akkor mi legyen, lépni kellet valamit mert a melóhelyen már tarthatatlan volt a helyzet. Azt találtuk ki, hogy mennyen el sexelni a pasival, de egy kis diktafonnal vegye fel az egészet. Így is történt. Nem akarom részletezni az egészet, alább már néhányan kifejtették, de végignéztem, ahogy előkészíti magát a szexre, izgi fehérneműt vásároltunk, leborotváltam, szóval kistafírosztam arra, hogy valakinek széttegye a lábát. Nagyon fura érzés volt. Izgalom, féltékenység, vágy, önsajnálat, öröm, düh keveredett bennem. Végül elmet. Egész nap tiszta ideg voltam. Többször megbántam a dolgot, többször gratuláltam magamnak az ötletért vegyesek voltak az érzéseim. Végre hazajött és rögtön bedöntöttem az ágyba. Hatalmasatt szeretkeztünk, régen nem volt ilyen jó, se nekem, se neki. Jó volt újra birtokba venni és közben halgattni a beszámolóját és a felvételt. Azóta nem csináltunk ilyet, de keressük a lehetőségeket egy újabb kalandra. Ha most valaki jelentkezni akarna, tudnia kell nálunk a malmok lassan őrölnek, de nem is ezért írtam, le a történetünket, hanem azért mert a gyönyört néha a legfurább, tán néha visszataszító módon értük el. De ilyenek vagyunk. Üdvözlünk mindenkit.
#197   2006. 07. 24. hétfő 00:11
hotdogzero hotdogzero
Ok, megkeresem, bár a hétvége még messze van sajnos.
#196   2006. 07. 23. vasárnap 22:36
varju1 varju1 VIP
Apropó a libát egy b-vel irják !!
(Ez egy válasz tibi33 üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 21:46
Most frankón az illen libbákat ki kell tenni a főútvonalak szélére ott úgyis véletlenszerűen érkezik valaki!!!
#195   2006. 07. 23. vasárnap 22:35
varju1 varju1 VIP
A te nöd liba.
(Ez egy válasz tibi33 üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 21:46
Most frankón az illen libbákat ki kell tenni a főútvonalak szélére ott úgyis véletlenszerűen érkezik valaki!!!
#194   2006. 07. 23. vasárnap 21:46
tibi33 tibi33
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 07. 23. vasárnap 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 23. vasárnap 20:33
Az én feleségemet is izgatja a dolog, de előretervezett akcióba nem akar belemenni és egyszerüen enm tudom, hogy miként tudnám megoldani. oooo
#193   2006. 07. 23. vasárnap 20:33
varju1 varju1 VIP
Az én feleségemet is izgatja a dolog, de előretervezett akcióba nem akar belemenni és egyszerüen enm tudom, hogy miként tudnám megoldani. oooo
#192   2006. 07. 23. vasárnap 13:23
reaktorfilm.com reaktorfilm.com
:( en nem engednem
#191   2006. 07. 23. vasárnap 13:07
hotdogzero hotdogzero
hol van pontosan, és hogy néz ki? :)
#190   2006. 07. 22. szombat 17:29
X Törölt felhasználó (55168)
figyu má tigris, te nem parázol attól, hogy beszedst valami faroklohasztó rákfenét ???
#189   2006. 07. 22. szombat 16:42
hotdogzero hotdogzero
És mikor lesz ott legközelebb?
#188   2006. 07. 22. szombat 06:46
mara38 mara38
Szia kitti26
Én szivesen lennék veled, írj kovacsmara38@freemail.hu
#187   2006. 07. 22. szombat 05:45
bolhab bolhab
beszélgetnünk kellene
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 07. 21. péntek 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 21. péntek 11:30
Az én férjemnek is tetszik a látvány amikor idegen férfiak dugnak. Egyébként szivesen csinálom Nókkel is, de sajnos nagyon nehéz találni Női partnert.
A férfi partnerekből pedig még túlkínálat is van.
De ez nem hátrány.
#186   2006. 07. 21. péntek 13:13
gonoszKismalac gonoszKismalac
A csinálás mit jelent??? confused mf2 szomoru1
#185   2006. 07. 21. péntek 11:51
zeb68 zeb68

mara38 szia!

Én nézni szeretném a szeretkezésedet és közben kiverném a farkam!
Lehet?

(38éves)
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 07. 21. péntek 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 21. péntek 11:30
Az én férjemnek is tetszik a látvány amikor idegen férfiak dugnak. Egyébként szivesen csinálom Nókkel is, de sajnos nagyon nehéz találni Női partnert.
De ez nem hátrány.
#184   2006. 07. 21. péntek 11:30
mara38 mara38
De ez nem hátrány.
(Ez egy válasz bolhab üzenetére (2006. 07. 21. péntek 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 07. 21. péntek 10:48
a férjemnek tetszik bár én inkább a lányokat szeretem
#183   2006. 07. 21. péntek 10:48
bolhab bolhab
a férjemnek tetszik bár én inkább a lányokat szeretem

... 724 725 726 727 728 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 14702db
Utolsó üzenet: 2018. 07. 15. vasárnap

Hírek

2018. 07. 12. csütörtök 15:38
Verseny - Vizes kaland! Ha nyár, akkor napfény, víz, csobbanás és persze szex! Örökítsétek meg egy nyári vizes kalandotokat, legyen az szóló vagy páros kategória! Pózoljatok egy motorcsónakon, vitorláson, jetski-n, egy vízibiciklin vagy egy hangulatos stégen, mólón. Egy a... Tovább
2018. 07. 12. csütörtök 15:33
Tiniszex 3 Hogy mi az a tini koktél? Ha megtudod, máris ilyet akarsz szürcsölni te is! Kell hozzá finom zsenge tinipuncus - természetesen duplán - mert a csajok nem csak WC-re járni, de dugni is párosan szeretnek! És mivel a tinik mindennél jobban nyitottak az... Tovább
2018. 07. 06. péntek 14:14
Privát DVD 63 13 magyar amatőr jelenet a 7 éve csúcson lévő Privát sorozatból. Huncut, szeximádó lányok és pajkos feleségek, akik nem tesznek lakatot a pinájukra, ország-világ előtt bátran bevállalják a szereplést. Kukkants be nedves réseikbe a Privát sorozat újabb... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Szexpartner kereső, Budapest szexpartner, vidék szexpartner
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!