Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 722 723 724 725 726 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5022   2009. 10. 04. vasárnap 11:54
videkipar videkipar
Rengeteg okból lehet ilyen. Az egyik, hogy már nem szeretik egymást, és ezért nem számít, esetleg csereberéltek egymással, például a nő meg belemegy a két csaj egy férfi felállásba. Az is lehet, hogy nagyon szeretik egymást és ezért bármi örömet okoz a férjnek, ami jól esik a nejének. Vagy egyszerűen semmi extra, csak kíváncsiság. Úgyhogy lehet sorolni a miérteket. De, itt sokkal inkább az a téma ebben a topikban, hogy kit izgat, és miért izgatja. nyes
(Ez egy válasz somamix üzenetére (2009. 10. 03. szombat 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 03. szombat 18:07
valaki már jelezte, hogy a feleségével együtt hárman lennénk. Aki ezt megengedi, az miért teszi? Mert ez nekem érdekes vigyor5 .

jah
#5021   2009. 10. 03. szombat 18:07
somamix somamix
valaki már jelezte, hogy a feleségével együtt hárman lennénk. Aki ezt megengedi, az miért teszi? Mert ez nekem érdekes vigyor5 .

jah
#5020   2009. 10. 03. szombat 11:55
videkipar videkipar
Nem marad így. Egyre jobb lesz. Mi is nagyon jókat szexeltünk mindig is egymással a nejemmel, de ezen csak fokoztak a többes élmények.
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 10. 02. péntek 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 02. péntek 07:38
Valóban nyíltan és őszintén működik csak a dolog. Azt is kiemelném, hogy mi a kezdet kezdetén tisztáztuk, hogy a családjainkat nem kívánjuk feladni. Persze ettől függetlenül az érzelmeim alkalomról alkalomra fokozatosan erősödtek, de arra a szintre nem jutottak el amit a férjem iránt a mai napig érzek. Szerintem az érzelmeknek köszönhető az is, hogy minden alkalommal egyre jobb és jobb a kefélés vele, remélem ez így is marad.
#5019   2009. 10. 03. szombat 08:42
X Törölt felhasználó (58613)
Szia.A nők másképp nem is szexelnek senkivel,nekik csak érzelemmel megy!!Azért viseljük nehezen ha félredugnak,mert tudjuk hogy nekik érzelem is kell a szexhez,a férfinek viszont nem!!!!Kevés nő van aki nem igy tesz,hidd el tapasztalatból beszélek!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 01. csütörtök 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (571)
2009. 10. 01. csütörtök 15:04
valamennyi érzelem kell hozzá nö részéröl is,szerintem,mert akkor tényleg nem tudná "ugy"elengedni magát!
vagy tévedem? nyes
#5018   2009. 10. 02. péntek 10:13
kacsa75 kacsa75
Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, mert engem is nagyon érdekel a téma! Házasok vagyunk mi is 9 éve vagyunk együtt. Gondolatban nekem is sokszor jött elő a hármas dolog illetve előre gondolva sokszor biztattam a párom hogy legyen jobban kihívó és engedjen többet láttatni magából (szoknya , strand , cici akár lent is  ) mert ez izgat engem és tényleg jól is néz ki!Illetve 2 éve észre vettem (akkor vettem 1 vibrátort színesíteni a sexet) hogy egyre jobban bele éli magát sexközben bizonyos dolgokba ha én és a vibrátor is egyszerre kényezteti!Szóval tetszik neki ha felváltva vagyunk lent és a szájában Ha lekerültünk a puncijához többször volt hogy 2-en egyszerre hatoltunk belé .EXTÁZIS!  Illetve szerepjátékok alkalmával többször volt az a felállás hogy valamelyikünk mindig valami idegen.Ha csak vibrátorral volt kedvünk játszani mindig elhangzott hogy mit szolnál ha ma 2-3 –an döngetnénk meg és ha a kedv engedte akkor mindig jó volt a fogadtatás .Szóval úgy érzem hogy nem lenne Elenére a 3 dolog .Bár öböl van a párom ezért sosem tudni hogy ezek a jelek nála is ezt jelentik-e!Gondoltam ma vagy holnap konkrétan elmondom a szándékom !Persze egyenlőre nekem sincs fogalmam hogy ki és honnét lenne a harmadik aki szimpatikus nem sietős .Fiuk , lányok ,párok véleményt hozzászólást jotanácsot szívesen vennék!Köszi elöre is mindenkinek 
#5017   2009. 10. 02. péntek 08:50
X Törölt felhasználó (571)
részletesen!??ez egy ilyen blog! nyes
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 10. 02. péntek 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 02. péntek 08:38
A mi szerelmi hármasunk úgy indult, hogy én kerestem meg, amire Ő azonnal igent mondott. Már akkor mondta, hogy nagyon kíván, valamint várja, hogy a hatalmas melleimet a szájába vegye, és kinyalhasson. Jelezte azt is, hogy szereti ha a farkát szopják (ebben az élményben ugyanis ritkán van része). Két nap múlva aztán - a párom segítségével - sikerült megteremtenem a feltételeket, hogy valóra válhassanak a vágyaink. Ő jött fel hozzánk. Már az előszobában egymásnak estünk, mondhatni álló farokkal érkezett. Nekem sem kellett túl sok biztatás, ahogy a lábam közé nyúlt, meglepve tapasztalta, nincs rajtam bugyi és már teljesen nedves vagyok. Alig jutottunk el a szobáig, ott aztán hódolhattunk egymásnak. Nagyon vártam, hogy mihamarabb a számba vehessem és kényeztethessen a farkát. Imádom nézni azt a gyönyört amit ezzel elérhetek. A legnagyobb büszkeséget az okozta a számomra, amikor azt mondta, ezt taníthatnám is, olyan jól csinálom. Közben persze fokozatosan simogatta, csókolta, nyalogatta a testemet. Majdnem elélvezett, de közben visszafogta magát , nem akart elélvezni, és inkább velem kezdett foglalkozni. Az addigra teljesen nedves puncit vette birtokba nyelvvel és kézzel felváltva amitől én majdnem az eszemet vesztettem. Miután már alig bírtuk tovább, kértem végre tegye már be. Őrült ritmusban keféltünk, közben változtattuk a pózokat ezzel is késleltetve a végső kielégülést. Én közben többször elélveztem. Ezután betette a farkát a puncimba, majd hirtelen kiszállt, és így élvezett a végén a mellemre. Gyönyörű látvány volt. Ez volt az első együttlét. Ezt követően csillogó szemmel és testtel vártam, hogy a férjem hazaérkezzem, és folytattam ahol abba hagytuk. Az évek során ezt az óriási élményt, több érdekes és izgalmas, jobbnál jobb kefélés követte.
#5016   2009. 10. 02. péntek 08:38
kjta69 kjta69
A mi szerelmi hármasunk úgy indult, hogy én kerestem meg, amire Ő azonnal igent mondott. Már akkor mondta, hogy nagyon kíván, valamint várja, hogy a hatalmas melleimet a szájába vegye, és kinyalhasson. Jelezte azt is, hogy szereti ha a farkát szopják (ebben az élményben ugyanis ritkán van része). Két nap múlva aztán - a párom segítségével - sikerült megteremtenem a feltételeket, hogy valóra válhassanak a vágyaink. Ő jött fel hozzánk. Már az előszobában egymásnak estünk, mondhatni álló farokkal érkezett. Nekem sem kellett túl sok biztatás, ahogy a lábam közé nyúlt, meglepve tapasztalta, nincs rajtam bugyi és már teljesen nedves vagyok. Alig jutottunk el a szobáig, ott aztán hódolhattunk egymásnak. Nagyon vártam, hogy mihamarabb a számba vehessem és kényeztethessen a farkát. Imádom nézni azt a gyönyört amit ezzel elérhetek. A legnagyobb büszkeséget az okozta a számomra, amikor azt mondta, ezt taníthatnám is, olyan jól csinálom. Közben persze fokozatosan simogatta, csókolta, nyalogatta a testemet. Majdnem elélvezett, de közben visszafogta magát , nem akart elélvezni, és inkább velem kezdett foglalkozni. Az addigra teljesen nedves puncit vette birtokba nyelvvel és kézzel felváltva amitől én majdnem az eszemet vesztettem. Miután már alig bírtuk tovább, kértem végre tegye már be. Őrült ritmusban keféltünk, közben változtattuk a pózokat ezzel is késleltetve a végső kielégülést. Én közben többször elélveztem. Ezután betette a farkát a puncimba, majd hirtelen kiszállt, és így élvezett a végén a mellemre. Gyönyörű látvány volt. Ez volt az első együttlét. Ezt követően csillogó szemmel és testtel vártam, hogy a férjem hazaérkezzem, és folytattam ahol abba hagytuk. Az évek során ezt az óriási élményt, több érdekes és izgalmas, jobbnál jobb kefélés követte.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2009. 10. 01. csütörtök 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 01. csütörtök 22:09
"természetes, hogy az eltelt 7 évben nem azokat a játékokat játszottuk el, amit fiatalon. sőt.!! " -Részleteznéd, milyenek voltak ezek a mostani játékaitok, kérlek.
#5015   2009. 10. 02. péntek 07:38
kjta69 kjta69
Valóban nyíltan és őszintén működik csak a dolog. Azt is kiemelném, hogy mi a kezdet kezdetén tisztáztuk, hogy a családjainkat nem kívánjuk feladni. Persze ettől függetlenül az érzelmeim alkalomról alkalomra fokozatosan erősödtek, de arra a szintre nem jutottak el amit a férjem iránt a mai napig érzek. Szerintem az érzelmeknek köszönhető az is, hogy minden alkalommal egyre jobb és jobb a kefélés vele, remélem ez így is marad.
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2009. 09. 30. szerda 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 30. szerda 12:34
Igen, egyébként majdnem kimaradt, de az írásodban láttam, így kiemelem, az ŐSZINTESÉG a kulcsa a sikernek. Egyébként, hogy eddig megúsztátok a szerelmet, és ment csak szex alapon, az a véletlen műve. Cuki kettős érzés lesz majd az is, ha szerelembe esik valamelyiktek. Itt jön majd az őszinteség fontossága, meg hogy a végtelenségig bízz a párodban és nagyon szeressed.
#5014   2009. 10. 02. péntek 05:32
vaskalapos vaskalapos
Lelki háttér majd 1 éve az első után:Felemás,izgató félelmetes. Ahogy olyanokat csináltunk,amit ketten soha....

Hetekig emésztettük mindketten,de végül is NAGYON JÓ volt. De ülepedni kellett. Feldobta házasságunk,újra szeretjük,kívánjuk egymást.

Láttátok már kedvesetek egy idegen farkán vergődve a mennybe jutni?

Láttátok már idegen farkat szopni? Mit éreztetek?
#5013   2009. 10. 01. csütörtök 22:09
kandurmarci kandurmarci
"természetes, hogy az eltelt 7 évben nem azokat a játékokat játszottuk el, amit fiatalon. sőt.!! " -Részleteznéd, milyenek voltak ezek a mostani játékaitok, kérlek.
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 10. 01. csütörtök 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 01. csütörtök 18:49
Az érzelmek tekintetében teljesen egyet tudok érteni az előző hozzászólásokkal. Ha valaki olvasta a történetemet tudja, hogy a mi esetünkben a harmadik fél egy korábbi "fiatalkori szerelem" lett, csak akkor -16 évesen - a pettingen kívül nem történt semmi közöttünk, persze halálosan szerelmes voltam belé. Így egyértelmű volt számomra, s tulajdonképpen a férjem javasolta, hogy legyen Ő a szerencsés. Tulajdonképpen újra éltem a fiatalságomat. Jó volt újra csókolni, simogatni ugyanazt a személyt akit korábban szerettél, persze az évek alatt Ő is változott, és természetes, hogy az eltelt 7 évben nem azokat a játékokat játszottuk el, amit fiatalon. sőt.!!
#5012   2009. 10. 01. csütörtök 18:49
kjta69 kjta69
Az érzelmek tekintetében teljesen egyet tudok érteni az előző hozzászólásokkal. Ha valaki olvasta a történetemet tudja, hogy a mi esetünkben a harmadik fél egy korábbi "fiatalkori szerelem" lett, csak akkor -16 évesen - a pettingen kívül nem történt semmi közöttünk, persze halálosan szerelmes voltam belé. Így egyértelmű volt számomra, s tulajdonképpen a férjem javasolta, hogy legyen Ő a szerencsés. Tulajdonképpen újra éltem a fiatalságomat. Jó volt újra csókolni, simogatni ugyanazt a személyt akit korábban szerettél, persze az évek alatt Ő is változott, és természetes, hogy az eltelt 7 évben nem azokat a játékokat játszottuk el, amit fiatalon. sőt.!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 01. csütörtök 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (571)
2009. 10. 01. csütörtök 15:04
valamennyi érzelem kell hozzá nö részéröl is,szerintem,mert akkor tényleg nem tudná "ugy"elengedni magát!
vagy tévedem? nyes
#5011   2009. 10. 01. csütörtök 15:04
X Törölt felhasználó (571)
valamennyi érzelem kell hozzá nö részéröl is,szerintem,mert akkor tényleg nem tudná "ugy"elengedni magát!
vagy tévedem? nyes
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2009. 10. 01. csütörtök 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 01. csütörtök 09:36
Ez így van. Ezt majdnem lehetetlen befolyásolni. Másfelől én kicsit szerelmes is akarok lenni a harmadik férfibe is, mert akkor esik igazán jól a szex. Ha nem így lenne, akkor valóban a farkát méregetném, hogy mekkora, meg stb.
#5010   2009. 10. 01. csütörtök 09:36
Lillus Lillus
Ez így van. Ezt majdnem lehetetlen befolyásolni. Másfelől én kicsit szerelmes is akarok lenni a harmadik férfibe is, mert akkor esik igazán jól a szex. Ha nem így lenne, akkor valóban a farkát méregetném, hogy mekkora, meg stb.
#5009   2009. 09. 30. szerda 18:44
videkipar videkipar
Az érzelmeket nem lehet koordinálni. Ha valakihez közel kerülsz, beszélgetsz vele, és még szexeltek is egymással, simán benne van a szerelem is esetlegesen. Ez nem döntés kérdése, hogy nem akarok szerelmes lenni, és akkor nem is leszel. Ilyet nem lehet megbeszélni. Baszásról meg annyit, hogy akkor inkább a maszturbálás. Nagyon jó vagyok úgyis benne. vigyor2
(Ez egy válasz weblui üzenetére (2009. 09. 30. szerda 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 30. szerda 18:13
Miért törvényszerű, hogy miután megbeszélték, hogy ez csak szex, valamelyikük mégis szerelembe eshet...
Feltéve persze, hogy értik mi a különbség a szeretkezés, és a baszás között....
#5008   2009. 09. 30. szerda 18:36
maarimar maarimar
abszolut nem törvény szerü hogy valaki is szerelmes legyen
#5007   2009. 09. 30. szerda 18:13
weblui weblui
Miért törvényszerű, hogy miután megbeszélték, hogy ez csak szex, valamelyikük mégis szerelembe eshet...
Feltéve persze, hogy értik mi a különbség a szeretkezés, és a baszás között....
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2009. 09. 30. szerda 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 30. szerda 12:34
Igen, egyébként majdnem kimaradt, de az írásodban láttam, így kiemelem, az ŐSZINTESÉG a kulcsa a sikernek. Egyébként, hogy eddig megúsztátok a szerelmet, és ment csak szex alapon, az a véletlen műve. Cuki kettős érzés lesz majd az is, ha szerelembe esik valamelyiktek. Itt jön majd az őszinteség fontossága, meg hogy a végtelenségig bízz a párodban és nagyon szeressed.
#5006   2009. 09. 30. szerda 12:34
videkipar videkipar
Igen, egyébként majdnem kimaradt, de az írásodban láttam, így kiemelem, az ŐSZINTESÉG a kulcsa a sikernek. Egyébként, hogy eddig megúsztátok a szerelmet, és ment csak szex alapon, az a véletlen műve. Cuki kettős érzés lesz majd az is, ha szerelembe esik valamelyiktek. Itt jön majd az őszinteség fontossága, meg hogy a végtelenségig bízz a párodban és nagyon szeressed.
(Ez egy válasz kjta69 üzenetére (2009. 09. 22. kedd 19:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 22. kedd 19:42
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, én ahhoz az oldalhoz tartozom akinek a házaséletét csak jobbá tette a harmadik fél bevonása. Nőként elmondhatom, hogy nálunk is sok időt emésztett fel, míg rávettem magam, de azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. A kételyek eloszlatásához pedig csak azt tanácsolhatom - amit már előttem többen is megtettek ezen a lapon - javasold először a párodnak, hogy a tudtoddal, de nélküled próbálja ki először a srácot, és csak azután csatlakozzon a harmadik fél a párosotokhoz. Osztom azt a véleményt is, miszerint mértékkel kell ezeket a játékokat játszani. Mi sem visszük túlzásban, egy-egy ilyen "különút" után, hónapokig táplálkozunk az élményekből. Jó ha az ember a "napi rutin"-t követően kap egy plusz élményt. Jelenleg ismét abban a stádiumban vagyok, hogy már-már hiányzik a szerető, megbeszéltük a férjemmel, hogy a lehetőségekhez mérten minél előbb sort kerítünk rá. Az évek múlásával az is kialakult közöttünk, hogy szinte azonos időközönként érezzük a késztetést. Véleményünk szerint nincs ebben semmi különös, őszinték vagyunk egymáshoz, megállapodásunk szerint csak szex-ről van szó. A szeretővel is időközben olyan szintre került a kapcsolatunk, hogy a kezdeti "megvolt, jólesett" szintről a "extra mindent beleadunk" szinten elégítjük ki egymás vágyait. A férjem persze ennek maximálisan örül, hiszen egy -egy ilyen együttlét után mindig egy csábító, a nőiességének teljes tudatában lévő asszonyt kap vissza. Egy szó mint száz, csak javasolni tudom nektek a hármas felállást.
#5005   2009. 09. 30. szerda 03:59
X Törölt felhasználó (404453)
Ez a sztori a "Szex nyilvános helyeken" témánál is megjelenhetne, de szerintem itt is megállja a helyét. Egyik hétvégén egy nagyobb fürdőhelyen voltunk a feleségemmel és egyik nagyon jó barátunkkal. Ő már régebb óta testi-lelki jó barát, már ismeri a kedvesemet minden szempontból, azért is mentünk így hármasban egy kicsit távolabb a lakhelyünktől-kikapcsolódni.
Az egyik legizgalmasabb része a dolognak az volt, amikor egy elég forgalmas medencében, igaz a gőz takarásában - a feleségemről lehúztam a fürdőruhát, és a barátunkkal úgy szeretkezett a vízben, hogy a tőlünk pár méterre levők egy ölelkező páron kívül nem láttak mást. Nekem hatalmas izgalmat okozott az is, hogy mással dug, meg az is, hogy szinte nyilvánosan teszi ezt. Egyébként nagyon jól kihasználtuk az egész napot crazya
#5004   2009. 09. 22. kedd 22:40
skorpio77 skorpio77
Sziasztok. Olvasgattam itt a hozászolásokat én csak saját tapasztalatot tudok mesélni kb 7 éve összehaverkodtam egy pasival munkakapcsolat révén / hozzáteszem hetero vok/ és idövel szoba jött a szex mondta hogy a feleségével már volt párcsere meg szolo bi hölgy először még nem tudtam mire vélni a dolgot hogy mér mondta ezt el nekem de aztán lassan kialakult a dolog elmondta hogy már régen nem találtak szimpi párt és mi lenne ha mi ketten meglepnénk a feleségét elöször azt hittem hogy csak hülyéskedik de aztán kiderült hogy nem még ilyenben nem volt részem ellégé furcsának tartottam a dolgot hogy erre megkért de belementem és nem bántam meg bár elégé nehezen ment a dolog az elején de azota is tart havi egy két alkalommal de soha nem gondoltam arra hogy külön legyek a feleségével mert ez nem erröl szol uggye! de azér még mindig furi hogy néha otthagy minket kettesben és csak késöbb száll be . tehát ez van de a szimpátia meg a bizalom az elengedhetetlen szentem...
#5003   2009. 09. 22. kedd 19:42
kjta69 kjta69
Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, én ahhoz az oldalhoz tartozom akinek a házaséletét csak jobbá tette a harmadik fél bevonása. Nőként elmondhatom, hogy nálunk is sok időt emésztett fel, míg rávettem magam, de azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. A kételyek eloszlatásához pedig csak azt tanácsolhatom - amit már előttem többen is megtettek ezen a lapon - javasold először a párodnak, hogy a tudtoddal, de nélküled próbálja ki először a srácot, és csak azután csatlakozzon a harmadik fél a párosotokhoz. Osztom azt a véleményt is, miszerint mértékkel kell ezeket a játékokat játszani. Mi sem visszük túlzásban, egy-egy ilyen "különút" után, hónapokig táplálkozunk az élményekből. Jó ha az ember a "napi rutin"-t követően kap egy plusz élményt. Jelenleg ismét abban a stádiumban vagyok, hogy már-már hiányzik a szerető, megbeszéltük a férjemmel, hogy a lehetőségekhez mérten minél előbb sort kerítünk rá. Az évek múlásával az is kialakult közöttünk, hogy szinte azonos időközönként érezzük a késztetést. Véleményünk szerint nincs ebben semmi különös, őszinték vagyunk egymáshoz, megállapodásunk szerint csak szex-ről van szó. A szeretővel is időközben olyan szintre került a kapcsolatunk, hogy a kezdeti "megvolt, jólesett" szintről a "extra mindent beleadunk" szinten elégítjük ki egymás vágyait. A férjem persze ennek maximálisan örül, hiszen egy -egy ilyen együttlét után mindig egy csábító, a nőiességének teljes tudatában lévő asszonyt kap vissza. Egy szó mint száz, csak javasolni tudom nektek a hármas felállást.
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2009. 09. 22. kedd 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 22. kedd 14:38
Ha valóban mindketten akarjátok, ha nagyon-nagyon szeretitek egymást, ha tudtok igazán és mélyen őszinték lenni, ha képesek vagytok az önzetlenségre, és arra, hogy megbeszéljétek a dolgokat akkor bátran vágjatok bele, nagy élmény lesz mindkettőtöknek. Kockázat nincsen benne, mert, ha erős a kapcsolatotok, ezután még erősebb lesz, ha meg szétesőben van, akkor ettől vagy szétesik rendesen és nem kell még hónapokat-éveket rágni egymást, vagy helyrerakja és erősebb lesz a kötés, mint valaha. wink Sok sikert !
 
... 722 723 724 725 726 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19482db
Utolsó üzenet: tegnap 20:16
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!