Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3661   tegnap 22:06
jirzi jirzi
semmi
(Ez egy válasz colamatyi üzenetére (2017. 08. 17. csütörtök 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 17. csütörtök 15:37
azt miért nem írod le hogy átvágtál nevet változtattál letagadtad magad nem mertél kapcsolatba lépni még telefon se,és amit hírdettél ilyeneket akartam én is.
#3660   tegnap 20:21
Nata044 Nata044
Sajnos ez teljes mértékben így igaz. Persze vannak kivételek, de azok nem is kérkednek a farkuk méretével, vagy az izmos, kigyúrt alakjukkal. Átlagos, ami sokaknak jobb is.
eljen
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (tegnap 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:37
Szia!
A valóság az,hogy a neten keményfarkú "bikák" valójában kisgyermekek,kiknek inukba száll a bátorság és kiscicapöcsévé válnak,ha egy igéző tekintetű nő rájuk néz,és meglátja a férjük őket meztelenül.
#3659   tegnap 19:37
Caracas79 Caracas79
Szia!
A valóság az,hogy a neten keményfarkú "bikák" valójában kisgyermekek,kiknek inukba száll a bátorság és kiscicapöcsévé válnak,ha egy igéző tekintetű nő rájuk néz,és meglátja a férjük őket meztelenül.
(Ez egy válasz bulizzunk70 üzenetére (2017. 08. 15. kedd 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 15. kedd 14:35
Párommal több alkalommal is kerestünk férfit harmadik beszállónak. Sok jelentkező, sok levelezés, hogy párom megtalálja a neki szimpatikusat. És amikor ott az alkalom, meg van a hely, idő, a kefélhető nő, NEKI csak dugni kellene, akkor nem jelenik meg, nem telefonál, valamelyik még kimentésként kamu indokat sem ír. Az utolsó három jelentkezővel így jártunk!
Akkor az ilyen lógó farkak mit keresnek itt? A sok kamusat ki kellene valahogy rakni innen, csak felhúzzák a ténylegesen partner keresőket!
Inkább elmentünk a TT-be egy jó swingerre, oda legalább olyanok járnak, akik szexelni is akarnak. És ott jól éreztük/élveztük magunk/egymást.
#3658   2017. 08. 18. péntek 21:34
Nata044 Nata044
vigyor2 vigyor2
#3657   2017. 08. 18. péntek 15:23
kiskoko34 kiskoko34
Jó megfogalmazás, bár árnyalnám picit, hogy a uraik/pasijaik által elitnek gondolt nők miatt. Mert a legtöbb esetben a nő nem is látja az oldalt, van, hogy nem is tud róla, hogy a férfi fent van és ezért nem válaszolnak. Meg a női lapba bújt férfiak miatt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 17. csütörtök 22:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2772172)
2017. 08. 17. csütörtök 22:56
A sikertelenségem oka hogy nem vagyok elég jó az ide regisztràlt elit ribancoknak
#3656   2017. 08. 17. csütörtök 22:56
X Törölt felhasználó (2772172)
A sikertelenségem oka hogy nem vagyok elég jó az ide regisztràlt elit ribancoknak
#3655   2017. 08. 17. csütörtök 15:37
colamatyi colamatyi
azt miért nem írod le hogy átvágtál nevet változtattál letagadtad magad nem mertél kapcsolatba lépni még telefon se,és amit hírdettél ilyeneket akartam én is.
(Ez egy válasz xlsss1 üzenetére (2017. 08. 06. vasárnap 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 06. vasárnap 08:30
Sziasztok!
Szerintem rengeteg impotens pasi van fenn, akik konkrétan nőnek adják ki magukat, arról ne is beszéljünk amikor párnak adja ki magát egy pasi és amikor váltanék pár szót a női taggal hirtelen visszavonulót fúj.
Szerintem lehet találni itt partnert a kérdés csak az hogy mire. Én már sokszor találtam, sőt akikkel dumcsizok ők is. A lényeg a kitartás, mert ahány ember annyiféle igény mind kinézet mind stílus szempontjából. Én telósexre ketesek sokszor partnert mind nő mind férfi személyében, de 20 közül ha egy megfelel stìlusban, kinézetben egyaránt. Meg sajnos nagyon kevés a nő idefenn.... Anno mikor regiztem álmomban nem gondoltam volna milyen leveleket küldenek egyesek, de valóban nem kell bunkónak lenni egy nőnek ha nemet akar mondani... mondhuk 1x kihúzta nálam is a gyufát egy öreg muksó, egyszerűen nem akarta megérteni hogy nem, nem akarok tőle semmit. Szóval aki keres kitartóan az talál.
#3654   2017. 08. 15. kedd 14:35
bulizzunk70 bulizzunk70
Párommal több alkalommal is kerestünk férfit harmadik beszállónak. Sok jelentkező, sok levelezés, hogy párom megtalálja a neki szimpatikusat. És amikor ott az alkalom, meg van a hely, idő, a kefélhető nő, NEKI csak dugni kellene, akkor nem jelenik meg, nem telefonál, valamelyik még kimentésként kamu indokat sem ír. Az utolsó három jelentkezővel így jártunk!
Akkor az ilyen lógó farkak mit keresnek itt? A sok kamusat ki kellene valahogy rakni innen, csak felhúzzák a ténylegesen partner keresőket!
Inkább elmentünk a TT-be egy jó swingerre, oda legalább olyanok járnak, akik szexelni is akarnak. És ott jól éreztük/élveztük magunk/egymást.
#3653   2017. 08. 14. hétfő 20:05
érett asszonyt érett asszonyt
Szánalmas!
Vagy saját magukkal,meg az életükkel elégedetlen nők java van,akiknek jól esik a "flört" de ennyi.
Nem lépnek stb szerencsétlen brigád,,rágjátok továb a küszöböt.
Beképzelt nagy duci stb,megszólítod h találkoznál vele szívesen,előjön 30 év savanyúsága és azt sem tudja ki ő!
Szerencsétlenek,tisztelet a korrekt társkeresőknek!!!
#3652   2017. 08. 08. kedd 15:09
Nata044 Nata044
Azért lett törölt felhasználó, én pedig nem, bizti azért vágták mindenhonnan ki vigyor2
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 08. 08. kedd 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 08. kedd 14:51
Lehet,hogy csak téged ismert meg ezért van ezen a véleményen vigyor2
#3651   2017. 08. 08. kedd 14:51
robertosanni robertosanni
Lehet,hogy csak téged ismert meg ezért van ezen a véleményen vigyor2
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 08. 08. kedd 13:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 08. kedd 13:33
Ügyi vagy! Gondolom minden nő megvolt neked, vagy legalább is ismered mint a 13ezret vigyor2 ...komolytalan vagy!
#3650   2017. 08. 08. kedd 13:40
alezredes1 alezredes1
Amikor a masszőr srác megkérdezte telefonon, hogy beszélhetne a párommal, megadtam neki a számát. Meg sem fordult a fejemben, hogy ne beszéljenek egymással, mert miért is ne ?
Nemsokára fel is hívta, beszélgettek kb negyed órát.
Az a dolog így kezdődött.
(Ez egy válasz xlsss1 üzenetére (2017. 08. 06. vasárnap 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Szerintem rengeteg impotens pasi van fenn, akik konkrétan nőnek adják ki magukat, arról ne is beszéljünk amikor párnak adja ki magát egy pasi és amikor váltanék pár szót a női taggal hirtelen visszavonulót fúj.
Szerintem lehet találni itt partnert a kérdés csak az hogy mire. Én már sokszor találtam, sőt akikkel dumcsizok ők is. A lényeg a kitartás, mert ahány ember annyiféle igény mind kinézet mind stílus szempontjából. Én telósexre ketesek sokszor partnert mind nő mind férfi személyében, de 20 közül ha egy megfelel stìlusban, kinézetben egyaránt. Meg sajnos nagyon kevés a nő idefenn.... Anno mikor regiztem álmomban nem gondoltam volna milyen leveleket küldenek egyesek, de valóban nem kell bunkónak lenni egy nőnek ha nemet akar mondani... mondhuk 1x kihúzta nálam is a gyufát egy öreg muksó, egyszerűen nem akarta megérteni hogy nem, nem akarok tőle semmit. Szóval aki keres kitartóan az talál.
#3649   2017. 08. 08. kedd 13:33
Nata044 Nata044
Ügyi vagy! Gondolom minden nő megvolt neked, vagy legalább is ismered mint a 13ezret vigyor2 ...komolytalan vagy!
#3648   2017. 08. 07. hétfő 23:54
Nata044 Nata044
Akkot törlöd a regidet az oldalról? vigyor2
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 08. 07. hétfő 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 07. hétfő 21:32
Na ez egy tökéletes megfogalmazás... worship
A siránkozó lúzerek meg húzzanak máshova ez nem lelkisegély szolgálat ne itt rinyáljatok violent
#3647   2017. 08. 07. hétfő 23:22
Caracas79 Caracas79
És ezt egy olyan személy írja,aki a kitöltött adatlapjával a legnagyobb mértékben komolytalanul áll a dolgokhoz.Cinikus vagy,és a cinizmus a gyűlölet humorba álcázott módja.Az sem kizárt,hogy egy szadista pszichopata vagy a magam 87 esztendejével és 103 centiméterével.Tán az sem lehet túlzás,hogy te és a hozzád hasonló "igazmondók" okoznak élvezetből "lúzer" érzést másokban,mert így érzitek magatokat embernek. ravasz1
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 08. 07. hétfő 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 07. hétfő 21:32
A siránkozó lúzerek meg húzzanak máshova ez nem lelkisegély szolgálat ne itt rinyáljatok violent
#3646   2017. 08. 07. hétfő 21:32
robertosanni robertosanni
(Ez egy válasz Anonimzsolt üzenetére (2017. 08. 07. hétfő 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 07. hétfő 18:16
Itt akárki lehetsz,akármi lehetsz,és nagyon könnyű elfelejteni valójában ki is vagy!
#3645   2017. 08. 07. hétfő 18:16
Anonimzsolt Anonimzsolt
Itt akárki lehetsz,akármi lehetsz,és nagyon könnyű elfelejteni valójában ki is vagy!
#3644   2017. 08. 07. hétfő 17:40
Caracas79 Caracas79
Egyszerű mezei túlkompenzálás ez a részükről,mert valójában kisebbrendűségi komplexus marja a lelküket és csak úgy tudják magukat jól érezni a bőrükben,ha másokat megaláznak,alsóbbrendűnek tartanak,ezzel párhuzamban magukat meg valamiféle kiválasztottnak.Rettentő sok faszjancsi és faszjulis van ebben a picinyke országban.Ez van cimbora!
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2017. 08. 06. vasárnap 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 06. vasárnap 13:19
Szerintem is ez a lényeg itt. Hogy mindenki nagyobbra tartja magát, mint amilyen. Ezt más sem bizonyítja jobban, hogy átlagos, vagy az átlagnál picit csinosabb lány/lánytagú pár az adatlapján valami kivételesnek tüntetik fel magát és még annál is kivételesebb elvárásaik vannak. És ilyenkor viszont nem számít az, hogy mennyire van jó tested..nem panaszkodom az alkatomra, rendszeresen sportolok, az arcomra sincs panasz és akivel eljutottam találkáig mindig volt szex... és ha vennék a fáradtságot itt a lányok/szóló férfit kereső párok, hogy elolvassák a levelet, és megnézzék az adatlapot, mernének kíváncsiak lenni, és a hatalmas igényeiket normál szintre vinnék, akkor több ember több szerencsével járna itt.
#3643   2017. 08. 06. vasárnap 13:19
kiskoko34 kiskoko34
Szerintem is ez a lényeg itt. Hogy mindenki nagyobbra tartja magát, mint amilyen. Ezt más sem bizonyítja jobban, hogy átlagos, vagy az átlagnál picit csinosabb lány/lánytagú pár az adatlapján valami kivételesnek tüntetik fel magát és még annál is kivételesebb elvárásaik vannak. És ilyenkor viszont nem számít az, hogy mennyire van jó tested..nem panaszkodom az alkatomra, rendszeresen sportolok, az arcomra sincs panasz és akivel eljutottam találkáig mindig volt szex... és ha vennék a fáradtságot itt a lányok/szóló férfit kereső párok, hogy elolvassák a levelet, és megnézzék az adatlapot, mernének kíváncsiak lenni, és a hatalmas igényeiket normál szintre vinnék, akkor több ember több szerencsével járna itt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 04. péntek 19:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2350342)
2017. 08. 04. péntek 19:10
Igazad van. Itt nem lehet komoly partnert talàlni. Tele van az oldal buzikkal, biszex pasikkal és magàt nagyra tartó nővel. Tisztelet a kivételnek.
#3642   2017. 08. 06. vasárnap 11:21
Caracas79 Caracas79
Szia!
Ahányan vagyunk,annyiféle vágy,igény,álom ölt testet általunk.Ez a magát másnak,főleg nőnek kiadó felfogás kb olyan,mintha valami csont alkoholista csúszó-mászó egy aljas módon titokban fúrt lyukon keresztül kukkolná más férfiak hímtagját valamelyik áruház,kisvendéglő vagy "késdobáló" mellékhelyiségében.Óvatos duhajként egészséges szkeptikusság kell a partnerkereséshez.Önvédelmi mechanizmusként azt ajánlom mindenkinek,hogy amíg el nem jutnak a "tettek mezejéig",addig tartsa fent az egészséges kételkedést!Nem mind arany ami fénylik,tartja a régi római mondás!Egy hiányosan kitöltetlen adatlap mögött is lehetséges valós személy/személyek,és jó alaposan kitöltött adatlap mögött meg beteg elme húzódhat meg.Mindkettőt megtapasztaltam,ahogy mások is.szóval valóban kitartóan kell keresni,de bele kell kalkulálnia sok hazugot,és ha valaki érzi a kimerülést emiatt,akkor tartson kisebb-nagyobb szünetet,mert kiéghet,és akkor mind magát,mind egy valós személyt foszthat meg a szex élvezetétől,ha végleg felad vágyai beteljesülésének megvalósításával!Végül,de nem utolsósorban nagyon szép melleid vannak!Ha nincs abban a nőben és/vagy férfiban kiválasztottság érzés,aki játszhat velük,mert te rokonszenvesnek találod ama személyt,akkor azt kell írjam,hogy az az embör egy hüle! smile Szép napot! wave
Sziasztok!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 3661db
Utolsó üzenet: tegnap 22:06

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!