Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4002   tegnap 21:22
jirzi jirzi
Ír az ember hogy Ő milyen tünemény és hogy bárhol bármit! Ok Írunk neki hogy gondolja az ismerkedést ,elolvassa ,semmi! Írunk hogy a héten minden nap ok ,semmi Hát remeljük innetől ez lesz a legnagyobb örömex az életben. Ja es sz....ál sünt smile
#4001   2017. 11. 26. vasárnap 20:09
omegaaltec omegaaltec
...nem vagyok abban biztos, hogy egy Andykára gondolunk, de ha mégis, akkor ő férjhez ment. tudod (talán tudod) gyakran járt Szudánba, és tavaly, összejött egy jóképű fekete kartumi sráccal. úgy mesélte, hogy gyorsan egymásba szerettek, itt csak ígérgetést kapott, cserébe el-basír megad neki mindent! ...teheti, mert mercedes kereskedése van a parton....szóval most ott van, talán karácsonyra hazajönnek, mert nem tud lemondani a halászlé-töltöttkáposzta-bejgli trióról, ott ilyen nincs!
(Ez egy válasz kvadam üzenetére (2017. 11. 23. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 23. csütörtök 18:32
sZIASZTOK
rÉGEN VOLT FENT EGY Andyka990 nevű fiatal lány! tud róéa valaki valamit? privátba várom!
#4000   2017. 11. 26. vasárnap 03:09
kiskoko34 kiskoko34
Biztos kamu volt ő is.. nyes más nem lehetett.
#3999   2017. 11. 23. csütörtök 18:32
kvadam kvadam
sZIASZTOK
rÉGEN VOLT FENT EGY Andyka990 nevű fiatal lány! tud róéa valaki valamit? privátba várom!
#3998   2017. 11. 23. csütörtök 17:13
lola_mia lola_mia
Nem lehetetlen ezen az oldalon partnert/partnereket találni, de nem is egyszerű. A legtöbben csak kacérkodnak egy lehetséges szexpartner, többes szex gondolatával anélkül, hogy tisztában lennének a saját igényeikkel, esetleg teljesítő képességeikkel. Elég sok " szájkaratéssal" sikerült találkoznunk, akikkel soha többé nem is szeretnénk még csak egy helyiségben sem lenni. Voltak olyan partnereink akik remek beszélgető társak, de a szexuális teljesítő képességeik finoman fogalmazva, kritikán aluliak. Pároknál jellemző, hogy a férj/barát egyenesen leblokkol és nem is érti a felesége/barátnője miért érzi jól magát!? Nem tudnak mit kezdeni egy olyan helyzettel, ahol többen vannak. Sokan próbálnak az ilyen jellegű oldalakon, az anonimitás leple alatt másoktól képeket, személyes adatokat kéregetni. Ők kimondottan arra izgulnak fel, azt élvezik, hogy levelezgethetnek.
Ez kimondottan csak a mi véleményünk az itt regisztrált partner keresőkről és nem szeretnénk általánosítani.
Köszönet azoknak, akikkel találkoztunk és kellemes élményekkel sikerült gazdagodnunk.
#3997   2017. 11. 19. vasárnap 08:36
maturefriend maturefriend
Szia. Valamiért nem tudom tudok válaszolni a prividre. Amint sikerül válaszolok.
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 22:10
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
#3996   2017. 11. 18. szombat 15:53
X Törölt felhasználó (3174132)
Érdekes fórumtéma. A lényegről írtok. Megerősített abban, amit hittem is. smile Persze egy nap tagság után még nem lehet következtetéseket levonni. Szkeptikus vagyok.
#3995   2017. 11. 18. szombat 14:21
Publicman Publicman
hm smile biztos jól érezhette magát smile irigykedem rá :P
(Ez egy válasz pinababa üzenetére (2017. 11. 18. szombat 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 18. szombat 14:12
Az első fiú akit találtunk,az utolsó elötti napon lemondta,mondván átgondolta és nem hiszi,h menne neki! Korrekt volt,mégis kissé rosszul esett! Azóta mint mondta,nagyon megbánta,dehát .... smile ! Aki viszont utána eljött,teljesen bevált és volt jó pát nagyon jó éjszakánk smile ! Persze egy fiúnak,biztos nehezebb találnia...
#3994   2017. 11. 18. szombat 14:12
pinababa pinababa
Az első fiú akit találtunk,az utolsó elötti napon lemondta,mondván átgondolta és nem hiszi,h menne neki! Korrekt volt,mégis kissé rosszul esett! Azóta mint mondta,nagyon megbánta,dehát .... smile ! Aki viszont utána eljött,teljesen bevált és volt jó pát nagyon jó éjszakánk smile ! Persze egy fiúnak,biztos nehezebb találnia...
#3993   2017. 11. 18. szombat 14:09
egysportospasi egysportospasi
Van ilyen. Lehet hogy nem itt, de hallottam róla hogy fizetős szexpartnerkereső oldalak direkt generálnak női regeket, amiket azért kezel valaki hogy odacsalogassa a pasikat, akik így fizetnek. Abból nem tudom mennyi a haszon, ha többen kattintgatnak, lehet hogy reklám miatt az is jó. Mindenesetre volt már róla szó mekkora szerepe van a pénznek a szexben is.
(Ez egy válasz labialove üzenetére (2017. 11. 15. szerda 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 14:36
Csak nekem van olyan érzésem, hogy az ide regisztráló szingli "lányok" nagy része kamu? És jó eséllyel a GG gyártja ezeket a kamu profilokat, hogy a kanos pasiknak legyen kikre ugrani, ezáltal generálva sok-sok kattintást és aktivitást az oldalon? confused
#3992   2017. 11. 18. szombat 08:47
worship
(Ez egy válasz intelinsidewoo üzenetére (2017. 11. 18. szombat 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 18. szombat 07:40
Nekunk sincs. Ill.van, de sosem hasznaljuk, megis adunk ill.kapunk bizalmat es valahogy megis osszejonnek a randik. De erdekes... hm.
#3991   2017. 11. 18. szombat 07:40
intelinsidewoo intelinsidewoo
Nekunk sincs. Ill.van, de sosem hasznaljuk, megis adunk ill.kapunk bizalmat es valahogy megis osszejonnek a randik. De erdekes... hm.
#3990   2017. 11. 18. szombat 05:45
Szia.Bár semmi közöm hozzá,de kettő regisztrációd van a gg-n.(totya43 és leo35) Mindkettőn aktivan tevékenykedsz a belépésekből ítélve.
Ez nem épp bizalomgerjesztő.Szerinted igy ki az aki bizalmat ad neked,vagy akár válaszol a megkeresésedre.
Pl. mi a párommal biztos nem vennénk komolyan.
Üdv.
(Ez egy válasz Totya43 üzenetére (2017. 11. 15. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Lassan Én is bele fáradok a keresgélésbe ! Tényleg nagyon sok olyan van aki hazudozik mindenről , csak azt nem értem miért ? Ma is jártam úgy, hogy küldj képet , mi is megnézhessünk ! Igaz róluk csak puncis farkas s sex képek voltak smile Választ azóta sem kaptam !
Másik is most történt , hogy ismerkedés, képcsere , tel. szám s beszélgetés ! Mikor találkozni kellett volna az email cím törölve, itt a profil törölve :-(
Egyre jobban belefásulok , itt már csak képeket videókat lehet nézni max . Erre jó még az oldal de a sok semmire kellő miatt az értelmesek itt hagyják !
#3989   2017. 11. 17. péntek 21:42
Nata044 Nata044
Hogyne lehetne találni. Persze senki nem kattint olyan pasira, aki azzal írja tele a fórumot, hogy mindenki más a hibás a sikertelenségben és folyton nyafizik.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2017. 11. 16. csütörtök 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 16. csütörtök 14:57
Értsd már meg végre,hogy nem itt fogsz partnereket találni hiába rinyálsz folyamatosan. Légy férfi,ismerkedj a való életben,majd ha netán találsz magadnak egy hölgyet,utána jöhetsz vele együtt kiélni a vágyaidat. Itt egy nőre sok ezer férfi jut,miért hiszi minden magányos pasi,hogy pont ő lesz az a bizonyos kiválasztott?
#3988   2017. 11. 17. péntek 20:30
intelinsidewoo intelinsidewoo
De lehet àm smile
#3987   2017. 11. 17. péntek 10:21
idősödő pár idősödő pár
Nagyon köszönjük!
Mi azt látjuk, hogy ennek az egész helyzetnek az internet elterjedése az okozója. Ezt főleg a hozzánk hasonló korúak érzékelik, mert mi még átéltük azt az időt, amikor egy kapcsolatért tenni is kellett valamit!
Elárulom, hogy a volt feleségemmel a 90-es években egy társ és szabadidőpartner kereső irodát vezettünk. Akkor még nem volt net. Mindenki személyesen jött el az irodánkba, és kézzel töltötte ki az adatlapot. Mindenki adott le fényképet.
Akkor több, mint 200 pár volt nálunk regisztrálva. Ők ezért még vidékről is feljöttek. És ha hiszitek, ha nem, működött!
Egy alkalommal 17 párt vittünk le Zalakarosra, egy kibérelt szállodába! Csak mi voltunk az épületben.
Fergeteges buli jött össze, pedig minden korosztály képviseltette magát. Barátságok alakultak. Pedig induláskor szinte senki nem ismerte a másikat. Másik alkalommal a Lukács fürdő termál részlegét béreltük ki éjszakára. Egy haditorna klub segítségével ókori római bacchanáliát rendeztünk. Telt ház volt.
Ma mi van? Leül a gép elé, nézelődik az oldalakon, Ha valakit talál, annak ír. "Szívesen megismerkednék (nénk) veletek!" Ennyi. Rászán a dologra 1-2 percet. Mit veszíthet? Semmit. Legfeljebb nem mennek el a találkozóra, és annyi! Nem is beszélve, hogy rengeteg az olyan, aki párként ír, de csak egy szóló férfi. "Most csak én tudtam eljönni a találkára" Bennünk felmerül, hogy ennek mi értelme van? Minek hazudozni? Úgyis kiderül. Nem egyszerűbb őszintének lenni, mint ha azért küldenek el, mert teljesen mást írok magamról, mint aki vagyok?
Nagyon jó, hasznos dolog az internet, de az emberi kapcsolatok gyilkosa.
Soha nem lehet tudni, hogy kitől jön a levél.
Mi úgy vagyunk ezzel, hogy ne levelezgessen, képet kéregessen, hanem találkozzon! BESZÉLGESSEN! Sokkal többet ér, mint akárhány levél!
3 éve volt a legszebb esetünk. Egy partnerkereső oldalra feltöltöttünk képeket. Volt közöttük intim fotó is. Írt egy pasi, aki csatlakozott volna hozzánk harmadiknak. Még képet is küldött. Láss csodát, a saját farkamról feltöltött képet küldte el! Még arra sem vette a fáradtságot, hogy megjegyezze, kinek a képét mentette le!
Szóval ennyit a képcseréről!
(Ez egy válasz Villy77 üzenetére (2017. 11. 16. csütörtök 09:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 16. csütörtök 09:29
Szépen megfogalmaztátok! eljen
Sajnos minden szavával egyet kell értsek. Mi is a személyes emberi kapcsolatoknak vagyunk a híve!
A buli szervezés nekünk is ismerős...
pardon1
#3986   2017. 11. 17. péntek 10:06
Villy77 Villy77
Azért lehet találni.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2017. 11. 16. csütörtök 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 16. csütörtök 14:57
Értsd már meg végre,hogy nem itt fogsz partnereket találni hiába rinyálsz folyamatosan. Légy férfi,ismerkedj a való életben,majd ha netán találsz magadnak egy hölgyet,utána jöhetsz vele együtt kiélni a vágyaidat. Itt egy nőre sok ezer férfi jut,miért hiszi minden magányos pasi,hogy pont ő lesz az a bizonyos kiválasztott?
#3985   2017. 11. 16. csütörtök 14:57
csak együtt csak együtt
#3984   2017. 11. 16. csütörtök 09:29
Villy77 Villy77
Szépen megfogalmaztátok! eljen
Sajnos minden szavával egyet kell értsek. Mi is a személyes emberi kapcsolatoknak vagyunk a híve!
A buli szervezés nekünk is ismerős...
pardon1
(Ez egy válasz idősödő pár üzenetére (2017. 11. 15. szerda 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 15. szerda 15:14
Ott találkozunk.
Levél: Már alig várjuk a találkozást! Péntek este. Várjuk őket a megbeszélt helyen. Ők sehol. Telefonon megcsörgetem. Senki nem veszi fel. Kb 10 perc múlva újra próbálom. Telefon kikapcsolva.
Na ez jellemző ma az emberekre!
Teljes letargia, a másik lesz...sa.
És ezek mi vagyunk. Két idősödő pár!
Akkor mit élhetnek meg a fiatalok?
Bele sem gondolunk.
#3983   2017. 11. 16. csütörtök 01:59
Szabadpár Szabadpár
Pont ezért meglepő hogy sosincs senkinek kamerája... nyes

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 4002db
Utolsó üzenet: tegnap 21:22

Hírek

ma 11:21
Popsis izgalmak A múlt havi szoftos versenytémánk után jöjjön valami izgalmasabb, valami keményebb! Ha nálad sem tabu a hátsó bejárat, ha szereted a popsis izgalmakat, nevezz és nyerd meg a fődíjat! Ebben a hónapban nem csak szóló nevezéseket fogadunk el, úgyhogy most... Tovább
2017. 12. 11. hétfő 14:06
Privát DVD 99 Lehet az ismerősöd vagy szomszédod is szerepel ebben a filmben, mert valódi amatőr szereplőkkel forgattunk, akik bevállalták, hogy kamerák előtt szexeljenek. Vikit, a budapesti háziasszonyt három fiúval teszteltük, Sonia kicsit becsípett, mire a forgatásra... Tovább
2017. 12. 06. szerda 10:11
Szopások több mint 2 órában Ezek a csajok nem engedik magukat megdugatni, de úgy szopnak mint egy fejőgép. Van hogy szólóban, de van amikor egy másik csajjal együtt kapják el a kemény farkakat, és szopják üresre azokat. Aki szereti a kemény szopatós jeleneteket, a szájba és arcra... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!