Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10281   2024. 09. 16. hétfő 14:34
cucli1 cucli1
Találtam partnert. Az egyik legjobb partnert életemben. smile
#10280   2024. 09. 14. szombat 09:30
Natbicycleboy Natbicycleboy
Sziasztok! Lehet én vagyok a kakukktojás nem független pasiként, de nekem az első héten sikerült innen személyes "jóféle" kalandba bonyolódnom. Jó tanács, légy őszinte, add önmagad és menni fog.
#10279   2024. 09. 13. péntek 11:11
Felhőék Felhőék
Az hogy ha egy pár pasit keres és a pasi kapcsolatban él elsőre nem tűnik gondnak
Ezzel mi is így vagyunk, egyet viszont nem akarunk, más családi drámájába bele keveredni, a diszkréció ebben az esetben nagyon fontos. Sajnos sok pasi azt gondolja hogy olyan a munkája hogy ő napközben bármit megtehet mert az asszony dolgozik… de ne gondolja azt hogy adott pár a napközbeni időt jónak találja. A legtöbb ember napközben dolgozik, és este lenne jó, de sz úrnak akkor már otthon van “élete szerelme”… tehát a párkapcsolatban lévő pasikkal nem egyszerű az időpont egyeztetés.
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 09. 04. szerda 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 04. szerda 15:34
Persze, ez teljesen ertheto, hogyha valakinek kizaro ok az, ha valaki parkapcsolatban. Ez is nyilvan megbeszeles kerdese, hogy kinek mi fer bele.
Mondjuk az autos vagy szabadban valo szexeles elsore elegge taho, de vannak “elszant” emberek… nyes
#10278   2024. 09. 13. péntek 11:05
Felhőék Felhőék
Mindenki más és más. Vannak akiket annyira beszippant ez partnerkeresés, hogy szinte lényegtelen és első találkozás alkalmával már bele a közepébe. Mi lehet konzervatívak vagyunk, megnézzük mit és hogyan ír az adott pár vagy pasi, netán hölgy. Ha az rendben akkor fényképcsere (arcos), he ez is pozitív akkor videohívás, az már a legtöbb kérdésre megadja a választ, hogy ki is rejlik egy jól megfogalmazott levél mögött. És a ha mindez pozitív mi még egy személyes találkozást is szoktunk kérni. Nos igen ez egyeseknek vontatott és lassúnak tűnik, de eddig célravezető volt.
(Ez egy válasz Jhon_Hunt üzenetére (2024. 09. 12. csütörtök 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 12. csütörtök 19:47
A legnagyobb személyiségtorzulásoktól szenvedő emberek tömegéből, nehezen talál egymásra az a komolyan gondolkodó kisebbség. A felsőbbrendűség érzése, küldj képet és válaszolok vagy pár esetén válaszolunk hozzáállás,
a 21. század jelenében már elfogadhatatlan. A sok hárítás, ami ezt kíséri az pedig vicces. Nem akarom kiadni a számom, nincs skype vagy egyéb alkalmazásom, hol videóhívást lehet bonyolítani, két dolgot bizonyít, vagy kamu az egész karakter, vagy gyáva önmagát felvállalni. Én ebben hiszek, nyilván vannak nagy történetek fergeteges levelezésből született találkozásokról, vagy ép a parkolóban kefélt egy pár és bevettek sztorik, de a való világ nagy valószínűséggel nem ez. Az a pár eset, ami velem megesett, mind egyenes, nyílt kommunikációból indult,
#10277   2024. 09. 13. péntek 10:16
duplaélvezet66 duplaélvezet66
MI a telefon beszélgetésbe hiszünk
#10276   2024. 09. 13. péntek 10:01
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Kérdés kiről vagy kikről van szó. Azért ezt nálunk nem értettük soha. Videó hívás, hogy valós pár vagyunk e.
Hát szerintünk van éppen elég tartalmunk, hogy az illető a testi adottságok alapján elődöntse a hölgy mennyire jön be neki.
Az arckép csere így már nem hinnénk, hogy akkora probléma.
A másik dologra reflektálva pedig, az hogy valaki telefonon kommunikál és videó chaten, semmivel sem jelent több potenciálisan megjelenő partnert, aki nem akar sem így sem úgy nem fog megjelenni.
Nem egyszerű ez a partner kereséses dolog hogy sem.
(Ez egy válasz Jhon_Hunt üzenetére (2024. 09. 12. csütörtök 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 12. csütörtök 19:47
A legnagyobb személyiségtorzulásoktól szenvedő emberek tömegéből, nehezen talál egymásra az a komolyan gondolkodó kisebbség. A felsőbbrendűség érzése, küldj képet és válaszolok vagy pár esetén válaszolunk hozzáállás,
a 21. század jelenében már elfogadhatatlan. A sok hárítás, ami ezt kíséri az pedig vicces. Nem akarom kiadni a számom, nincs skype vagy egyéb alkalmazásom, hol videóhívást lehet bonyolítani, két dolgot bizonyít, vagy kamu az egész karakter, vagy gyáva önmagát felvállalni. Én ebben hiszek, nyilván vannak nagy történetek fergeteges levelezésből született találkozásokról, vagy ép a parkolóban kefélt egy pár és bevettek sztorik, de a való világ nagy valószínűséggel nem ez. Az a pár eset, ami velem megesett, mind egyenes, nyílt kommunikációból indult,
#10275   2024. 09. 12. csütörtök 19:47
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
A legnagyobb személyiségtorzulásoktól szenvedő emberek tömegéből, nehezen talál egymásra az a komolyan gondolkodó kisebbség. A felsőbbrendűség érzése, küldj képet és válaszolok vagy pár esetén válaszolunk hozzáállás,
a 21. század jelenében már elfogadhatatlan. A sok hárítás, ami ezt kíséri az pedig vicces. Nem akarom kiadni a számom, nincs skype vagy egyéb alkalmazásom, hol videóhívást lehet bonyolítani, két dolgot bizonyít, vagy kamu az egész karakter, vagy gyáva önmagát felvállalni. Én ebben hiszek, nyilván vannak nagy történetek fergeteges levelezésből született találkozásokról, vagy ép a parkolóban kefélt egy pár és bevettek sztorik, de a való világ nagy valószínűséggel nem ez. Az a pár eset, ami velem megesett, mind egyenes, nyílt kommunikációból indult,
#10274   2024. 09. 07. szombat 08:35
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Akkor lehet, hogy be kell ruhazni egy mikrobuszra… nyes
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 09. 04. szerda 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 04. szerda 16:21
Nyilván hármas esetén itt a kényelmi szempont a döntő ebben az autós dologban.
#10273   2024. 09. 04. szerda 16:21
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Nyilván hármas esetén itt a kényelmi szempont a döntő ebben az autós dologban.
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 09. 04. szerda 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 04. szerda 15:34
Persze, ez teljesen ertheto, hogyha valakinek kizaro ok az, ha valaki parkapcsolatban. Ez is nyilvan megbeszeles kerdese, hogy kinek mi fer bele.
Mondjuk az autos vagy szabadban valo szexeles elsore elegge taho, de vannak “elszant” emberek… nyes
#10272   2024. 09. 04. szerda 15:40
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Ez szerintem megint annak a kerdese, hogy kinek mi fer bele. En elsore tuti nem hivnek fel egy part magamhoz (meg akkor sem, ha megvolt az elozetes talalkozas, kavezas, bemutatkozas, stb.), szerintem ehhez kell mindket reszrol egy kialakult bizalom, hogy valakinek a sajat otthonaban tortenjen az elso harmasozas. Egy holggyel mas a helyzet, ebben az esetben mar parszor elofordult, hogy kialakult a bizalom es valakinek az otthonaban kotottunk ki az elso talalkozo utan… wink
(Ez egy válasz csibuka9 üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 23:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 23:03
Mi lehetőleg hosszabb távra keresünk partnert. Ez a bérlés dolog max ha egyszer össze is jön, utána már nem fog. Lehet hogy jó volt de mondjuk nem 100%ba hanem csak 70%ba. Ehhez képest macerás és sokba kerül, legközelebb ezért nem jön össze. Női tagunknak kell kis idő amíg valaki mellett leteszi a voksát, de viszont utána már jobban ki is tart mellette. A férfiak könnyen túllépnek ezen megvolt- pipa -ő meg kicsit agyal utána hogy mi lehet vele, jelentkezik e. Emiatt se biztos hogy megéri nekünk. Jó hogy csak szexkapcsolat, tudja ő is hogy nem kell túlagyalni, de ő kicsit ilyen és én megértem, elfogadom.
#10271   2024. 09. 04. szerda 15:34
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Persze, ez teljesen ertheto, hogyha valakinek kizaro ok az, ha valaki parkapcsolatban. Ez is nyilvan megbeszeles kerdese, hogy kinek mi fer bele.
Mondjuk az autos vagy szabadban valo szexeles elsore elegge taho, de vannak “elszant” emberek… nyes
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 21:11
Nyilván mi nem ítélkeztünk soha, ez mindenkinek a saját magánügye.
De az tapasztalat aki párkapcsolatban van azzal szinte lehetetlen jó időpontot találni. Így nálunk az már alapból offos volt.
Mondjuk nekünk az a legjobb mikor olvassuk, autós kalandra keres párt, vagy szabadban. smile
#10270   2024. 09. 01. vasárnap 23:03
csibuka9 csibuka9
Mi lehetőleg hosszabb távra keresünk partnert. Ez a bérlés dolog max ha egyszer össze is jön, utána már nem fog. Lehet hogy jó volt de mondjuk nem 100%ba hanem csak 70%ba. Ehhez képest macerás és sokba kerül, legközelebb ezért nem jön össze. Női tagunknak kell kis idő amíg valaki mellett leteszi a voksát, de viszont utána már jobban ki is tart mellette. A férfiak könnyen túllépnek ezen megvolt- pipa -ő meg kicsit agyal utána hogy mi lehet vele, jelentkezik e. Emiatt se biztos hogy megéri nekünk. Jó hogy csak szexkapcsolat, tudja ő is hogy nem kell túlagyalni, de ő kicsit ilyen és én megértem, elfogadom.
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 18:32
Szerintem a komolytalan, fuggetlen ferfiaknak ugyanugy nincsen helyuk (vagy nem tudjak megoldani), es a fuggetlnen ferfiak ugyanugy elkezdenek komolytalanok lenni, amikor eloben valo talalkozasrol, a dolgok komolyabbra fordulasarol van szo. Szoval nem hiszem, hogy ez annak a kerdese, hogy az illeto fuggetlen, vagy sem.
#10269   2024. 09. 01. vasárnap 21:11
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Nyilván mi nem ítélkeztünk soha, ez mindenkinek a saját magánügye.
De az tapasztalat aki párkapcsolatban van azzal szinte lehetetlen jó időpontot találni. Így nálunk az már alapból offos volt.
Mondjuk nekünk az a legjobb mikor olvassuk, autós kalandra keres párt, vagy szabadban. smile
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 18:32
Szerintem a komolytalan, fuggetlen ferfiaknak ugyanugy nincsen helyuk (vagy nem tudjak megoldani), es a fuggetlnen ferfiak ugyanugy elkezdenek komolytalanok lenni, amikor eloben valo talalkozasrol, a dolgok komolyabbra fordulasarol van szo. Szoval nem hiszem, hogy ez annak a kerdese, hogy az illeto fuggetlen, vagy sem.
#10268   2024. 09. 01. vasárnap 19:24
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Jo szandekkal kerdezem: elolvastad es ertelmezted, amit irtam? Mert ha nem megy, akkor leirom ugyis, hogy te is megertsd, de szerintem igy is egyertelmu votl, amit mondani szerettem volna.
(Ez egy válasz motmen üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 19:13
Hali. Ez kurva jó.... smile Még te osztod? Hát nem semmi.... Főleg , hogy tritube-ra keresel.... és a hely kérdésben.... vicc... Oké, számít a hely. De igenis a párnak igaza van abban, hogy elsőre ne náluk. Vagy hosszabb ismeretség után mehet. De aki be akar szállni, annak vagy legyen helye, vagy béreljen. Ha a 8e ft nagy összeg, akkor ne akarjon "ingyen" puncit..... Persze, ha szimpi a pasi a párnak, akkor dobják ketté. De ez a hozzáállás már vicc.
#10267   2024. 09. 01. vasárnap 19:13
motmen motmen
Hali. Ez kurva jó.... smile Még te osztod? Hát nem semmi.... Főleg , hogy tritube-ra keresel.... és a hely kérdésben.... vicc... Oké, számít a hely. De igenis a párnak igaza van abban, hogy elsőre ne náluk. Vagy hosszabb ismeretség után mehet. De aki be akar szállni, annak vagy legyen helye, vagy béreljen. Ha a 8e ft nagy összeg, akkor ne akarjon "ingyen" puncit..... Persze, ha szimpi a pasi a párnak, akkor dobják ketté. De ez a hozzáállás már vicc.
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 08. 31. szombat 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 08. 31. szombat 18:48
Nagyon el vagy / vagytok tevedve. Ha valakinek nincs helye es nem megoldhato a masiknal, akkor kozosen megoldjatok - ezt nyilvan elotte meg kell beszelni, hogy ez hogyan fog zajlani. Nem tudom, mennyi emberrel sikerult megismerkedni eddig, de nem csodalkoznek, ha nem sokkal. Jo lenne kicsit a fejekbe vesni: a ferfi (vagy akar no) beszallonak is ugyanannyi joga van beleszolni es meghatarozni a hatarokat, mint a beszallot kereso parnak. Szemmel lathato, hogy ez nagyon nincs meg az itt keresgelo paroknak.
#10266   2024. 09. 01. vasárnap 18:42
Albert8310 Albert8310
Sok a kamus bizony.
Adatlapomon írt sorok, egy volt kapcsolatom tükrözi.
Sajnos külföldre költöztek igy megszakadt a kapcsolat.
De akkor is olyat keresek ami volt.
Ha szimpi valakinek várom a véleményeket. Ugy is lesz hideg meleg. smile ))
#10265   2024. 09. 01. vasárnap 18:32
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Szerintem a komolytalan, fuggetlen ferfiaknak ugyanugy nincsen helyuk (vagy nem tudjak megoldani), es a fuggetlnen ferfiak ugyanugy elkezdenek komolytalanok lenni, amikor eloben valo talalkozasrol, a dolgok komolyabbra fordulasarol van szo. Szoval nem hiszem, hogy ez annak a kerdese, hogy az illeto fuggetlen, vagy sem.
(Ez egy válasz csibuka9 üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 16:59
Nem biztos hogy el vannak tévedve. 10ből 9 pasi nem független és nincs helye. Ez nálunk nem kizáró ok. Persze ígérgetnek hogy ha nekünk épp nincs, akkor vegyünk ki valamit. Itt jönnek a problémák. Miután jártunk mi párszor úgy hogy a megbeszélt talira nem ért oda az illető, ezt mi nem intézzük, ezzel nem akarunk befürödni. A lelkesedés ilyenkor jellemzően alábbhagy, gondolom probléma az is sokaknak hogy a foglaláshoz nevet és elérhetőséget is kell adni. Szóval ez a gyakorlatban nálunk nem működik, bár egyszer volt ilyen, de nagy nehezen jött össze. Ha valaki ezt írja, mi fenntartásokkal kezeljük. Jobban örülünk saját tulajdonú akármilyen kis hétvégi háznak, még ha nem is annyira komfortos. Valamikor megunjuk egy idő után a sok ilyen próbálkozást és bele se megyünk.
#10264   2024. 09. 01. vasárnap 18:30
A_Felszemu_Hatlovetu A_Felszemu_Hatlovetu
Alapvetoen egyetertek, de a felrekacsingatas a masik fel dontese (es szerintem nem tisztunk itelkezni afelett, aki ezt csinalja), masreszt a masik fel is tud nemet mondani arra, ha valaki egy parkapcsolatbol lep felre mokazni. Az egy masik tortenet, hogy az ilyen emberek nem kepesek akarcsak felajanlani azt, hogy oldjak meg kozosen a hely kerdeset…
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 09. 01. vasárnap 12:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 01. vasárnap 12:37
Ezzel a hely kérdéssel mi is így voltunk, megbeszélés kérdése. Lehet közösen bérelni valamit arra a pár órára.
Bár azért az már gyanús ha valaki 35-40-50 évesen nem rendelkezik hellyel. Ott valami van a háttérben, pl félre kacsingatás.
Persze tisztelet a kevés kivételnek.
#10263   2024. 09. 01. vasárnap 16:59
csibuka9 csibuka9
Nem biztos hogy el vannak tévedve. 10ből 9 pasi nem független és nincs helye. Ez nálunk nem kizáró ok. Persze ígérgetnek hogy ha nekünk épp nincs, akkor vegyünk ki valamit. Itt jönnek a problémák. Miután jártunk mi párszor úgy hogy a megbeszélt talira nem ért oda az illető, ezt mi nem intézzük, ezzel nem akarunk befürödni. A lelkesedés ilyenkor jellemzően alábbhagy, gondolom probléma az is sokaknak hogy a foglaláshoz nevet és elérhetőséget is kell adni. Szóval ez a gyakorlatban nálunk nem működik, bár egyszer volt ilyen, de nagy nehezen jött össze. Ha valaki ezt írja, mi fenntartásokkal kezeljük. Jobban örülünk saját tulajdonú akármilyen kis hétvégi háznak, még ha nem is annyira komfortos. Valamikor megunjuk egy idő után a sok ilyen próbálkozást és bele se megyünk.
(Ez egy válasz A_Felszemu_Hatlovetu üzenetére (2024. 08. 31. szombat 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 08. 31. szombat 18:48
Nagyon el vagy / vagytok tevedve. Ha valakinek nincs helye es nem megoldhato a masiknal, akkor kozosen megoldjatok - ezt nyilvan elotte meg kell beszelni, hogy ez hogyan fog zajlani. Nem tudom, mennyi emberrel sikerult megismerkedni eddig, de nem csodalkoznek, ha nem sokkal. Jo lenne kicsit a fejekbe vesni: a ferfi (vagy akar no) beszallonak is ugyanannyi joga van beleszolni es meghatarozni a hatarokat, mint a beszallot kereso parnak. Szemmel lathato, hogy ez nagyon nincs meg az itt keresgelo paroknak.
#10262   2024. 09. 01. vasárnap 14:14
biboots biboots VIP
Haaaat…. Őszinte leszek nem tudom. Nagyon irigy vagyok (pozitívan) akiknek sikerül smile Nekem van helyem, és bár kapcsolatban elek de van szabadidőm bőven és nem is tartom magam rossz pasinak, na jó mások sem smile vagy a taktika rossz vagy nem tudom de sajnos nem tudom megélni a gyönyört valakikkel, pedig… na mindegy. Jó lenne. Így a hátha üzemmód működik, de a reményhal az egyik kedvenc állatom smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10281db
Utolsó üzenet: 2024. 09. 16. hétfő
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!