Többes szex pszichológiája, és szexuálpszichológia közérthetően.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

-Itt jó lenne megbeszélni a többes szex kialakulását, motivációit, lelki hátterét.
Szólna ez mindazoknak akik szeretnék kicsit megérteni, mi folyik saját maguk és mások fejében amikor többes szexről beszélünk, vagy műveljük.
-Várjuk ide azokat is akik biztosak vagy éppen bizonytalanok párkapcsolatukban, szexuális életükben, és tudják vagy tudni szeretnék, hogy mi miért történik velük. Kérdések és válaszok remélhetőleg egymásra találnak.
Mindenkinek jó olvasgatást, érdekes beszélgetéseket, kellemes szórakozást kívánok, mindannyiunk épülésére :)

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#211   2021. 04. 29. csütörtök 11:19
X Törölt felhasználó (4521202)
nálunk a 4s az épp elég, azaz 2 nő 2 pasi, vagy harmadiknak nő akkor 2 pasi és én, de ennyi, ez a max- de többre nem is vágyom.
#210   2014. 07. 22. kedd 12:11
maarimar maarimar
Az az igazság elég sok mindenben nagyon is igazad van
PL. teljesen mindegy 2. - 3. - vagy 4. - 5 . vagy egy ilyen dologban aki nem tudja saját önös érdekei elé helyezni a másik fél vágyát - kielégítését
annak ez nem igazán való és nem igazán fog működni pl ebből adódóan van a sok megsértődött sárdobáló is
De az is igaz túlzásokba sem szabad esni hisz ez a szexről a kielégülésről szól
De mindenképp kell valami plusz és nem a gyere cipó hamm bekaplak stílus mert az tényleg undorító
Másik a 10-15 perces emberek hmm
Na ez az mire gondolnak mire számítanak na ezt mi sem értjük de nagy eséllyel nem is fogjuk megérteni .....
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 22. kedd 11:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 22. kedd 11:40
Huhhh... szóval azzal a sorral annak abszurditását próbáltam szemléltetni, hogy itt nagyon sokaknak mindegy már, kivel, hol, hogyan, csak mihamarabb, mert kangörcs kínozza. Ha nincs pina, akkor végszükségben jó lesz a fasz is, vagy valaki legalább, aki leszopja. Sőt... már az sem számít... csak akkor legalább nézhesse élőben másvalakik dugását, kiveri ő magának. Szükség törvényt bont.
Az ilyen, alapvetően totális szexuális kiéhezettségből fakadó próbálkozások lényegében pont attól a többlettől fosztják meg a szexpartnereket, amit az egyszerre több emberrel való szexuális tevékenykedés adhatna.
Nekünk is volt már néhány olyan 'külsősünk' akivel lényegében csak sűrűbben voltunk, de többen semmiképp. Nagyjából az összes peremfeltételnek megfelelt,( bár mindegyik 'egyedülálló' volt ami nekem a necces kategória) csak konkrétan picit többet vártunk volna az ágyban... volt, aki kb negyed óra után elegánsan a markába fröcsizett, aztán jó félóráig csak lelkes drukker volt, meg olyan is, aki folyton 'elfáradt'. Amivel amúgy igazából semmi baj, de ha valaki az alapfokkal sem boldogul, nem tudja egy nő örörmét 10 percnél tovább szolgálni, az miért is vágja ekkora fába a fejszéjét??? Vagy aki egyszerűen képtelen némi önállóságra és mindig csak azt csinálja gépiesen, amire ráállítod és semmi mást?
Mindegy, sokáig lehetne sorolni, végét sem látom, de ha röviden kéne összefoglalni, akkor kb ennyi: a képességek nagyon-nagyon sokszor messze elmaradnak a vágyak és a lehetőségek mögött. Vagy nekünk vannak túlzott elvárásaink.
#209   2014. 07. 22. kedd 11:40
greatom greatom
Huhhh... szóval azzal a sorral annak abszurditását próbáltam szemléltetni, hogy itt nagyon sokaknak mindegy már, kivel, hol, hogyan, csak mihamarabb, mert kangörcs kínozza. Ha nincs pina, akkor végszükségben jó lesz a fasz is, vagy valaki legalább, aki leszopja. Sőt... már az sem számít... csak akkor legalább nézhesse élőben másvalakik dugását, kiveri ő magának. Szükség törvényt bont.
Az ilyen, alapvetően totális szexuális kiéhezettségből fakadó próbálkozások lényegében pont attól a többlettől fosztják meg a szexpartnereket, amit az egyszerre több emberrel való szexuális tevékenykedés adhatna.
Nekünk is volt már néhány olyan 'külsősünk' akivel lényegében csak sűrűbben voltunk, de többen semmiképp. Nagyjából az összes peremfeltételnek megfelelt,( bár mindegyik 'egyedülálló' volt ami nekem a necces kategória) csak konkrétan picit többet vártunk volna az ágyban... volt, aki kb negyed óra után elegánsan a markába fröcsizett, aztán jó félóráig csak lelkes drukker volt, meg olyan is, aki folyton 'elfáradt'. Amivel amúgy igazából semmi baj, de ha valaki az alapfokkal sem boldogul, nem tudja egy nő örörmét 10 percnél tovább szolgálni, az miért is vágja ekkora fába a fejszéjét??? Vagy aki egyszerűen képtelen némi önállóságra és mindig csak azt csinálja gépiesen, amire ráállítod és semmi mást?
Mindegy, sokáig lehetne sorolni, végét sem látom, de ha röviden kéne összefoglalni, akkor kb ennyi: a képességek nagyon-nagyon sokszor messze elmaradnak a vágyak és a lehetőségek mögött. Vagy nekünk vannak túlzott elvárásaink.
#208   2014. 07. 22. kedd 10:38
maarimar maarimar
Hé, lányok, párok, holnap este Kajárpécen hancúrozás?
NA ezzel a mondatoddal aztán hú de mást állítottál mint amit írtál fentebb
EZ IGEN
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 22. kedd 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 22. kedd 06:42
A két példa nem tudom ki számára művészet... egy nagyon kis csoporttól eltekintve...számomra egyáltalán nem.
Az, hogy a mormonok (egyébként se az egyházzal, meg úgy általában az egyházakkal nem szimpatizálok) kötelességek/lehetőségek/jogok rendszerébe szervezik a saját közösségeiket, az miért is baj? Vagy oké, akkor legyen anarchia, aztán majd csak dönt az erő/egzisztenciális potenciál. Dughat mindenki kedvére, akár 7-8-65 nőt is, ha tud hozzá partnert szerezni. Ja, hogy ez a legtöbbeknek nem megy? Nos, így jártak. Tényleg gyönyörűen mutatja ez a fórum is, hogy sokan miféle elképzelésekkel állnak ehhez a témához. Nincs se képességük, se akaratuk ahhoz, hogy egy átlagos párkapcsolatot összehozzanak, fenntartsanak, de azért dugni azt nagyon szeretnének. Visszatérő sablon a 'hirdetéseikben', hogy nőkhöz, párokhoz csatlakoznának. Aztán, ha eldurrogtatták az összes patront, akkor keresnek (koldulnak) újabb pinát. Mert ez így kúl. A köztes időben meg más sem megy, csak annak bizonygatása, hogy teljesen evidens, hogy egy jó férj (amik persze ők a legritkábban lesznek, nem is vágynak effélére) tálcán kínálja a feleségét minden kangörcsös félnótásnak, aki éppen ráér aznap. Merő egy szánalom.
Most mielőtt magadra vennéd, nem, nem rád gondolok. Sőt, én, hozzád hasonlóan, éppenhogy nagyon is jó, izgalmas és még tovább menve : talán szükségesnek is gondolom a többes szexuális aktusokat. De! Nem mindenkinek és csak akkor, ha egy ilyen együttlétben minden résztvevő hasonlóan kielégülést nyer és nincs kihasználva. Na, sokaknak ez az ami sokadlagos, vagy inkább fel sem merül igényként. Amit ő elképzel, az valósuljon meg, de akik ebben közreműködnek, azok lényegtelenek. Mindegy, kivel, hol, hogyan és az mit érez, vagy egyáltalán a test utáni vonzalmon túl bármi érdeklődés van-e egyáltalán, csak meg lehessen baszni, aztán lehet tervezni a következőt: Hé, lányok, párok, holnap este Kajárpécen hancúrozás?
#207   2014. 07. 22. kedd 06:42
greatom greatom
A két példa nem tudom ki számára művészet... egy nagyon kis csoporttól eltekintve...számomra egyáltalán nem.
Az, hogy a mormonok (egyébként se az egyházzal, meg úgy általában az egyházakkal nem szimpatizálok) kötelességek/lehetőségek/jogok rendszerébe szervezik a saját közösségeiket, az miért is baj? Vagy oké, akkor legyen anarchia, aztán majd csak dönt az erő/egzisztenciális potenciál. Dughat mindenki kedvére, akár 7-8-65 nőt is, ha tud hozzá partnert szerezni. Ja, hogy ez a legtöbbeknek nem megy? Nos, így jártak. Tényleg gyönyörűen mutatja ez a fórum is, hogy sokan miféle elképzelésekkel állnak ehhez a témához. Nincs se képességük, se akaratuk ahhoz, hogy egy átlagos párkapcsolatot összehozzanak, fenntartsanak, de azért dugni azt nagyon szeretnének. Visszatérő sablon a 'hirdetéseikben', hogy nőkhöz, párokhoz csatlakoznának. Aztán, ha eldurrogtatták az összes patront, akkor keresnek (koldulnak) újabb pinát. Mert ez így kúl. A köztes időben meg más sem megy, csak annak bizonygatása, hogy teljesen evidens, hogy egy jó férj (amik persze ők a legritkábban lesznek, nem is vágynak effélére) tálcán kínálja a feleségét minden kangörcsös félnótásnak, aki éppen ráér aznap. Merő egy szánalom.
Most mielőtt magadra vennéd, nem, nem rád gondolok. Sőt, én, hozzád hasonlóan, éppenhogy nagyon is jó, izgalmas és még tovább menve : talán szükségesnek is gondolom a többes szexuális aktusokat. De! Nem mindenkinek és csak akkor, ha egy ilyen együttlétben minden résztvevő hasonlóan kielégülést nyer és nincs kihasználva. Na, sokaknak ez az ami sokadlagos, vagy inkább fel sem merül igényként. Amit ő elképzel, az valósuljon meg, de akik ebben közreműködnek, azok lényegtelenek. Mindegy, kivel, hol, hogyan és az mit érez, vagy egyáltalán a test utáni vonzalmon túl bármi érdeklődés van-e egyáltalán, csak meg lehessen baszni, aztán lehet tervezni a következőt: Hé, lányok, párok, holnap este Kajárpécen hancúrozás?
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2014. 07. 21. hétfő 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 21. hétfő 22:07
Mormonk nem biztos hogy jó példa se a poligámiára se a szabadságra.
Nem ismerem mélyre hatóan ugyan a vallásukat, de azt tudom, hogy a moromon egyház magas követelményeket és szigorú etikai normák támaszt tagjaival szemben és ha a Poligámiára gondoltál azt maga a mormon egyház is tiltja már 1900 évektől ha jól emélxem.
Gruppen szex olyan mint a mozi ha filmet nézel egy társasággal és megoszthatod az élményt másokkal az néha jobb mint ha csak a pároddal vagy. Szex is néha jobb csoportosan mint suttyomba paplan alatt sötétbe, aztán lehet elméletet gyártani a génekről és az ösztönökről az igazi választ sose tudjuk meg.

Még egy dolog jutott eszembe hogy milyen prűd és hazug ez a világ, vulgáris és tabu egy pina ha azt élőben láthatod de ha egy festmény akkor művészeti csoda.
http://444.hu/2014/06/10/a-hires-pinas-festmeny-alatt-mutogat- ta-a-pinajat-egy-luxemburgi-muvesz/

egy luxemburgi művész, Deborah de Robertisről, leült Gustav Courbet 1886-os A világ eredete című festménye elé, és a szoknyáját felhajtva mutatta meg ugyanazt, ami a festményen látható:
#206   2014. 07. 21. hétfő 22:07
Kanellos Kanellos
Mormonk nem biztos hogy jó példa se a poligámiára se a szabadságra.
Nem ismerem mélyre hatóan ugyan a vallásukat, de azt tudom, hogy a moromon egyház magas követelményeket és szigorú etikai normák támaszt tagjaival szemben és ha a Poligámiára gondoltál azt maga a mormon egyház is tiltja már 1900 évektől ha jól emélxem.
Gruppen szex olyan mint a mozi ha filmet nézel egy társasággal és megoszthatod az élményt másokkal az néha jobb mint ha csak a pároddal vagy. Szex is néha jobb csoportosan mint suttyomba paplan alatt sötétbe, aztán lehet elméletet gyártani a génekről és az ösztönökről az igazi választ sose tudjuk meg.

Még egy dolog jutott eszembe hogy milyen prűd és hazug ez a világ, vulgáris és tabu egy pina ha azt élőben láthatod de ha egy festmény akkor művészeti csoda.
http://444.hu/2014/06/10/a-hires-pinas-festmeny-alatt-mutogat- ta-a-pinajat-egy-luxemburgi-muvesz/

egy luxemburgi művész, Deborah de Robertisről, leült Gustav Courbet 1886-os A világ eredete című festménye elé, és a szoknyáját felhajtva mutatta meg ugyanazt, ami a festményen látható:
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 21. hétfő 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 21. hétfő 10:01
Az igazi szabadság számomra inkább abban rejlik, hogy ha lehetőség van az igazság feltárására. Ettől ezzel és még sok egyéb cikkel nem kerültünk közelebb ehhez. Szerintem. Csak egyel több 'elmélet'-ből lehet választani, miközben a tökéletes lehet, még meg sem íródott. Ez az így is lehetett... vagy inkább homlokegyenest másként... szóval ez engem annyira nem vígasztal. Hozzátéve, hogy azért annyira nem kardinális kérdés, bár kétségtelenül érdekes lenne a pontos motivációt felfedni. Jó dolog többen együtt szexelni, jó, amikor többen foglalatoskodunk a másik kielégítésén, de azt gondolom, hogy ha ez ennyire régi, mémekkel és génekkel is kódolt, 'beégetetett' viselkedési forma lenne, akkor sokkal szélesebb körben és sokkal jobban működne. Közben még ott sem megy ez annyira zökkenőmentesen, ahol (legalábbis egyik irányba) egy adott társadalmi közegben (közel)múltja és jelene is van. Gondolok itt a mormon közösségekre.
#205   2014. 07. 21. hétfő 10:01
greatom greatom
Az igazi szabadság számomra inkább abban rejlik, hogy ha lehetőség van az igazság feltárására. Ettől ezzel és még sok egyéb cikkel nem kerültünk közelebb ehhez. Szerintem. Csak egyel több 'elmélet'-ből lehet választani, miközben a tökéletes lehet, még meg sem íródott. Ez az így is lehetett... vagy inkább homlokegyenest másként... szóval ez engem annyira nem vígasztal. Hozzátéve, hogy azért annyira nem kardinális kérdés, bár kétségtelenül érdekes lenne a pontos motivációt felfedni. Jó dolog többen együtt szexelni, jó, amikor többen foglalatoskodunk a másik kielégítésén, de azt gondolom, hogy ha ez ennyire régi, mémekkel és génekkel is kódolt, 'beégetetett' viselkedési forma lenne, akkor sokkal szélesebb körben és sokkal jobban működne. Közben még ott sem megy ez annyira zökkenőmentesen, ahol (legalábbis egyik irányba) egy adott társadalmi közegben (közel)múltja és jelene is van. Gondolok itt a mormon közösségekre.
#204   2014. 07. 18. péntek 22:15
Kanellos Kanellos
Igen és pont ezért is jó a cikk mert nem kizárólagos és egyoldalú, hiszen megfogalmaz kritikát is.
Liberális gondolkodásomnál fogva szívesen ismerek meg pro és kontra véleményeket és az igazi szabadságot az jelenti, hogy az így kialakult gondolatokból, akár saját véleményem is lehet. ami lehet akár téves is wink
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 18. péntek 08:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 18. péntek 08:48
De ugye végigolvastad a teljes írást és idáig is eljutottál:

A legátfogóbb kritikát Lynn Saxon írta meg Sex at Dusk: Lifting the Shiny Wrapping from Sex at Dawn című könyvében, ahol pontról pontra haladva kérdőjelezi meg Ryanék bizonyítékait. A szerző szerint az elmélet számos félreértésre, hibára, pontatlan adatra épül, és egyáltalán nem veszi figyelembe az ellentmondó jelenségeket. Például azt, hogy a féltékenység univerzális, hogy a nők mindenhol megválogatják a szexuális partnerüket, hogy a majmok sokkal kisebb csoportban élnek, mint őseink tették, vagy hogy az ősi közösségek nem voltak zártak, dinamikusan változtak, formálódtak. A kritika azt sugallja, ez az elmélet sem megalapozottabb, mint a paleolit táplálkozásé. Kár lenne érte.
#203   2014. 07. 18. péntek 08:48
greatom greatom
De ugye végigolvastad a teljes írást és idáig is eljutottál:

A legátfogóbb kritikát Lynn Saxon írta meg Sex at Dusk: Lifting the Shiny Wrapping from Sex at Dawn című könyvében, ahol pontról pontra haladva kérdőjelezi meg Ryanék bizonyítékait. A szerző szerint az elmélet számos félreértésre, hibára, pontatlan adatra épül, és egyáltalán nem veszi figyelembe az ellentmondó jelenségeket. Például azt, hogy a féltékenység univerzális, hogy a nők mindenhol megválogatják a szexuális partnerüket, hogy a majmok sokkal kisebb csoportban élnek, mint őseink tették, vagy hogy az ősi közösségek nem voltak zártak, dinamikusan változtak, formálódtak. A kritika azt sugallja, ez az elmélet sem megalapozottabb, mint a paleolit táplálkozásé. Kár lenne érte.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2014. 07. 17. csütörtök 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 17. csütörtök 20:29
A link helyesen

divany.hu/ego/2014/03/14/a_paleo_asszony_meg_szabadon_szexelt/

http:// után illeszt be a fenti hivatkozást mert linkelni nem tudom az oldal nem engedi.:
#202   2014. 07. 18. péntek 05:32
X Törölt felhasználó (921937)
Teljes mértékben igazad van szerintem...
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 07. 17. csütörtök 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 17. csütörtök 15:37
paleoszeksz

Ez is egy vélemény (mennyire helytálló? Ki tudja?) Én akár benne is lennék ebben... éljünk paleo közösségben. Ám annak minden egyéb hozadékával egyetemben. Mert az úgy nem menő, hogy csakis a puncit kell bedobni a közösbe, ám a kötelességeket/kötötttségeket ráhagyni a férjre. Csapkodom a térdem, amikor olvasom a sok partnerkereső kívánságait. Legyen hely, kaja, pia, ő meg szívesen felhúzza a farkára a háziasszonyt (csakis a HÖLGY öröméért, ezt ne feledjük) Utazni se nagyon kelljen, független nők annyira nem érdeklik (de a férj ljelenkléte nem feltétel smile ), meg az extrák: legyen szőrtelen/szőrös, nagymellű/kismellű karcsú, csinos, fiatalos, szeresse ezt vagy azt... mintha valami katalógusáruházban rendelne kedvére valót.

Értem én, hogy régen így vagy úgy volt. Ám a világ azóta óriásit fordult, nem kellene folyton kimazsolázni a nekünk tetsző momentumait egy letűnt kornak és azután sóvárogni. Ha tehetném, én az első éjszaka jogát állítanám vissza és azt, hogy az esküvőn lehessen megsütve feltálalni az anyóst.
Ahogy a környezetünk folyamatosan változik, úgy változnak (erre adott válaszként) a szokásaink és ez így van rendjén.
A monogámiára kitérve picit. A poligámiába azt is beleszámították, ha a pár egyik fele elpusztult és ezért kellett az új társ, a szaporodáshoz. Másrészt a poligámia a szaporodásban lehet (bár senki nem bizonyította soha, hogy így lenne) nyerő stratégia, de ugye az embereknél a párválasztás esetében csak az egyik szempont a szaporodás eredményességébe vetett hit. Hány utódja van egy átlagos emlősnek, főemlősnek és mekkora ez a szám egy nyugati társadalomban élő ember esetében??
Ezek (és sok egyéb ok) miatt én én azon a nézeten vagyok, hogy a jó és kielégítő szex semmiképp nem alanyi jog, meg kell érte harcolni és ebbe az is belefér, hogy egy erősebb férfi (akárt) több nőt is élvezhet, mig a gyengébbek hoppon maradnak, vagy be kell érjék a maradékkal. Bármennyire fáj is ez sokaknak és bármennyire is próbálják elhitetni azt, hogy ez így nem helyénvaló, nem természetes. Bármennyire is próbálják csábítani a promiszkuitásban rejlő határtalan élvezetek ígéretével a hiszékenyebbeket, a női ösztönök elég jól kordában tartják ezeket a folyamatokat.
#201   2014. 07. 17. csütörtök 20:29
Kanellos Kanellos
A link helyesen

divany.hu/ego/2014/03/14/a_paleo_asszony_meg_szabadon_szexelt/

http:// után illeszt be a fenti hivatkozást mert linkelni nem tudom az oldal nem engedi.:
#200   2014. 07. 17. csütörtök 15:37
greatom greatom
paleoszeksz

Ez is egy vélemény (mennyire helytálló? Ki tudja?) Én akár benne is lennék ebben... éljünk paleo közösségben. Ám annak minden egyéb hozadékával egyetemben. Mert az úgy nem menő, hogy csakis a puncit kell bedobni a közösbe, ám a kötelességeket/kötötttségeket ráhagyni a férjre. Csapkodom a térdem, amikor olvasom a sok partnerkereső kívánságait. Legyen hely, kaja, pia, ő meg szívesen felhúzza a farkára a háziasszonyt (csakis a HÖLGY öröméért, ezt ne feledjük) Utazni se nagyon kelljen, független nők annyira nem érdeklik (de a férj ljelenkléte nem feltétel smile ), meg az extrák: legyen szőrtelen/szőrös, nagymellű/kismellű karcsú, csinos, fiatalos, szeresse ezt vagy azt... mintha valami katalógusáruházban rendelne kedvére valót.

Értem én, hogy régen így vagy úgy volt. Ám a világ azóta óriásit fordult, nem kellene folyton kimazsolázni a nekünk tetsző momentumait egy letűnt kornak és azután sóvárogni. Ha tehetném, én az első éjszaka jogát állítanám vissza és azt, hogy az esküvőn lehessen megsütve feltálalni az anyóst.
Ahogy a környezetünk folyamatosan változik, úgy változnak (erre adott válaszként) a szokásaink és ez így van rendjén.
A monogámiára kitérve picit. A poligámiába azt is beleszámították, ha a pár egyik fele elpusztult és ezért kellett az új társ, a szaporodáshoz. Másrészt a poligámia a szaporodásban lehet (bár senki nem bizonyította soha, hogy így lenne) nyerő stratégia, de ugye az embereknél a párválasztás esetében csak az egyik szempont a szaporodás eredményességébe vetett hit. Hány utódja van egy átlagos emlősnek, főemlősnek és mekkora ez a szám egy nyugati társadalomban élő ember esetében??
Ezek (és sok egyéb ok) miatt én én azon a nézeten vagyok, hogy a jó és kielégítő szex semmiképp nem alanyi jog, meg kell érte harcolni és ebbe az is belefér, hogy egy erősebb férfi (akárt) több nőt is élvezhet, mig a gyengébbek hoppon maradnak, vagy be kell érjék a maradékkal. Bármennyire fáj is ez sokaknak és bármennyire is próbálják elhitetni azt, hogy ez így nem helyénvaló, nem természetes. Bármennyire is próbálják csábítani a promiszkuitásban rejlő határtalan élvezetek ígéretével a hiszékenyebbeket, a női ösztönök elég jól kordában tartják ezeket a folyamatokat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 17. csütörtök 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 07. 17. csütörtök 14:46
Sajnos nem található a cikk,pedig érdekfeszítő lehet!Ezt a balszerencsét! szomoru1
#199   2014. 07. 17. csütörtök 14:46
X Törölt felhasználó (899759)
Sajnos nem található a cikk,pedig érdekfeszítő lehet!Ezt a balszerencsét! szomoru1
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2014. 07. 16. szerda 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 16. szerda 19:49
Ez a topic halott ugyan de szerintem a hozzászólásai között nagyon értékes véleményeket lehet olvasni érdekes lehet azok számára akiket a többes szex háttere érdekel
Például most olvastam egy cikket miszerint a jelenlegi párkapcsolati és szexuális szokásaink a földművelés nyomán alakultak ki, azóta viszont csupán az emberiség történetének 5 százaléka játszódott le. Az időnk ezt megelőző 95 százalékában pedig a szex nem a birtoklásról és a kisajátításról szólt, hanem egy komplex társadalmi szisztéma, egy a szociális hálózat kialakításának és fenntartásának lényeges eleme volt.
Cikk itt olvasható :A paleo nők még szabadon szexeltek
#198   2014. 07. 16. szerda 19:49
Kanellos Kanellos
Ez a topic halott ugyan de szerintem a hozzászólásai között nagyon értékes véleményeket lehet olvasni érdekes lehet azok számára akiket a többes szex háttere érdekel
Például most olvastam egy cikket miszerint a jelenlegi párkapcsolati és szexuális szokásaink a földművelés nyomán alakultak ki, azóta viszont csupán az emberiség történetének 5 százaléka játszódott le. Az időnk ezt megelőző 95 százalékában pedig a szex nem a birtoklásról és a kisajátításról szólt, hanem egy komplex társadalmi szisztéma, egy a szociális hálózat kialakításának és fenntartásának lényeges eleme volt.
Cikk itt olvasható :A paleo nők még szabadon szexeltek
#197   2013. 08. 02. péntek 20:31
Kanellos Kanellos
Most olvastam egy cikket. és úgy gondoltam ide írom de sajnos úgy tűnik meghalt a Topic, pedig elég magas szinten átbeszéltük a témát, Érdekes hogy a biológusokat mennyire foglalkoztatja az emlők monogám kapcsolata, és csak abba értenek egyet hogy egyáltalán nem jellemző !
Cambridge-i Egyetem szakértője Dieter Lukas, és kollégái 2545 emlős fajt vizsgáltak meg, 170 millió évnyire visszakövetve az állatok párosodási szokásait, vagyis arra az időszakra, amikor az emlősök közös őse élt. Az eredmények alapján a monogámia ez idő alatt egymástól függetlenül 61-szer alakult ki az állatvilágban.
No comment…
#196   2013. 07. 20. szombat 00:45
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ha kérdez, örömmel segítünk neki. wave
(Ez egy válasz Andie üzenetére (2013. 07. 17. szerda 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Andie VIP Admin
2013. 07. 17. szerda 16:20
A szexuálpszichológus válaszol

A "Szexuálpszichológus válaszol" újra a chat vendége.
„Másik” élet, ” hamis” sikerélmény, félelem a csalódástól, képgyűjtögetés, álmodozás? Mi lehet a „KAMU”-nak kiáltott regisztrációk mögött?"

„Kamu”-nak mondanak embereket, mert:
- nem válaszolnak
- lebeszélt találkozó meghiúsul
- nem akar találkozót sem megbeszélni
- találkozó időpontját halogatja
- képkérés után eltűnik

Neked is volt már hasonló tapasztalatod? Kamu-val találkoztál? Le kamuztak?
2013. július 18. (csütörtök) éjfélig kérdezz, vagy mondd el a véleményed, és írd meg az ugyfelszolgalat@goldengate.hu e-mail címre!

A meghívott szexuálpszichológus vendégünk válaszolni fog a miértekre, és mindazon témákra, ami sokatokat érdekel! A szexuálpszichológus 2013. július 20-án (szombaton) este 20:00-tól válaszol a kérdéseitekre a chaten, külön erre az alkalomra fenntartott szobában.
#195   2013. 07. 17. szerda 16:20
Andie Andie VIP Admin
A szexuálpszichológus válaszol

A "Szexuálpszichológus válaszol" újra a chat vendége.
„Másik” élet, ” hamis” sikerélmény, félelem a csalódástól, képgyűjtögetés, álmodozás? Mi lehet a „KAMU”-nak kiáltott regisztrációk mögött?"

„Kamu”-nak mondanak embereket, mert:
- nem válaszolnak
- lebeszélt találkozó meghiúsul
- nem akar találkozót sem megbeszélni
- találkozó időpontját halogatja
- képkérés után eltűnik

Neked is volt már hasonló tapasztalatod? Kamu-val találkoztál? Le kamuztak?
2013. július 18. (csütörtök) éjfélig kérdezz, vagy mondd el a véleményed, és írd meg az ugyfelszolgalat@goldengate.hu e-mail címre!

A meghívott szexuálpszichológus vendégünk válaszolni fog a miértekre, és mindazon témákra, ami sokatokat érdekel! A szexuálpszichológus 2013. július 20-án (szombaton) este 20:00-tól válaszol a kérdéseitekre a chaten, külön erre az alkalomra fenntartott szobában.
#194   2013. 03. 11. hétfő 16:35
Kanellos Kanellos
Csak érzéseim vannak ezzel kapcsolatosan ezért is vagyok kíváncsi mások véleményére. Nálunk is nagyok a gyerekek és úgy érzem most aztán mindent lehet nincsenek a szokásos feladatok kötöttségek, de ugyanakkor már felelősség teljesebb is az ember megfontoltabb A gyerekekkel való törődés átformálta az embert és ez kihat a szexuális viselkedésünkre is.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 23:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 10. vasárnap 23:51
Valós az az állítás, hogy minden mindennel összefügg. Ezzel a reklámok, a marketing hatásán túl a primitív-egyszerű pornó iszonyatosan káros befolyásoló hatására is utaltam.
A primitívebb-egyszerűbb emberek sajnos nem tudnak különbséget tenni fikció és valóság közt. Úgy gondolják, hogy ami az idealizált, netán eltúlzott, meseszerű megjelentésekben bemutatásra kerül, az akár a valóság is lehet. Sőt, igazándiból az a valóság. Pedig a nagy lófüttyöt az. smile

A családi háttér természetesen befolyásolja a szexuális szokásainkat. Hiszen amit magunkkal hozunk, hurcolunk a hátunkon, akarom mondani belekalapálásra kerül a fejünkbe, az mindig-mindig meghatározó jelleggel bír a szokásainkra, egy bizonyos szintig. CSAK egy bizonyos szintig. Ugyanis a családi-szülői háttér, a felvett szokások, attitűdök, erkölcsi és cselekedeti szokásmechanizmusok csak az alapot adják. Aztán ahogy nyílik az értelmünk, ahogyan egyre fogékonyabbakká válunk a külső ingerekre, ahogy kinyílunk a világra, úgy alakulunk mi magunk is a külső hatások által. Magyarán szólva nem csak a családi háttér az, ami befolyásol minket. Sőt. Úgy 14-18 éves korunkban még lázadunk is a családunk értékrendje ellen. (Bár mélyen, de ott vannak bennünk a szüleink!) Ez egy teljesen normális „leválási” folyamat. Tanúsítom, vannak kamasz gyerekeim, iszonyat szar dolog… Vagy sajnos inkább Hál’Isten? Ám ennek így kell lennie. Így álltunk mi magunk is saját lábunkra, ekkor alakult ki a nagyjábóli végleges világképünk.
(Saját teóriával a többgyermekes-gyermektelen kontextusra majd kicsit később térnék ki)
#193   2013. 03. 11. hétfő 09:20
X Törölt felhasználó (857830)
Rossz kérdésre nem kaphatsz jó választ. Erre a kérdésre pl. egy válasz az is, hogy nem minden ilyen nő kell feleségnek. Ezzel tudsz valamit kezdeni?
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 21:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 10. vasárnap 21:20
Érdeklődnék hogy mi a véleményetek arról a feleségről aki más pasival szexel ? Jó ez így?? Kellene -e valakinek ilyen nő felségnek?, Vagy csak arra jó?Hogy egyszer megdugják??
#192   2013. 03. 10. vasárnap 23:54
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szerintem Te eltévedtél !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 21:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 10. vasárnap 21:20
Érdeklődnék hogy mi a véleményetek arról a feleségről aki más pasival szexel ? Jó ez így?? Kellene -e valakinek ilyen nő felségnek?, Vagy csak arra jó?Hogy egyszer megdugják??
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Ron79 Ron79
Nyitás ideje: 2013. 02. 12. kedd
Üzenetek: 211db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 29. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!