KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió (Budapest, Pest)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása


KÖZÉP-MAGYARORSZÁG Régió

Megyék: Budapest és Pest megye
Nagyobb városok: Budapest, Érd


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16773   tegnap 23:27
Vivike_popsis Vivike_popsis
Olyan aktív/bi srácokat keresek, akikkel ki tudunk egy 3-4 fős kis csapatot alakítani eszement dugó bulikhoz. 20-45 közötti pasikat keresünk.. hely megoldható bp belváros, napközben is. Dupla anál jeligére. Pussz…
#16772   tegnap 22:10
Movie Movie
Megismerkednék olyan kíváncsi hetero sráccal,úrral aki már rég ki akarja próbálni milyen ha egy srác orálisan kielégíti,úgy ahogy Te szeretnéd és ameddig csak bírod.Garantáltan nem fogsz csalódni!Igényes ápolt vékony srác vagyok,helyem van de akár hozzád is elmegyek.Kérlek csak akkor írj ha valóban szeretnéd és tényleg van szabad időd!Hitegetők ne!Köszönöm!Pestmegyei vagyok!
#16771   tegnap 19:47
Duplicat Ludos Duplicat Ludos VIP
ki jön még innen holnap hozzánk eddig szép létszám gyült összze!
#16770   tegnap 19:40
Sanya8707 Sanya8707
Sziasztok
Lányt vagy párt keresek alkalmi vagy hosszútávú szexkapcsolatra.
Vékony, átlagos, sportos testalkat előny.
Imádok puncit nyalni, erotikus masszázzsal kényeztetni. Szeximádó vagyok.
Minden jóban benne vagyok.
Privát üzenetben jelentkezzen az, aki komolyan is gondolja a találkozást.
Ha kapcsolatra jelölsz, írj pár sort mellé.
#16769   tegnap 19:25
bimenwanted bimenwanted
CSAK PÁROK
2+2 teljes gabalyodásra keresünk olyan PÁRt, ahol a férfi tag (is) legalább bi kíváncsi.
Elsősorban swinger, másodsorban biszex kapcsolatot szeretnénk..

Sokkal jobb úgy, ha a négyesben a fiúk is érinthetik egymást, de hogy meddig mennek el ebben a játékban, az a megbeszélés és a pillanatnyi hangulat kérdése.

Budapestiek vagyunk, nem dohányzókat keresünk, helyünk van, de utazni is tudunk.
#16768   tegnap 18:43
der.medve2.0 der.medve2.0
Van itt hölgy, aki levené előttem a bugyiját, hogy beleverjem? Vagy pohárba pisil és megitatná velem!
Kismama és pár is lehet!!! Akár ma is!
#16767   tegnap 18:41
sancika2712 sancika2712
Sziasztok.
Ma átmehetnék este valakihez közös farokverésre?Rákospalotán?
#16766   tegnap 18:28
swingerboy01 swingerboy01
Ma estére keresrek fogadni tudó hölgyet vagy párt az 50+ korosztályból Budapestről és környékéről. 40-es, ápolt, igényes hetero pasi vagyok.
#16765   tegnap 17:50
Qrtom Qrtom
Sziasztok
Este kilenc óra vagy utána ,hölgy/pár szépvölgyi parkolóban.. egy kis huncutkodás 2 pasi...
#16764   tegnap 17:47
marineland marineland
Holnap napközben vagy kora esti időpontban keresünk adatlapunk szerint leírtaknak megfelelő masszázshoz értő hetero pasit. Helyünk van, de rövidebb távon utazni is tudunk ! Dugás nem lehetséges, azon kívül szinte minden. Csak privát üzenetet várunk, ne ide írj ! Olvass adatlapot !
#16763   tegnap 17:26
vtec vtec
Sziasztok !
Nem tölteném egyedül a ma estét. Nincs kedve valakinek/valakiknek csatlakozni hozzám?? Nem fiúkra gondoltam ! smile
#16762   tegnap 12:07
Gy93ri Gy93ri
Sziasztok!
Lehet ritka de quad túrázáshoz keresek nyitott hölgyet max 45 éves korig. Jelentkezéseket privátban várom. Pest megye, Nógrád megye. Minden mást én állok.
#16761   tegnap 10:43
00erik00 00erik00
Sziasztok. Ma estére (péntek) keresek párt vagy lányt vagy lányokat.Nógrád és pest megye.fogadni nem tudok de utazni igen mobilis vagyok.benne vagyok autóskaland, kukkolásban ,maszírozásban,beszélgetésben vágyakról fantáziákról,csak orál,csak simogatás,de 3as szexben is esetleg ha férj szeret fotózni abban is benne vagyok szóval mindet kedvelek igazából a hölgyön múlik mit akar és azt telesítsük neki. fiuk ne irjanak köszönöm. várom hölgyek párok jelentkezését sziasztok szép napot.
#16760   tegnap 08:39
Movie Movie
Megismerkednék olyan kíváncsi hetero sráccal,úrral aki már rég ki akarja próbálni milyen ha egy srác orálisan kielégíti,úgy ahogy Te szeretnéd és ameddig csak bírod.Garantáltan nem fogsz csalódni!Igényes ápolt vékony srác vagyok,helyem van de akár hozzád is elmegyek.Kérlek csak akkor írj ha valóban szeretnéd és tényleg van szabad időd!Hitegetők ne!Köszönöm!Pestmegyei vagyok!
#16759   tegnap 08:36
ajtny ajtny
Sziasztok! Mára, azaz péntek estére Budapesten egyedül élő, magára és környezetére igényes srácként párok társaságát keresem.
Ilyen téren nem vagyok tapasztalatlan, volt már részem hasonlóban. Diszkréció, intelligencia, és igényes részemről adott és elvárt partnereimtől is.
Profilomon láthattok rólam képeket is. Ha bármi egyéb kérdésetek lenne, vagy felkeltettem az érdeklődésetek, várom leveletek!

Üdv,
B
#16758   tegnap 07:59
TigMel TigMel
Sziasztok!
Sportos, izmos, jóképű és stramm srácot keresünk, aki ma ételfutárként meghozná az ebédet csodaszép páromnak, aki sajnos pont nem tudna érte fizetni, igy természetben rendezné, amig én a teraszon szerelek…
Ha izgatna a történet és lennél benne a futár, akkor privátban várjuk jelentkezésedet ma 11.00ig!
#16757   tegnap 07:29
Duplicat Ludos Duplicat Ludos VIP
Találkozunk szombat 19.00 tól törzsvendégeinkkel,és új parokkal.Duplicatos Ludos naturista sw park
#16756   tegnap 06:14
Albert8310 Albert8310
Jo reggelt.
Adatlapom szerint is lennék esetleg házibarát is.
Persze csak ha megfelelnék.
Ki tartó vagyok és rutinos.
Adatlapom nézzétek át, ha szimpi akkor várom a jelentkezést.
Most ma akár meg is látogatlak.
Üdv. Albert
#16755   tegnap 05:48
A férfi A férfi
Sziasztok tartos barátja lenék egy idősebb házaspárnál.
#16754   tegnap 00:19
Janika0738 Janika0738
Sziasztok
Aktuális meg esetleg?
Köszönöm
Janics
(Ez egy válasz Egripár24 üzenetére (2024. 09. 19. csütörtök 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 09. 19. csütörtök 12:08
Sziasztok.. épp Budapesten vagyunk és harmadiknak keresünk nagy intimmel pasit a feleségem örömére!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 11. 21. csütörtök
Üzenetek: 16773db
Utolsó üzenet: tegnap 23:27
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!