Interneten kötött barátságok és kapcsolatok (szex-szerelem)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#135   tegnap 11:27
Shedow Shedow
Sziasztok! Örülök hogy rátaláltam erre az oldalra. Keresnék hölgy beszélgető partnert. Elsősorban 40,50,60+.
#134   2024. 03. 27. szerda 20:23
TrixiMaki TrixiMaki
Sziasztok! smile

NAGYON KERESEM AZT A SZEMÉLYT AKI...

CSAK beszélgető partner lesz számomra...számomra a párosunk férfi tagjának.

Sajnos munkámból és az ismeretségi körömből adódóan nincs lehetőségem NYÍLTAN beszélgetni/tapasztalatot cserélni, aki nem a párom és egy kivülálló harmadik személy...

szóval BESZÉLGETŐ partnert keresek, főként tapasztalt HÖLGYEKET (párom tanácsára), hogy néha kibeszélhessem magamból és ha a beszélgető partner is nyitott, meghallgathassam őt is.

- VIBEREN a legalkalmasabb beszélgetni.
- A párom tudni fogja (ahogy most a jelenlegi soraimat is tudja), hogy kivel beszélek.

Üdv,
Maki smile
#133   2023. 11. 02. csütörtök 09:13
Lingamos Lingamos
Én a feleségemet a neten ismertem meg. Éveken keresztül csak kb havonta egyszer talalkoztunk.
#132   2021. 11. 06. szombat 06:16
STS011 STS011
egy korosztály fölött szerintem csak a neten tud ismerkedni amiből bármi is kialakulhat.
#131   2021. 02. 14. vasárnap 16:46
X Törölt felhasználó (3112072)
Interneten kötött barátság sőt... szerelem is lehetséges.
Én egyszer 2007 környékén beszélgettem 2 évet egy nálam 13 évvel idősebb szexi szép nővel szinte minden nap votl hogy több órán át nagyon sokat dumáltunk és ugy hogy ő mindössze 1 kis képet látott rólam 2 év év alatt és a nő szerelmes lett belém én sajnos nem éreztem szerelmet pedig külső 10ből 10es kedves votl meg minden jó volt vele dumálni soakt röhögtünk kb 2év után taliztunk egyik este és tök jó miniszoknyába jött kértem hogy ne viseljen bugyit egy padon kb 1óráb át csókoloztunk és közben simogattam ujjaztam. ezt követően neki el keleltt mennie külföldre 2hónapra ezalatt tovább dumáltunk majd amikor hazajött következő héten lefoglaltunk egy útat és kettesben elmentünk egy külföldi nyaralásra 10 napra ahol 2.nap reggelán bele élveztem a csajba így tök bepánikoltunk hogy gyerek les ebből de szerencsére találtunk egy gyógyszertárt és simán lehetett venni antibébi tablettát akkor tudta meg hogy ezek a tabletták nem is 48 óráasak hanem 120
a nyaralás jól sikerült,de mivel én nem éreztem szerelmet így elengedtem a dolgot azóta születésnapokon karácsonykor még írunk egymásnak de ennyi .Ha belé sem tudtam beleszerelemsedni és azüta sem votl senki olyen,akkor elmondható hogy én szerintem soha nem leszek szerelmes.De mit már írtam itt egy fórumon erről nagyon sok nőt megkérdeztem és mindenki max 2-3X volt szerelems de sokan szerelem nélkül élik le az életüket akár egy 40éves házasságban is pl aki ezt mnodta annak 68 éves korában meghalt a férje és utána kezdett el swinger klubokat látogatni
#130   2020. 10. 23. péntek 00:47
Pit. Pit.
Nekem még ilyen nem nagyon volt,max régen társkereső oldalon.Találkoztam egy két nővel ha nem is innen máshonnan de nem tartott sokáig.
#129   2020. 10. 16. péntek 11:20
X Törölt felhasználó (4237032)
Az első benyomás nálunk is személyes volt - akkor még semmi nem történt, de utána a hatalmas távolság miatt interneten kezdtünk el ismerkedni egy lánnyal. Nagyon hosszú ideig nem találkoztunk (több mint egy év). A szerelem kialakult a barátságból a levélváltások során. Azóta már a feleségem.
#128   2020. 09. 17. csütörtök 09:17
X Törölt felhasználó (4389762)
Hat. Jo sok szived lehet.... Egy a parodnal, egy-egy pedig a 2 fickonal? vigyor
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 11. csütörtök 06:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 06. 11. csütörtök 06:12
Nekem is volt itt két nagyon jó barátom. Aztán világos lett számomra hosszas levél váltás után , hogy a két fiú egy és ugyanaz.Bár tadadják 'mindketten' .Azért néha még magam is elbizonytalanodom.Pedig az egyik az írásai alapján nagyon jó és megbízható barát az biztos.A másik? Őt meg társként tudnám elképzelni. Nagyon megszerettem , tulságosan is. De neki is van felesége, én is házas vagyok és gyerekeim vannak.Ettől a férfitől sokkal többet kaptam , mint a szex. Mondjuk nem is volt.Még az is lehet , hogy valami egészen fantasztikusat hagytam.ki az elveim miatt.Ritkán beszélek "mindkét " fiúval azért még.Hogy nem teljesedett ki azt sajnálom mindegyik esetben nagyon, mindazon által meg tudom , hogy jól cselekedtem.Fáj az embernek, ha megerőszakolja a saját szívét feláldozva önmagát, de néha az élet része. SAJNOS!!!!
#127   2020. 06. 12. péntek 09:56
stikli67 stikli67
hidd el van eggyel feljebb... circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 11. csütörtök 06:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 06. 11. csütörtök 06:12
Nekem is volt itt két nagyon jó barátom. Aztán világos lett számomra hosszas levél váltás után , hogy a két fiú egy és ugyanaz.Bár tadadják 'mindketten' .Azért néha még magam is elbizonytalanodom.Pedig az egyik az írásai alapján nagyon jó és megbízható barát az biztos.A másik? Őt meg társként tudnám elképzelni. Nagyon megszerettem , tulságosan is. De neki is van felesége, én is házas vagyok és gyerekeim vannak.Ettől a férfitől sokkal többet kaptam , mint a szex. Mondjuk nem is volt.Még az is lehet , hogy valami egészen fantasztikusat hagytam.ki az elveim miatt.Ritkán beszélek "mindkét " fiúval azért még.Hogy nem teljesedett ki azt sajnálom mindegyik esetben nagyon, mindazon által meg tudom , hogy jól cselekedtem.Fáj az embernek, ha megerőszakolja a saját szívét feláldozva önmagát, de néha az élet része. SAJNOS!!!!
#126   2020. 06. 11. csütörtök 06:12
X Törölt felhasználó (4269692)
Nekem is volt itt két nagyon jó barátom. Aztán világos lett számomra hosszas levél váltás után , hogy a két fiú egy és ugyanaz.Bár tadadják 'mindketten' .Azért néha még magam is elbizonytalanodom.Pedig az egyik az írásai alapján nagyon jó és megbízható barát az biztos.A másik? Őt meg társként tudnám elképzelni. Nagyon megszerettem , tulságosan is. De neki is van felesége, én is házas vagyok és gyerekeim vannak.Ettől a férfitől sokkal többet kaptam , mint a szex. Mondjuk nem is volt.Még az is lehet , hogy valami egészen fantasztikusat hagytam.ki az elveim miatt.Ritkán beszélek "mindkét " fiúval azért még.Hogy nem teljesedett ki azt sajnálom mindegyik esetben nagyon, mindazon által meg tudom , hogy jól cselekedtem.Fáj az embernek, ha megerőszakolja a saját szívét feláldozva önmagát, de néha az élet része. SAJNOS!!!!
#125   2020. 05. 17. vasárnap 12:48
CrazyBear CrazyBear VIP
Egy kávézós beszélgetéstől még senki nem esett teherbe smile
Persze,ilyen is van amit említesz,erre az az esetre a másik félnek kell kontrollálni a dolgokat,hogy ez ne menjen család,stb rovására.Mondjuk téged ismerve azért nehéz egy pasinak a féket nyomni veled kapcsolatban wink
Tudtam volna egy regényt írni ehhez,de annál lustább vagyok.
Öcsy megírta a frankót,nem való mindenkinek,és ha "csak dumálgatunk és semmi több" kategória mindkét felet elégedetté tesz,teljesen ideális a dolog.Nagyon kellemes tud lenni ez is smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 05. 17. vasárnap 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 05. 17. vasárnap 09:02
Talán .De mivan akkor ha csak a puszta kevelezés közben a kedves szavak hatására már sokkal több mint egy barátság kialakul az egyik félben. Ugye akkor már veszélyes a tali, főleg ha nem fuggetlenek a kapcsolat vagy barátság résztvevői.
#124   2020. 05. 17. vasárnap 10:09
öcsyke öcsyke
Kinek mit tartogat az élet és ki az aki él is a lehetőségeivel? Nem mindenkinek való. Ha mindkét ember ugyanazt szeretné és ugyanaz elégíti ki az ideális. Ha nem így van, akkor a megtartóztatás is kudarc egy kapcsolatban. Csak az őszinteség visz előre. Főként magunkal szemben!
#123   2020. 05. 17. vasárnap 09:02
X Törölt felhasználó (4269692)
Talán .De mivan akkor ha csak a puszta kevelezés közben a kedves szavak hatására már sokkal több mint egy barátság kialakul az egyik félben. Ugye akkor már veszélyes a tali, főleg ha nem fuggetlenek a kapcsolat vagy barátság résztvevői.
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2020. 05. 17. vasárnap 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 05. 17. vasárnap 08:17
Szerintem is létezik,szerelmet mondjuk nem a neten találtam,de remek barátságok és kapcsolatok születtek,itt és máshol is.Ad némi pluszt hogy ír valaki,gondol ránk stb.
Mondjuk legtöbb ellaposodik idővel,megszűnik,kevés marad tartós az ilyen jellegű kapcsolatokban.
Nem gondolnám hogy egy találkozás rontana egy ilyen haverságon, szerintem pont ellenkezőleg smile
Volt olyan csajszi,akinél a barátság miatt tabu volt a szex,de mégis hébe-hóba leültünk dumálgatni egy kávé mellett. smile
#122   2020. 05. 17. vasárnap 08:17
CrazyBear CrazyBear VIP
Szerintem is létezik,szerelmet mondjuk nem a neten találtam,de remek barátságok és kapcsolatok születtek,itt és máshol is.Ad némi pluszt hogy ír valaki,gondol ránk stb.
Mondjuk legtöbb ellaposodik idővel,megszűnik,kevés marad tartós az ilyen jellegű kapcsolatokban.
Nem gondolnám hogy egy találkozás rontana egy ilyen haverságon, szerintem pont ellenkezőleg smile
Volt olyan csajszi,akinél a barátság miatt tabu volt a szex,de mégis hébe-hóba leültünk dumálgatni egy kávé mellett. smile
#121   2020. 05. 17. vasárnap 06:54
X Törölt felhasználó (4269692)
Létezik szerintem.Például én én mindíg várom , hogy írjon és tudom ő is várja sz enyémet. Sajnos egyikünk sem független , így tényleg csak kimondottan így vagyunk kapcsolatban. Talán beleferne a találkozás is de akkor már félő a hogyan tovább... Így nem bántunk senkit , mégis vyn egy plussz kapcsolatunk.
#120   2019. 09. 19. csütörtök 20:42
öcsyke öcsyke
Van ami építő és van romboló változás. Mi döntünk, hogy tétlenül hagyjuk, vagy valamelyik irányt támogatjuk.
#119   2019. 09. 19. csütörtök 05:53
öcsyke öcsyke
A világ már csak ilyen. Változik. Vele kell változni, illetve kedvünkre változtatni.
#118   2019. 09. 18. szerda 15:33
X Törölt felhasználó (3975162)
Nyitottnak kell lenni rá.
#117   2019. 09. 13. péntek 10:19
X Törölt felhasználó (4025412)
Elérheterlen kategória. A régi szép időkben bezzeg.
#116   2019. 09. 11. szerda 07:41
X Törölt felhasználó (4052772)
eljen
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2019. 09. 11. szerda 05:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 11. szerda 05:22
Szerintem ha nem vagyunk elég figyelmesek saját érzéseink valós tartalmára könnyen lehet csalódás belőle. A számunkra szimpatikus tényeket alapul véve alkothatunk egy lehetséges megvalósulást. De a hiányzó és nagyon fontos személyes benyomást hajlamosak vagyunk pozitívan odaképzelni. Itt segíthet az, ha a valóság megfigyelése a fontos, partnerúnk igazi lényét keressük, nem a saját vágyainkat. Az élmény innentől kezdve csak jó lehet, mert igazi.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 04. 15. vasárnap
Üzenetek: 135db
Utolsó üzenet: tegnap 11:27
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!