Interneten kötött barátságok és kapcsolatok (szex-szerelem)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#95   2016. 07. 11. hétfő 07:06
X Törölt felhasználó (1405032)
Van, hogy bejön, de van, hogy nem. Mostanában egyre több a rossz tapasztalat.
#94   2014. 08. 19. kedd 23:07
bicurious bicurious
Óva intek mindenkit a távkapcsolatoktól, kétszer sikerült lükének lennem...
#93   2014. 06. 05. csütörtök 10:09
xyjani xyjani
Nekem csak laza barátság jött össze, még amikor munka nélküli voltam. Akkoriban naphosszat lógtam a neten. A facebookon bejelöltük egymást így azóta, ha van valami akkor tudunk egymással beszélgetni, vagy találkozgatni. Ám most egy testi és lelki kapcsolatra keresek egy hölgyet.
#92   2014. 04. 20. vasárnap 23:32
X Törölt felhasználó (821136)
% éve egy játékoldal megváltoztatta az életemet! Nem kell ahhoz feltétlenül szex oldalon lenni, hogy pikáns legyen a téma. Biliárdozás közben több szó esett a golyókról meg a dákórol mint néha itt smile ) Ez a barátság ma is tart, igaz csak a neten, mert 500 km és egy országhatár is elválaszt minket, de miután én regiztem ide hívtam Őt is és azt hiszem annyi jó élményünk volt már együtt, hogy egyikünk se bánta meg!!!
Szóval bármiből lehet bármi, csak nyitottnak kell lenni!!! smile crazya
#91   2013. 06. 03. hétfő 18:50
X Törölt felhasználó (829619)
Ja,és azóta együtt élvezzük a többes együttlét örömeit nyes
#90   2013. 06. 03. hétfő 18:30
X Törölt felhasználó (829619)
Sziasztok,mi is a neten jöttünk össze 11 éve,és van egy gyönyörű 9 éves gyermekünk,szóval hajrá mindenki,lehet a neten szerelmet találni smile
#89   2013. 06. 03. hétfő 17:45
X Törölt felhasználó (818842)
Chatnek indult itt a GG-n végül egy kellemes netes levelezős barátság lett belőle- egymás lelki szemetesládái lettünk...sajnos az évek forgatagában elvesztettük egymást,de örülök,hogy abban a pár évben sikerült egy jó beszélgetőpartnert találnom smile
#88   2013. 05. 13. hétfő 17:18
X Törölt felhasználó (834539)
nem hiszem hogy lehet szerelem a neten
#87   2013. 05. 12. vasárnap 17:53
X Törölt felhasználó (871855)
Csipkelődésnek indult itt a GG-n , majd egy nagyon jó barátság lett belöle ... Van aki nem hisz nő és férfi közötti barátságban , de gondolom hogy ez tényleg az ... Na lehet hogy súrolta néha a határokat , de betartottuk az előre letett szabályokat - feltétlen őszinteség és nem elhalgatni semmit . Soha nem találkoztunk , habár lehetett volna alkalom ... Maradok inkáb ... barát - hiszen ez is egy kapcsolati forma ... Én nagyon jól érzem magamat a társaságában , még akkor is ha ez csak email , vagy chat .... Valaki azt mondta hogy ebböl akér ...szerelem is lehet .... De hiszen ez már az ... réges-régen .... egy BARÁTI szerelem ... mind a két részröl ... remélem ....
#86   2013. 01. 06. vasárnap 21:30
hubi72 hubi72
Igen! Mindenkinek vannak elképzelései! Van egy barátnőm most is ( nincs is!) Elment 9 hónapra dolgozni egy hajóra! Nem hiszem hogy ő életem értelme de jó vele! össze jöttünk és jól érezzük magunkat együtt! Közös programok és a szex is jó! De van némi kis gond a fejében! De ez nem lényeg! Ismerem vagy 10 éve és tavaly május körül jöttünk össze. Azóta együtt vagyunk. Vagyis november 13.-áig Én kimentem Németbe melózni ő meg a hajóra decemberben.én dec. 28.-án haza jöttem. Csak most egyedül vagyok és nem tudom mi lesz tovább mert ő csak augusztusban jön haza egy hónapra, és megy vissza! Ilyen hosszú távon nem tudom mit tegyek! Kint megismertem egy lányt és nagyon jól megvoltunk 6 héten át! Mind ketten haza jöttünk de neki itthon van a párja! úgyhogy ismét egyedül vagyok! Nagyon nehezen találok párt! Ez az én formám!?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 01. 06. vasárnap 20:01
Talán azért mert külső tekintetében is vannak elképzeléseik, elvárásaik. (okkal, joggal, vagy csak úgy, de vannak.)
Fura ezt egy férfitől olvasni, amikor ti legalább annyira válogatósak vagytok és nem feltétlenül a belső értékekre öszpontosítva vadásztok.
Nem tudom, csúnya vagy-e vagy sem. Nem is tisztem elbírálni. Viszont érdekelne, hogy akivel eddig annyira jól sikerült érezned magad és kölcsönös volt, az miért távolodott el? (mindig a más készülékében van a hiba?)
#85   2013. 01. 06. vasárnap 20:01
X Törölt felhasználó (857830)
Talán azért mert külső tekintetében is vannak elképzeléseik, elvárásaik. (okkal, joggal, vagy csak úgy, de vannak.)
Fura ezt egy férfitől olvasni, amikor ti legalább annyira válogatósak vagytok és nem feltétlenül a belső értékekre öszpontosítva vadásztok.
Nem tudom, csúnya vagy-e vagy sem. Nem is tisztem elbírálni. Viszont érdekelne, hogy akivel eddig annyira jól sikerült érezned magad és kölcsönös volt, az miért távolodott el? (mindig a más készülékében van a hiba?)
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 06. vasárnap 19:51
Köszönöm ha segíteni próbálsz, de beszéljünk a nőkről! Miért van az hogy külső alapján eldöntik hogy nem engem keresnek! Ahelyett hogy megismerne és tenne egy próbát! Akivel eddig sikerült kapcsolatot teremteni nagyon jól érezte magát velem! De ez nagyon ritka hogy találok valakit! Az embernek vannak szükségletei! Vágyik a másikra! Mit tennél a helyembe ha meg sem szeretnének ismerni? Tényleg olyan csúnya volnék?
#84   2013. 01. 06. vasárnap 19:51
hubi72 hubi72
Köszönöm ha segíteni próbálsz, de beszéljünk a nőkről! Miért van az hogy külső alapján eldöntik hogy nem engem keresnek! Ahelyett hogy megismerne és tenne egy próbát! Akivel eddig sikerült kapcsolatot teremteni nagyon jól érezte magát velem! De ez nagyon ritka hogy találok valakit! Az embernek vannak szükségletei! Vágyik a másikra! Mit tennél a helyembe ha meg sem szeretnének ismerni? Tényleg olyan csúnya volnék?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 01. 06. vasárnap 17:53
Nem, IRL valóban nem ismerlek. Volt itt a fórumon egy postod, attól elnyílt a szemem, aztán visszaolvastam régebbieket tőled és elolvastam a reglapodat. Jobb híján ezekből kezdtem kirakni egy mozaikot. Annyit látunk belőled amennyit te rajzolsz le magadról és hidd el, egy túlzóan vastagon elmázolt vonal elég ahhoz, hogy az ember már ne is nagyon vágyjon a kép teljes elkészültére...
(mielőtt bicskát rántanál... érted írom, nem ellened)
#83   2013. 01. 06. vasárnap 17:53
X Törölt felhasználó (857830)
Nem, IRL valóban nem ismerlek. Volt itt a fórumon egy postod, attól elnyílt a szemem, aztán visszaolvastam régebbieket tőled és elolvastam a reglapodat. Jobb híján ezekből kezdtem kirakni egy mozaikot. Annyit látunk belőled amennyit te rajzolsz le magadról és hidd el, egy túlzóan vastagon elmázolt vonal elég ahhoz, hogy az ember már ne is nagyon vágyjon a kép teljes elkészültére...
(mielőtt bicskát rántanál... érted írom, nem ellened)
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 06. vasárnap 09:36
Nem tudom miről beszélsz! Nem is ismersz! Senki nem is mer és nem is akar megismerni! Itt kezdődik a baj! Le sem szarják az embert! Amíg nem ismersz meg valakit ne mondj róla véleményt! Nem?
#82   2013. 01. 06. vasárnap 11:04
hubi72 hubi72
Nyugodt vagyok de ne cseszegessék a másikat addig amíg nem tudják hogy kivel beszélgetnek! Én csak a véleményem írtam le! Több társkeresőn is fent vagyok de hiába! A nők nem is foglalkoznak velem! Az egyiknek csak annyi volt a válasz levele hogy ( csúnya vagy!). Ennyit az ismerkedésről! Aki meg csak a külsőre megy az nagyot téved! Ennyi!
(Ez egy válasz Franciacsók üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 10:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 06. vasárnap 10:08
Nyugodság vanik, csk lazán beszélgetünk!
#81   2013. 01. 06. vasárnap 10:08
Franciacsók Franciacsók
Nyugodság vanik, csk lazán beszélgetünk!
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 06. vasárnap 09:36
Nem tudom miről beszélsz! Nem is ismersz! Senki nem is mer és nem is akar megismerni! Itt kezdődik a baj! Le sem szarják az embert! Amíg nem ismersz meg valakit ne mondj róla véleményt! Nem?
#80   2013. 01. 06. vasárnap 10:06
Franciacsók Franciacsók
smile Korrekt reglap.
Mind hiába, nem tudja mi a különbség a NŐ vgy. a partikuva közt! confused

Mint a férfi és a faszát mutogató idióta köszt! hehe hawaii
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 09:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (134651)
2013. 01. 06. vasárnap 09:50
Talán próbálkozz egy olyan bemutatkozó reglappal,ami felkelti a nők érdeklődését.
De az alap,hogy a NŐ-nek bókolni,udvarolni kell.Ez ne feledd!!!
#79   2013. 01. 06. vasárnap 09:50
X Törölt felhasználó (134651)
Talán próbálkozz egy olyan bemutatkozó reglappal,ami felkelti a nők érdeklődését.
De az alap,hogy a NŐ-nek bókolni,udvarolni kell.Ez ne feledd!!!
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 05. szombat 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 05. szombat 14:07
Nekem nincs semmilyen pozitív tapasztalatom a netes társkereséssel kapcsolatban! Még nem találtam egy komolyat sem aki legalább válaszolt volna! Nem tudom hogy az ilyenek minek vannak fent! Csak a létszámot szaporítani?
#78   2013. 01. 06. vasárnap 09:36
hubi72 hubi72
Nem tudom miről beszélsz! Nem is ismersz! Senki nem is mer és nem is akar megismerni! Itt kezdődik a baj! Le sem szarják az embert! Amíg nem ismersz meg valakit ne mondj róla véleményt! Nem?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 01. 06. vasárnap 09:26
Célszerű lehet (bizonyos esetekben) megmaradni a valóság talaján és máris megvan az esélye, hogy komolyan veszik az embert. Vagy legalábbis hihetően kell füllenteni.
#77   2013. 01. 06. vasárnap 09:26
X Törölt felhasználó (857830)
Célszerű lehet (bizonyos esetekben) megmaradni a valóság talaján és máris megvan az esélye, hogy komolyan veszik az embert. Vagy legalábbis hihetően kell füllenteni.
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 05. szombat 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 05. szombat 14:07
Nekem nincs semmilyen pozitív tapasztalatom a netes társkereséssel kapcsolatban! Még nem találtam egy komolyat sem aki legalább válaszolt volna! Nem tudom hogy az ilyenek minek vannak fent! Csak a létszámot szaporítani?
#76   2013. 01. 05. szombat 14:07
hubi72 hubi72
Nekem nincs semmilyen pozitív tapasztalatom a netes társkereséssel kapcsolatban! Még nem találtam egy komolyat sem aki legalább válaszolt volna! Nem tudom hogy az ilyenek minek vannak fent! Csak a létszámot szaporítani?
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 04. 15. vasárnap
Üzenetek: 135db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 19. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!