Szexuális tapasztalatok a ROMA csajokkal
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Erotikus és szexuális tapasztalatok a roma csajokkal kapcsolatban.
(Nektek ma a véleményetek a roma csajokról, barátnőkről, puncikról?)
A roma csajszikkal kapcsolatos szexuális tapasztalatokról mindent írhatsz!

Hozzászólásodnál ügyelj arra, hogy kizárólag a témához szólj hozzá, véleményezd mások tapasztalatait, írj a saját tapasztalataidról és valós történeteidről, élményeidről.

Tilos a rasszista megnyilvánulás, azt a hsz-t kimoderáljuk és szükség szerint tiltunk!

Amint legkisebb jele is van bármiféle személyeskedésnek, rasszizmusnak a topikot azonnal ZÁRJUK!

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#30   2009. 09. 28. hétfő 17:17
maarimar maarimar
semmivel nem vagyunk másabbak se jobbak se rosszabbak csak nálunk kevesebben válalják be az anált és nem engedjük a szájba élvezést ezen kivül semmi külömbség /egy roma feleség/ hogy tudtok enyi ökörséget össze irni hát.........
#29   2009. 09. 26. szombat 20:55
X Törölt felhasználó (449887) VIP
Volt több is,és nagyon jó volt mind. Kellemes puncijuk volt ,mindegyik imádta a szexet,fiatalon csodásak.
Remélem lessz még benne részem.
#28   2009. 09. 26. szombat 20:54
dzivka dzivka
******************************,azt meg hogy hamarabb ernek el kell fogadni sajna 30-40evesen tobbseguk sokkal idosebnek nez ki. de tinikent nagyon is szepek,sajna en csoknal tovabb nem jutottam a volt roma baratnommel. talan ha jobban erdekeltek volna a szokasaik ma o lenne a nejem,de muja voltam igy elvitte egy masik **********(nem cigany) elolem. amenyire tudom jol megvannak eggyutt.

(moderálva : vazelinator)
#27   2009. 09. 26. szombat 20:01
zorn zorn
Nem tudom én dugtam olyan mintha tűzbbe tenné az ember a farkát nagyon fasza forró puncijuk van.
#26   2009. 09. 26. szombat 19:08
Kori1981 Kori1981
(*************)

Cigány csajok, írjátok le, mit tesztek/hagytok szívesen, és mit nem! Ebből mindenki leszűrheti, miben különböztök. Engem speciel érdekelne, mert megtapasztalni egy darabig nem fogom (az én párom nem cigány, és sajna hűséges típus vagyok).

(moderálva : vazelinator)
#25   2009. 09. 26. szombat 19:04
dwarf85 dwarf85
Sajnos nem volt hozzá szerencsém:(.... de nagyon tetszenek nyes .. irigyelem azokat akiknek sikerült nyes ..
#24   2009. 09. 26. szombat 17:36
X Törölt felhasználó (47603) VIP
Milyen jó,hogy ennyire tisztában a roma hagyományokkal és azzal is,hogy a többségük mennyire tartja,vagy nem tartja ezeket.Egyébként nem ügyetlenebbek a szex terén a nem romáknál.Csak nálunk többnyire hangsúlyozom,hogy többnyire tehát akadnak kivételek ,a nők életük során általában egy max kettő partnert "ismernek" meg.Ha már ennyire tájékozott vagy akkor azt is tudnond kellene,hogy ez még mindig egy eléggé el szeparált világ a nem romák előtt és a többség nem is nagyon "keveredik" velük.Ezért van az,hogy eléggé szegényes,hiányos tapasztalattal rendelkeztek ezen a téren.Egyébként az elhízottak,ápolatlanok,büdösek,igénytelenek, stb aránya sem nagyobb a nem roma közösségekben előfordulók arányánál.****************************

(moderálva : vazelinator)
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 26. szombat 13:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 09. 26. szombat 13:43
én ingám azt mondanám, a nagy többség nem úgy él!
hol szüzek már házasságnál a roma csajok? sehol! én ismerek rendes családokat velük nincs is probléma, ha igényesek és normálisan dolgoznak, be tudnak illeszkedni!
nekem volt szexuális kapcsolatom roma csajjal, ám bőre világos volt, a szexben nagy 0-la volt, az tény hangosan élvezte és nem játszotta meg, de csakis egy pozitúra, semmi mellékes cselekedet. euenkívül volt még egy csaj, akivel nagyon szívesen jártam volna, neki félvér kinézete volt.
van nagyon sok csinos csaj a romák között, de nagyon sok az aki el van hanyagolva, persze a körülmények, de tehetnének ellene, ************************************
amúgy meg minden lyuk, csak egy lyuk, a keret más...

(moderálva : vazelinator)
#23   2009. 09. 26. szombat 16:50
X Törölt felhasználó (115716)
Egyik haverom lefeküdt egyik roma ismerősömmel, és ő is azt mondta, hogy nagy nulla. Semmi legendás forró vér, csak gyors reszelés, meg utána nagy titkolózás, hogy meg ne tudják, mert hát ő nem olyan...A többi közös havernak is ugyanez a tapasztalata....szóval tényleg nem olyan.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 26. szombat 13:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 09. 26. szombat 13:43
én ingám azt mondanám, a nagy többség nem úgy él!
hol szüzek már házasságnál a roma csajok? sehol! én ismerek rendes családokat velük nincs is probléma, ha igényesek és normálisan dolgoznak, be tudnak illeszkedni!
nekem volt szexuális kapcsolatom roma csajjal, ám bőre világos volt, a szexben nagy 0-la volt, az tény hangosan élvezte és nem játszotta meg, de csakis egy pozitúra, semmi mellékes cselekedet. euenkívül volt még egy csaj, akivel nagyon szívesen jártam volna, neki félvér kinézete volt.
van nagyon sok csinos csaj a romák között, de nagyon sok az aki el van hanyagolva, persze a körülmények, de tehetnének ellene, ************************************
amúgy meg minden lyuk, csak egy lyuk, a keret más...

(moderálva : vazelinator)
#22   2009. 09. 26. szombat 13:43
X Törölt felhasználó (69371)
én ingám azt mondanám, a nagy többség nem úgy él!
hol szüzek már házasságnál a roma csajok? sehol! én ismerek rendes családokat velük nincs is probléma, ha igényesek és normálisan dolgoznak, be tudnak illeszkedni!
nekem volt szexuális kapcsolatom roma csajjal, ám bőre világos volt, a szexben nagy 0-la volt, az tény hangosan élvezte és nem játszotta meg, de csakis egy pozitúra, semmi mellékes cselekedet. euenkívül volt még egy csaj, akivel nagyon szívesen jártam volna, neki félvér kinézete volt.
van nagyon sok csinos csaj a romák között, de nagyon sok az aki el van hanyagolva, persze a körülmények, de tehetnének ellene, ************************************
amúgy meg minden lyuk, csak egy lyuk, a keret más...

(moderálva : vazelinator)
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 26. szombat 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (115716)
2009. 09. 26. szombat 13:30
Szerencséd van... smile
Nekem egy cigány havercsaj mondta, hogy nem csinálják, mint ahogy nem járnak nadrágban, és nem vágatják rövidre a hajukat....Persze gondolom nem mindenki él az ősi törvények szerint!
#21   2009. 09. 26. szombat 13:30
X Törölt felhasználó (115716)
Szerencséd van... smile
Nekem egy cigány havercsaj mondta, hogy nem csinálják, mint ahogy nem járnak nadrágban, és nem vágatják rövidre a hajukat....Persze gondolom nem mindenki él az ősi törvények szerint!
(Ez egy válasz dejoka üzenetére (2009. 09. 26. szombat 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 26. szombat 09:17
Az én csajom szopik rendesen,amint a képeken is látszik!
#20   2009. 09. 26. szombat 12:44
GUMMIMACI GUMMIMACI
Nekem ma is az, mint tegnap..

Amennyiben viszont elírás a cím, és a kérdés az, hogy mi a véleményünk, akkor szvsz teljesen mindegy a bőrötök színe ha vágytok egymásra és tiszták vagytok...

A bőr illata-szaga...stb sokkal inkáb a táplálkozástól és a tisztálkodástól függ, mint a faji, vallási...stb hovatartozástól.

Talán a megfelelni és élnivágyás, az öröm iránti igény erősebb bennük?

Ki tudja, de ilyen erővel lehetne topik a szerb csajokról, a jiddish barátnőkről és az arabok asszonyokról is..

Teljesen felesleges különbséget tenni...
#19   2009. 09. 26. szombat 10:58
vatis vatis
Azt mondják(én nem tudom) egy fokkal édesebb a puncijuk, mint a magyaroknak, igaz ez?????
#18   2009. 09. 26. szombat 09:17
dejoka dejoka VIP
Az én csajom szopik rendesen,amint a képeken is látszik!
#17   2009. 09. 26. szombat 03:48
X Törölt felhasználó (115716)
Ebben sok igazság van. A cigány lányok 13- 20 éves koruk között a legszebbek. 13 évesen olyanok, mint a fehérek 20-22 éves korukban. Sajnos ez a különbség később is megmarad, sőt talán még nő is, így 30 évesen már bőven a negyvenesek közé sorolhatnánk őket. Persze van pár kivétel. Azért nem hízik el mindegyik, és a legtöbbnek szép alakja van, formás, kerek hátsóval.... finom
Viszont általában nem szopnak....
A faji kérdésből nem kellene állandóan tragédiát csinálni! Nem vagyunk egyformák, és ez így van rendjén. Attól még lehetünk jóban, hogy belátjuk, hogy különbözünk, és beszélünk is róla!
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2009. 09. 25. péntek 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 25. péntek 22:14
Ahogy észreveszem a roma nők korábban érnek, viszont korábban is öregszenek mint a fehérek.
13-14 éves cigány kiscsajok többnyire már igencsak nőiesek és gyönyörűek (még ha sokszor mocskosak, igénytelenek is). Emlékszem, nálunk ált. isk- alsótagozatban is az egyetlen roma csajnak jött meg először a havi, a 10-15 fehér meg még azt sem tudta miaz.
Viszont az x. gyerek után, kb. 20 felett már elkezdenek csúnyulni, behíznak, az öltözködésük is megváltozik, földig érő szoknya, meg hasonlók, hülyén fog hangzani, de mintha a testük a minnél optimálisabb gyerekkihordásra alakulna át, a külsőségekkel szemben (ilyenkor már megvan életük párja, a megcsalás a roma nőknél meg megbocsáthattalan bűn ugye).
Ami még érdekes, hogy sok fehér férfi ábándozik roma csajról, a roma csajok meg kifejezetten kerülik a fehér férfiakat.
#16   2009. 09. 25. péntek 22:15
melpi81 melpi81
maarimar, te meg tanulj meg írni, mert valami szörnyű amit ide bekaristoltál
(Ez egy válasz maarimar üzenetére (2009. 09. 25. péntek 19:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 25. péntek 19:45
én is roma lány párm nem roma már 10 éve és érdekes párokkal szoktunk ismizni ki hallani sem akar rola ki örül neki ki vagyok st...... nem kell leszolni sem bántani senkit söt hála égnek nem vagyunk egyformák
#15   2009. 09. 25. péntek 22:14
melpi81 melpi81
Ahogy észreveszem a roma nők korábban érnek, viszont korábban is öregszenek mint a fehérek.
13-14 éves cigány kiscsajok többnyire már igencsak nőiesek és gyönyörűek (még ha sokszor mocskosak, igénytelenek is). Emlékszem, nálunk ált. isk- alsótagozatban is az egyetlen roma csajnak jött meg először a havi, a 10-15 fehér meg még azt sem tudta miaz.
Viszont az x. gyerek után, kb. 20 felett már elkezdenek csúnyulni, behíznak, az öltözködésük is megváltozik, földig érő szoknya, meg hasonlók, hülyén fog hangzani, de mintha a testük a minnél optimálisabb gyerekkihordásra alakulna át, a külsőségekkel szemben (ilyenkor már megvan életük párja, a megcsalás a roma nőknél meg megbocsáthattalan bűn ugye).
Ami még érdekes, hogy sok fehér férfi ábándozik roma csajról, a roma csajok meg kifejezetten kerülik a fehér férfiakat.
#14   2009. 09. 25. péntek 21:14
dejoka dejoka VIP
szerintem dejoka puncija legjobb a goldengaten a roma puncik közt!DE ti döntetek!
#13   2009. 09. 25. péntek 20:58
lyuk78 lyuk78 VIP
jók a képeitek, és szerintem kurva mindegy ,hogy fekete vagy fehér ha szeretitek egymást és ilyen jó puci van melleted smile
(Ez egy válasz dejoka üzenetére (2009. 09. 25. péntek 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 25. péntek 20:47
mármint a roma punci
#12   2009. 09. 25. péntek 20:47
dejoka dejoka VIP
mármint a roma punci
#11   2009. 09. 25. péntek 20:46
dejoka dejoka VIP
jobb lenne egy hófehér nőt dugni?Az se szép látvány!nekem bejött!
 
... 6 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: dejoka dejoka
Nyitás ideje: 2009. 09. 25. péntek
Üzenetek: 170db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!