NEM függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Itt csakis NEM FÜGGETLEN hölgyek és urak keresik az ismerkedés lehetőségét!

A hirdetésetekben legyen egyértelműen kihangsúlyozva, hogy nem vagytok függetlenek és társatok mellett kerestek testi v. lelki kikapcsolódást egy "harmadik" személy társaságában!

Függetlenek és párok társkeresése itt nem megengedett!

A részleteket privátban levelezzétek le.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5357   ma 06:46
fefe41 fefe41
Sziasztok. Sopron és környékén keresek 18-tól unatkozó lányt - elhanyagolt hölgyet-háziasszonyt tartós erotikus kapcsolatra.
#5356   tegnap 21:11
sextárs1 sextárs1
Sziasztok ápolt diszkrét fiatal lányt keresek orál játékra. De érett nő esetleg feleség is jelentkezhet. Budaörs-Biatorbágy-Budakeszi környéke.Diszkréció adott és elvárt .
#5355   tegnap 18:10
tboy231 tboy231
Tolna megyében keresek párt ahol enyhe biszex vágyaimat kiélhetem. Értem itt a 2-en a punciban, szendvics, orál mindkét nemmel, esetleg a többszöri beleélvezést.
#5354   tegnap 14:38
talkanddo talkanddo
Hellyel rendelkező bi párt keresek, Budapest dél-keleti részén. Írj üzit, és megbeszéljük...
#5353   2017. 12. 09. szombat 10:23
fefe41 fefe41
Sziasztok. Bük és Sopron környékén keresem hölgy partnerem tabumentes szex kapcsolatra, párokhoz is társulnék. feri196906@freemail.hu
#5352   2017. 12. 09. szombat 10:20
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok! Nőkkel,párokkal ismerkednék Budapesten!! Részleteket privátban!
#5351   2017. 12. 08. péntek 15:56
naturalsex naturalsex
Sziasztok!
40-év feletti hölgyekkel ismerkednék.Fehérvár és környékén.
#5350   2017. 12. 07. csütörtök 22:19
nexor22 nexor22
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy párt 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is! smile

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!
#5349   2017. 12. 05. kedd 09:31
wife cheater wife cheater
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki az adatlapomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#5348   2017. 12. 04. hétfő 18:49
bugyibuvar73 bugyibuvar73
Hölgyek, párok, valaki,???? vigyor2
#5347   2017. 12. 04. hétfő 14:46
X Törölt felhasználó (3200992)
Szexet, szopást néznék, akár támogatásért is. Esetleg több. Ma! mavagysoha@gmail.com
#5346   2017. 12. 04. hétfő 14:24
boy1975 boy1975
Szolnok és környékéről keresek szintén nem független hölgyet !
Szolnoki 44eves nem dohanyzó pasiként!
sex.75@freemail.hu
#5345   2017. 12. 04. hétfő 10:15
KisTigris KisTigris
Tatabányai hölggyel ismerkednék...
#5344   2017. 12. 04. hétfő 10:00
vafer vafer
Sziasztok! Hatvanba keresném partneremet!
#5343   2017. 12. 04. hétfő 07:09
srac 13 ker srac 13 ker
30-40-es pasi vastagabb mérettel kerees pesten olyan havert akit néha le lehetne cummantani smile
#5342   2017. 12. 03. vasárnap 21:57
nexor22 nexor22
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy párt 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is! smile

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!
#5341   2017. 12. 03. vasárnap 12:30
fefe41 fefe41
Sziasztok. Bük és Sopron környékén keresem hölgy partnerem tabumentes szex kapcsolatra, párokhoz is társulnék. feri196906@freemail.hu
#5340   2017. 12. 03. vasárnap 11:23
Laci52 Laci52
Üdv Mindenkinek! wave
Van itt, szexárdi hölgy is?!
#5339   2017. 12. 03. vasárnap 11:08
talkanddo talkanddo
Valós partnert keresek, hely szükséges, írj üzit!
#5338   2017. 12. 02. szombat 18:17
X Törölt felhasználó (3200992)
Csak ma estére keresek lányt vagy párt, akár támogatásért cserébe.
Minden lehetőség érdekel. mavagysoha@gmail.com
Írj, ha érdekellek

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 5357db
Utolsó üzenet: ma 06:46

Hírek

2017. 12. 06. szerda 10:11
Szopások több mint 2 órában Ezek a csajok nem engedik magukat megdugatni, de úgy szopnak mint egy fejőgép. Van hogy szólóban, de van amikor egy másik csajjal együtt kapják el a kemény farkakat, és szopják üresre azokat. Aki szereti a kemény szopatós jeleneteket, a szájba és arcra... Tovább
2017. 12. 04. hétfő 17:33
Egy újabb nyertest köszönthettünk! Viva00 egy igazán izgalmas témában, a "Szexi stoppos" versenyen zsebelte be az első helyet. Örülünk, hogy egy új versenyzőt ismerhettünk meg, és reméljük, hogy a továbbiakban is sok versenyben fogjuk Őt látni. Ha ti is szeretitek őket,... Tovább
2017. 11. 30. csütörtök 16:15
Popsis izgalmak! A múlt havi szoftos versenytémánk után jöjjön valami izgalmasabb, valami keményebb! Ha nálad sem tabu a hátsó bejárat, ha szereted a popsis izgalmakat, nevezz és nyerd meg a fődíjat! Ebben a hónapban nem csak szóló nevezéseket fogadunk el, úgyhogy most... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!