NEM függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Itt csakis NEM FÜGGETLEN hölgyek és urak keresik az ismerkedés lehetőségét!

A hirdetésetekben legyen egyértelműen kihangsúlyozva, hogy nem vagytok függetlenek és társatok mellett kerestek testi v. lelki kikapcsolódást egy "harmadik" személy társaságában!

Függetlenek és párok társkeresése itt nem megengedett!

A részleteket privátban levelezzétek le.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5040   tegnap 21:41
Szexpartnert Szexpartnert
Sziasztok!
Budapesti, heteró, nem független, heteró 37 éves fiatalember vagyok.
Lánnyal vagy heteró pàrral ismerkednék Budapesten!
Várom leveleiteket priviben!
#5039   tegnap 19:39
next85 next85
nyiregyhazi nem fuggetllen lanyt holgyet keresek ismerkednek szexkapcsolat celjabol...31eves nyiregyhazi fiatal ember vagyok..laju85@citromail.hu elerhetö vagyok...elerhetöseget kerek..
#5038   tegnap 12:56
Fankeinsteim Fankeinsteim
Hölgyet keresek, diszkrét korrekt ápolt férfiként, Bp.
Olyan Nőt aki tartós, korrekt és biztonságos ölelésre, szeretkezésre vágyik,
- hapsy@c2.hu
#5037   tegnap 12:50
Tűzlavina Tűzlavina
Hölgyet keresek orális örömökre a Főváros--Szolnok--Jászberény--Hatvan--Budapest körben
Nem okoz meglepetést párod részvétele.Pici bi ok.Kérlek írj üzenetet.
#5036   tegnap 12:22
1harmas 1harmas
párként keresünk helyes hetero pasit 22-35 év közöttit . többit privátban . emailen v . viberen
#5035   tegnap 12:20
Laci52 Laci52
Üdv, van aki az idősebbeket kedveli?
#5034   tegnap 11:03
landzsa landzsa
Üdv!

Bp.-i vagy Pest megyei, 35 és 55 év közötti hölgyet vagy párt keresek (akár mindkét fél örömére).
Független, ápolt, igényes, minden téren megbízható, diszkrét férfi vagyok.
#5033   tegnap 10:37
bogarbogar2017 bogarbogar2017
Sziasztok! Mi egy pár vagyunk (fiú - lány) elsősorban biszex férfiak társaságát keressük pasi- pasi illetve hármas szexhez Szolnok környékéről.
#5032   tegnap 09:18
wife cheater wife cheater
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki a hozzászólásomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#5031   2017. 05. 22. hétfő 23:32
X Törölt felhasználó (1956142)
Gyere, szopogasd szépen Laci bátyó NAGY farkát.. finom
Házaspár is jöhet.

46/187/97 átlagos, normális, férfias Budapesti férfi, átlagnál nagyobb intim mérettel.
Email: szabadszex@gmail.com
Tel.szám.: 06-20-614-1035 (csak hivás, ne sms)

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#5030   2017. 05. 22. hétfő 22:20
Hydralisk Hydralisk
Sziasztok! Hölgyet keresek sopronkövesden munkahelyi titkos kalandra, kölcsönös örömökre akár anyagiakért is. Csak hölgyek!!! Liv-en belül ha lehet wink 28 éves jóképű nem független sportos srác vagyok...irj itt vagy belső üzenetben és megbeszélünk mindent wink
#5029   2017. 05. 22. hétfő 21:44
colamatyi colamatyi
kecskeméti párt keresek
#5028   2017. 05. 22. hétfő 21:29
kalmi0212 kalmi0212
Lányt,hölgyet masziroznék,kényeztetnék,esetleg fényképeznék.....délutáni,esti órákban ...helyem van 15.ker-ben smile
#5027   2017. 05. 22. hétfő 14:51
- hapsy@c2.hu
#5026   2017. 05. 22. hétfő 14:47
- hapsy@c2.hu
#5025   2017. 05. 22. hétfő 11:24
Fittyma no Fittyma no
Miskolc és környékén hölgypartnert keresek. Nem független 53/178/76 pasi vagyok. Utazni tudok, napközben hely is rendben! Bizalom, diszkréció, szimpátia természetesen adott és elvárt.
#5024   2017. 05. 22. hétfő 07:28
János69 János69
Elhanyagolt hölgyet kényeztetnék,párhoz csatlakoznák.06307138343
#5023   2017. 05. 22. hétfő 07:09
BABILON270 BABILON270
Tartós de kötöttségektől mentes kapcsolatot kereső holgyel ism. 37 év ffi vagyok!viber?
#5022   2017. 05. 22. hétfő 06:53
tommyboy30 tommyboy30
Sziasztok! Győri lányt, asszonyt, párt keresek huncutkodásra!Igényes, izmos , szolis pasi vagyok! 20/5 fazonos, kitartó, mindig kemény farok! Többes tapasztalattal rendelkezem! Hétközben 7-15 között érek rá leginkább! Hely, kocsi megoldható! Írjatok!! Üdv
#5021   2017. 05. 22. hétfő 06:48
MGabi85 MGabi85
Eger környéki hölgyet vagy párt keresek hétköznap napközbeni találkára. Átlagban hétfőtől péntekig 11 és 15 óra között lenne nekem jò. Ugyanakkor helyet is tudok biztosítani.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 5040db
Utolsó üzenet: tegnap 21:41

Hírek

2017. 05. 18. csütörtök 16:06
Háziasszonyok és a hatalmas fekete farok Dögös feleségek, akikkel meg lehet jelenni. Jól mutatnak a partin, a Merciben. Van az a pénz, és csillogás ami mindennél előbbre való. De csak egy ideig. Ezek a negyvenes feleségek, már mindent megkaptak ami pénzért megvehető. De rendesen már évek óta nem... Tovább
2017. 05. 12. péntek 14:51
Időben szólunk! - Júniusi versenytéma Csajok a csúcson! Itt az ideje, egy jó kis kinti témának! Ezúttal a megszokottnál hamarabb szólunk, hogy mindenki, aki nevezni szeretne, találni tudjon egy olyan időpontot, amikor szép az idő egy kis természetben történő huncutkodásra. Természetesen ha a... Tovább
2017. 05. 10. szerda 12:33
Popsiverseny - eredményhirdetés! Kedves Versenyzők! A múlt havi versenyünkre nagyon sokan neveztetek, és sok, igazán kiváló sorozat indult a legszebb popsiért folyó harcban! Ígéretünkhöz híven, több különdíjat is kiosztunk. Végül a versenyek történetének során rekordszámú, 4 db... Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!