NEM függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Itt csakis NEM FÜGGETLEN hölgyek és urak keresik az ismerkedés lehetőségét!

A hirdetésetekben legyen egyértelműen kihangsúlyozva, hogy nem vagytok függetlenek és társatok mellett kerestek testi v. lelki kikapcsolódást egy "harmadik" személy társaságában!

Függetlenek és párok társkeresése itt nem megengedett!

A részleteket privátban levelezzétek le.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5477   ma 14:45
Fankeinsteim Fankeinsteim
Partnernőt keresek, - diszkrét ápolt férfiként, aki tartós, és biztonságos szex kapcsolatra vágyik,
hapsy@c2.hu
#5476   tegnap 16:10
guli1 guli1
Bácsalmáson ismerkednék hölgyekkel, lányokkal, esetleg párokkal. smile
#5475   tegnap 14:43
zokee zokee
Nagy mellű elhanyagolt hölgyet keresek, egy fergeteges kefélésre, hely van a Xvi. Kerúletben.
#5474   tegnap 13:17
wife cheater wife cheater
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki a hozzászólásomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#5473   tegnap 11:58
Partnernőt keresek, diszkrét ápolt férfiként,
Olyan Hölgyet aki tartós, és biztonságos szeretkezésre vágyik,
- hapsy@c2.hu
#5472   tegnap 07:41
colamatyi colamatyi
Kecskeméti nőt vagy párt keresek
#5471   tegnap 07:11
önismeret önismeret
Sziasztok! Komoly , valós párral illetve hölggyel ismerkednék nyitott , baráti kapcsolat céljából.IQ, higiénia elvárt.
#5470   2017. 08. 21. hétfő 22:37
Gyonged-Erzeki-Szenvedelyes Gyonged-Erzeki-Szenvedelyes
Sziasztok! Egri pasi finom puncit kényeztetne, simogatna, puszilna, nyalna ma éjjel és na persze segglukat is. smile Imádom a forró erotikát, legyél roma vagy magyar szuka és ráültetlek a farkamra és végig lovagolhatod az estét, vagy a farkamon, vagy a számon.
#5469   2017. 08. 21. hétfő 21:03
Partnernőt keresek, diszkrét ápolt férfiként,
Olyan Hölgyet aki tartós, és biztonságos szeretkezésre vágyik,
- hapsy@c2.hu
#5468   2017. 08. 21. hétfő 15:42
Partnernőt keresek, - diszkrét ápolt férfiként, aki tartós, és biztonságos szex kapcsolatra vágyik,
hapsy@c2.hu
#5467   2017. 08. 21. hétfő 15:41
Partnernőt keresek, - diszkrét ápolt Bp-i.független - férfiként, aki tartós, és biztonságos szex kapcsolatra vágyik,
hapsy@c2.hu
#5466   2017. 08. 21. hétfő 15:16
alive alive
"Én egy özvegyen maradt, hivatásának élő, káros szenvedélyektől tartózkodó, komoly tudományos munkát végző egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zenét szerető, természetet kedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki leszopna." nyes
#5465   2017. 08. 20. vasárnap 17:20
sonny2 sonny2
Sziasztok. Húszas évei elején járó, magas, normális testű, jól szituált pasi keresi HÖLGY partnerét minden jóra, Győr és környéke. Szexuálisan potens vagyok, átlagos mérettel. Idősebb hölgyek előnyben.
Várom privát üzeneted!
#5464   2017. 08. 20. vasárnap 16:02
veszpremx veszpremx
Sziasztok.Veszprém környéki párt,bi pasit keresek holnap délelőttre.írjatok!!
#5463   2017. 08. 20. vasárnap 15:44
alkalmi8284 alkalmi8284
Sziasztok ma vagy holnap estére utazni tudó pasit keresünk GYULA környékéröl! Arc és intimképet kérünk! alkalmi8284@gmail.com
#5462   2017. 08. 20. vasárnap 14:16
csiniszexipar csiniszexipar
Ápolt igényes egészséges lehetöleg nös komoly megbízhato 180cm nél magasabb potens és min 20cm méretü Férfit keresünk akár már ma estére!
#5461   2017. 08. 20. vasárnap 13:43
rozsoma78 rozsoma78
Sziasztok! ápolt Budapesti nős pasi, hölgyet keres esetleg párhoz is csatlakozna a hölgy örömére,mindent ami jó,sajna helyem nincs.
#5460   2017. 08. 20. vasárnap 13:23
pepe24 pepe24
"NEM függetlenek diszkrét társkeresője" lol
Hihetetlen, hogy páran mindent teleszemetelnek és már lassan semmit sem látni ezektől a spamoktól...
(Ez egy válasz tshirtboy üzenetére (2017. 08. 20. vasárnap 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 20. vasárnap 13:14
Független pasi vagyok, találkoznák párokkal a hölgy részére.
#5459   2017. 08. 20. vasárnap 13:14
tshirtboy tshirtboy
Független pasi vagyok, találkoznák párokkal a hölgy részére.
#5458   2017. 08. 19. szombat 15:15
kékszem11 kékszem11
Van itt nő vagy csaj aki beszállna párhoz ? nem pár egyedül NŐ

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 5477db
Utolsó üzenet: ma 14:45

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!