NEM függetlenek diszkrét társkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Itt csakis NEM FÜGGETLEN hölgyek és urak keresik az ismerkedés lehetőségét!

A hirdetésetekben legyen egyértelműen kihangsúlyozva, hogy nem vagytok függetlenek és társatok mellett kerestek testi v. lelki kikapcsolódást egy "harmadik" személy társaságában!

Függetlenek és párok társkeresése itt nem megengedett!

A részleteket privátban levelezzétek le.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5214   tegnap 11:12
fefe41 fefe41
Sziasztok. A jövő héten lesz a szülinapom, melyik Soproni lány-asszony lenne az ajándékom??
#5213   tegnap 10:16
sharan sharan
nem fuggetlen srac keres esztergom kornyeki vekony fiatal lanyt vagy elvalt anyukat akit anyagilag is tamogatna havi kb 2 alkalomert cserebe . hosszutavra. koszi
#5212   tegnap 08:31
next85 next85
hellyel rendelkezö nyiregyi holgyet keresek ..otthonaban kenyesztethetnek!!! kalandoznek anyagiaktol mentesen...irjatok kufi85@freemail.hu cimen ...sziasztok..32evs nyiregyi fiatember vagyok.
#5211   tegnap 05:33
tomcsi322 tomcsi322
32éves pasi keres csajt mára
Bp 15 ker hely van
#5210   2017. 06. 24. szombat 17:25
alkalmi8284 alkalmi8284
Sziasztok gyula környékéröl keresünk arc/intim képet kérünk ma vagy holnapra. alkalmi8284@gmail.com
#5209   2017. 06. 24. szombat 15:02
SzolnokiPár SzolnokiPár
Csatlakozz hozzánk harmadiknak, nem fogod megbánni... smile

Ha szeretnéd kipróbálni, milyen a hármas szex egy 30-as éve végén járó párral, és csinos, vékony vagy átlagos testalkatú, maximum 43 éves lány vagy, írj nekünk!
Anyagi támogatás megoldható.
#5208   2017. 06. 24. szombat 14:58
popiek001 popiek001 VIP
18 tól ráérünk minden nap!
sziasztok ! Mi egy középkorú pár vagyunk és kimondottan Hölgyet keresünk magunk mellé esetleg párt kis farokkal max 16 cm !!! hosszútávon nem 1 alkalomra.Csak olyan írjon aki tényleg Bisex és szeret nyalni,mert, Éva szeret.Olyan nem érdekel aki csak a hecc kedvéért van benne, mert a párja megakar baszni ezen már túl vagyok.Ez hamar kiderül.DDD ! korosztály amire gondolunk 40 es évek-től. Helyünk van fogadni tudunk,utazni nem igazán maximum Bp és vonzáskörzetébe,mert a a távkapcsolat nem működik rájöttünk erre is már. Minddketten dohányzunk ezt vegyétek figyelembe. Köszönjük,hogy végigolvastátok. Éva és józsef !
#5207   2017. 06. 24. szombat 09:54
merevfarok bp merevfarok bp
Sziasztok!! A mai vagy a holnapi nap folyamán napközben fogadnék nőt vagy párt!! Részleteket privátban!!
#5206   2017. 06. 24. szombat 08:16
Szgdbi Szgdbi
Hölgyek-párok-aktív bi férfiak (kortól és kinézettöl függetlenül) írjatok ha:

Szeretnétek egy mackós férfit akit a szexben bármire használhatok (bármire kapható)! Csak a fantáziátok szab határt (NO TABU)!

Szeged és környéke smile
#5205   2017. 06. 24. szombat 07:29
koma72 koma72
Sziasztok!
Hölgyet, párt vagy nyitott családot keresek akár baráti kapcsolatra közös programokra és minden jóra...
Székesfehérvár és környéke előny, de ésszerű táv nem akadály.
#5204   2017. 06. 23. péntek 20:20
next85 next85
nyiregyhazi hellyel rendelkezö hölgyekkel ismerkednek viszonzas nelküli oaralisan kielégeteni..kenyezstetni..32eves nyiregyi fiatalember vagyok,szingli fuggetlen.. laju85@citromail.hu cimem elérhetö vagyok.irjatok .sziasztok
#5203   2017. 06. 23. péntek 16:37
taurus77 taurus77
Sziasztok.40éves,egyedülálló,élő Budapesti férfi vagyok.Hosszú távra keresem,szenvedélyes barátnőm
#5202   2017. 06. 23. péntek 16:27
just4fun84 just4fun84
Holnap, szombati szabad estére keresek nőt, illetve heteró csapásirányon párt, Pesten. Képeket, infókat megtalálod az adatlapomon, helyem van, privátban elérsz! wink Szép napot!
#5201   2017. 06. 23. péntek 16:04
reed reed
Sziasztok 38 éves igényes borotvált pasiként keresek ma estére lányt vagy párt Székesfehérvár és környékéröl utazni tudok de helyem is van.Bi is lehet a pár.duo1@freemail.hu
#5200   2017. 06. 23. péntek 13:41
Kényeztető masszőr Kényeztető masszőr VIP
Hatvan év feletti hölgy házibarátja lennék.
Férjezett hölgy válaszát is várom.
Írj bizalommal.
stefa56@freemail.hu
#5199   2017. 06. 23. péntek 12:45
wife cheater wife cheater
Tisztelt Goldengate Tagok!

Elsősorban én egy párkapcsolatban élő nyíregyházi férfi vagyok. Ezzel a kijelentésemmel bizonyára el is vesztettem az összes embert aki a hozzászólásomat olvasta éppen. De tovább folytatom, hátha mégis tévedek. Tehát aki maradt, valószínűleg már nem ismerkedési szándékkal, csak csupán kíváncsiságból és jogosan felmerülhet a kérdés bennük, akkor mit is keresek itt? Talán már nem vagyok szerelmes a páromba? De az vagyok! Akkor szexuálisan nem elégít ki? Dehogynem! Valami oka csak van ennek hogy ide kerültem nem? Igen természetesen van! Párom bármennyire is nyitott minden olyan dologra, ami kedvemre való, egy dologra viszont nem az, sajnos nem vonzódik a lányokhoz. Ebből kifolyólag nincs benne abban sem hogy hármasban legyünk egy hölggyel. Tehát ha havonta vagy két havonta megfűszereznénk a szexuális életünket egy nővel, akkor tökéletes lenne minden. Mivel nem így van, ezért kényszerültem ide regisztrálni. Beletörődtem hogy nem erőltethetem rá amit ő nem szeretne. Felvetődik újra egy kérdés, miért nem szakítok vele? Mivelhogy szeretem őt és ezen kívül minden rendben van, emiatt nem akarom elhagyni őt! Feljön egy újabb kérdés, miért nem várok még egy kis időt hátha megszereti később a lányokat? Igaz nem vagyunk olyan régóta együtt, mindössze csak két éve, de úgy vélem hogy a lányok iránti vonzalma később se fog változni. Ezért vagyok itt, mert nekem szükségem van a változatosságra és remélem megtalálom majd köztetek. Úgy gondolom, ez volt a tiszta lépés tőlem, hogy én ezeket elmondtam. Őszintén nyitok felétek. Szerintem ez volt helyén való, mert ha később időpont egyeztetésre kerülne sor, mivel magyaráznám hogy nem érek rá ekkor és akkor. Érthetően esténként nem tudnék találkozni, mindössze csak napközben. Tudom a párommal szemben gerinctelenség, de veletek viszont egyenes vagyok. Ha mindezek ellenére, még így is szívesen megismernél, örömmel fogadom leveled. Hölgyek és párok üzeneteit várom. Ha esetleg csak hozzászólnál vagy tanácsot adnál, azt is szívesen veszem bárkitől. Kívánom mindenkinek hogy találja meg itt a számításait. Szép napot.

Tisztelettel Wife Cheater!
#5198   2017. 06. 23. péntek 12:23
landzsa landzsa
Üdv!

Bp.-i vagy Pest megyei, 35 és 55 év közötti hölgyet vagy párt keresek (akár mindkét fél örömére) ma estére (is).
Független, ápolt, igényes, minden téren megbízható, diszkrét férfi vagyok.
#5197   2017. 06. 23. péntek 08:55
reed reed
Sziasztok 38 éves igényes borotvált pasiként keresek ma estére lányt vagy párt Székesfehérvár és környékéröl utazni tudok de helyem is van.Bi is lehet a pár.duo1@freemail.hu
#5196   2017. 06. 23. péntek 08:49
boy1975 boy1975
Szolnoki csinos nő ismeretségét keresem diszkrét kapcsolatra !
40-es ápolt férfi vagyok
sex.75@freemail.hu
#5195   2017. 06. 23. péntek 08:29
popiek001 popiek001 VIP
18 tól ráérünk minden nap!
sziasztok ! Mi egy középkorú pár vagyunk és kimondottan Hölgyet keresünk magunk mellé esetleg párt kis farokkal max 16 cm !!! hosszútávon nem 1 alkalomra.Csak olyan írjon aki tényleg Bisex és szeret nyalni,mert, Éva szeret.Olyan nem érdekel aki csak a hecc kedvéért van benne, mert a párja megakar baszni ezen már túl vagyok.Ez hamar kiderül.DDD ! korosztály amire gondolunk 40 es évek-től. Helyünk van fogadni tudunk,utazni nem igazán maximum Bp és vonzáskörzetébe,mert a a távkapcsolat nem működik rájöttünk erre is már. Minddketten dohányzunk ezt vegyétek figyelembe. Köszönjük,hogy végigolvastátok. Éva és józsef !

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Sigma76 Sigma76
Nyitás ideje: 2009. 10. 08. csütörtök
Üzenetek: 5214db
Utolsó üzenet: tegnap 11:12

Hírek

2017. 06. 20. kedd 17:38
A komoly üzletasszony is azt akarja Ki hinné, hogy ezek a magánéletben decens feleségek, akik komoly pozíciót töltenek be az üzleti életben arra vágynak, hogy végre ne ők legyenek az erősek, ők mondják meg, hogy mi legyen? Akik beöltöznek nővérke ruhába, és gátlástalanul leszopják az... Tovább
2017. 06. 16. péntek 17:01
A főnöknő munkaidőn kívül sem nyugszik! Sexylady erősen indította az évet! Januárban, februárban és márciusban is a dobogó egy-egy foka az övé lett. A díjátadón bemutatta, hogy miért is ő az egyik legkeményebb főnöknő, és miért sikerült ezzel a sorozatával dobogóra kerülnie. Számára nem... Tovább
2017. 06. 01. csütörtök 12:19
Csajok a csúcson! Hajrá! Itt az ideje egy jó kis kinti témának! Természetesen ha a csajok a "csúcsra" többféle módon is eljutnak, annak nem vagyunk ellenére. De a verseny témája konkrétan arra vonatkozik, hogy keressetek valami "csúcsnak" minősülő helyszínt,... Tovább

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!