Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#23563   ma 08:49
revan_darth revan_darth
Írtam smile
(Ez egy válasz huncouple üzenetére (tegnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:23
van par beszari is, meg ferfiban is.

altalaban a kinezettel van a baj, sokan nem neznek tukorbe es utanna meg fikazzak a parokat, h miert nem talalkoznak vele. azert egy par kap boven evelet egy nap es amikor zsinorban kapjak a eveleket olyanoktol akiket az udvarba sem engednenek be, nemhogy az agyba, olyankor mar a szazadiknak nem fognak regenyt irni, h miert nem.
raadasul ezren jelentkeznek kep es adtlap nelkul es utanna bunko leveleket irnak, meg valaszt sem kapnak.
jon a duma, h majd kuldenek, de sok energia elotte a felesleges levelvaltas.

a te adatlapod 100%-ig renden van, jok a kepek, ha meg az arc is megnyero, mi biztosan nem mondanank nemet.
nyugodtan irhatnak, h a mi adatlapunk is eleg szegenyes, de kar irni, mert ugysem olvassak.(tapasztalat)
#23562   ma 08:42
jani2888 jani2888
Üdv,Ma este csatlakoznák szívesen párokhoz, hölgyhöz, Pécs vonzás körzetében,a hölgy örömére. Írjatok ha felkeltettem az érdeklődéseteket. Szép napot. wave
#23561   ma 07:55
tiszaparti tiszaparti
Párokhoz, lányokhoz csatlakoznék. 180/95/40 bi re nyitott férfi vagyok. Szolnok és környéke. 30/6826935
#23560   ma 07:48
laslo69 laslo69
Sziasztok!Ma estére párhoz csatlakoznék pécsett, jó megjelenésű ápolt viselkedni tudó férfi vagyok! szexshopban vásárolt csuszka olajat és rasht is vinnék magammal
(Ez egy válasz huncouple üzenetére (tegnap 18:45), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 18:45
Szombat estere keresgelunk....
#23559   tegnap 20:07
par50-52 par50-52
holnap estere nagy makku fiut vagy part keresunk Györ .tudj utazni !
#23558   tegnap 20:04
ryan01 ryan01
Kecskeméti diszkrét srác vagyok! Hölgyet vagy párt keresek! wave
#23557   tegnap 20:04
bestpasi bestpasi
Én nagyon szívesen utaznék felétek. Bár az adatlapom is szegényes. smile
(Ez egy válasz huncouple üzenetére (tegnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:23

altalaban a kinezettel van a baj, sokan nem neznek tukorbe es utanna meg fikazzak a parokat, h miert nem talalkoznak vele. azert egy par kap boven evelet egy nap es amikor zsinorban kapjak a eveleket olyanoktol akiket az udvarba sem engednenek be, nemhogy az agyba, olyankor mar a szazadiknak nem fognak regenyt irni, h miert nem.
raadasul ezren jelentkeznek kep es adtlap nelkul es utanna bunko leveleket irnak, meg valaszt sem kapnak.

a te adatlapod 100%-ig renden van, jok a kepek, ha meg az arc is megnyero, mi biztosan nem mondanank nemet.
nyugodtan irhatnak, h a mi adatlapunk is eleg szegenyes, de kar irni, mert ugysem olvassak.(tapasztalat)
#23556   tegnap 19:57
PestiPasi87 PestiPasi87
ySziasztok!!

Pesten elo miskolci srac vagyok. szombat estetol reggelig otthon tartozkodom, keresek raero part vagy not. felso korhatar nincs
helyen van, ujepitesu lakas, auto van menni tudok. irjatok, a tobbit megbeszeljuk smile
en 183 cm magad vagyok 90 kg, szeles vallak, nagyon rovid hajIde írd a hozzászólásod!Ide írd a hozzászólásod!
#23555   tegnap 18:45
huncouple huncouple
Szombat estere keresgelunk....
#23554   tegnap 18:29
Keserű Méz Keserű Méz
Sziasztok !
Napközbeni szabadidővel rendelkező fiatal - fiatalos hölgyet esetleg egy nagyon szimpatikus párt keresek többek közt napközbeni klublátogatásra és esetleg másra is ha úgy alakul vigyor2 Semmi sem kötelező, de kölcsönös szimpátia esetén a lehetőség adott alapon.
#23553   tegnap 18:17
SzexMester SzexMester
Sziasztok! Ha van itt olyan pár, ahol a hölgy a szexre nagyon ki van éhezve és szeretné, ha több órán át maximálisan lenne kényeztetve, vágyik egy igazán vastag és méretes farokra, aki alaposan megdolgozná, írjon nekem!
#23552   tegnap 18:02
baden07 baden07
Sziasztok.Debrecen és környékéről párokkal ismerkednék minden jóra.43 éves nem kamus potens pasi vagyok.
#23551   tegnap 17:45
lopi60 lopi60 VIP
Békéscsabán most valaki aki egyedűl van és szexre vágyik irjón megoldjuk
#23550   tegnap 17:20
Patrício Patrício
Győr !! Esetleg valaki fiatal srácot ??
#23549   tegnap 17:13
BPfrom BPfrom
Budapesten csatlakoznék párhoz. Bi sem gond. Írjatok wink
#23548   tegnap 16:46
trigon trigon
Sziasztok! 37 éves férfiként hetero párhoz csatlakoznék ma este. Dunaújvárosban van helyem is, de utazni it tudok, Budapestre is. Email: kokobgbg@freemail.hu
#23547   tegnap 16:23
huncouple huncouple

(Ez egy válasz revan_darth üzenetére (2014. 10. 23. csütörtök 23:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 10. 23. csütörtök 23:54
Mennyi itt a beszari pár. smile Hirdetnek jobbra-balra, majd mikor aktuális begyulladnak. Azt nem értem, ha féltitek egymást a 3.-tól, minek hirdettek? smile Tisztelet annak a párnak, akivel nem így volt. smile
#23546   tegnap 16:01
xésy xésy
Sziasztok!
40 es h-pár hölgytagjaként,fiatal fiút keresek,hármas kalandokhoz,25. én szombat estére.
#23545   tegnap 15:35
kitti.peti kitti.peti
Keresünk szombatra pasit, 3as felálláshoz! Fiatal bp-i pár vagyunk bp-ről, írj levelet priviben, ha szimpatikusnak találsz minket!
#23544   tegnap 15:21
szex-40 szex-40
41/187/90, Budapesti, férfias, férfi vagyok.
Átlagnál nagyobb intim mérettel.
Csatlakozom Házaspárhoz is.
Kor - Alkat nem számit!
Hely budán a MAMMUT-nál.
Email.: szabadszex@gmail.com
Részletek és egyeztetés... Tel.szám.: 06-20-614-1035

Láthatsz KATT IDE >>>> www.szexember.hu

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 23563db
Utolsó üzenet: ma 08:49

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Belépés -
ROLCSI27 belépett
Belépés -
ROLCSI27 belépett
Belépés -
ROLCSI27 belépett
Belépés -
ROLCSI27 belépett
Belépés -
ROLCSI27 belépett

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!