Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#21661   ma 03:20
cerkatom cerkatom
sziasztok szombat vagy vasárnap este ??,valakinek?? párok lányok egerben vagy környékén
atis
#21660   tegnap 23:50
Simota Simota
Sziasztok! 40 éves ápolt,igényes hetero pasi vagyok. Mai napon Szívesen megismerkednék egy diszkrét hölggyel vagy Párral.Ha érdekelnék valakit,valakiket i írjon
#21659   tegnap 22:13
LatinLover1978 LatinLover1978
Szexi társak ma estére?
#21658   tegnap 22:04
intimpercek intimpercek
Sziasztok! Párral ismerkednék ma este kötetlenül Budapesten vagy környékén.
30-as helyes sportos pasi vagyok. Ha van kedvetek írjatok : ) Éljen a spontaenitás : )4
#21657   tegnap 21:50
nexor22 nexor22
Bp-i hellyel rendelkező párokkal ismerkednék 3-as sex céljából! , akik komolyan gondolják és nem kamusok! Hetero alapon, csak a hölgy örömére!
Én egy Bp-i 31 éves, jó megjelenésű férfi vagyok!

Levélben várom az üzeneteket!
#21656   tegnap 21:16
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 46év feletti potens urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,adatlapomon elértek. finom
#21655   tegnap 19:56
fuvar58 fuvar58
Szép napot! Kecskeméti pár vagyunk, ápolt, borotvált, 40-50 feletti, intelligens ffit keresünk harmadiknak. smile Üdv. JÉ
(Ez egy válasz K@nosPasi üzenetére (tegnap 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:40
Hétvégén csatlakoznék Kedves Kecskeméti párhoz gyengéd szexre
#21654   tegnap 19:55
fuvar58 fuvar58
Szép napot! Kecskeméti pár vagyunk, ápolt, borotvált, 40-50 feletti, intelligens ffit keresünk harmadiknak. smile Üdv. JÉ
(Ez egy válasz ryan01 üzenetére (tegnap 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:56
Kecskeméti srác vagyok, hölgyet vagy párt keresek! Hely van! Szép napot!
wave
#21653   tegnap 19:54
fuvar58 fuvar58
(Ez egy válasz ketten_parban üzenetére (tegnap 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 12:38
Sziasztok!
Nyíregyházi 36 éves Bi. párként szeretnénk a közeljövőben egy jót hancúzozni. Olyan fiúk, lányok, párok jelentkezését várjuk, ahol mind két fél biszex. Szóló fiúk csak fiú-fiúval játékhoz érdekelnek. Legyetek bevállalósak és élvezzük együtt az életet crazya . Fotót várunk és természetesen viszonozzuk. csusi@citromail.hu
#21652   tegnap 18:01
picipuni picipuni
Kedves, szolid, humán értelmiségi, nős férfi barátságát keressük tartós szexkapcsolatra! 40-50 év feletti életkor, vékony testalkat, kisebb pénisz kifejezetten előnyős
#21651   tegnap 17:56
ryan01 ryan01
Kecskeméti srác vagyok, hölgyet vagy párt keresek! Hely van! Szép napot!
wave
#21650   tegnap 16:53
Jimmy Neutron Jimmy Neutron
Sziasztok! Most péntekre,szombatra keresnék ápolt, normális hölgyet, párt.Fotók az adatlapomon.Budapesti,sportos, jó megjelenésű férfi vagyok. jimmyneutron72@freemail.hu
#21649   tegnap 16:16
siorac69 siorac69
wave
(Ez egy válasz picipuni üzenetére (tegnap 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:13
Kedves, szolid, humán értelmiségi, nős férfi barátságát keressük tartós szexkapcsolatra! 40-50 év feletti életkor, vékony testalkat, kisebb pénisz kifejezetten előnyős wave
#21648   tegnap 16:13
picipuni picipuni
Kedves, szolid, humán értelmiségi, nős férfi barátságát keressük tartós szexkapcsolatra! 40-50 év feletti életkor, vékony testalkat, kisebb pénisz kifejezetten előnyős wave
#21647   tegnap 15:24
tommyboy30 tommyboy30
Szia ,Sziasztok !GyőrbenValaki(k )?
Lány ,Asszony ,Pár ?Helyem,kocsi van !
Sportos ,igényes
bevállalós pasi vagyok GYŐRBŐLl !
36 /173 / 72,barna tüsi haj ,zöld
szem , sportos test!20 /5 fazonos
intim !IRJATOK privibe vagy
70/45-11-927sms
#21646   tegnap 14:43
zoltán88 zoltán88
Sziasztok , jövö héten péntektöl vasárnapig Balatongyörökön nyaralok , keresek lányokat vagy párokat kellemes idötöltésre , helyem van smile nagyon szép helyen több szobás , 3 szintes házban , diszkréció adott és elvárt , mindenre nyitott vagyok , departed88@gmail.hu itt lehet érdeklödni smile
#21645   tegnap 13:40
K@nosPasi K@nosPasi
Hétvégén csatlakoznék Kedves Kecskeméti párhoz gyengéd szexre
#21644   tegnap 12:38
ketten_parban ketten_parban
Sziasztok!
Nyíregyházi 36 éves Bi. párként szeretnénk a közeljövőben egy jót hancúzozni. Olyan fiúk, lányok, párok jelentkezését várjuk, ahol mind két fél biszex. Szóló fiúk csak fiú-fiúval játékhoz érdekelnek. Legyetek bevállalósak és élvezzük együtt az életet crazya . Fotót várunk és természetesen viszonozzuk. csusi@citromail.hu
#21643   tegnap 11:18
LatinLover1978 LatinLover1978
Igényes szimpatikus párral ismerkednék.
l.lover1978@gmail.com
#21642   tegnap 10:52
fiatalfiu123 fiatalfiu123
ma párhoz csatlakoznák..fejér ill pest megye

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 21661db
Utolsó üzenet: ma 03:20

Hírek

2014. 07. 31. csütörtök 10:24
Mi is az a "Fagyi" verseny? :) Sziasztok versenyzők/versenyezni vágyók! Kaptunk pár visszajelzést az augusztusi verseny témájával kapcsolatban, ezért szeretnénk pontosítani a témával kapcsolatos elképzeléseket. A "fagyi" vagy "fagyiztatás" alatt azt a szlenget... Tovább
2014. 07. 24. csütörtök 10:15
Készüljetek a szeptemberi versenyre: nyaralásunk képei Itt a nyár, a jó idő: a nyaralások, és kirándulások időszaka! Örökítsétek meg legjobb erotikus vagy hard pillanataitokat, és őrizzétek meg őket szeptemberig! Ha több ilyen is lesz, akkor ne fogjátok vissza magatokat, hiszen több sorozattal is lehet... Tovább
2014. 07. 24. csütörtök 10:02
Fagyi, szopás, augusztus... :) Melyik férfi ne kedvelné, ha a nemi szervét kényeztetik? Úgy hallottuk, hogy néhány nő ennek igazi mestere... Lássuk! Havi témánk, hogy a képeken a hím nemi szervét izgassa a hölgy! Vajon ki nyer majd ebben a hónapban és viszi haza az 50 ezer forintos... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!