Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34847   tegnap 21:14
NTOMI NTOMI
Péntek esti éjszakai izgalmakra keresek partnert, pár, lány-nő személyében!
#34846   tegnap 20:08
Silvertouch Silvertouch
Keresek hármashoz nagy méretű kedves fiút(Urat),légy igényes,ápolt,nem baj ha kezdő vagy!Írj telszámmal,képed legyen!Csinos szexi kedves karcsú nő vagyok!Pestmegye!
#34845   tegnap 18:27
bevalalok bevalalok
sziasztok Bajai 23 éves fiu vagyok és anyáskodó személyt keresek nem feltétlen szexhez, szerepjátékra gondoltam anya és kisgyerek felálásban pl. büntetés sarokba állitás ilyesmik irj e-mailt bevalalok@freemail.hu minimálisan utazni tudok helyem sajnos nincs :(
#34844   tegnap 18:18
zsolt bogi zsolt bogi
Holnap esti demjeni fürdözeshez es egy kis huncudkodashoz keresünk pasit korban hozzank illöt fotos levelekre valaszolunk privibe
#34843   tegnap 16:56
poos1 poos1
Sziasztok Pápai csajjal és párral ismerkednék .175cm 78kg Ha nem érsz el,írj!! sms vagy skype címen cumcum702 HElyEM nincs vibre irjatok 06705145220
#34842   tegnap 16:40
horvvath10 horvvath10
Szasztok akik pesti csajok parok keresnek ma estere hetero pasit irjanak 22eves teljesen hetero dolgokban benne vagyok smile )
#34841   tegnap 15:34
banán68 banán68
Sziasztok!
Szombaton 07-én fogadni tudok, hellyel rendelkezem Debrecenben! Lányok, hölgyek, párok, írjatok belső üzenetet és meg beszéljük a részleteket jó? Szexel kapcsolatos dolog minden érdekel, hetero alapon persze...
worship
#34840   tegnap 13:23
zsolt bogi zsolt bogi
Penteken demjenben leszünk szivesen talalkoznank hozzank illö fiuk vagy parokal.uzik privibe csak fotoval rendelkezök irjanak
#34839   tegnap 13:13
agnes01 agnes01
Sziasztok! Hármas együttléthez keresek, keresünk barátommal köztetek, hetero alapon, harmadikként egy belevaló, igényes és a hígiéniára adó, kultúrált férfit, nézve lennénk te meg én, de lehet, hogy barátom ha úgy alakul, harmadikként, persze hetero alapon, be is szállna. smile
Várom üzeneteiteket, fényképes, illetve alapvetően arcképes fotókat is mutató oldalakkal. smile
Budapestiek vagyunk! smile
#34838   tegnap 12:58
András52 András52
Írtam priviben hogy vasárnap Bük
(Ez egy válasz joc6969 üzenetére (tegnap 11:14), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:14
Hétvégén sárvár vagy bükfürdő
#34837   tegnap 12:23
szimpieshanyagolt szimpieshanyagolt
Sziasztok.
35 éves, nem független, igényes és ápolt, diplomás férfiként szivesen ismerkednék párral, házaspárral.
Szexuális vágyam és fantáziám gyakorlatilag határtalan, átlagos szerszámmal, de átlagon felüli potenciával ás spermaadaggal rendelkezem smile
Amennyiben érdekes lehetek számotokra kérem irjatok.
Valósitsuk meg egymás vágyait, álmait smile
#34836   tegnap 11:14
joc6969 joc6969
Hétvégén sárvár vagy bükfürdő
#34835   tegnap 10:34
Nyelvmester1 Nyelvmester1
Ma estére keresek hölgyeket, párokat egy pajzán, szextől túlfűtött estére! Helyem van, igényes, magára és környezetére sokat adó úriember vagyok. Max higiénia max diszkréció elengehetetlen. Több pár is jelentkezhet, illetve több hölgy is. Nem bánjátok meg! Szerettel várom a jelentkezőket!

Üdvözlettel:

Nyelvmester1
#34834   tegnap 10:10
Fehérvári Fehérvári
Sziasztok egy utazni tudó pasi Székesfehérváról szívesen csatlakozna párokhoz 25 éves vagyok szőrtelen 178cm magas 85 kg átlag test barna rövid haj és barna szem. intim részről vannak fent képek ha van kérdés tegyétek fel.
#34833   tegnap 09:37
darkheat darkheat
Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék párokhoz a hölgy örömére! Helyet tudok biztosítani a fővárosban. VII. ker. smile
#34832   tegnap 09:33
szexmachine88 szexmachine88
Pesti párokhoz csatlaokznék.Képek adatlapon.
#34831   tegnap 09:31
Stoki Stoki
Sziasztok, én szivesen csatlakoznék.... irtam privátban is!
(Ez egy válasz pepesto üzenetére (tegnap 08:08), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:08
Szombati találkára ismerkednénk ,feleség dupla kényesztetése céljából.
#34830   tegnap 09:24
titokboy33 titokboy33
Szep napot masszor fiu szivesen meglatogatna holgyet lanyt asszonyt esetleg part Gyorben ...egy kis feludules ...0670703979 ...igenyes sportos diszkret ferfi vok...
#34829   tegnap 09:22
oxigen81 oxigen81
sziasztok
35 eves Pest megyei ferfi vagyok 18cm-es formas farokkal
Pest megyei vagy kornyeki parokhoz csatlakoznek
van tapasztalatom,nem kamus vagyok
tudok utazni,hely megoldhato
kerem mailban keressetek,ott gyorsabban tudok valaszt irni
koszonom

mail:oxigen80@gmail.com
#34828   tegnap 09:07
spriccelo spriccelo
bp-i párt vagy nőt keresek ma napközbeni szexre. Megyek, használhattok és már ott sem vagyok. autóban is játszhatunk. privátban elértek.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 34847db
Utolsó üzenet: tegnap 21:14

Hírek

2016. 05. 02. hétfő 17:32
Édeságnes 111-ék a díjátadón! Ismét egy új nyertest köszönhettünk díjátadónkon. Ezúttal a februári "Kutyapóz" versenyünkön 3. helyezést elérő edesagnes111-éket vártuk a díjátadóra és fotózásra. A fotózás során elmondták, nagyon sokat dolgoztak a versenyre beküldött... Tovább
2016. 05. 02. hétfő 12:13
Rossz kislányok a suliból Ami egyes lánykollégiumokban megy, az egyenesen felháborító. A tanulásra fittyet hányva, inkább csak faszt cibálnak egész nap. Szétkeféltetik magukat az osztálytársaikkal, és tanáraikkal is. Jó időben, még a tetőre is fellógnak és ott kúrnak mindenki... Tovább
2016. 04. 29. péntek 13:31
Tavasz kalandozás A tavasz mindig kihozza az emberből a zsongást, a "kisördögöt". Nevezzetek ti is valami vérpezsdítő, tavaszi, a természetben készült sorozattal. Lehet az egy kirándulás (erdőn, mezőn, patakparton), vagy ha nincs időtök kirándulni, akkor pl. egy... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!