Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26965   tegnap 22:27
miskolcbi miskolcbi
Sziasztok! Miskolci normális srác vagyok. Érett, telt, hölgyet keresek Miskolcon és környékén.
#26964   tegnap 17:58
101010 101010
Párt néznék napközbeni szabad idővel Budapesten.
Anyagiak ok.
#26963   tegnap 17:49
thama thama
Győri férfi párhoz csatlakozna a hőlgy örömére.
#26962   tegnap 16:40
báró1 báró1
szia irnál nekem hol laktok nem látom az adatlapotokat szeretnék ismerkedni
(Ez egy válasz Oversize üzenetére (tegnap 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:20
Sziasztok!
30-as egymást szerető, dekoratív ,közvetlen, humoros pár vagyunk.
Intelligens, jó megjelenésű ,ápolt férfit keresünk vastag mérettel (hossz nem előny) a hölgy örömére Bp-ről. Hellyel rendelkezünk, kamusok kíméljenek. Bemutatkozáshoz fényképet kérünk.
#26961   tegnap 16:39
báró1 báró1
sziasztok szegedi vagyok utazni tudok diszkrét higénikus magas sportos pasi vagyok hölgyeket keresek vagy párokhoz is csatlakozok irj nekem kép imélre megy aki kér szép napot
#26960   tegnap 13:54
PestiPasi87 PestiPasi87
Csak szex és más semmi...
Sziasztok!

Nőt vagy párt keresek, kellemes közös kikapcsolódáshoz smile
28 éves vagyok, 183 cm, rövid haj.
Képet találtok itt az oldalon a profilom alatt sorozat formában.
Alsó korhatár 18, felső korhatár nincs. szimpátia alapján bármi lehet.

Írjatok privátban
#26959   tegnap 13:33
peti069 peti069
Amatőr Fotózáshoz, házi videó készítéshez keresek lányokat, hőlgyeket, akár arc nélkül is, megfelelő díjazás ellenében.§§§ Fényképes jelentkezés: jamal4@freemail.hu
#26958   tegnap 13:20
Oversize Oversize
Sziasztok!
30-as egymást szerető, dekoratív ,közvetlen, humoros pár vagyunk.
Intelligens, jó megjelenésű ,ápolt férfit keresünk vastag mérettel (hossz nem előny) a hölgy örömére Bp-ről. Hellyel rendelkezünk, kamusok kíméljenek. Bemutatkozáshoz fényképet kérünk.
#26957   tegnap 10:51
Drakk Drakk
Sziasztok!!Budapesten keresek a mai napra,éjszakára párt,hölgyet.Hetero pasi vagyok,francia felsőfokú nyelvvizsgával
#26956   tegnap 10:29
newboy76 newboy76
Sziasztok! Egymást szerető párt, házaspárt keresek akiknél izgatja a férjet ha a nejét idegen pasival kényezteti, és ezt a feleség is kívánja! Budapest -Eger között!
#26955   tegnap 10:11
vasipasii vasipasii
Sziasztok!

Hölgyet keresek, vagy párokhoz csatlakoznék Vas, vagy a környező megyékből. Akár ma este is smile Utazni tudok, keres bátran! Intelligens jóképű srác vagyok.
#26954   tegnap 08:10
laller000 laller000
Többesben és biben is tapasztalt pasi hellyel várja hölgyek,nagy méretű urak és párok jelentkezését zalaegerszegen, lakás van!
#26953   tegnap 07:32
Drakk Drakk
Sziasztok!!Budapesten keresek a mai napra,éjszakára párt,hölgyet.Hetero pasi vagyok,francia felsőfokú nyelvvizsgával
#26952   tegnap 06:57
báró1 báró1
sziasztok szegedi vagyok utazni tudok diszkrét higénikus magas sportos pasi vagyok hölgyeket keresek vagy párokhoz is csatlakozok irj nekem kép imélre megy aki kér szép napot
#26951   tegnap 00:23
40es-ferfias 40es-ferfias
#26950   2015. 05. 02. szombat 16:37
I love pussy I love pussy
Sziasztok!

Május 30-án Swinger partyt rendez Pál barátom Debrecenben 18-50 közötti Párok, Lányok, Hölgyek, jelentkezését várom! Kép is jó lenne a bemutatkozáshoz ha szeretnétek csatlakozni! E-mail cím amire írhattok és egyeztetés: nukk22@citromail.hu további szép napot mindenkinek! wave
#26949   2015. 05. 02. szombat 12:22
goldenbell585 goldenbell585
Sziasztok!

Igényes ápolt 40-es férfiként Heves megyében lévő családi házamba szívesen vendégül látnék ma,és holnapra estére, hölgyet, vagy akár egy csinos normális párt, vagy akár párokat, kellemes együttlétre. Heves megye, Pest megye, Nógrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megyei, hölgyek párok előnyben. Töltsük kellemesen a hétvégét. Privát üzeneteket várok. Szép napot mindenkinek!
#26948   2015. 05. 02. szombat 12:21
albes albes
Irtam privát
(Ez egy válasz ducifan üzenetére (2015. 05. 02. szombat 00:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 02. szombat 00:18
Keresünk pasi(ka)t , ha megnézed a társkeresőnket és a videóinkat tudni fogod kit !!! Csak olyan keressen aki megfelel ennek és komolyan gondolja!!!
#26947   2015. 05. 02. szombat 11:37
artindigo artindigo
Sziasztok!

Ma este szívesen csatlakoznék párokhoz Budapesten, és környékén. Részleteket privátban.
#26946   2015. 05. 02. szombat 11:31
tomas26 tomas26
Sziasztok.31 éves győri férfi vagyok.Párokhoz csatlakoznék 3. nak,hölgyeket keresek szexkapcsolatra.Győr-Mos.-Sop-Komárom-Eszt. megyék?Irjatok.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 26965db
Utolsó üzenet: tegnap 22:27

Hírek

2015. 04. 29. szerda 11:33
Az elhanyagolt anyukák dugni akarnak Feleségek, anyukák a szomszédból, akikről el sem hisszük, hogy szexuálisan kielégítetlenek. Hiszen szépek, csinosak, a popsijuk olyan formás és kemény, hogy diót lehetne rajtuk törni. A melleik csodásak, ágaskodnak, szinte könyörögnek, hogy szájba kapja... Tovább
2015. 04. 28. kedd 16:02
Májusi versenyünk témája: "Elnyered a büntetésed!" ... avagy a Szürke ötven árnyalata Goldengate felfogásban! Csak semmi durvulás! Mindenkivel előfordult már, hogy kihúzta a gyufát! :P Amiért persze meg is érdemelne legalább egy icipici büntetést. Itt az alkalom rá! Éljétek ki magatokat a bilincses,... Tovább
2015. 04. 27. hétfő 12:11
Szilveszteri kaland az ablakban! :) Bár hideg volt, és jó magasan is voltunk, sőt még mi is igyekeztünk lebeszélni a dologról, ám ez sem akadályozta meg Szilveszteri Kalandot abban, hogy néhány izgalmas képet csináljunk nektek. Az utca népe biztos örült ha látta. Tovább a díjátadó... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!