Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#27350   ma 12:55
twoinone twoinone
Szívesen beszállnék párhoz harmadiknak! wave
#27349   ma 12:44
tommyboy30 tommyboy30
Hétfő este??
Sziasztok!Győri lány,asszony,pár?Igényes,sportos pasi vagyok!20/5 fazonos intim!
Helyem van hétköznap délelött,illetve kocsi van!Esténként is ráérnék!
30/5789727
#27348   ma 10:34
tundem tundem
Marcali,fiatal házaspár 32/34 telt hölgytaggal keres holnap napközbeni játékra ffit,aki nem mackós alkatú,nincs szakálla,bajusza!Nagyobb intim viszont nem lenne hátrány nyes
#27347   ma 09:54
sharan sharan
fiatal apolt vekony esztergom kornyeki parhoz csatlakoznek harmadiknak.
#27346   ma 09:28
LatinLover1978 LatinLover1978
Sziasztok! Párral találkoznék a hölgy örömére. Utazás, fogadás nem gond.
l.lover1978@gmail.com
#27345   ma 09:19
tomas26 tomas26
Sziasztok.31 éves győri férfi vagyok.Párokhoz csatlakoznék 3. nak,hölgyeket keresek szexkapcsolatra.Győr-Mos.-Sop-Komárom-Eszt. megyék?IrjatoK.mail:zolly26@freemail.hu
#27344   ma 06:56
nagyotneked nagyotneked
sziasztok
tobbes szexet kedvelo parhoz csatlakoznek,illetve ilyen holggyel ismerkednek
34 eves vagyok,magas,ferfias pasi,farkam 18cm,borotvalt
van autom,utazom messzebbre is,nem kamus vagyok
apolt es egeszseges vagyok
nezzetek meg a kepeimet!
mail:oxigen80@gmail.com
#27343   ma 06:03
báró1 báró1
sziasztok szegedi vagyok utazni tudok diszkrét higénikus magas sportos pasi vagyok hölgyeket keresek vagy párokhoz is csatlakozok irj nekem kép imélre megy aki kér szép napot
#27342   ma 00:29
A Durva Férfi A Durva Férfi
Sportos testű, jó alakú, fiatal, igényes, borotvált Egri pasi szívesen csatlakozna szóló lányokhoz, vagy párokhoz.
Valóban merek is találkozni itt a többséggel ellentétben.
Számom: 06/20/2858546

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#27341   tegnap 22:13
kukycool kukycool
Sziasztok! Kecskemètröl keresnèk kedves párokat. Info adatlapon
#27340   tegnap 21:43
zsolt bogi zsolt bogi
Keresünk hetfö estere ejszakara ,korban hozank illö pasit harmadiknak ,Hatvani Eger, talakozora,csak fotoval rendelkezök irjanak privibe
#27339   tegnap 21:16
tommyboy30 tommyboy30
Hétfő este??
Sziasztok!Győri lány,asszony,pár?Igényes,sportos pasi vagyok!20/5 fazonos intim!
Helyem van hétköznap délelött,illetve kocsi van!Esténként is ráérnék!
30/5789727
#27338   tegnap 20:41
PestiPasi87 PestiPasi87
Sziasztok!

Képet találtok itt az oldalon a profilom alatt sorozat formában!!!
Pesten élő miskolci srác vagyok, hétvégén otthon tartózkodom. Nőt vagy párt keresek, kellemes közös kikapcsolódáshoz smile
28 éves vagyok, 183 cm, rövid haj.
Alsó korhatár 18, felső korhatár nincs.alkat nem elsődleges szempont. szimpátia alapján bármi lehet.
Helyem van Miskolc belvárosában, de utazni is tudok!! Ma este/éjszaka lenne jó!!

Írjatok privátban
#27337   tegnap 20:24
twoinone twoinone
Szívesen beszállnék párhoz harmadiknak! wave
#27336   tegnap 19:33
robegas robegas
Kár, hogy messze vagytok...:(
(Ez egy válasz Fótóspár üzenetére (tegnap 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:28
Sziasztok Pár 3diknak a pasit keres SAJÁT helyed legyen fontos
#27335   tegnap 19:28
Fótóspár Fótóspár
Sziasztok Pár 3diknak a pasit keres SAJÁT helyed legyen fontos
#27334   tegnap 19:26
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 48 év feletti bi urakat keresünk,akiknek van helyük.Mi 50 éves hölgy és fiatal fiuka vagyunk.Csak telefonszámmal jelentkezzetek.
#27333   tegnap 18:51
metatron metatron
Ma estére keresek párt Budapesten 20-as 30-as 40-es korosztályból.
Intelligencia, kommunikáció, nyitottság. Dohányzók és túlsúlyosak kíméljenek.
33 éves átlagos testalkatú igényes Férfi vagyok.
Jelentkezzetek itt üzenetben vagy a 1981metatr0n@gmail.com címen.
#27332   tegnap 18:25
zsolt bogi zsolt bogi
Keresünk hetfö estere ejszakara ,korban hozank illö pasit harmadiknak ,Hatvani Eger, talakozora,csak fotoval rendelkezök irjanak privibe
#27331   tegnap 17:42
nimano nimano
Lányok párok játszótársa lennék wink
Bi passziv jó testű, jóképű srác vagyok, minden kívánságotokat teljesítem smile
Kaposváron van helyem is wink

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 27350db
Utolsó üzenet: ma 12:55

Hírek

2015. 05. 22. péntek 10:34
Sajnos nem ígérnek jó időt a hétvégére! De éppen ezért itt a remek alkalom, hogy törjétek a fejetek valami "büntetésen" és nevezzetek vele a versenyre. Még nem vagytok elkésve semmiről. Láttunk már olyat, hogy valaki az utolsó két napon nyert! Szóval csak "büntessétek"... Tovább
2015. 05. 21. csütörtök 16:13
A bozontos muffok faszra éhesek Újra divatban a szőrös muff! Nem is csoda! Kevés dolog képviseli jobban a bujaságot, érzékiséget, ősasszonyi csábítást, mint az éhes és bozontos muff, amiben olyan jó elmerülni, és ami mohón nyeli el a kemény férfiasságot. Egy ilyen nőt, ilyen puncit... Tovább
2015. 05. 20. szerda 10:30
Júniusi verseny! Ti megszavaztátok, mi meghirdetjük! Igen, újra meghirdetjük, a 2007-ben nagy sikert arató "A jármű" versenyünket. Ha csak egy részetek beváltja az ígéretét amit az előzetes szavazáson tett, és nevez a versenyre, mindenki boldog lesz! Nagyon fontos tudnivaló a versenyhez! Csak olyan... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!