Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#44017   ma 15:26
Tom76 Tom76
Sziasztok!
Tamás vagyok. Én egy igényes,a hàrmas szexben tapasztalt potens sportoló pasi vagyok.
Üdv. Tom
(Ez egy válasz ossaa üzenetére (ma 12:32), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 12:32
Sziasztok.22 éves,diszkrét,sportos,ápolt,debreceni biszex srác vagyok.Pasikat keresek minden jóra, vgy párokat! Társkeresőn vannak képeim, nézzétek meg s írjatok. Hello.
#44016   ma 15:13
poos1 poos1
Sziasztok,lányt vagy párt keresek pápa és környékén,valaki,valakik ismerkedni ?
#44015   ma 14:53
banán68 banán68
Sziasztok! Debrecenben nincs senki akit kényeztetni tudnék, lányok, hölgyek, párok, persze hetero alapon!? wave
#44014   ma 14:02
KK1980 KK1980
Sziasztok! Krisztiánnak hívnak. 37 éves,hetero,181 cm magas,jelenleg 92 kg vagyok smile ,pasis alkatnak mondanám magamat.Egyedülálló vagyok,egyedül élek,Németországban dolgozom,1 hónapot dolgozom és 1 hetet vagyok otthon Tatán,Carlos nevű Rottweiler barátommal smile !Ápolt,tiszta,igényes pasinak vallom magam!Kellemes 19-es intim mérettel rendelkezem.Szeretem a hosszú előjátékot,nálam a NŐ az első az ágyban smile !!Van feltöltve képem,legyen Nektek is!
#44013   ma 13:58
zafir00 zafir00
38 éves igényes, sportos, nem független férfiként keresek hölgyet, lányt vagy párt aki a párja előtt, vagy vele együtt szeretkezne, izgatná egy ilyen szituáció. Megbízható, egészséges, élménydús kapcsolat, akár a természetben, autóban is. Orvosként dolgozom, napközben is rá tudok érni, utazás nem gond. Keressél privátban, ha komolyan gondolod és valóban akarod! mail címem:bomd00@indamail.hu

Legyen szép napod!

Balázs Budaörsől
#44012   ma 13:02
Jószerető76 Jószerető76
Sziasztok! Ma este lenne hölgy vagy pár Miskolcon akit érdekel egy normális kamionos. Ápolt normális férfi vagyok. Viber:305057875
#44011   ma 12:38
someone else someone else
Sziasztok.
Pasit keresünk harmadiknak hetero alapon.
Budapest és környékén.
Hely nem szükséges hogy legyen.
Adatlapot olvass előtte,köszi.
Sziasztok
#44010   ma 12:32
ossaa ossaa
Sziasztok.22 éves,diszkrét,sportos,ápolt,debreceni biszex srác vagyok.Pasikat keresek minden jóra, vgy párokat! Társkeresőn vannak képeim, nézzétek meg s írjatok. Hello.
#44009   ma 12:09
kukycool kukycool
Párt keresek tartalmas kapcsolatra! Belső üzenet kérek. Köszönöm
#44008   ma 11:58
csoport anal csoport anal
sziasztok 2.àpolt nagyfarku pasi szivesen csatlakozna párokhoz a hőlgy őrőmère igèny esetèn lehetünk tőbben is . A fèj ha csak nèzi az is jo,de be is szállhat. irj privit ha izgat a dolog.
#44007   ma 09:32
cilibaba cilibaba
Sziasztok mi egypárok vagyunk ès szeretnènk hogy valaki csatlakozna hozzánk harmadiknak kizárolag a lány örömère wave
#44006   ma 05:16
D-666 D-666
Keresek Hölgyet vagy párt keresek Szex céljából ... Hely az van ( Budapest ) , akár most is jöhettek smile
#44005   ma 04:30
kiskakukk123 kiskakukk123
Párokat keresünk akikkel végre átélhetnénk a négyes adta gyönyöröket!
Hölgyeket mert végre szeretnénk így is kipróbálni!
Pasikat de 17cm alatt NE JELENTKEZZ!! És ha lehet helyed legyen!
Privát üzeneteket várnánk!
#44004   tegnap 23:19
2 pasi 2 pasi
Sziasztok! Nőies nőt, normális párt keresünk, 2 pasi.
#44003   tegnap 17:14
nltomas nltomas
Sziasztok ma estére lenne pár vagy lány aki találkozna egy 40-espasival ?
#44002   tegnap 16:52
koma72 koma72 VIP
Sziasztok! Hölgy vagy pár Szfvár és környékén aki pasit, házibarátot keres?
#44001   tegnap 16:46
cilibaba cilibaba
wave
#44000   tegnap 16:41
siorac69 siorac69 VIP
Szolnok
Biszex partnert keresek
Részletek az adatlapon
#43999   tegnap 14:04
poos1 poos1
Sziasztok,lányt vagy párt keresek pápa és környékén,valaki,valakik ismerkedni ?
#43998   tegnap 13:49
rajmi25 rajmi25
Egy tinderes picsát akarok megdugni valakivel közösen . Akit érdekel a téma az írjon . helyed legyen smile

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 44017db
Utolsó üzenet: ma 15:26

Hírek

ma 13:05
Privát DVD 81 A népszerű Privát sorozat újabb szériáján remek hazai szeximádó párok mutatkoznak be, akik nem csak szeretnek szexelni, hanem egyszerűen totál bepörögnek, ha kefélhetnek Kis cicik, nagy csöcsök, kopasz puncik és göndör muffok hancúroznak nagy... Tovább
2017. 09. 21. csütörtök 17:20
Csöcsimádat Nagy melleknek nagy kamaty jár! Éva néni az Oktogon nyilvános WC-jében tölti munkaidejét, mikor hirtelen vad szexuális kaland részese lesz. Eközben Renáta kiélvezi a popó-punci dupla dugást, Gabi az ökölszexet próbálgatja, két barátnőnek pedig... Tovább
2017. 09. 11. hétfő 16:54
Öreg picsák 29 A házasságot a tüzes pinájú feleségek időnként igazi börtönnek érzik, és titokban arra hajtanak, hogy feldobják valamivel szabad perceiket. Ilyenkor jól jön egy alkalmi kaland egy nagyfaszú fiatal sráccal, aki keményen megdolgozza az unatkozó asszony éhes... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!