Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#36090   tegnap 20:04
szextobben szextobben
Partnereket keresünk Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#36089   tegnap 19:58
rokk2018 rokk2018
Sziasztok holnap délelőtt vagy esetleg holnap után párt keresek.
#36088   tegnap 19:00
Janitdi Janitdi
Párhoz csatlakoznék szívesen a hölgy örömére,,én átlagos ápolt szolid srác vagyok. vigyor0
#36087   tegnap 18:40
Raymond1 Raymond1
Sziasztok

Jövő héten délelőttre keresek valós párt..... crazya
#36086   tegnap 18:24
Gabriel25 Gabriel25
24-30eves sracot keresunk kifejezetten csinos(bombazo) lany oromere 3.nak. Kepeket kerunk,es bemutatkozo szoveget kerunk.. egy fiatal pár..
#36085   tegnap 17:33
DiszkrétPár32 DiszkrétPár32
Sziasztok. Normális,igényes, diszkrét, ápolt pasit keresünk, lehetőleg hosszú távú kapcsolatra. Mi 32 éves pár vagyunk, Szabolcs megyéből. Fontos a diszkréció! Fényképes leveleket várnánk egy kis bemutatkozással: nagysz293@freemail.hu
#36084   tegnap 17:30
csomesz1 csomesz1
Egerben keresek olyan nőt aki házibarátot keres. Én egy 35 éves 20 as mérettel rendelkező srác vagyok aki eleg sok szabadidővel rendelkezik. Akad itt olyan aki szivesen eltöltené velem néha a szabadidejét?
#36083   tegnap 15:34
Laler26 Laler26
Győri pároshoz szívesen beszállnék a nő örömérre ,ha van ilyen akkor jelezd privátban !
#36082   tegnap 14:48
Keneaplusz Keneaplusz
Sziasztok.Ma estére keresünk gyula környéki utazni tudo pasit jo mérettel ,párt ,vagy lányt. cucncus84@gmail.com emailre kérünk bemutatkozo levelet, intim és arcos képel skype elérhetöséggel.
#36081   tegnap 14:04
poos1 poos1
Sziasztok Pápai csajjal és párral ismerkednék .175cm 78kg Ha nem érsz el,írj!! sms vagy skype címen cumcum702 HElyEM nincs vibre irjatok 06705145220
#36080   tegnap 12:16
zoli_keres zoli_keres
Fehérvár és 100 km-es körzetében pár ismeretségét keresem. Ápolt, többesben jártas hetero férfi vagyok.
#36079   tegnap 11:45
attila- attila-
Szentendre-Bp
attilaviragh1969@gmail.com

Nézzétek meg a társkeresős képeimet...
Tetszem? Írj!
Ati
#36078   tegnap 11:33
kiváncsi feleség kiváncsi feleség
Sziasztok.....Tegnap Balatonfüreden voltunk egy baráti társasággal,nagyon jó buli volt...Bekötötték a szemem egy kendővel és úgy elégitettek ki többen többször.....Nagyon jó volt, még most is csöpögök ....Puszi nektek....Erika...
#36077   tegnap 11:21
banán68 banán68
Debrecenben lehetne kukkolni lányt, hölgyet, asszonyt, párt maszturbálás vagy szexközben, akár szabadban is, írjatok üzenetet és egyeztessünk jó? worship Mai nap folyamán 21-óra után magyar belga foci eb idő alatt szívesen nyalnék, szopatnék, dugnék hölgypartnert akit nem érdekeli a foci eb, én addig foglalkoznék vele és kényeztetném sokáig! Debreceniek érdeklődését várom írjatok üzenetet jó? wave
#36076   tegnap 11:15
Négylevelű Négylevelű
Sziasztok! Párokhoz csatlakoznék BP-en, vagy hölgyet keresek, aki csatlakozna velem párokhoz! smile
#36075   tegnap 10:49
titkospasineked titkospasineked
Sziasztok, fiatal, sportos, hetero pasi vagyok, Heves, Szolnok és Pest megye terültén szívesen csatlakozom szimpatikus párokhoz,hölgyekhez.
Utazni tudok wink
#36074   tegnap 10:28
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#36073   tegnap 09:24
Morpheus1 Morpheus1
Sziasztok.

Párhoz, házaspárhoz csatlakoznék harmadiknak Pest megyében illetve Budapesten. Sok mindenre nyitott ápolt pasi vagyok. Képeket találtok az adatlapomon.
#36072   tegnap 09:22
attila- attila-
Szentendre-Bp
attilaviragh1969@gmail.com

Nézzétek meg a társkeresős képeimet...
Tetszem? Írj!
Ati
#36071   tegnap 09:04
newboy76 newboy76
Sziasztok. Olyan egymást szerető házaspárt keresek, akiknél izgatja a férjet, ha a nejét idegen pasival látja kéjesen élvezni, és ezt a feleség is kívánja! Heves megye és környező települések.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 36090db
Utolsó üzenet: tegnap 20:04

Hírek

2016. 06. 22. szerda 15:55
Anyucik és elhanyagolt feleségek tabuk nélkül Egy folyton üzleti úton lévő férj mellett nezéz hűséges feleségnek maradni. A filmben szereplő dögös fiatal milfek sem bírják a magányt, és elhanyagoltságot. De leginkább egy kemény farok hiányzik a puncijukból. És egy kertvárosban mindig van... Tovább
2016. 06. 15. szerda 14:34
Szőrös muffú nimfó csajok, akik imádják a faszt Fiatal, iskolás csajok, akiknek hamvas punciját még sosem érintette borotva. És persze, hogy tanulás helyett inkább a szexen jár az eszük. Ezért mindegyik inkább a fiújával tölti a délutánt, ahelyett hogy készülnének a dolgozatra. Ők pedig kapnak is az... Tovább
2016. 06. 10. péntek 16:58
Ismét egy új nyertest köszönthettünk legutóbbi díjátadónkon Csinike 211-ék 2015 novemberi "Így játszunk mi" versenyünkön különdíjasok, 2016 márciusi "Rossz kislány" versenyünkön pedig 2-ikok lettek. Mivel a díjátadó előtt pár nappal volt Csinike211 születésnapja, ezért nem érkeztek üres... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!