Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#45063   ma 00:17
harmastszeretnenk harmastszeretnenk
sziasztok, pasit keresunk harmadiknak. arcos fenykep fontos lenne. fiatal par vagyunk. harmastszeretnenk kukac freemail pont hu -ra varjuk a jelentkezoket.
#45062   tegnap 19:40
together together
Ma este Eger és környékéről ffi jelentkező? Érdeklődés privátban.
#45061   tegnap 18:54
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond ! finom finom
#45060   tegnap 17:31
alive alive
Sziasztok! Valós, intelligens budapesti párokkal ismerkednék minden földi jóra smile
#45059   tegnap 17:12
poos1 poos1
Sziasztok,lányt vagy párt keresek pápa és környékén,valaki,valakik ismerkedni ?
#45058   tegnap 17:08
Kanos121 Kanos121
Szia mindenki ceglédi pàr van e ? Én pasi . infok adatlapomba. Csak is meg bizhato pàrt keresek!!
#45057   tegnap 16:34
kasdax840 kasdax840
Ma vagy holnap estére jeresek hölgyet vagy párt akikhez csatlakozhatok!Ápolt,igényes 34 éves pasi vagyok!Képet emailben tudok küldeni!
#45056   tegnap 15:37
Kis erdő Kis erdő
Ma vagy holnap este?
Hölgy vagy pár aki pasit keres?
Mizse....----...Kecskemét...---... Szeged?
#45055   tegnap 15:27
goldenkop goldenkop
Nagy intim mérettel VALÓS párhoz csatlakoznék.
Privátban keress ha esetleg megfelelék.
#45054   tegnap 14:44
Herceg31 Herceg31
Sziasztok Párok, ma estére keresek párt!
Voltam már néhány párral, több alkalommal, közülük néhány párnak én voltam az első 3-as. Mindenkinek sok örömet tudtam adni és vágyaik beteljesülését. Fiatal, vidám, mosolygós, szenvedélyes, sportos, intelligens, Bp-i pasi vagyok. Szeretnék örömet szerezni más pároknak is. Képeim a társkeresőben láthatjátok, hozzászólásaimat és néhány eddigi élményemet az adatlapomról és az "Izgat ha megdugom a feleséged" fórum témában meg tudjátok nézni. Ha van nyitottság, akkor írjatok bátran. Bp-en tudok fogadni vagy közelbe utazni is tudok. Sziasztok
#45053   tegnap 10:49
tapasztalt30 tapasztalt30
Sziasztok!

Igényes, csinos párhoz, többeshez csatlakoznék. 30as, sportos, igényes, többesben jártas,rugalmas diszkrét pasi vagyok.
Privát levelet várok.
#45052   tegnap 09:17
csaga19741980 csaga19741980
Sziasztok.
Hétvégére (péntek vagy szombat estére) esetleg egy hellyel rendelkező srác 3-as-ra?
#45051   tegnap 08:45
szexpartnert szexpartnert VIP
Sziasztok. Pár ma délelött? Részleteket, elvárásokat beszéljük meg privátba.
#45050   tegnap 08:45
Csakugy1 Csakugy1
Sziasztok párokhoz csatlakoznék akár mind keten kényesztethetnek smile utazás nem gond csak valos párok!!! nyes
#45049   tegnap 08:42
Inabubus Inabubus
Lányt vagy párt keresek.
#45048   tegnap 07:58
Skull Island 10 Skull Island 10
Sziasztok ! Hölgy? Pár? Ma? Budapest?
#45047   tegnap 07:52
tamás333 tamás333
Sziasztok! Anyás Hölgyhöz fiatal fiút keresünk hármashoz.. Priviben üzenjetek!
#45046   tegnap 05:21
agancs101 agancs101
Ma délelőtre keresek párt kor alkat nem számít
#45045   2017. 11. 16. csütörtök 23:51
newyorker964 newyorker964
Sziasztok!
Nem szeretnèm magam futattni... úgy is te-ti döntötök... wink
Pénteken szabin vagyok! smile
#45044   2017. 11. 16. csütörtök 23:13
Zsola7 Zsola7
Sziasztok!
Holnapi nap pénteken napközben van ráéró igényes lány v pár aki ismerkedne , találkozna egy igényes jó mérettel rendelkező férfival? Részleteket privátban.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 45063db
Utolsó üzenet: ma 00:17

Hírek

tegnap 15:30
Par4fun a díjátadón! Par4fun először járt nálunk, de reméljük nem utoljára, és látjuk még őket versenyezni. A szőke ciklonnal, egy igazán ütős fotósorozatot sikerült összehoznunk. Reméljük, hogy ti is így látjátok! Akik nagy cicik kedvelői biztosan nem fognak benne... Tovább
2017. 11. 14. kedd 12:48
Hófehérke - A mostoha bosszúja Amikor Hófehérke életre kelt és a herceggel megtartották a lakodalmat, úgy tűnt boldogan élnek amíg meg nem halnak. A gonosz mostoha azonban nem adta fel tervét, hogy Hófehérkét holtan lássa. Ezúttal a herceget vette célba. Magát gyönyörű szőke nővé... Tovább
2017. 11. 08. szerda 18:10
A csoki és a fehér tini is a tapasztalt dákóra bukik Hiába, egy tapasztalt farok gazdájának nincs párja! Ezek a fiatal csajok sem a gyorstüzelő, tapasztalatlan bikákra buknak, hanem aki rendesen meg tudja őket dugni. Ha ráadásul egyszerre ketten veszik kezelésbe a csajt, az számukra a nirvána. Egy gyönyörű... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!