Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#36741   ma 15:06
colamatyi colamatyi
Kecskemét párral ismerkednék
#36740   ma 14:56
bibu1970 bibu1970
eljen
(Ez egy válasz egyutt141 üzenetére (ma 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 10:56
Drága kedves férfi nem képviselöi!!!Feltettünk egy hirdetést telo számmal!!!!!De az isten szerelmére OLVASSÀTOK el az adatlapot és a HIRDETÈST,hogy mit is irtunk!!Nagyon köszönjük!!
#36739   ma 14:31
zemplénipár zemplénipár
ma estére helyel rendelkezö pár pasi környékünkön Sárospatak
#36738   ma 14:11
DBLac DBLac
Sziasztok! Debrecen és környékéről keresek valós párt akikhez lehetne csatlakozni, színesíteni az életünket! smile Normális, megbízható pasi vagyok.
#36737   ma 13:41
helyespasi71 helyespasi71
Hello,intelligens párral ismerkednék tartós kapcsolat céljából.Bajai független,megbízható pasi vagyok.Többit privátban.
#36736   ma 13:23
par11799 par11799
sziasztok!
uni bi pasit keresünk nagy(min.19 cm) intim mérettel !
par11799@gmail.com
#36735   ma 12:00
joc6969 joc6969 VIP
Sopron és környéke?
#36734   ma 11:27
Glob112 Glob112
eljen
(Ez egy válasz egyutt141 üzenetére (ma 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:37
Sziasztok!Férfi nö pár keres férfit,párt barátságon alapuló szex kapcsira!!Olyan partnert partnereket keresünk akikkel beszélgetni is lehet,és nem rögtön ágyba bujni!Ágyra járok kiméljenek!!Szép napotnektek!Fontos az arcképcsere!!06 309057095
#36733   ma 10:56
egyutt141 egyutt141
Drága kedves férfi nem képviselöi!!!Feltettünk egy hirdetést telo számmal!!!!!De az isten szerelmére OLVASSÀTOK el az adatlapot és a HIRDETÈST,hogy mit is irtunk!!Nagyon köszönjük!!
#36732   ma 10:49
likeaman likeaman
MOST találkoznék olyan nővel vagy párral Budapesten, akik a képen látható szerszámmal és a hozzá tartozó magas, potens és elég perverz sráccal tudnának mit kezdeni. privátban elértek.
#36731   ma 10:31
bigtiger bigtiger
Sziasztok!
Békéscsabai házaspár házibarátja lennék hosszú távon.
#36730   ma 10:28
gamozi19 gamozi19
wave
#36729   ma 10:15
smallplayers smallplayers
átlagos pasi vagyok, viszont a farkam kisebb! Ha felkeltettem figyelmed, írj!
#36728   ma 09:37
egyutt141 egyutt141
Sziasztok!Férfi nö pár keres férfit,párt barátságon alapuló szex kapcsira!!Olyan partnert partnereket keresünk akikkel beszélgetni is lehet,és nem rögtön ágyba bujni!Ágyra járok kiméljenek!!Szép napotnektek!Fontos az arcképcsere!!06 309057095
#36727   ma 07:13
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#36726   ma 06:58
mixy44 tündy38 mixy44 tündy38
Sziasztok! Hölgyet keresek titkos szexkalandokra! Ill. H.párhoz csatlakoznèk! Debrecen ès környèke!? 30/428-9954 sms! Víber! No csöri!
#36725   ma 06:43
ryann ryann
Szerdán napközben párhoz csatlakoznék utazni tudok
#36724   ma 01:05
Metax Metax VIP
Sziasztok!!Én egy 39 éves magára és környezetére nagyon ígényes szexkedvelő srác vagyok Fejér -Pest-Somogy megyéből az átlagosnál kicsit nagyobb szőrtelen mérettel.Keresek egy 18-45 ig szexelni szetető igényes hölgyet esetleg Párt. Elhanyagolt feleség levelét is várom hogy feldobhassam az életét.Nem csak levelezni szeretnék! Autóm van,100% diszkréciót biztositok!!
h.p2015@freemail.hu
#36723   tegnap 23:30
poos1 poos1
Ismerkednék alkalmi szexkapcsolatra növel vagy páral. 35éves férfi vagyok. kérésre küldök képet. olyanok jelöljenek akik komolyan is gondolják. 06705145220 vagy skype cumcum702
#36722   tegnap 20:55
joc6969 joc6969 VIP
sopron és környéke??

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 36741db
Utolsó üzenet: ma 15:06

Hírek

tegnap 14:51
Cumswingers - Több mint baráti házaspárok Házaspárok, akik számára a barátság nem áll meg a közös nyaralásban, névnapozásban, és ünnepekben. Ők többet akarnak egymástól. Erotikát! Szexet! Nagy keféléseket négyesben, és a párcserétől sem riadnak vissza. Sőt! Imádják nézni, hogy más... Tovább
2016. 09. 21. szerda 15:51
Omg! Black man fucked my daughter 5 A lányom egy nagy ribanc! Úristen! A kicsikém egy hatalmas feka karjaiban. Nehéz egy apának megbarátkozni a gondolattal, hogy egyszer az ő lányát is rendesen gerincre vágják. Szemükben ők sosem szopnak az élvezettől átszellemülve vadul egy faszt, el sem... Tovább
2016. 09. 05. hétfő 10:50
Tiniszex A tinilányok egyszerűen annyira falánkak, hogy nincs is arra szó. Reggeltől estig csak a szexen jár az eszük, sőt, még álmukban is nedves a puncikájuk! Nem is csoda, ha betöltve a 18-at huncut kalandok után kajtatnak. Csilla például próbára teszi magát egy... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!