Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#39424   ma 20:41
fiatalfiu11 fiatalfiu11
hello 28 é srác vagyok pesten kersnék párt helym is van 14. kerületbe irj smile
#39423   ma 19:56
szörnyecske szörnyecske
Sziasztok!34éves srác keres hölgyet,párt Csongrád megyéből kortól függetlenül! Idősebb hölggyel is szívesen ismerkednék!
#39422   ma 18:51
Angliaialkalmi Angliaialkalmi
Holnap du. 15 óra után, szívesen csatlakoznék párhoz vagy hölgyhöz Budapesten.
#39421   ma 18:46
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#39420   ma 18:11
sexymaci74 sexymaci74 VIP
Sziasztok
#39419   ma 16:53
Kariii Kariii
Sziasztok
Ma este valaki talizna?Budapesten? Hölgy,pár?bi pár?
#39418   ma 16:31
drummond drummond
Szolnoki lánnyal nővel párral ismerkednék! Várom leveleket!: )
#39417   ma 15:54
robi750323 robi750323
Nyíregyházáról párt vagy lányt keresek!
#39416   ma 15:35
oglock oglock
Sziasztok!Budapesten valaki napközben nagy intim méretű fiút keres?
#39415   ma 15:08
Ford16 Ford16
Holnap délelőttre keresnek lányt, nőt, párt szexre fogadnék helyem van!
#39414   ma 15:05
Ford16 Ford16
Sziasztok!

Én szívesen ismerkednék veletek!
(Ez egy válasz steven.84 üzenetére (ma 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 14:52
Debreceni hellyel rendelkező, igényes férfit keresünk hármasra.
#39413   ma 14:52
steven.84 steven.84
Debreceni hellyel rendelkező, igényes férfit keresünk hármasra.
#39412   ma 13:42
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből hölggyel , párral ismerkednék , hetero alapon !
Akár egy alkalomra ,akár hosszútávra is !
Diszkrécióm biztosított !
#39411   ma 09:12
Mane8 Mane8
Sziasztok! Hölgy, ill pár társaságát keresem ma délutáni kellemes időtöltésre, kalandra...! wink
Én egy ápolt, diszkrét, nyitott pasi vagyok. smile
#39410   ma 09:02
Goldengate.Api Goldengate.Api
Komárom-Győr környékén keresünk hetero alapon jóképű, minimum 18cm intim mérettel rendelkező 30-45 év közötti sportos pasit asszony szopatására most szombatra ! Csak feltöltött fotóval, és kitöltött adatlappal rendelkezők jelentkezését vesszük komolyan ! Ha szimpatikusak vagyunk, kérlek privát üzenetben keress minket smile
#39409   ma 08:57
goodboy1991 goodboy1991
Érett nővel ismerkednék...fiatal nagyméretű srác vagyok...goodboy1991@freemail.hu
#39408   tegnap 20:47
ismeretlenember ismeretlenember
Sziasztok, szívesen meg ismernélek titeket, úgy gondolom megfelelek az adatlapotokon irt feltételeknek smile
Budapesten élő szintén hellyel rendelkező 24 éves srác vagyok , kérlek nézzétek meg a képeimet és szimpátia esetén szívesen folytatnám privát üzenetben.
(Ez egy válasz marineland üzenetére (2017. 02. 12. vasárnap 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 12. vasárnap 16:05
Sziasztok ! Ma este párommal hetero pasit fogadnánk lakásunkon hármas szexre Újbudán, a részleteket privátban !
#39407   tegnap 18:35
AkyMc AkyMc
Sziasztok! Fiatal lányt, vagy párt keresek kapcsira, nem 1 alkalomra. Miskolcon Borsodban. Valaki? smile
#39406   tegnap 18:15
anál01 anál01
Szivesen csatlakozom hozzátok minden finomságra hajlandó vagyok ill elhanyagolt anyukák titkos partnere lennék diszkréten. Kor alkat nem számít. Mindkét fél örömére ís ha kell.
#39405   tegnap 18:06
steven.84 steven.84
Debreceni hellyel rendelkező igényes férfit keresünk.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 39424db
Utolsó üzenet: ma 20:41

Hírek

tegnap 14:12
Fulltutipár nálunk tutiskodott! :) Fulltutipárékkal már elég rég találkoztunk. Azonban az utóbbi versenyeken újra indultak, és két dobogós helyet meg is szereztek, így újra nagy örömmel köszönthettük őket nálunk. Ezúttal is jó hangulatban telt a díjátadó, ami szerintünk meg is... Tovább
tegnap 13:46
Szexi anyukák a lányuk fiújával Fiatalos anyucik, és nagyik, akikben nem csökken a fasz utáni vágy. Ha egy kemény farokra vágyik a tüzelő puncijuk, még a lányuk fiúját, a vejüket is képesek elcsábítani. Ilyenkor nincs számukra tabu. A kéjtől megrészegülten dugatják magukat a fiatal... Tovább
2017. 02. 17. péntek 17:47
Catchelle a popsijával tarolt! :) Ismét egy új nyertest köszönthettünk nálunk a díjátadón. A cím nem véletlen. Catchelle a hosszú vörös hajával, de főleg bomba jó popsijával lett dobogós a versenyünkön. Valljuk be! A formás, markolni való popsiknak nehéz ellenállni. És Catchelle... Tovább

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

GG buli!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!