Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#25928   tegnap 22:12
kukycool kukycool
Szép estét! Pár ma estére, egy ki órál sexre.'?
#25927   tegnap 22:04
kopi525 kopi525
Senki nem keres pasit harmadiknak?
Akár helyem is lenne. ..
kopi525.e39@gmail.com
#25926   tegnap 19:18
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 46év feletti potens urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#25925   tegnap 19:06
bigfish72 bigfish72
Csatlakoznék Párhoz Ma este,Pest megyében
#25924   tegnap 18:53
Nős_pasi Nős_pasi
Sziasztok!

Hölgyet, párt keresek kellemes időtöltésre. Magamról bővebben az adatlapomon.
#25923   tegnap 18:36
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből hölggyel , párral ismerkednék , hetero alapon !
Akár egy alkalomra ,akár hosszútávra is !
Diszkrécióm biztosított !
#25922   tegnap 18:27
banduska1993 banduska1993
Jövő hétvégére pasi csatlakozna párhoz??
Privibe várom az üzeneteket smile
#25921   tegnap 18:08
cuccy cuccy
Sziasztok, szívesen ismerkednék párral, lánnyal, minden jóra, akár rendszeres házibarátként is, utazni tudok. Képeim az adatlapomon, de persze küldök is kérésre.
#25920   tegnap 17:40
twoinone twoinone
Kecskeméti srác vagyok, hölgyet vagy párt keresek! wave
#25919   tegnap 16:16
banderos banderos
wave írtam privátba
(Ez egy válasz Keksz Elek üzenetére (tegnap 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:26
Keresem partnereimet mindenféle izgalmas játékokra, belső leveleket várok!
#25918   tegnap 16:05
newboy76 newboy76
Sziasztok.Egymást szerető házaspár házibarátja lennék hosszú távon,vagy akár egyszeri alkalomra is csatlakoznék a feleség örömére!Heves megye és környékein
#25917   tegnap 15:13
Mitibarátság Mitibarátság
wave
#25916   tegnap 14:45
sexymaci74 sexymaci74
Sziasztok
#25915   tegnap 13:48
Keresek Keresek
Keresek egy lányt/nőt, aki kézzel segítene rajtam, vagy megnézné, ahogy én magamon. A szívességét viszonoznám, kérhetne cserébe bármit wink Pár tagja is lehet. Üzeneteket várok wave
#25914   tegnap 13:26
Keksz Elek Keksz Elek
Keresem partnereimet mindenféle izgalmas játékokra, belső leveleket várok!
#25913   tegnap 11:56
kapucsino kapucsino
Ma esti buliba keresünk fiút,fiúkat két pár mellé a lányok örömére...elvárások az adatlapunkon.
#25912   tegnap 10:40
skrillex1 skrillex1
Estére keresem Hölgy/Pár partnerem 26 éves pasiként, Tokaj +-100km .részletek priviben.
#25911   tegnap 08:16
tommyboy30 tommyboy30
Szia ,Sziasztok !GyőrbenValaki(k )?
Lány ,Asszony ,Pár ?Helyem,kocsi van !
Sportos ,igényes
bevállalós pasi vagyok GYŐRBŐLl !
36 /173 / 72,barna tüsi haj ,zöld
szem , sportos test!20 /5 fazonos
intim !IRJATOK privibe vagy:
30/5789727
#25910   tegnap 01:34
Shanahan Shanahan
Sziasztok!

Hétvégére keresek egy igényes kedves párt aki csatlakozna hozzám. 30 éves sportos testalkatú férfi vagyok. Budapesten lakom. Helyet természetesen tudok biztosítani. Továbbiakat privát üzenetben illetve email csere után megtudjuk beszélni. Profil oldalamon találtok képet is rólam wink

Jó hétvégét midnenkinek!
#25909   2015. 02. 27. péntek 21:15
kényeztető75 kényeztető75
Pécs Mohács hölgy vagy pár ma este? 40é helyes ffi.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 25928db
Utolsó üzenet: tegnap 22:12

Hírek

2015. 02. 27. péntek 15:38
Márciusi versenyünk témája: "Popsi, ami beindít" Egy szép, formás popsi sokunk fantáziájában szerepel az első helyen. Tudják ezt jól a csajok is. Nem véletlenül bújnak olyan ruhákba, bikinikbe, amivel a "hátsó fertályt" kiemelik. Mert valljuk be, hogy egy feszes, gömbölyű popsi mindenkinek... Tovább
2015. 02. 27. péntek 15:34
Bársonyos ölelés Az erotika három gyönyörű és világszerte ismert magyar királynője megmutatja nekünk, hogy számukra mit jelent a bujaság csúcsa. Letöltés - Bársonyos ölelés Tovább
2015. 02. 13. péntek 13:08
Szerver átálláson vagyunk túl, több hiba volt és javításra is került az elmúlt 24 órában. Amennyiben további problémákat észleltek, kérlek írjatok az ügyfélszolgálatra az oldal alján található E-mail linken! Megértéseteket és türelmeteket... Tovább

Szavazás

Te milyen puncit szeretsz? (szeretnél...)
Teljesen csupasz!
Természetesen szőrös, a bikinivonalig!
A nyílásnál legyen kopasz, felette természetes háromszög!
Teljesen eredeti, érintetlen + a hónalja is legyen jó szőrös! ;)
Csak "leszállópálya" csík, más ne!
Nekem mindegy, csak pina legyen! :D

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!