Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24652   ma 17:00
steven.84 steven.84
Sziasztok!
Igényes, normàlis férfit keresünk harmadiknak, csak olyan írjon aki szereti is a hármast.
#24651   ma 16:56
sparta33 sparta33
Ismerkednék,egy kedves 40 év feletti házaspárral. Akár csak 3. nézőként is izgalmas lehetne a hölgy örömére. Ha gondoljátok írjatok nekem. Formásan teltség előny.Szívesen várom bemutatkozó üzeneteteket,
33 F.v.ok. Üdv.
#24650   ma 16:27
tibor.36 tibor.36
Szia, Tibor vagyok, 36 éves, budapesti, nyitott pasi. Dec. 19.- én este lánnyal, párral találkoznék! Választ privát üzenetben várok. Fotót e-mailben tudok küldeni.
#24649   ma 16:05
Drakk Drakk
Ma este pár Budapesten?
#24648   ma 15:58
joey12 joey12
Ma valaki Kiskunfélegyházán szex?
#24647   ma 15:29
koma72 koma72
Hölgyek, párok, terhes anyukák, kismamák, nagymamák esetleg unatkozó háziasszony valaki?
Diszkrét, ápolt pasi vagyok! sexvelm@citromail.hu 06209619657
#24646   ma 15:17
aser2000 aser2000
Ma este 21 centis csupasz farokkal kényeztetném pár hölgy tagját leginkább Bp 3 kerület környékén. .
#24645   ma 12:48
JackDanielS JackDanielS
.
#24644   ma 12:14
Jázmingirl Jázmingirl
Sziasztok!Sajnos az utolsó sorozatunkat nem rakják fel itt!Goldenre feltett képek mappában a honlapunkon megmutatjuk ,akit érdekel kérhet jelszót.Puszi.Jázmin!!
#24643   ma 11:32
ticy ticy
sziasztok keresek egy kis mellékes melót vagy is fotóznék párokat,lányokat akik csinálnak valamilyen össze jövetelt és egy szép emléket szeretnének magukról csinálni részleteket privátban írok
#24642   ma 10:47
bi srác30 bi srác30
heves megyei pár f/l pasit keres vagy pasikat a hölgy enyhén molett és nincs tabu cserébe valamit valamiért smile baro29@citromail.hu ide irjatok fotos levelet mert itt nem nézük és azzonali tali érdekel akár kocsiba is vagy több orás sex csatára
#24641   ma 09:44
joey12 joey12
Parhoz csatlakoznak. Vagy bi dolgokat probálnák ki,egy férfi társaságában novel
#24640   ma 09:31
sexymaci74 sexymaci74 VIP
Sziasztok!
#24639   ma 09:11
Movalis Movalis
Nógrád környékéről keresnék fiatal párt hetero vagyok
#24638   ma 08:44
evo x evo x
kkmét s környéke a feleség örömére!?
#24637   ma 08:34
XIIZoli XIIZoli VIP
Egy kellemes párt keresnék Pest megye déli részéről, hármas élményekre!
#24636   ma 08:33
tommyboy30 tommyboy30
Szia ,Sziasztok !GyőrbenValaki(k )?
Lány ,Asszony ,Pár ?Helyem,kocsi van !
Sportos ,igényes
bevállalós pasi vagyok GYŐRBŐLl !
36 /173 / 72,barna tüsi haj ,zöld
szem , sportos test!20 /5 fazonos
intim !IRJATOK privibe vagy
70/45-11-927sms
#24635   ma 06:53
masztiznék masztiznék
Sziasztok
Párhoz csatlakoznék akár bi-re is nyitott vagyok . Bp-i nemfüggetlen pasiként
#24634   ma 06:28
siorac69 siorac69
Hello szolnoki pasit vagy bi fèrfitagú párt keresek finom
30 665 4285
#24633   ma 02:33
sparta33 sparta33
Ismerkednék,egy kedves 40 év feletti házaspárral. Akár csak 3. nézőként is izgalmas lehetne a hölgy örömére. Ha gondoljátok írjatok nekem. Formásan teltség előny.Szívesen várom bemutatkozó üzeneteteket,
33 F.v.ok. Üdv.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 24652db
Utolsó üzenet: ma 17:00

Hírek

2014. 12. 16. kedd 15:08
Januári versenyünk témája: "Ünnepi hangulatban" Mutassátok be, hogy Ti hogyan töltitek az ünnepeket! Csempésszetek a képekbe egy kis karácsonyi vagy szilveszteri hangulatot karácsonyfával, díszekkel, fényfüzérrel, pezsgővel... Aki igazán bátor, csinálhat egy szilveszteri őrült sorozatot is! Vajon... Tovább
2014. 12. 11. csütörtök 17:29
Amcsi csajok bozontos muffal Szőrös muffok, nagy csöcsök! Nem is kell ennél több. Igazi vörös nagymellű tehenészlány várja a kemény dákót a szőrös puncijába, de aki egy kis ázsiai amerikait szeretne a kis fekete bozontos muffjával, az is megkapja amit akar. Ahogyan az is, aki a... Tovább
2014. 12. 03. szerda 13:49
Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Képzeljük el a büszke apa reakcióját, amikor váratlanul hazaér, és egy szem szöszi lányát, szeme fényét, egy hatalmas farkú feka srác kúrja a nappaliban, vagy húzza rá a szöszi buksiját a farkára két... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!