Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#38916   ma 20:14
jocibi jocibi
Bisex fiú tagú párt keresünk ,Dunaújváros környékéről!!!
#38915   ma 19:41
zolinagy024 zolinagy024
Nyíregyháza ??
#38914   ma 19:30
kényeztető75 kényeztető75
Pécsi hölgyet , vagy házaspárt kényeztetnék.
175-75-42 é diszkrét férfi vagyok.
#38913   ma 19:01
sexymaci74 sexymaci74
Sziasztok!
#38912   ma 18:17
Janitdi Janitdi
Sziasztok!Párral ismerkednék csatlakoznék a hölgy örömére 3.nak.Én ápolt,diszkrét,átlagos, normális férfi vagyok.Nézzétek meg adatlapom és ha szimpatikus vagyok várom üzeneteket végre egy pártol...
#38911   ma 16:30
kasdax840 kasdax840
Sziasztok!
Ma vagy holnap estére keresnék hölgyet vagy egy valós párt,heteró alapon akikhez csatlakozhatnék!!32 éves,ápolt,igényes pasi vagyok!182 magas 95 kg!Fényképet emailben tudok küldeni!Ha felkeltettem az érdeklődéseteket,akkor várom a privát üzeneteket!!
#38910   ma 15:54
egypasi egypasi
Helló! Van pár a ? Bp-en hely adott , de mobil is vagyok
#38909   ma 15:15
Lacaisti Lacaisti
Sziasztok Bp.i párt,csajt keresek Szombat estére jó szexhez.
#38908   ma 15:00
newmangolden newmangolden
Fiatal srácként, kedves párhoz csatlakoznék! Ha érdekel írjatok!
#38907   ma 14:40
stilo stilo
Keresnénk pasit a hét végére aki csatlakozna hozzánk 40-es pár nagyobb méret előny de nem feltétel. vas zala veszprém megyékből keresnénk
#38906   ma 13:14
joc6969 joc6969
Sopron és környéke
#38905   ma 13:06
tib01 tib01
sziasztok!
Ny-Mo.-ról keresek párt akikhez csatlakozhatnék
#38904   ma 12:19
szexpartnert szexpartnert
Sziasztok.
Ma délutánra kora estére kerenék olyan párt aki valóban egy kellemes hármast szeretne összehozni! Én komolyan gondolom találkozni is merek. Részleteket beszéljük meg privátba. Mint az oldalamon is látszik nem független negyvenes pasi vagyok.
Mindenkinek nagyon kellemes pénteki napot kívánok.
#38903   ma 11:21
aharris aharris
Sziasztok! Sportos, 30-as, tapasztalt srác vagyok. Szívesen ismerkednék hölggyel vagy párral izgalmas időtöltés céljából, akár ma este is Budapesten vagy egy nem túl távoli galaxisban. Swinger-ben vagy csak egy laza szaunás ismerkedésben is benne lennék.
#38902   ma 10:45
BadBoys BadBoys
Sziasztok!
32 eves sportos srac vagyok budapesten. Parral ismerkednek smile
#38901   ma 10:21
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#38900   ma 09:41
pár szexet pár szexet
35 39pàr vunk fiuk jejenkezését vàrjuk privàtba
#38899   ma 09:32
robi750323 robi750323
Szabolcs megyéből párt keresek hármas szexkapcsolatra!
#38898   ma 09:11
brindisi brindisi
Sziasztok.Csinos hölgyet keresek napközbeni találkozókra.Pár is.
#38897   ma 08:28
duplalas duplalas
Holnap éjszakai fürdőzés Demjénben.Pasit keresünk a páromnak,heterok vagyunk.

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 38916db
Utolsó üzenet: ma 20:14

Hírek

2017. 01. 18. szerda 12:35
Egy benga nagy feka bassza a nejem! Az még hagyján, hogy a feleség félrekúr, de hogy pont egy feka sráccal? Vajon mi az amit nem kaphatott meg otthon? Nem volt elég figyelmes és odaadó a férj? Keveset volt otthon? Későn jött haza a munkából? Nem dehogy! Az a hatalmas fekete fasz hiányzott neki,... Tovább
2017. 01. 06. péntek 18:01
Én csak épp megdugtam a bébicsőszt! Én csak épp megdugtam a bébicsőszt! Bocsi, nem tehetek róla, de ő kezdett ki velem - védekezik apu anyu előtt, miután kitudódott, hogy a gyerekfelügyelet helyett a fiatal babysister inkább apát vette kezelésbe. Különben is! Inkább maradt volna a feleség a... Tovább
2017. 01. 04. szerda 13:02
Magyar csajok néger faszon Magyar csajok, akik imádják magukat baszatni a nagy néger fasszal. Tinik és milfek, de még a szőrös puncijú nagymamák is lelkesen buknak rá a nagy fekete bránerre. Van aki a fiújával kefél egyet, de miután őt kifacsarta, nem bánja, ha őt is lerendezi egy... Tovább

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!