Hármas szex társkereső-férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#23728   ma 19:52
ryan01 ryan01
Párhoz csatlakoznék 3-asra! wave
#23727   ma 19:15
gabikasex87 gabikasex87
Celldömölkön és környékén párokkal ismerkednék. 27 éves ápolt, diszkrét, potens, borotvált srác vagyok.
#23726   ma 17:02
Csin-Csin Csin-Csin
Erdőkertesen a megszokott helyszínen itt utoljára nyitjuk meg a Mennyország Kapuját november 7-8.-án és várunk Benneteket egy felejthetetlen 2 napos swinger hosszú hétvégére! A Házibuli pénteken 18h-tól egészen vasárnap 11h-ig tart.
A következő buli már egy új helyszínen kerül megrendezésre, ahol a színvonal természetesen megmarad! Sőt még fokozható!

Pénteken PÁROKAT és SZÓLÓ HÖLGYEKET tudunk fogadni.
Szombaton SZÓLÓ FÉRFIAK is jöhetnek.

Hozzájárulás:
2 napra pároknak 10.000 Ft
2 napra hölgyeknek díjmentes
1 napra pároknak 7.000 Ft
szombati napra uraknak 9.000 Ft

A pénteki nap nem egy ismerkedős est, hanem szimpátia alapján, aktív párokat és hölgyek jelentkezését várjuk előzetes bejelentkezés után! Várunk Benneteket szeretettel

Regisztráció: http://swingerhazibuli.hu/
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#23725   ma 16:10
Férfi 30 Férfi 30
Bp.i párokkal ismerkednék! Tudom mit akarok, és szókimondó ember vagyok! Keresem azt a párt, ahol a férfi szeretné látni a párját mással!! Arról fantáziál miközben vele van, hogy milyen lenne ha látná, megélné azt, hogy a feleségét valaki megbassza.. Olyan férfit aki tisztában van vele, hogy ez már megtörtént, de már nem fáj neki hanem izgatja, élvezné... Ott ülsz majd, és látod ahogy egy másik férfi faszát szopja, megtette már, de soha nem láttad!!! (élvezni fogod... NAGYON) Levetkőztetem, meztelenül áll majd, egy másik ember előtt , aki alig várja, hogy a puncijában legyen, megbaszhassa a feleséged. Gondold végig, szétteszem majd a lábát, felhúzom a gumit, és tövig csúszik a fasz a feleségedbe,és igaz hogy gumival, de elfogok élvezni benne!! Látni szeretnéd?? Valóban akarod?? Akkor titeket kereslek!!! És keresek egy lányt (asszonyt) Ha a férjed miatt, megteszed, engeded hogy egy másik férfi megbasszon, élvezzen téged akkor szintén titeket kereslek smile Viszont ha te is akarod, kíváncsi vagy akkor szintén titeket kereslek smile Csak Budapest, és Pest megye, illetve csak komolyak!!!!!!
#23724   ma 16:04
inseminator inseminator
Szívesen látnék ma este vendégül közös fürdőzésre, egy kedves, cuckold & creampie játékokat kedvelő párt.
#23723   ma 15:52
thama thama
Győri pár fiu tagja párral talizna,a hőlgy kényeztetésére.
#23722   ma 14:53
tibor.36 tibor.36
Sziasztok

Tibor vagyok, 36 éves, budapesti, nyitott pasi. 195/90. Fotót emailben tudok küldeni.
Szívesen megismerkednék veletek!
Mit tudhatok meg rólatok?
Szívesen csatlakoznék hozzátok harmadiknak. wink

Utazni tudok!
(Ez egy válasz egyxélünk üzenetére (tegnap 23:37), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:37
45/40 éves pár keres 35 év feletti férfit harmadiknak.Kezdők vagyunk ezért otthonunkban várunk, Jelentkezés lehetőleg fényképpel
#23721   ma 13:55
onky onky
Sportos,igenyes 36 eves 170/70 pasi keres csinos hölgyet vagy hölgytagu párt alkalmanként 1-1 éjszakára támogatásal.Ha erdekel varom válaszod.
#23720   ma 11:52
SzexMester SzexMester
Helló Kedves pár! Én egy érzéki srác vagyok, aki a szexben nagyon tapasztalt. Ha gondoljátok írjatok nekem és ismerkedjünk meg.
#23719   ma 10:36
sextárs1 sextárs1
lányok puncit nyalnék most akár viszonzás nélkül is .privi
#23718   ma 10:36
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 46év feletti potens urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,adatlapomon az elérhetőség.
#23717   ma 09:56
Santaclaus Santaclaus
MA 11:00-20:00 között ismét az esztergomi nudista szaunában! Szívesen ismerkednék bevállalós hölgyekkel,párokkal! finom 40-es pasi kellemes mérettel (21/5cm). wave
#23716   ma 09:12
sextárs1 sextárs1
Lányt párt keresek ma délelőtti találkozóra.Ha van ilyen itt privire írjon
#23715   ma 07:56
koma72 koma72
Hölgyek, párok, terhes anyukák, kismamák, nagymamák esetleg unatkozó háziasszony valaki?
Diszkrét, ápolt pasi vagyok! sexvelm@citromail.hu 06209619657
#23714   ma 07:10
XIIZoli XIIZoli
Még mindig keresek, egy szimpatikus párt, kellemes hármas élményekre!
Pest Megye Déli részéről!
#23713   ma 05:42
Zoltán1980 Zoltán1980
Szia irtunk korhatárt nem viccből !
(Ez egy válasz steven.84 üzenetére (tegnap 08:59), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:59
Sziasztok!
Normàlis,igényes, kulturàlt pasit keresünk. Csak olyat aki szeret is a hàrmast.
#23712   tegnap 23:37
egyxélünk egyxélünk
45/40 éves pár keres 35 év feletti férfit harmadiknak.Kezdők vagyunk ezért otthonunkban várunk, Jelentkezés lehetőleg fényképpel
#23711   tegnap 17:52
iwantit iwantit
Sziasztok!

Vasárnap nap közben szeretnék meglátogatni egy igényes, kultúrált hölgyet vagy párt Budapest-Szolnok-Kecskemét háromszögben vagy a köztes települések valamelyikérõl. Én egy fiatal(24 éves), sportos, diplomás hetero srác vagyok. Ez azt jelenti, hogy pár esetén a hölgy örömére csatlakoznék harmadiknak. Túl nagy reményt nem táplálok, de ha netán lenne érdeklõdõ, annak várom a privát üzenetét.

Sziasztok!
#23710   tegnap 17:49
sony688 sony688
sziasztok
hétfőn v kedden délelőtt demjénben párhoz csatlakoznék hely van
#23709   tegnap 17:40
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 46év feletti potens urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,adatlapomon az elérhetőség. wave

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 23728db
Utolsó üzenet: ma 19:52

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Belépés -
debertolis belépett
Belépés -
Qwpack belépett
Belépés -
Zsu27 belépett
Profilmegtekintés -
Taurus79_ megnézte valakinek a profilját.
Profilmegtekintés -
Taurus79_ megnézte valakinek a profilját.

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!