már a reptérnél
Sziasztok!
Van most kinn pár (innen), akikhez lehet csatlakozni?
egy keményfarkú srác, aki szuperül ujjaz (is)
Van most kinn pár (innen), akikhez lehet csatlakozni?
egy keményfarkú srác, aki szuperül ujjaz (is)
Sziasztok!
Én is írtam, remélem, még nem késő.
Én is írtam, remélem, még nem késő.
hát erről pont lecsúsztam sajna...:( milyen volt?
holnap (pénteken) hölgy/pár lesz lenn?
holnap (pénteken) hölgy/pár lesz lenn?







Tegan
