De hol itt a pihenés?
A természetes forma hódolóinak.
Gyönyörű ajkak
Szuper!
Jó.Nekem tetszik.
Lehet magadbanis kellene keresni,no nem hibát hanem valami mást. Beszélgettetek erről egyáltalán?
Igen , erről van szó. Az öregek is megmondták: ami nem megy azt nem szabad erőltetni. de a mai világ kiegészítette: próbálkozni azért lehet/szabad/kell.
Lassan érő típus. De jobb így hogy nem erőltetted
Nagyon szuper válogatás.
Szép ajkak
Mi is élvezzük... Várjuk a továbbiakat
Kitakarásért kár
Várjuk a többit
Nagyon tetszetős
Tetszik
Nem roszz elsőre se
Ha egy nem elég
Szuper kiruccanás lehetett
Várjuk a többit!
De nem ám.
Szuper. Minden elismerésem.
Tetseős amit küldtetek.
finom sorozat.
Bátrabbak is lesznek?
biztosan sok jelentkező lesz.
Nem lesz nehéz találni..
Ez amegvselés csak előnyére vált.
Érdekes egy látásmód
Szuper
Jó kis húsos ajkacskák
Nagyon szuper.
Gyönyörű kagylócskák
)
)
Takarítani igen, mást nem?
))))))
))))))
A minőségen még kell javítani
gyönyörű ajkak
jó az autó
tetszik
tetszik
Nagyon szép
Nekem tetszik
Kicsit szőrös, de azért nem rossz.
Milyen lesz a folytatás, ha már a kezdet is ilye?
Várjuk a folytatást.
Várjuk a folytatást.
Keresgess csak tovább.




Nekem tetszik.
Jól tettétek




Jó a szájtechnika






Magyarország




Anita 2
