egyszer én is kipróbálnám a hármas felállást

wow, jó kép
ezek a fejek
ezek a fejek

köszönöm a kedves szavakat


16 voltam, most 24 és azóta is azzal a sráccal vagyo, sőt össze is házasodtunk


fúúúj, temetőbe sex?! az már beteges

az én ilyen élményem a körösön volt, a párom feküdt a gumimatracon,a vizen voltunk, én meg közbe cumiztam és kicsptam neki


Sziasztok. 24 éves lány vagyok. A párommal 8 éve vagyunk együtt. Tavaly házasodtunk össze. De nemrég óta állandóan az jár a fejembe hogy mással is leszeretnék feküdni. Esetleg két pasival. De ő nem engedi, nem lenne benne :( Pedig úgy szeretném ha ő lenne az egyik fiú. Ha vki volt már 2 pasival, leírná milyen? Nagyon érdekel

Üdv. Mikor mi izgat fel.
De leginkább ha a melleimmel játszanak.
Amikor egyedül vagyok, pornó film: group, és néha megnézek egy light-os animalt
De leginkább ha a melleimmel játszanak.
Amikor egyedül vagyok, pornó film: group, és néha megnézek egy light-os animalt

üdv mindenkinek! a férjemnek pontjó a mérte, bár egy "kicsit vékony". A szeretőmé kicsi, de felfele görbűl. Mind kettővel jó a sex. Szerintem a méret annyira nem lényeg. Csak ügyesen kell játszani vele!


Nekem férjem van, akivel 7 éve vagyok együtt. A sex elmegy. 3éve megismerkedtem egy férfival, aki nős
. Vele sokkal jobb a sex. De a férjemet szeretem. Én nem érzem magam kúrvának, hisz szeretem őt csak a sex nem olyan jó vele.
Szrintetek?

Szrintetek?
Sajnálom, hogy pont most mész szabira:(
Most találtam rá a blogodra. De se baj. Várom, hogy újra itt legyél, új élményekkel!
Jó pihenést!
Most találtam rá a blogodra. De se baj. Várom, hogy újra itt legyél, új élményekkel!
Jó pihenést!