Nagyon jó, csak kár a sok anyagért
Hát ez fantasztikus!!!
FANTASZTIKUS TESTE VAN
Elfelejtette eltátani a száját
hol tanítják az ilyet ?
Sajna, ez van...
méretest bele!!!
Haladnakk a korral
A végét egy kicsit elügyetlenkedte...
Ez ám a kiszolgálás !
Csak tudnám hogy miért csinálja ha nem szereti?
Sokan tanulhatnának töle...
Kitünö sorozat, gratulálok!!!
Látni, hogy élvezitek amit csináltok. Gratula.
Ahoz képest hogy tini, baromi jól csinálja!!! és azok a nyelvek!!!
Ahoz képest hogy tini, baromi jól csinálja!!! és azok a nyelvek!!!
ezermester...
csaknem japán sorozat...
ezt nevezik pechnek...
vannak még csodák!
Vén kujon
ez egy kicsit kemény...
de szeretnék a macska helyében lenni!!!!!
a jobboldalinak csak egy a baja: nem sárga...
egy kis üdítö
mesés
egy ilyen dombormüvet én is elfogadnék
inkább fogyókúrás reggeli
én sem értem miért kellett kiköpnie
semmi pazarlás, mind oda megy ahová kell
Egyszerüen tökéletes
de azért befért
nem válogatós a csaj ...
sokat kell még tanulnia,
hárman - párban ...
szép csaj, ügyes kezek, csak a végén bevállalhatott volna egy kicsivel többet is...
a lövés célt tévesztett...
tudta hogy mire megy ki a játék
két tüz között...
ezek a marsról jöttek????
meg kell adni: ami szép az szép
igazi "konyhamalac" és még ízlett is neki
ízlések és pofonok ......
Meglepetéééés!
Szabadság...
Bevállalós csajszi...
A barnabörü...
Olchó megoldás...
minek csinálja ha nem szereti!




Szlovákia



miki25
