Hol található ez a síparadicsom???
Én is ilyen titkárnöt akarok!!!!
Nem kár ezt a sok értékes anyagot így elherdálni?????
Én is syeretnék egy ilyen takarítónöt
Elkészült az ebéd, öreg!
Kár, hogy rövid, máskülönben nagyon jó.
Majdnem tökéletes!!
Ne hagyjátok abba, jöhet a következö sorozat!
Irigylésre méltó pasi akinek ilyen párja van!
Én már kóstoltam és mondhatom nem olyan rossz, mint egyesk gondolják
Hol található ilyen kocsmárosné? Én is szívesen rendelnék töle...
Nem rossz
én is, csak most éppen nincs itthon az asszony
Bárcsak nekem is ilyen partnerem lenne
Természetesen, például a nejem, akivel boldog házassságban élünk immér 35 éve
Szó se lehet róla!!!
Elöször az összhatást, majd fokozatosan a többit






Szlovákia




Lenka 2
