Én is akarok ilyen ébresztést!!!!!
A csaj jó és ami fontos, nem a kamerával törödik...
Kár, hogy ilyen rövid a sorozat.
Remekül sikerült sorozat. Csak így tovíbb!!!
Ezek az igazi sorozatok. Rövid és tartalmas. Sok, sok ilyet
Hosszú és unalmas!
Műcici ide műcici oda a csaj nagyon szép és a dolgát is érti!
Végre egy sorozat, ahol nem a kamerával törödnek, hanem csinálják azt amit kell. És még élvezik is!
Tipikus példa arra, hogy a kevesebb több lett volna. Gyenge hármas!
Hát láttam már sokkal jobbat is...
Hiányolom a végét.
Sok üresjárat, kevés akció, gyenge 3
Gyönyörü sorozat. Várjuk a folytatást!
Elég jó sorozat, de a végét eltúlozták. Az biztos hogy egy embernek nincs ennyi muníciója!!!
A három grácia...
Az idén én is mikulás leszek. Reszkessetek rossz lányok!!!!
A többiekhez képest elég rövid és még hiányzik a vége is. Gyenge közepes!
Egy jó titkárnö mindig tudja a dolgát
Hogy 11cm az még csak elmegy, de hogy egy ilyel csaj mellett nem áll fel az gáz
Hol található ez a fotostudio? Szivesen benéznék hozzájuk...
Egyszerüen gyönyörü!!! Látni rajta, hogy élvezi és nem csak a beállítással törödik. 5***
Nagyon szép, csak így tovább!! Nálam 5*
Hát bizony az elözö sorozathoz képest ez egy nagy nulla!!!! OOOOOO
Én is betársulnák hozzájuk egy menetre.
Egyszerü, de szép sorozat
Betársulnák én is!
Rövid, de velös sorozat!!!
Nem rossz, de lehetne egy kicsit hosszabb.
Nem értem hogy egy ilyen jó sorozatot miért kell elrontani azzal hogy nem rakjátok sorba!!!!
akár, hogy nincsen sorba rakva...
Nagyon szép sorozat, több ilyen kéne.
A pótvizsga....
A pótvizsga folytatódik...
Ez a Operaház fantomja???
Ilyen fizetésért én is bevállalnám a festést...
Sok az üresjárat...
Sok az üresjárat és nincs vége...
Szép, tartalmas sorozat.
Kár, hogy nincs sorrendbe rakva.
Választhetott volna magához illöt is!
Így van ez, ha az ember már keveset bír!
A természet lágy ölén
Én is kipróbálnám
Egy kis romantika...
Tisztaság fél egészség
Jó étvágyat!
Szépen elvégzi a munkáját
A természet lágy ölén...
Hogy ennek mekkora van!
Hérman párban.






Szlovákia



vagyokaki...
