Ilyen nem létezik....
kész cirkusz...
idétlen!!!
a természet lágy ölén...
"okos"!!!!!!!
Valaki megint nagy barom volt !!!!!
nem bizony...
mindjárt kettő ilyen baromságból???
mi akar ez lenni????
legalább őszinték és illemtudók...
szeretnél ugye...
túl nagy!!!
A férjem barátnője?????
Idióta...
Igen...
A bosszú...
Ez meg mi???????????
Miért pont az öserdőé? Ez egy egyszerü melegház...
Ha megetted, jelentkezz nálam!!!!
Elsőrendű!!!!
Csak tudnám minek kell mobilnak lenni????
Haza lehet vinni emlékbe...
Szerintem kamu...
Két idióta...
ügyesek!!!!
Elég nagy baromság!!!!
Csak aztán ki ne másszon belőle...
Ahoz képest molyen magas elég csinos!!!
Idétleneknek...
Baromság!!!!!!!!!!
Ez meg mi a fészkes fene??????????
Hülyeség...
Minek ilyen sok baromság egyszerre?????
Ez most mi akar lenni???????????
Megtörténik az ilyesmi...
Így kell ezt csinálni...
Hát ez egy szar...
Sok "zöld" álma...
Ezt is csak üveg mögött merik megtenni
Bárcsak mindenki ilyen vad lenne...
Rátapintott a lényegre...
Főleg a kutyuli...
Szerintem kamu az egész...
Nem igen tetszik...
Hát nem tudom...
Nekem nem tetszik...
Már miért ne lenne???






Szlovákia



hoihoi
Kamila S
