Megtörténik az ilyesmi...
Idióta!!!
De a kocsi inkább német legyen...
Nagyon jól sikerült sorozat!!!
Biztos hazai meccset néznek...
A jóból is megárt a sok!!!
Mit lehet erre mondani???
Jó csaj, kellemes sorozat csak nem értem miért kell a csajnak mindig a kamerába néznie.
Sziasztok!
Nem találom a "képeslap küldése" gombot.
Nem találom a "képeslap küldése" gombot.
Belevaló vagy, nagyon jól csinálod!!!
A végén csak bement!!!
Fog ez menni jobbam is!!!
Kár, hogy egy kicsit rövid...
Láttam már jobbat is...
Be kell vallani, jó csinálja!!!!
Hát ez sem nehéz tüzér!!!!
Nem mondom ügyes, de nincs eredménye!!!!!!!!!!
Nem rossz, de volt már sokkal jobb is!!!
Gyönyörű egy sorozat, még többet!!!!!!!!!!!!!!
Egyszerűen csodálatos!!!!!!
Igazi mestermunka
Nagyon szép sorozat, várom a következőt.
Nagyon jó csinálja a kicsike !!!!
Ez igen!!!!
Szeretem az ilyen sportot!!!
Gyönyörű sorozat csak egy kicsit hosszú!!!
Nekem pedig bejön...
Csinibaba gyönyörű alakkal!!!
Csinos kis teremtés!!!
Láttam már tőle jobbat is...
Szívesen megmosdatnám!!!
Mit csináljon, a terveken úgy volt berajzolva...
Ha valaki ráül odafagy!!!!
Kicsi a rakás!!!!!!!!!!!!!!
Ugyan miért szúrna????
Ne szégyeld magad, gyönyörű a tested !!!!
kár ennyire szégyelnetek az arcotokat, gyönyörű testetek van !!!! Csak így tovább !!!
Csinosak ezek a cseh csajok !!!
Tudja mitől döglik a légy !!!!
Jó testű, szép leányzó és még élvezi is amit csinál !!!
Gyönyörű tested van, csak így tovább !!!!
Fő a biztonság, nehogy má ellopják !!!!
Ne csiklandozz mert halálra röhögöm magam !!!!!
Igaz hogy veszélyes, de egyúttal bátor is!
Nem tudom, mi késztetett arra, hogy egy nagyon jól működő oldalt így el kellett rontanotok. Négy napja böngészem, tanulmányozom, de a mai napig nem találtam az összes régi funkciókat, pedig higgyétek el legalább 3x annyi időt töltöttem az oldalon naponta, mint eddig. G pontjaim értéke a felére csökkentek, VIP tagságom meg napról napra csökken. Szeretném ha a segétség oldalon részletes útmutatást adnátok, nem pedig csak a száraz adatokat, amit már eddig is tudtunk. Remélem az oldal minél előbb egyenrangú lessz a megszűnt oldallal. Előre is köszönöm macsez
Érti a dolgát, remek csaj !!!!!
Hol kapható ilyen zokni?
gyönörű zoknija és baromi nagy lába van! -3
Nem értem minek az első100 kép???????????????? Azonkívül pedig jobban tenne a csaj, ha oda figyelne amit csinál, nem pedig a kamerával törődjön!
Egyszerüen csodálatos, nem tudok betelni vele!






Szlovákia



páros1975



