Zsír! Nagyon király!
Az én csajom bezzeg még a gondolat miatt is egy hétig pukkadozott. :(
puszi lesz?
hogy hívhatják?
sziasztok!
hogy ityeg a fityeg?
hogy ityeg a fityeg?
igen igaz az egyik ismerősöm macsákáját élőbe halottam beszélniXD
én is kérek n is kérek
rosszak voltak virgácsot nekik
Nagyon tetszenek a fényhatások, művésziek, szépek.
Nekem leginkább az utolsó 3 tetszett.
Nekem leginkább az utolsó 3 tetszett.
A Windows Media Player nem tudja lejátszani, másolni vagy írni a védett fájlt, mert a licenc ellenőrzésekor hiba történt.
Mi fasz ez bezzeg az sms az elmen , most már baszhatom.
Mi fasz ez bezzeg az sms az elmen , most már baszhatom.
amikor letöltötöttem a filmet és épp lejátszanám nem ismeri fel a filmet és adathibát ír ki.GRRRR
amit smsbe kaptam kódot meg így nem tudom be irrni.
amit smsbe kaptam kódot meg így nem tudom be irrni.
_____________________________
Nem volt elég csináljuk ujra.
_____________________________
Ez volt aztán a Hab a torán.
_____________________________
(lány) Bazdmeg.(faszi) OK.
_____________________________
Nem volt elég csináljuk ujra.
_____________________________
Ez volt aztán a Hab a torán.
_____________________________
(lány) Bazdmeg.(faszi) OK.
_____________________________
már öt napja úgy elvagyok foglalva és lefáradva ..úgyhogy én igen kívánnám.
tegnap este leestem a lépcsőről és túléltem egy horzsolással a térdemen. Mindenesetre utána gyorsan vissza kucorogtam az ágyba és elaludtam.
A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni.
Egyszer csak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Egyszer csak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Halál bekövetkezte előtti utolsó mondatok:
A mi atomerőművünk a világon a legbiztonságosabb.
Meg ne nyomd azt a piros gom...
Anyukám, ne értsd félre, ez csak a kolléganőm...
Á, itt nem lehet feszültség...
Azon a lemezen nem volt semmiféle fontos állomány.
De az csak egy vizipisztoly!
Hogyan is lehet hirdetni itten?
Csak a testemen keresztül!
Dobd már ide azt a baltát!
Elég mély a víz. Nyugodtan ugorhatsz egy fejest.
Feltaláltam a vízhűtéses tápegységet...
Ez a készülék tökelétesen földelt...
És most következzen X.Y. feldolgozásában a Z. című szám.
Erre gyertek fiúk, itt már nincs mocsár!
Hogyan is lehet hirdetni itten?
Ha még egyszer lefagy a Windows, kinyírom magam.
...vagy ezek a mi koordinátáink?
De csúnya kopasz fejed van!
Ha megnyomod azt a gombot, akkor én meghalok!
Hé, ez a kijelző miért számol visszafelé?
Hercegnő, csak nem haragszol hű lovagodra?
Ide lőjetek, rohadékok...
A mi atomerőművünk a világon a legbiztonságosabb.
Meg ne nyomd azt a piros gom...
Anyukám, ne értsd félre, ez csak a kolléganőm...
Á, itt nem lehet feszültség...
Azon a lemezen nem volt semmiféle fontos állomány.
De az csak egy vizipisztoly!
Hogyan is lehet hirdetni itten?
Csak a testemen keresztül!
Dobd már ide azt a baltát!
Elég mély a víz. Nyugodtan ugorhatsz egy fejest.
Feltaláltam a vízhűtéses tápegységet...
Ez a készülék tökelétesen földelt...
És most következzen X.Y. feldolgozásában a Z. című szám.
Erre gyertek fiúk, itt már nincs mocsár!
Hogyan is lehet hirdetni itten?
Ha még egyszer lefagy a Windows, kinyírom magam.
...vagy ezek a mi koordinátáink?
De csúnya kopasz fejed van!
Ha megnyomod azt a gombot, akkor én meghalok!
Hé, ez a kijelző miért számol visszafelé?
Hercegnő, csak nem haragszol hű lovagodra?
Ide lőjetek, rohadékok...
Deák Bill Gyula :A felszarvazottak balladája
Nem voltam még húsz, midőn egy könnyű éjszakán,
Egy Fradi győzelem és öt konyak után,
A lépcsőház aljában enyém lett a lány,
Reggel úgy éreztem, végre férfi lettem.
Mondtam az öcsémnek, milyen nagyot tettem.
Ünneplő ruhában a kocsmába siettem.
[Refr.]
Ott volt a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás és a képkereskedő,
a házmester, a fia és a kéményseprő.
Pár hét múlva Margit látni akart ismét.
Nem nyúlhattam hozzá, becsukta a szemét,
Terhes maradt tőlem mondta, kérjem meg a kezét.
Nemsokára eljött az esküvő napja.
Én álltam legelől, a hajam lenyalva,
Berúgtam jó hamar, csak legyek túl rajta.
[Refr.]
Hozzájuk költöztünk a mosókonyhába,
Két helyen melóztam, kell pénz a lakásra,
Holnap itt a gyerek, nem jut idő másra.
Eljött a február és fiam született,
Nyitva állt az ajtónk, bárki bejöhetett,
Leülhetett közénk, ihatott-ehetett.
[Refr.]
Nem volt szabadságom soha a seregben.
Hittem az asszonyban, mint a vezércikkben,
De valahogy mégis megint apa lettem.
Ülök a kocsmában. Hogy szállnak az évek!
Dolgozom, vedelek, örülök, hogy élek.
Megtűrnek zárásig. Hazamenni félek.
Hátha ott van a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás a képkereskedő,
a házmester, a kisfia és a kéményseprő.
Nem voltam még húsz, midőn egy könnyű éjszakán,
Egy Fradi győzelem és öt konyak után,
A lépcsőház aljában enyém lett a lány,
Reggel úgy éreztem, végre férfi lettem.
Mondtam az öcsémnek, milyen nagyot tettem.
Ünneplő ruhában a kocsmába siettem.
[Refr.]
Ott volt a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás és a képkereskedő,
a házmester, a fia és a kéményseprő.
Pár hét múlva Margit látni akart ismét.
Nem nyúlhattam hozzá, becsukta a szemét,
Terhes maradt tőlem mondta, kérjem meg a kezét.
Nemsokára eljött az esküvő napja.
Én álltam legelől, a hajam lenyalva,
Berúgtam jó hamar, csak legyek túl rajta.
[Refr.]
Hozzájuk költöztünk a mosókonyhába,
Két helyen melóztam, kell pénz a lakásra,
Holnap itt a gyerek, nem jut idő másra.
Eljött a február és fiam született,
Nyitva állt az ajtónk, bárki bejöhetett,
Leülhetett közénk, ihatott-ehetett.
[Refr.]
Nem volt szabadságom soha a seregben.
Hittem az asszonyban, mint a vezércikkben,
De valahogy mégis megint apa lettem.
Ülök a kocsmában. Hogy szállnak az évek!
Dolgozom, vedelek, örülök, hogy élek.
Megtűrnek zárásig. Hazamenni félek.
Hátha ott van a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás a képkereskedő,
a házmester, a kisfia és a kéményseprő.
Elneveztek rólam egy rózsafajtát, ami először legyezgette a hiúságomat. Aztán rögtön lelombozódtam, mikor ezt olvastam róla egy katalógusban: "Ágyásban nem jó, inkább fal mellé ültessük."
Eleanor Roosevelt
Eleanor Roosevelt
Sebők László János
Halott részeg dala
Jaj istenem, amikor
meghaltam,
azt hittem, hogy berezelek!
Milyen kár, hogy
nem a lábamra
esett rá az a tégla,
rokkant nyugdíjasként
talán, több hasznomat
láttam volna.
Ha én a bort
ott, nem hagyom
nem lennék így
lealázva,
Édes rózsám,
ha egy puszit
adnál,
malter poros
lenne szájad.
Tégla van a fejem helyén,
asszem, reám sem ismernél.
Ha elvinnének már
innen engemet a
kis angyalok
nem is fáznék
olyan nagyon
itt a sárban, vagy
ha az ördögök tennék
ugyanaz lenne
a haszna.
Sebők László János
Halott részeg dala
Jaj istenem, amikor
meghaltam,
azt hittem, hogy berezelek!
Milyen kár, hogy
nem a lábamra
esett rá az a tégla,
rokkant nyugdíjasként
talán, több hasznomat
láttam volna.
Ha én a bort
ott, nem hagyom
nem lennék így
lealázva,
Édes rózsám,
ha egy puszit
adnál,
malter poros
lenne szájad.
Tégla van a fejem helyén,
asszem, reám sem ismernél.
Ha elvinnének már
innen engemet a
kis angyalok
nem is fáznék
olyan nagyon
itt a sárban, vagy
ha az ördögök tennék
ugyanaz lenne
a haszna.
Sebők László János
442233 Üzenet küldése!
LOL LOL LOL
(és ez megy végig a 6301. képptől a 6295. képig)
Szerintem enyhén pontgyüjtő a kiskorú
.
LOL LOL LOL
(és ez megy végig a 6301. képptől a 6295. képig)
Szerintem enyhén pontgyüjtő a kiskorú
.
ha kamu ha nem akkor sem értem hogy mi a jó ebbe.
oké legközelebb oda fogok irni.:további szép napo.Ja és meg van az első aranyérmünk kajakba
kenuban van aranyunk...prune
kenuban van aranyunk...prune
nyiki1 véleménye az első videónál :
"nemnormälis idiota barmormok ki kene öket irtani csak az AIDS-et terjesztik!!!!ezeknek az ertelmi szintjük"
"nemnormälis idiota barmormok ki kene öket irtani csak az AIDS-et terjesztik!!!!ezeknek az ertelmi szintjük"

Zabálni való házi tündér
Ő lenne az R_go gida egyikt tagjának neméppen szendébb énje
Mindenesetre én nem itélem el.
Mindenesetre én nem itélem el.


amúgy nem értem ,az én életemben pl az vesz részt hogy csak azt csináld ami jól esik ha megunod keress más elfoglaltságot.Jó ez az oldal interaktív , az adminokról meg annyit libidozer hogy úgy viselkednek veled ahogy te azt kiharcolod magadnak .
Ha pedig ezt nem fogod fel akkor ENNYI.
Ha pedig ezt nem fogod fel akkor ENNYI.
jó lett a folytatás is :)
erre mindennap szavazni fogok jó a háttér éd nsgxon izgalamas a sor.Bravó.
a vizes test téma mindig nyerő. Felfrissültem:)
kellemes ez a szín árnyalat.
húúúú ez a lány a gyegém.
mikor lesz a következő kvíz?
Jana Cova mindent visz.




bocs mester igazad van és azért is para mert van kép szerkestő progim ugyhogy ezentúl oda figyelek csak kivágom és okés.
Erről a lányról pedig direkt azért raktam fel a képet hogy hátha valaki más tudja a nevét.
Szóval mindent összevetve , hibáztam de legközelebb figyelek és további szép napot.
Erről a lányról pedig direkt azért raktam fel a képet hogy hátha valaki más tudja a nevét.
Szóval mindent összevetve , hibáztam de legközelebb figyelek és további szép napot.
Az a baj higy nem találok erről a csajról több képet pedig nagyon az esetem.Emlékeztet az egyik barátnőmre még régen.
Melyik Gyűrűk Ura szereplő Van a képen? és milyen lény?
Luis Royo a megfejtés nem? tavaj karácsonyra kaptam egy könyvet az ő müveievel tele.
Amúgy a kedvenc fantasy festő és rajzolóm Az Alan Lee többeközött a Gyűrűk Ura illusztrátora.
Amúgy a kedvenc fantasy festő és rajzolóm Az Alan Lee többeközött a Gyűrűk Ura illusztrátora.






Nem: férfi
Magyarország







