/ 6 oldal
Hozzászólások
Zsír! Nagyon király! vigyor3
Az én csajom bezzeg még a gondolat miatt is egy hétig pukkadozott. :(
puszi lesz?
hogy hívhatják?
sziasztok!
hogy ityeg a fityeg? circling
igen igaz az egyik ismerősöm macsákáját élőbe halottam beszélniXD
én is kérek n is kérek finom
rosszak voltak virgácsot nekik smile smile
Nagyon tetszenek a fényhatások, művésziek, szépek.
Nekem leginkább az utolsó 3 tetszett. worship
A Windows Media Player nem tudja lejátszani, másolni vagy írni a védett fájlt, mert a licenc ellenőrzésekor hiba történt.
Mi fasz ez bezzeg az sms az elmen , most már baszhatom.
amikor letöltötöttem a filmet és épp lejátszanám nem ismeri fel a filmet és adathibát ír ki.GRRRR
amit smsbe kaptam kódot meg így nem tudom be irrni.
_____________________________
Nem volt elég csináljuk ujra.
_____________________________
Ez volt aztán a Hab a torán.
_____________________________
(lány) Bazdmeg.(faszi) OK.
_____________________________
már öt napja úgy elvagyok foglalva és lefáradva ..úgyhogy én igen kívánnám.
tegnap este leestem a lépcsőről és túléltem egy horzsolással a térdemen. Mindenesetre utána gyorsan vissza kucorogtam az ágyba és elaludtam.
A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni.

Egyszer csak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyelld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Halál bekövetkezte előtti utolsó mondatok:

A mi atomerőművünk a világon a legbiztonságosabb.

Meg ne nyomd azt a piros gom...

Anyukám, ne értsd félre, ez csak a kolléganőm...

Á, itt nem lehet feszültség...

Azon a lemezen nem volt semmiféle fontos állomány.

De az csak egy vizipisztoly!

Hogyan is lehet hirdetni itten?

Csak a testemen keresztül!

Dobd már ide azt a baltát!

Elég mély a víz. Nyugodtan ugorhatsz egy fejest.

Feltaláltam a vízhűtéses tápegységet...

Ez a készülék tökelétesen földelt...

És most következzen X.Y. feldolgozásában a Z. című szám.

Erre gyertek fiúk, itt már nincs mocsár!

Hogyan is lehet hirdetni itten?

Ha még egyszer lefagy a Windows, kinyírom magam.

...vagy ezek a mi koordinátáink?

De csúnya kopasz fejed van!

Ha megnyomod azt a gombot, akkor én meghalok!

Hé, ez a kijelző miért számol visszafelé?

Hercegnő, csak nem haragszol hű lovagodra?

Ide lőjetek, rohadékok...
Deák Bill Gyula :A felszarvazottak balladája

Nem voltam még húsz, midőn egy könnyű éjszakán,
Egy Fradi győzelem és öt konyak után,
A lépcsőház aljában enyém lett a lány,
Reggel úgy éreztem, végre férfi lettem.
Mondtam az öcsémnek, milyen nagyot tettem.
Ünneplő ruhában a kocsmába siettem.

[Refr.]
Ott volt a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás és a képkereskedő,
a házmester, a fia és a kéményseprő.

Pár hét múlva Margit látni akart ismét.
Nem nyúlhattam hozzá, becsukta a szemét,
Terhes maradt tőlem mondta, kérjem meg a kezét.
Nemsokára eljött az esküvő napja.
Én álltam legelől, a hajam lenyalva,
Berúgtam jó hamar, csak legyek túl rajta.

[Refr.]

Hozzájuk költöztünk a mosókonyhába,
Két helyen melóztam, kell pénz a lakásra,
Holnap itt a gyerek, nem jut idő másra.
Eljött a február és fiam született,
Nyitva állt az ajtónk, bárki bejöhetett,
Leülhetett közénk, ihatott-ehetett.

[Refr.]

Nem volt szabadságom soha a seregben.
Hittem az asszonyban, mint a vezércikkben,
De valahogy mégis megint apa lettem.
Ülök a kocsmában. Hogy szállnak az évek!
Dolgozom, vedelek, örülök, hogy élek.
Megtűrnek zárásig. Hazamenni félek.

Hátha ott van a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás a képkereskedő,
a házmester, a kisfia és a kéményseprő.
Elneveztek rólam egy rózsafajtát, ami először legyezgette a hiúságomat. Aztán rögtön lelombozódtam, mikor ezt olvastam róla egy katalógusban: "Ágyásban nem jó, inkább fal mellé ültessük."
Eleanor Roosevelt
Sebők László János

Halott részeg dala

Jaj istenem, amikor
meghaltam,
azt hittem, hogy berezelek!
Milyen kár, hogy
nem a lábamra
esett rá az a tégla,
rokkant nyugdíjasként
talán, több hasznomat
láttam volna.
Ha én a bort
ott, nem hagyom
nem lennék így
lealázva,
Édes rózsám,
ha egy puszit
adnál,
malter poros
lenne szájad.
Tégla van a fejem helyén,
asszem, reám sem ismernél.
Ha elvinnének már
innen engemet a
kis angyalok
nem is fáznék
olyan nagyon
itt a sárban, vagy
ha az ördögök tennék
ugyanaz lenne
a haszna.
Sebők László János
442233 Üzenet küldése!
LOL LOL LOL
(és ez megy végig a 6301. képptől a 6295. képig)
Szerintem enyhén pontgyüjtő a kiskorú nyes .
ha kamu ha nem akkor sem értem hogy mi a jó ebbe.
oké legközelebb oda fogok irni.:további szép napo.Ja és meg van az első aranyérmünk kajakba smile

kenuban van aranyunk...prune smile
nyiki1 véleménye az első videónál :
"nemnormälis idiota barmormok ki kene öket irtani csak az AIDS-et terjesztik!!!!ezeknek az ertelmi szintjük"
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Zabálni való házi tündér

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Ő lenne az R_go gida egyikt tagjának neméppen szendébb énje smile Mindenesetre én nem itélem el.


Klikkelj a normál/tömörített mérethez




amúgy nem értem ,az én életemben pl az vesz részt hogy csak azt csináld ami jól esik ha megunod keress más elfoglaltságot.Jó ez az oldal interaktív , az adminokról meg annyit libidozer hogy úgy viselkednek veled ahogy te azt kiharcolod magadnak .
Ha pedig ezt nem fogod fel akkor ENNYI. mf2
jó lett a folytatás is :)
erre mindennap szavazni fogok jó a háttér éd nsgxon izgalamas a sor.Bravó.
a vizes test téma mindig nyerő. Felfrissültem:)
kellemes ez a szín árnyalat.
húúúú ez a lány a gyegém.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
mikor lesz a következő kvíz?
Jana Cova mindent visz.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
bocs mester igazad van és azért is para mert van kép szerkestő progim ugyhogy ezentúl oda figyelek csak kivágom és okés.
Erről a lányról pedig direkt azért raktam fel a képet hogy hátha valaki más tudja a nevét.
Szóval mindent összevetve , hibáztam de legközelebb figyelek és további szép napot. wink
Az a baj higy nem találok erről a csajról több képet pedig nagyon az esetem.Emlékeztet az egyik barátnőmre még régen.
Melyik Gyűrűk Ura szereplő Van a képen? és milyen lény?

Luis Royo a megfejtés nem? tavaj karácsonyra kaptam egy könyvet az ő müveievel tele.
Amúgy a kedvenc fantasy festő és rajzolóm Az Alan Lee többeközött a Gyűrűk Ura illusztrátora.
/ 6 oldal
/ oldal   Összesen: 261 hozzászólás, Listázva: 51-100

rbtr

rbtr Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2008. május 02.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!