/ 6 oldal
Hozzászólások
kis sexy töltött galamb smile
Daria az egyik kedvencem egyszerűen tökéletes.
Nagyon ott van ez a sorozat smile
wave hálló
Meg amúgy most nézem nem Tera Bond az egyik? kerdes
beka3 a sötétebb hajú nagyon dögös
Szív döglesztőek wow1
wave hali
A Második Világháború előtt a németek és a szovjetek éppen aláírták a Molotov-Ribbentrop paktumot Lengyelország felosztásáról. Az ezt követő fogadáson Molotov elvtársnak nagyon megtetszik a németek titkárnője, úgyhogy oda is ül mellé és tölt a hölgynek egy pohár pezsgőt. A hölgy elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt és megfogja a nő térdét.
A hölgy megint elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt egy kis pezsgőt és keze följebb csúszik a hölgy combján. A hölgy megint elmosolyodik, megissza a pezsgőt, majd odahajol Molotov elvtárshoz és a fülébe súgja:
- A szeme se rebbenjen meg Molotov elvtárs, amikor a tökömhöz ér, nehogy lebuktasson! Szerjózsa vagyok az orosz hírszerzéstől!
Junkies

"Hazudni tanít, aki tiltással nevel,
De hazudni könnyebb, mint hibát ismerni el."

"Minden nőnél van jobb nő,
Minden bajnok legyőzhető.
Minden hiány pótolható,
Minden, minden, minden eladó.
Minden csoda csak látomás,
Minden furcsa mindig, ami más.
Minden új nap új ajándék,
Mer` az egész csak játék."
Junkies - Könnyű Dal

Milyen jó nekem, süt a nap és langyos a levegő,
Igen, jó nekem, ez a hangulat a megfelelő,
Hogy nézzem, ne csak lássam, merre tévedek el,
Hozhat bármit az élet,engem nem érdekel.

Refr:
Mert fekszem hanyatt a padlón,
Senkire nem haragszom,
Fekszem hanyatt a padlón,
Nem hagyom, hogy felkavarjon.

Kapcsold ki most a tévét, halkítsd le a rádiót,
Nem érdekelnek a hírek, a botrányok a háborúk,
Amit a hatalmasok ugyanúgy játszanak, ahogy én ezt a könnyű dalt,
Ami ártatlannak látszik, de volt már aki belehalt.


Én nem kértem csak kaptam,amit a nyakamba varrt a világ,
A megismerés mocskát, így a tudatlan tisztaság,
Már örökre elveszett, de én most csendre cserélem a zajt,
Lebegek légüres térben, messzire űzöm a bajt.
Süveges Márk - Süss nyugaton óda
said (akkezdet phiai) verse,

oda süss a nap nyugaton, fekszik
ha nem bírod cérnával, nincs hozzá fűznivalód,
tű hátán magamat úgy bújtatom,
hogy közben a gyarló bút ugatom itt keleten,
ahol magas hangon akkor sírunk,
ha előre megvan a gangon a sírunk ahol napozunk.
a dalnok ugat, nyughat,
oda süss, a nap nyugaton fekszik a gang kong,
keleti mintára kötött pamut harang, king-kong kaland,
a nap nem pihen.
nyugaton vagyok, kint állok a magyar ugaron,
ezek itt kín-állnak verőfényes utakon,
imádott uralom, imádat uralom.
nyugodtan vagyunk, igaz egyetlen uram?
itt nyugaton, itt nyugodtan,
itt nyugodt tam-tam dobot ver a nyugodt tan.
ahol lényem lét kegyetlenül, méh-emlék egyetlen ül,
lényem mint lecsendesült lény-emlék beteljesül,
mert sok zár óta kapatos a lakatos
éjjel-nappal nyitva bezár,
ördög lakott ördög lakat, lakatos nyitja a zár.
hogy vissza engedjen itt keleten a nyugatba,
nagy lepelben lep el benn, eb ugatta...
Brutális gonosz3 mit lehet ebben élvezni...
Vándordal

Midőn beköszönt az ősz
felhőnyájat űz a szél
napnyugatról halkan oson
s lábnyomában itt a tél.

Megszelídül a napsugár
fénye lágyan simogat
más vidéken ontja szerte
a forró nyári álmokat.

Itt az idő, tudom, eljött
érzem szívem rejtekén
várnak rám a kies tájak
egy messzi-messzi földtekén.

Hívnak kéklő hegyek, lankák
tengerszemnyi tavak tükre
hol álmot hint a harangvirág
édes illata szemünkre.

Ne akard, hogy itt maradjak
tudtad, nem örökre jöttem
hétmérföldes csizmám talpa
nagy utat hagyott mögöttem.

Tavasz végén jöttem hozzád
s nyár múltával tovább lépek
tél után, egy enyhe éjjel
talán újra visszatérek.
Kurt Cobain (1967. február 20. — 1994. április 5)

"Csak mert paranoiás vagy, még nem biztos, hogy nem akarnak elkapni."

"Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy szeressenek azért, aki nem."

"Senki sem hal meg szüzen, az élet megb*sz mindannyiunkat!" nyes
SID - Szabad vagyok!

Az egérnek lakásom palota
A lónak a kutyaól kalap
A gyufának börtön a skatulya
Nem kérnek szappant a halak
A légynek a légyfogó vacsora
A sasnak a távcső is kancsal
A macskának nyávogás muzsika
A patkánynak denevér angyal


A róka, ha hülye is ravasz
A sakál még nappal is álnok
A fecskékre fütyül a tavasz
Ha felébredsz, röhög az álmod
Kés nélkül villa is árva
Nem vágyik vonóra hárfa
A ráknak az előre hátra
A gyógyszertől beteg a nátha

Szabad vagyok! - mondta a majom a rácsnak.
Én nem! – mondta a rács - Engem majmok köré zártak.


A cső lényege a lyuka
A kerékpár egyedül eldől
Igazság fulladt a borba
Az erdésztől nem látni erdőt
A butának zseni a fia
A nagy hősök rokona bátor
A törtető hátán a hasizma
Nem látszik holnap a mától

Szabad vagyok! - mondta a majom a rácsnak.
Én nem! – mondta a rács - Engem majmok köré zártak.
Szép napos időt kívánok mindenkinek!
neki megadom magam nyes
Bob Marley smile :
Minek komolyan venni az életet, ha az élet egy képzelt kaland, amiből sosem kerülünk ki élve.

Egy nép a történelmi ismerete, származása és kultúrája nélkül olyan, mint egy fa gyökerek nélkül.

Mindig az az otthonom, ahol vagyok. Az otthonom az elmémben van. A gondolataim az otthonom. A dolgok, amiket gondolok, az az otthonom.
Szép napot! remélem holnap már nem esik ..
A farkasok dala
Süvölt a zivatar
A felhős ég alatt,
A tél iker fia,
Eső és hó szakad.

Kietlen pusztaság
Ez, amelyben lakunk;
Nincs egy bokor se`, hol
Meghúzhatnók magunk.

Itt kívül a hideg,
Az éhség ott belül,
E kettős üldözőnk
Kinoz kegyetlenül;

S amott a harmadik:
A töltött fegyverek.
A fehér hóra le
Piros vérünk csepeg.

Fázunk és éhezünk
S átlőve oldalunk,
Részünk minden nyomor...
De szabadok vagyunk!
Petőfi Sándor
(Pest, 1847. január)


A kutyák dala

Süvölt a zivatar
A felhős ég alatt;
A tél iker fia,
Eső és hó szakad.

Mi gondunk rá? mienk
A konyha szöglete.
Kegyelmes jó urunk
Helyheztetett ide.

S gondunk ételre sincs.
Ha gazdánk jóllakék,
Marad még asztalán,
S mienk a maradék.

Az ostor, az igaz,
Hogy pattog némelykor,
És pattogása fáj,
No de: ebcsont beforr.

S harag multán urunk
Ismét magához int,
S mi nyaljuk boldogan
Kegyelmes lábait!
Petőfi Sándor
(Pest, 1847. január)
Tankcsapda- Nem lesz jobb
Hagyd, el a reményt
Ide te is beléptél
Gyere, oltsd el a fényt
Látod, megint betéptél de én is
Elhagyom a testem
Messze kerülök
Nagyon mély szakadékba estem
Többé nem menekülök

A halálom napján
Világháborús bombázógépen
Pilóták jönnek és
Csillaghajók a keleti égen és
Mégsem visz el az út minket
Sehova innen csak a
Hosszú alagút ami mindenen átvezet
Születni kín volt nem élvezet

De a végét ha várod nagyon
Saját magadat vered agyon és
Nem lesz jobb nem lesz rosszabb
Nem lesz rövidebb nem lesz hosszabb
Az út amit meg kell tenned
Ha belekezdtél hát meg kell enned
Mindent amit magadnak főztél
Vesztes vagy hiába győztél
A harc még nem ért véget…
…benned
Ha eljön az ideje el kell menned és
Nem lesz jobb nem lesz rosszabb
Nem lesz rövidebb nem lesz hosszabb
Nem lesz jobb nem lesz rosszabb….
Út javítás: Rosszul csinálod gonosz1
valakinek lefagyott a laptopja nyes
ÚÚÚ nyes Széép buck
Kocsmárosné arany virág beka2
készen áll a befogadásra nyes
hát ő tuti nem azt énekli hogy: Gitárom pengetem, pöcsömet lengetem nyes
Gutten Tág! wave
Quimby : Megadom magam

Üdvözlöm érintem nem mutatom
Nem emlékeztetem nem kutatom
Nem zavarom zavarom csak figyelem
Belefeledkezem vele utazom

Nem sürgetem nem várom
Nem bántom nem sajnálom
Nem sajnáltatom magam magam adom
Neki megadom neki megadom magam

Felkavarom felkavarodom
Megálmodom belelátom
Megkövetem megkövetelem
Megszelídítem megbánom

Meggyújtom eloltom meggyújtom eloltom

Megoltalmazom elragadom
Elragadtatom magam magam adom

Megadom megadom neki megadom magam

Nem suttogom elkántálom
Megkóstolom megkínálom
Keveredek belehabarodom
Belefeledkezem vele utazom

Felismerem feltüzelem
Megszállom megbabonázom
Megbabonáztatom magam magam adom
Megadom megadom neki megadom magam
kis huncut csajszi smile
De várom már hogy jó idő legyen és újra a fokok növekedésével a nők ruha rétegeinek csökkenésével tegyenek engem boldoggá nyes
grat a képekhez smile nagyon jó minőségű, művészi, tetszik smile
Tankcsapda - Föl és ég

Tekerek aztán szívok és fújom a füstjét
Fotelben lábam egy puffon a TV-met nézem
Csodálkozom hogy miért történik meg ismét
Ami már megtörtént velem nem is olyan véges

Egyedül vagyok a magány a vendég nálam
Hajnal van hallom horkol a város
Hiába hívom nem jön a szememre álom
Persze minek is jönne én nem vagyok álmos

Semmi nincs amit még nem mondtam el
A kérdésedre csak a csend felel

Se a Föld se az Ég se a zöld se a kék
Se a Nap se a Hold nélküled nem olyan amilyen volt
Se a Tűz se a víz se a szag se az íz
Se a már se a még nyugalmat nem adnak rég

Itt állok látod mossa a testemet
A hang a fény a füst lassan maga alá temet
Itt állok látod és ha erre születtem
Hát majd egyedül töltök el minden éjszakát

Semmi nincs amit még nem mondtam el
A kérdésedre csak a csend felel

Se a Föld se az Ég se a zöld se a kék
Se a Nap se a Hold nélküled nem olyan amilyen volt
Se a forma se a szín se az öröm se a kín
Se a már se a még nyugalmat nem adnak rég
Se a füst se a por se a nők se a bor
Se a szív és se az ész se a terv se a kész
Se a nappal se az éj nincs semmilyen szenvedély
Ami nálad jobban kell és a soha nem múlik el
Se a tűz se a víz se a szag se az íz
Se a jó se a rossz nyugalmat nincs már ami hoz
Se a föld se az ég...
áhoj
Junkies - Könnyű dal

Milyen jó nekem, süt a nap és langyos a levegő,
Igen, jó nekem, ez a hangulat a megfelelő,
Hogy nézzem, ne csak lássam, merre tévedek el,
Hozhat bármit az élet,engem nem érdekel.

Refr:
Mert fekszem hanyatt a padlón,
Senkire nem haragszom,
Fekszem hanyatt a padlón,
Nem hagyom, hogy felkavarjon.

Kapcsold ki most a tévét, halkítsd le a rádiót,
Nem érdekelnek a hírek, a botrányok a háborúk,
Amit a hatalmasok ugyanúgy játszanak, ahogy én ezt a könnyű dalt,
Ami ártatlannak látszik, de volt már aki belehalt.

Refr.

Én nem kértem csak kaptam,amit a nyakamba varrt a világ,
A megismerés mocskát, így a tudatlan tisztaság,
Már örökre elveszett, de én most csendre cserélem a zajt,
Lebegek légüres térben, messzire űzöm a bajt.
wave
Jesus powa vigyor2
wave jó éjt!
wave ha lehet még reggel is nyes
Tankcsapda : Múlik

Itt úgysincs vége, ez a dal is most kezdődik el látod…
Indulnom kéne, mielőtt a szavaid tőrét újra a szívembe mártod
Félkész a tervem
, úgy bolyong bennem, akár egy eltévedt árnyék
Akit félholtra vertem, hát most szerencsétlentől mit is várnék

Adj valamit, amitől múlik a fájdalom, kérlek
Adj valamit, amitől enyhül a fájdalom

Volt már rá példa, tudom, nem én vagyok az első a sorban, aki csak egy
Nyomorult préda, keresi, kutatja, a menedék hol van
Kérdésre kérdés, igazi válaszok helyett hazugságok
Elég hülye egy érzés, hogy mellém helyetted senkit nem találok

Adj valamit, amitől múlik a fájdalom, kérlek
Adj valamit, amitől enyhül a fájdalom, hogyha szeretsz
Adj valamit, amitől múlik a fájdalom, nagyon kérlek
Adj valamit, amitől enyhül a fájdalom, ami éget belülről
Véget soha nem ér
Elölről kezdődik, újra meg újra
Ahogy a féreg a farkát az áldozataiba fúrja
Ez is úgy fáj, fáj
Winston Churchill
brit politikus, miniszterelnök, Nobel-díjas író
1874. november 30. — 1965. január 24.

Szeretem a disznókat. A kutyák felnéznek ránk. A macskák lenéznek bennünket. A disznók egyenrangúnak kezelnek.

Sose bízz az olyan emberben, aki egyetlen rossz tulajdonságot sem hozhat fel mentségére.

Értelmetlen azt mondani, minden tőlem telhetőt megteszek. Azt kell tenned ugyanis, amit a helyzet megkövetel.

Ha a poklon mész keresztül, továbbra is sétálj!

Kétség sem fér hozzá, hogy a család és az otthon az, amely által az emberi társadalom legnagyobb erényei születnek, erősödnek és táplálkoznak.

Amint haladsz előre, úgy teremted a saját univerzumod.

Minél messzebbre nézel hátra, annál messzebbre látsz előre.

A kapitalizmusnak az a sajátos hibája, hogy egyenlőtlenül részesít a javakban. A szocializmusnak az a sajátos erénye, hogy egyenlően részesít a nyomorban.
Szép estét! vigyor2
Hello bello! nyes vigyor2
wave wink
Szeretkezz és háborúzz! vigyor4
De megéheztem crazya finom
Sziasztok! Szép estét! smile kacsint wave
Hello! smile Sziasztok! Szép jó estét! wave
Bezony az nyes nyes
/ 6 oldal
/ oldal   Összesen: 261 hozzászólás, Listázva: 1-50
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!