/ 6 oldal
Hozzászólások
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
nem gond amúúgy gondoltam is rá hogy ez a bökkenő.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
végre nem egxedül vagyok ezzel smile amúgy szerintem megérdemelne egy topicot majd mert tényleg kurva jó nő és aramnyos is szóval ennyi vigyor4
tom1019.Sikerült a képfeltöltőt végre használnom ,bár igaz nehéz a felfogásom de egyszer mindenki belejön smile szóval mostmár 1 ember kilőve aki ezért nem fogja lehúzni a kedved.És nem lesz offolás.
vigyor2
EZ AZ SIKERÜLT! smile worship kössz a türelemért az adminoknak.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Grill párti vagyok .Nagy a család nagyban kell alkotni smile


Én már csak úgy vagyok a munkakedvvel mint az egyszerü lány a
Szombati buli után. vagy megjön vagy nem...

Ha tudnám, melyik bunkó találta ki, hogy a "selypítek" ige S betuvel, a
"raccsolok" pedig R betuvel kezdodjön...!

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettento példának.

Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi.

Bátorság az, amikor egy férfi tök részegen, éjjel 4-kor hazajön,
megpillantja a kezében seprut tartó, tomboló feleséget, és azt kérdezi:
- Takaritasz, vazze, vagy repülsz valahova?

A sün egy makacs madár. Csak akkor hajlandó repülni ha belerúgok.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a
kerítés.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban
oldódik.

A szél a levegő azon része, amelyik siet.

Havas utak...Ilyenkor jó vezetni, mert a mazsolák nem jönnek ki, a
vérprofik meg már az árokban vannak.

A munkahelyi karácsonyi bulikban a legjobban az azt követo új
álláskeresést utálom.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Ma nézetem Strandon egy pár sör melett a Német futamot.De úgy igazán a végén volt legfeszültebb és izgalmasabb pillanatok.
Ady Endre- AZ ÉRTŐL AZ ÓCEÁNIG

Az Ér nagy, álmos, furcsa árok,
Pocsolyás víz, sás, káka lakják.
De Kraszna, Szamos, Tisza, Duna
Oceánig hordják a habját.

S ha rám dől a szittya magasság,
Ha száz átok fogja a vérem,
Ha gátat túr föl ezer vakond,
Az Oceánt mégis elérem.

Akarom, mert ez bús merészség,
Akarom, mert világ csodája:
Valaki az Értől indul el
S befut a szent, nagy Oceánba.
TM : Kelj fel! - dalszöveg

Hogy vagy? Ne is mondd tudom mit érzel,
Hidd el látom, hogy legbelül vérzel.
Minden újabb nap sebet ejt rajtad,
Úgy érzed, nincs tovább a harcot feladtad.
Elhagytad magad, mert csak rosszabb lett minden
Nem látod a fényt, túl sok törés a szívben
Miket okoztak mások, barátnők, barátok
Kérded magadtól, hogy miért súlyt az átok
Nincs már család, nincs már az aki segítsen
Nincs már ki ha fázol takaróval beterítsen.
Csak az üres szoba, vagy utca pora fojtogat
Nincs erőd változtatni sorsodat.
Mindenki elhagyott, mindenki elárult
Bárhol kopogtattál minden kapu bezárult.
Sötét nappalok, veszélyes éjszakákat átélve,
Csak a magány mi vár téged.
Minden lépésed kudarc úgy érzed, nincs értelme
Nincs remény már jobb életre.
Hidd el van még esélyed, csak figyeld, mit mondok
Remélem segít ha hozzád szólok
Van kiút mely jobb élethez vezethet
Ahol lehet több igaz barát, és ki szerethet
Ahol tisztelnek, ahol kiállnak érted
Mindenben segítenek, hogyha kéred.
Mert élnek jó emberek, csak jó helyen keresd
Feledd el múltad, égesd el temesd
Bízz magadban, mert még bármit elérhetsz
Képes vagy rá ember remélem értesz!
Igaz hittel, vagy szívvel többre viheted
A jóság az egyetlen fegyver ezt elhiheted
Csak ésszel, amit az Úr adott neked
Keresd a fényt, hogy megtaláld helyed
Add a kezed én mutatom az utat bízz bennem,
Hisz minden fájdalmad átérzi a lelkem
Kelj fel és járj, váltsd valóra álmod
Szedd össze magad és, láss világot!

Refrén: 2x
Bárhogy is bánt és bárhogy is gyötör
Az élet rossz, és túl mély már a gödör
De kimászhatsz és még kiláthatsz
Csak magaddal törődj ahelyett, hogy másokat hibáztatsz.
Bármit mondanak, ne törődj vele,
Mert a szívedbe, lelkedbe nem látnak bele.
Nem tudják, hogy mire vagy képes, csak te magad
Érzed, ahogy forr a véred
Kelj fel és járj barátom,
Csak egy karnyújtásra az álom!
Én látom tüzet a szemedben
Mi ad erőt az útra, a sorsod a kezedben
Feledd múltad és nézz a jövőbe
Hagyd égni, hogy elmúljon örökre
Minden rossz, minden emlék mit átéltél,
Hogy a sötétből napfénybe átlépjél.
nem megy ma le is tiltom saját magam 12órára és nem próbálkozok többet.


Ez már tetszik?
[img]http://lh5.ggpht.com/_GjFihEanmZ8/R5_6mdN8QdI/AAAAAAAABqA/O75buGpd3vo/31.jpg[ /img]

(ez is védett kép vazze! KÉPFELTÖLTŐ!!!)

KÉPFELTÖLTŐ--->KLIKK!


elnézés a gépem miatt mivel beszaggat néha ,véletlenül kétszer küldtem el a buygis topicba a képet.
Elnézést!
Máskor törekszem a jobb munkára.
Jó éjt!


(no problem, megoldva! :tom)
Klikkelj a normál/tömörített mérethez




Klikkelj a normál/tömörített mérethez
[img]http://xxxxxxxxxxxxxgalleries/ 2008/6/college_teens_book_bang_roxie_west/college_teens_book_bang_roxie_west_006.jpg[ /img]

(védett kép! mehet a képfeltöltőre és a megfelelő topicba, különben kurva jó kép...én is jól belemarkolnék, majd mindkét lyukát kitömném...:tom) crazya finom hehe

(a link kimoderálva, mert már csak az idegen szexhonlapra mutat rá! és az TILOS!!! ejnye1 2008.07.12.10:52 :tom)

itt a képed a képfeltöltő segítségével:

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
a barna melír jól állna neki smile
JANA COVA:


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
én egy gyönyőrű és fiatal apáca növendéket döngetnék meg, akin félig rajta van az apáca ruha.
30Y : Bogozd ki - dalszöveg


Csinálj olyat, hogy másnap szégyeld,
hogy vele kefélsz és más nevével ébredsz
és ha kérdezi másnap, hogy ki az a nő, kussolj simán.

Csinálj olyat, hogy dicsérnek érte,
hogy ne húzd le addig, amíg más meg nem nézte,
és csak azt kívánd meg, amit más is megkíván.

Szóval, ennyit a lázadásról,
ennyit arról, hogy félre,
amit összemuzsikálsz nyáron,
azt raktározd el még télre.

Szóval, ennyit arról, hogy dicső,
szóval, ennyit arról, hogy szégyen,
amit összekuszálsz nyáron,
azt bogozd ki télen.

Azt mondta, neki még nem volt úgy mint velem,
hogy nem csak szex, hanem hogy é-é-érzelem, hogy
szívek találkoztak, és hogy őt nekem szánta az ég,
mondom hiába....
Aztán megszokta lassan, hogy horkolok,
és már kevésbé játszanak a hormonok,
megfagytak, vagy az az "über ich", tudod,
tartja frankón fogságba.

Szóval, ennyit a lázadásról,
ennyit arról, hogy félre,
amit összemuzsikálsz nyáron,
azt raktározd el még télre.

Szóval, ennyit arról, hogy dicső,
szóval, ennyit arról, hogy szégyen,
amit összekuszálsz nyáron,
azt bogozd ki télen.
Bunny luvról mikor lesz már képsorozat a G.G.-n?
még film sics tőle itt.:(
wow3
A szőke nő visszavág

Egy csinos szőke nő és egy jóképű fickó utazik a repülőgépen

A jóképű fickó - hogy elüsse az időt - azt ajánlja a szőkének, hogy játszanak valamit.

Ő azonban fáradt, ezért azt feleli, hogy nincs kedve, majd elfordul aludni.

De a fickót nem lehet ilyen könnyen lerázni. Így fordul a nőhöz: "Figyelj csak! Felteszek egy kérdést. Ha nem tudsz válaszolni, adsz nekem 5 eurót, aztán te teszel fel egy kérdést, s ha én nem tudok válaszolni, 500 eurót adok neked."

Végül, a szőke nő elfogadja az alkut és várja az első kérdést.

A jóképű fickó első kérdése: "Milyen messze van a Hold a Földtől?"

A szőke gondolkodás nélkül nyúl a tárcájáért, kivesz egy 5 eurós bankjegyet és odaadja a fickónak.

Az persze nagyon megörül, zsebre vágja az 5 euróst és várja a kérdést...

A szőke kérdése: "Mi az? Hegynek felfelé három lába van, lefelé meg négy?"

Ezzel fogja magát, s befordul aludni.

A jóképű fickó erősen gondolkodik, diszkréten megkérdezi a körülötte ülőket, kér egy enciklopédiát a légi kísérőtől, majd telefonál egy barátjának is, azonban elfogadható választ nem kap... ...de még egy jó tippet sem.

Vagy kétórás töprengés után végül is felkelti a szőkét és ad neki egy 500 euróst.

A szőke - még félálomban - szó nélkül elrakja a bankjegyet, majd ismét megpróbál aludni.

A fickó azonban - eléggé frusztráltan - nekiesik: „Na várj csak! És mi a helyes válasz?!"

A szőke megfordul és odalök neki egy 5 euróst..
(itt NINCS a javaslatokra komment v. válasz! kimoderálva a szöveged: tom)
ahriman20 te meg húzzál innen el.
"Valaki ésszel; valaki pénzel.
Valaki egyszerű puszta kézzel;
Valaki tudja; valaki érti;
Valaki az életét se félti.
Valaki mindig; valaki egyszer.
Valaki gyűlöl; valakinek tetszel.
Valaki ellened; valaki érted.
ÚGy kapod ahogy kérted .
AZ ÉLETET ÚGY KAPOD AHOGY."
de attól függetlenül igazam van hogy vannak itt emberek akik nem tudnak oda figyelni hogy mi jó kérdés és mi nem boccs hogy élek többet nem fordul elő. wink
Mi-ketten már nem azért de te nem tudod vissza olvasni a dolgokat.Akkor szerintem te diszcalculiás lehetsz.
Mi az hogy másik munka után nézne.Valószinű hogy ha nem tetszik a munka akkor nem csinálná.
Szóval összegezve Mi-ketten mf2 mf3 boxer
ez a nyelőcső lesz és az ott nem a mandula véletlenül?
Szabad árulkodni? eplus2
ahriman20 megszólalása az idézetek topicba nem kicsit pont vandász meg szólalás.

Csak ennyit irt hogy : "egy idézet tőlem nektek csak ennyi: idézet"


Na hát csak ennyit akartam
gonosz2
BOB MARLEY idézetté vált mondatai, gondolatai:

"Mindig az az otthonom, ahol vagyok
Az otthonom az elmémben van
A gondolataim az otthonom
A dolgok amiket gondolok az otthonom. Ez az otthonom.
Az otthonom nem egy anyagi valóság... az otthonom az elmémben létezik"


"Amíg az a filozófia uralkodik, hogy létezik egy felsőbb rendű faj és a másik alsóbb rendű
A világ állandóan háborúban lesz önmagával.
Ez egy jövendölés, de mindenki tudja hogy ez igaz."

"Nincs vallásom, vagyok ami vagyok.
Rastafari vagyok... És ez nem vallás, ez élet"


"Mélyen magamba nézek,
és nem törődöm azzal, amit az emberek tesznek és beszélnek
Csak a rendes dolgokkal törődöm"
JÓZSEF ATTIlA -NYÁR


Aranyos lapály, gólyahír,
áramló könnyűségű rét.
Ezüst derűvel ráz a nyír
egy szellőcskét és leng az ég.

Jön a darázs, jön, megszagol,
dörmög s a vadrózsára száll.
A mérges rózsa meghajol -
vörös, de karcsú még a nyár.

Ám egyre több lágy buggyanás.
Vérbő eper a homokon,
bóbiskol, zizzen a kalász.
Vihar gubbaszt a lombokon.

Ily gyorsan betelik nyaram.
Ördögszekéren hord a szél -
csattan a menny és megvillan
kék, tünde fénnyel fönn a tél.

1929 nyara / 1934
/ 6 oldal
/ oldal   Összesen: 261 hozzászólás, Listázva: 101-150
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!