/ 6 oldal
Hozzászólások
Deák Bill Gyula : Rossz vér

1. Anyám nem kapott virágot,
Apám keze odavágott,
Aztán elhagyta a családot,
2xRossz vér, rossz vér.

2. Felfedezte a világot,
Pénzt nem küldött, nem is látott,
Vére vitte, nehéz átok,
2xRossz vér, rossz vér.

3. Anyám tudta, így is jól járt,
Békésen viselte sorsát,
Miattam félt, értem szolgált,
2xRossz vér, rossz vér.

4x Rossz vér

4. Éppen csak, hogy tíz elmúltam,
Cigaretta füstjét fújtam,
Már a szoknyák alá nyúltam,
2xRossz vér, rossz vér.

5. Ahogy lehet, fel is nőttem,
Sokat vertek, sosem bőgtem,
Senki sem várt semmit tőlem,
2xRossz vér, rossz vér.

6. Nem kérek és nem ígérek,
Nehezen, de csak megélek,
Elszórom az örökséget,
2xRossz vér, rossz vér.

Rossz vér , rossz vér...



worship worship Éljen soká Deák Bill Gyula
Tagbaszakadt fickó jelentkezik martróznak. A felvételi bizottság közli vele a feltételeket:
- Meg kell inni 1 liter rumot.
- Le kell győzni egy fenevadat.
- Egymás után tizszer szeretkezni kell egy néger nőcivel.
Az ürge megissza a liter rumot, majd bezárják egy sötét helyiségbe, ahol egy tigrissel kell megküzdenie. Bentröl csak bömbölések hallatszanak. Egy óra múlva előjön a fickó, majd kérdi a felvételi bizottságot:
- Hol az a néger nő akit le kell győzni ?
___________________________________________________
Az óceánon léket kap egy utasszállító hajó, és elkezd süllyedni. Az utasokat valahogyan be kellene terelni a mentőcsónakokba, de ellenállnak a kérésnek. Erre a kapitány kitalálja, hogy nemzetiség szerint különböző módszerrel veszi rá őket.
Az angoloknak azt mondja, hogy ez a legsportszerűbb dolog, amit tehetnek.
A franciáknak azt, hogy ez a legokosabb.
A németeknek azt, hogy ez az utasítás.
A magyaroknak meg azt, hogy ez tilos.
_____________________________________________________
Egy keskeny kanyargós hegyi úton két autó talalkozik. Az egyikben, ami lefelé megy ül két férfi, a szembejövőben egy nő. Ahogy a két kocsi elhalad egymás mellett, a nő letekeri az ablakot, és odakiabál a férfaknak:
-Disznók!
A két férfi szinte egyszerre visszafordulva kikiabál az ablakon:
-Hülye tyúk!
Majd száguldanak lefelé a lejtőn, és belerohannak egy disznócsordába.
___________________________________________________
Mit hallott a Terminátor utoljára?
- Dik'má, színesfém!
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Szexi MINI boxer ütős
Mi volt eddig a legjobb erotikus álmod ami késöbb meg is valósult?

-A buliba egy, vagy két csaj letámadt és sex lett belőle.

-A nyári szünetben találkoztál egy helyes külföldi csajjal és megtörtént amit mind ketten akartatok smile

-Meg csaltad a barátnőd és mikor megtalált titeket egymáson ,ő is beszált. (necces smile )

-(Ha egyetemista vagy)A tanárnőddel kalandod lett kiránduláson és magadévá tetted.

-BArátaid sátor partiján kicsit becsiccsentetek.és lefeküdtél az egyik haver csajjal. smile

Ennyi.Szerintem egész jó pofa . remélem ez jut be!
Magamból ki indulva azért vagyok bunkó (még azokkal is néha akik ezt nem érdemlik meg)Mert természetes védekezés ként használom ha valami megbántott vagy rosszul esett.
Megoldást erre nem tudok mert én úgy viselkedek mással ahogy velem bánnak.
HA valaki barátom - én is barátságos vagyok
Ha valaki kiedves-szint úgy az vagyok
De ha valaki bunkó-mért lennék már elnéző?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Tinektek volt olyan hogy életuntság?
Nem vagyok depressziós csak az érzelmi skálám elég hullámzó így pedig hogy tavaj nyár óta nincs barátnőm ,elvagyok kenődve mert addig legalább volt miért felkelnem.És valaki legalább egy kicsit megértett.
Nem mondom jó egyedűl mert azt csinálok amit akarok de méha rám jön az egyedül lét éd a barátaim és a szüleim ezen nem nagyon tudnak segíteni.
Szóval most úgy a hangulat skálám kezd = 0-val lenni.
Így értelmét se nagyon látom néha a dolgoknak.
Pedig van,és lehet hogy pont az orrom előtt.
Szóval most azon vagyok hogy valahogy rá jöjjek dolgokra.
Viccen kívül de a meditálás jót tesz ,mert elsőnek magunkba kell keresni a válaszokat.
Sziasztok .Jó volt le írni lookaround gonosz1
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Ezaz hát igen nem csak gyerekek olvassák ezekszerint a könyvet smile Gratula Sulamit eljen

itt a következő adag:

Gyökere a föld alatt van,
Csúcsa fáknál magasabb,
Égbe szökkenő
mégse nől!Mi az confused
__________________________
Nem látod ,és hangja sincs,
nem érzed és szaga sincs.
Csillag mögött van s domb alatt,
betölt mélyet és magasat.
Ő jár utól, ő jár elől,
Életet kedvet elöl.Mi az confused
___________________________________
Kulcs,pánt fedél nélküli láda,
mégis arany kincs van bele zárva.Mi az confused
_________________________________________________
ÉL, és mégsem lehel
Hideg,mint a halál,
sose szomjas, mindig vedel,
nem csörög bár páncélba' jár .Mi az confused
______________________________________________
Ez a valami elemészt,
madár, vad, fű, fa általa vész,
Vasat acélt megrág,s kőböl,
a sziklábol is lisztet őröl,
Királyt megöl, várost leront,
Magas hegyet völgybe dönt.

(létszi aki tudja hogy melyik könyvből van az ne nézze meg hanem saját észből találja ki mert az úgy játék szerű wink
Részvétem.DE biztosa lesz jobb és "hűségesebb"Barátnőd.
Szerintem azért papól hogy milyen undorító a pornó mert ezekszerint testközelből megtapasztalta nem?

Amúgy a mostani barátjának mért nem mondod meg hogy mit is csinál az exnejed?Bár az elég kiba**ás lenne.
wave
Riddler__Világosság
Fény, ez kell, mint a léthez az oxigén,
El kell, hogy veszítsd, hogy biztosan tudd mit ér.
Pár ember, pár érzés mi kilóg a sorból,
Mi felébreszt a világ okozta sokkból.
Mondd jól vagy, nincs semmi baj,
Pár őszinte kérdés, mi könnyen áthidal
Egy szakadékot, túlparton a világosság,
Ők megmondják, ha nem tudod, hogy vajon mi vár most rád.
Öröm, ölelés, örök önzetlen szeretet,
Kérdésemre mindig őszinte felelet,
Mit adnak a szülők, a testvérem, a szerelmem,
Barátok kikből kevés van, de nem kell több,
Mert bejött az, hogy rendbejött minden,
Ha ott voltak mellettem, mert már hittem
Sok mindenben és csalódtam is rengeteget,
Összekuporodva sírtam, az álmom nem engedett.
Nem tudom otthagyni a gonosz, sötét rengeteget,
Anyu segíts! kiáltottam, s máris keltegetett.
Magához ölelt, csitított, megnyugtatott.
Tisztelem, akár Édesapám, ki eljuttatott
Idáig, mindig megadta, mire szükségem volt
Jelenléte helyett engem szeretete kárpótolt,
A távolból tudtam, mindig csak ránk gondol,
Az otthon melege megvéd, ha kint vihar tombol.


Refrén 2x:

Hogy láss a sötétben fény kell, mit érzel,
Ő irántunk soha ne feledd, bármit érsz el,
Hiányuk csak akkor van, ha már nincsenek,
Akik őszintén szeretnek, hidd el, ők a mindened.


Egyetlen testvérem, most hozzád szólok,
Jól ismersz tudod, nem vagyok szónok.
Sokszor nem mondok ki valamit, de most nincsenek tabuk,
Ugyanúgy szeretlek téged is, mint Aput és Anyut.
Mindenki aludt, de én ébren voltam, mert féltem
Az árnyaktól, suttogva kértem,
Hogy hadd bújjak hozzád, mert biztonságot adtál,
Már akkor is, mint most is önzetlenül.
Földre kerül az ember, olykor teljesen elgyengül,
De a szerelem új reményt ad, újra fellendül.
Köszönöm kedvesem, kit Isten nekem teremtett,
Tudom én vagyok, ki nagyon sokszor szelet vet,
De vihar helyett napsütéssel válaszolsz,
Elviseled hibáim és szerelmesen átkarolsz
Olyan vagy, mint én, ez az oka a sok ellentétnek
Téged és engem nagyon kevés ember érthet
Meg, a lényeg, hogy szeretsz, én is szeretlek
S örökké ott leszek minden bajban melletted
Barátaim, kik kölüncök, mint én
Ti is vezettek a sötétben, hogyha többé nincs fény,
Ki vagyok én? ti megmondjátok, mert jobban tudjátok,
Mint én saját magamról
Ha majd harang szól nekem, tudom kik lesznek ott,
Tudom ki...ki életembe fényt hozott.



Refrén 2x:

Hogy láss a sötétben fény kell, mit érzel,
Ő irántunk soha ne feledd, bármit érsz el,
Hiányuk csak akkor van, ha már nincsenek,
Akik őszintén szeretnek, hidd el, ők a mindened.

Hidd el ők a mindened...ne engedd el őket, ne bántsd őket...vigyázz rájuk...vigyázz rájuk!
Sziasztok itt vagyok egy fárasztó nap után még csak most ebédeltem. smile Általában néha elmaradásaim vannak és ilyenkor minden a nyakamba szakad .De a Golden Gatera mindig szorítok időt wink

puszpá
Na ezzel egyet értek.De az embereknek ez a sorsa és ez bele van ívódba az egész lényünk még pediglen hogy Küzdünk és nem adjuk fel soha.

Az élet két szóból össze rakható:MEGY TOVÁBB! wave
Szia Angi!
Múltkor néztem rólad egy riportot egy videó portálon és ott fel tették neked hogy van e párkapcsolatod? és erre azt mondtad hogy nincs mert nem akar veled senki járni .
mielőtt még félre érrtenél nem azért írom ezt csak
mért nem próbálod meg esély hal meg utoljára.Násoknak is sikerült már sőt gyereke is van.Szimpi lány vagy, biztos döglenek utánad a férfik.

csáó
Hát ha tudok ezzel segíteni én ezen úgy szoktam segíteni magamon hogy egy hétig pihi szünet és utána ulyra harcra kész az "öcsi".

Ja aúgy szerinem az hogy általában minden nap fent vagyok G.G.-n az nem függés mert én nem megszokásbol járok fel hanem mert nagyon jó az oldal .és mindent megtalálok ami kell.
_______Páratlan párosok________





"Itt vannak mindjárt Beckham-ék. A dögös "házas-páros" kedvelt média célpont. A pletykák szerint azonban az ő mindennapjaik sem éppen mesébe illőek, mivel elegük lett Hollywoodból és Anglia után vágyakoznak, csak ott a bibi, hogy Davidet köti az 5 éves szerződés, így maradniuk kell... Azután ott van a Jennifer Aniston és Angelina Jolie "páros"...hát ők is elég sokat vigyorogtak együtt a címlapokon, na nem egyszerre ültek modellt ugyanis Brad Pitten meghúzták egymást és ha azt mondom, hogy szívből utálják egymást, akkor még a közelében sem járok az igazságnak... És ha már Brad Pittnél tartunk ő is gyakori vendég a címlapokon és szerencsére nemcsak a fennt említett hölgyek kapcsán smile hanem George Clooney-val való barátsága miatt is olykor-olykor felbukkan a szép fiú az újágokban...És persze nem feledkezhetünk meg Cruise-ékról sem, akik körül is állandóan történik valami. Ott volt például Tom "meleg-botránya", na meg a megdöbbentő hírek kislányáról, Suriról, aki hihetetlen módon el lett kényeztetve... hát, érdekes kis társaság smile "
Egy csésze kávé

Egy csoport diák, akik nagy karriert futottak be, összejöttek, hogy meglátogassák régi egyetemi tanárukat.
A beszélgetés hamar panaszkodásban csapott át a stresszes élet és munka kapcsán.
A tanár, kávét ajánlva fel vendégeinek, kiment a konyhába, s egy nagy kannányi kávéval és többféle csészével tért vissza: porcelán, műanyag, üveg; néhányan simák voltak, néhány közülük drága és ritkaság volt, s szólt, hogy mindenki szolgálja ki magát.
Amikor minden diák kezében egy csésze kávé volt, a tanár í­gy szólt:
"Megfigyeltétek, minden szép és drága csésze elkelt, hátrahagyva az olcsó, műanyag csészéket. Habár mindannyiótoknak az a természetes, hogy mindenből a legjobbat kí­vánjátok önmagatoknak, ez a problémáitok és a stresszetek forrása is.
Amit valójában mindenki akart, az a kávé volt, s nem a csésze, de tudatosan a jobb csészékre vadásztatok, s egymás csészéit figyeltétek."
"Feltételezzük, hogy az Élet a kávé, s a munkahelyek, a pénz, és a társadalmi pozí­ció a csészék. Ezek csak eszközök az Élethez, de az élet minőségét nem változtatják meg."
"Néha, azzal, hogy csak a csészére figyelünk, elmulasztjuk élvezni a benne lévő kávét."
Tehát, barátaim, ne engedjétek, hogy a csészék irányí­tsanak....a kávét élvezzétek helyette.

Szerintem az élet értelmét vagy boldogságot keresheted az életedben, magadban, barátaidban, csajodban, háztartási cuccokban, számítás technikai cuccokban, gyerekeidben (ha vannak) akik Ha szeretnek és tisztelnek okés.
De kérdem én néha nem sivár az egész?
Hogy mindenki egy fele megy és egyet akar az életünk be van osztva mások miatt vagy pont magunk miatt.Miért?
Miért kéne pont tömeg embernek lenni ?
ÉN eldöntöttem hogy nem leszek az és mindent magam miatt csinálok és nem érdekel kinek mi tetszik és hogy mi a divat.
Na hát ennyi a véleményem .Nem fontos egyet értteni ,csak most ez így kifakadt belőlem.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Milyen lovag, ki a jel
Szent nevében útra kel?
Mond a végzet fegyverét,
S vele rettegett nevét.
Meg se mozdul a lába,
Mégsem érsz nyomába.
Ez a három egyre megy.
A megoldás az az egy.

smile Sose találjátok ki . eplus2


FAZEKAS MIHÁLY-A kelletekorán jött csendes esőhöz


Óh hozott Isten gyönyörű esőcske!
Héj be jókor jössz, ihol a reménység
Már is elkezdett vala csüggedezni
Gyenge hitünkben.

Már az ég boltját sikeretlen ércnek
Képzelénk; a fő hegye, minthogy onnan
Harmatot nem nyert, szomorún elaszva
Mind lekonyúla.

Fellegek helyett, levegőnket a por
Őgyelíté fel, hogy az útazónak
Mind szemét-száját bekeverje piszkos
Rajzolatokkal.

Jókor értél hát kis esőcske, látod
Mennyi sínlődőt hozol új erőre.
És ki nem dícsér? csak az, aki búzát
Vett nyereségre.

Ő gyaláz, mert a gabonának árrát
Megtöröd, s amit beszedett, nyakán vész.
Add Uram! hogy rádohosodjon; a nép
Rá ne szoruljon.

Ess tehát kedves kis eső! locsolgasd
A megijjedt nép sanyarú vetését!
Hallod! áldottnak nevez a szegénység:
Ess, kis eső, ess!
___________________________________________________
“Azt mondani az embereknek, hogy nincs igazuk, nagyszerű módja az ellenségek szerzésének. Elismerni azt, hogy hibáztál, remek alkalom arra, hogy egy barátság kialakuljon.”
(Andrew Matthews)
___________________________________________________


"Míg meg nem születsz, az élet semmi,
de a te dolgod, hogy értelmet adj neki,
és az érték semmi más,
mint az értelem, melyet választottál."

Jean-Paul Sartre
___________________________________________________
"Érdeklődés hiányában a holnap elmarad."
(Graffiti)
___________________________________________________
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Republic : Elindultam szép hazámból

Elindultam szép hazámból
Sír az ég felettem
Azt hallottam várnak már rám
Túl a magas hegyeken

Lovam hátán sejehajj
Félrefordult a nyereg
Nem ölelsz már engem többé,
Nem!

Elátkozott föld a szívem
Gyászban vagyok teérted
Árva lettél mindörökre
A harang szól most feletted

Lovam hátán sejehajj
Félrefordult a nyereg
Nem jöhetsz már vissza hozzám,
Nem!

Lovam hátán sejehajj
Félrefordult a nyereg
Nem ölelsz már engem többé.
Nem!

Lovam hátán sejehajj
Félrefordult a nyereg
Nem jöhetsz már vissza hozzám.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Csajtípusok az informatikus férfiak szerint:

* Vírus típusú csaj: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít.
* Internet típusú csaj: Fizetned kell, hogy hozzáférjél.
* Szerver típusú csaj: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá.
* Windows típusú csaj: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni.
* PowerPoint típusú csaj: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték.
* Excel típusú csaj: Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapműveletekre használod.
* Word típusú csaj: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember a világon, aki megértené.
* D.O.S. típusú csaj: Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell.
* Backup típusú csaj: Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani.
* Scandisk típusú csaj: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál.
* Képernyővédő típusú csaj: Semmire sem jó, de szórakoztat.
* Kábel típusú csaj: Csak akkor jó, ha be van dugva.
* Infravörös típusú csaj: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani.
* USB port típusú csaj: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe bedugható.
* Képernyő típusú csaj: Mindent megmutat neked, de ő semmit sem lát belőled.
* Billentyűzet típusú csaj: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól működik.
* Modem típusú csaj: Jó kapcsolatteremtő, de a kapcsolat előbb-utóbb megszakad vele.
* RAM típusú csaj: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt.
* Merevlemez típusú csaj: Mindig mindenre emlékszik.
* Egér típusú csaj: Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd.
* Multimédia típusú csaj: Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom.
* Felhasználó típusú csaj: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel, és meg akarja érteni a dolgot, és nem érti, és...
* E-mail típusú csaj: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli.
* Számítógép típusú csaj: Az előzőek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz Neked.
[img ]http://lh(kimoderálva).jpg[ /img]

(legközelebb egy ilyen képért 1 hétre tiltalak, durva nem pornó oldalra való politikai célzatos kép, még akkor is, ha valami ellen tiltakozik...főleg gyerekeket -kislányt és fegyvereket- hagyjunk ki belőle!!! :tom) ejnye1
A nők elvárásai...
Lista (22 éves korban):

1. Jóképű
2. Elbűvölő
3. Gazdag
4. Figyelmesen tudjon hallgatni
5. Szellemes
6. Sportos
7. Legyen stílusa
8. Jó ízlése
9. Ötletesen ajándékozzon
10. Mély érzésű, romantikus szerető


Módosított lista (32 éves korban):

1. Jól nézzen ki - jó, ha van valami haj a fején
2. Kinyitja a kocsiajtót, ráadja a nőre a kabátot
3. Van elég pénze, hogy elvigye egy jobb étterembe
4. Többet figyel rá, mint amennyit beszél
5. Megfelelő időben nevet a nő viccein
6. Vásárláskor könnyedén viszi a szatyrokat
7. Van legalább 1 nyakkendője
8. Méltányolja a jó házi kosztot
9. Emlékszik a születésnapokra és évfordulókra
10. Legalább egy héten egyszer szerelmeskedik


Módosított lista (42 éves korban):

1. Nem néz ki túl rosszul, nem baj, ha kopasz
2. Nem indul el a kocsival, amíg be nem ül a nő
3. Állandó munkája van, néha elviszi a nőt McDonaldsba
4. Megfelelő időben biccent, ha mesél a nő valamit
5. Általában emlékszik a viccek poénjára
6. Elég ereje van, hogy segítsen átrendezni a szobát
7. Általában inget hord, hogy rejtse a pocakját
8. Tudja, hogy a csavaros tetejű pezsgő nem jó
9. Emlékszik rá, hogy le kell hajtani a WC ülőkét
10. A legtöbb hétvégén megborotválkozik.


Módosított lista (52 éves korban):

1. Az orrában és a fülében illő hosszúságúra vágja a szőröket
2. Nyilvánosan nem böfög és nem fingik
3. Nem kér túl gyakran kölcsön
4. Nem alszik el, amikor beszélnek hozzá
5. Nem meséli el túl sokszor ugyanazt a viccet
6. Elég jó formában van ahhoz, hogy hétvégén felkeljen a kanapéról
7. Legtöbbször tiszta fehérneműt vesz, és nem visel felemás zoknit
8. Méltányolja, hogy a TV előtt vacsorázhat
9. Alkalomadtán a nevemen szólít
10. Néhány hétvégén megborotválkozik


Módosított lista (62 éves korban):

1. Nem ijesztget kisgyerekeket
A tökéletes barátnő mondatai:

- Most menj lángosért! Ott áll a büfé előtt az a tangás lány, akit a parton mutattam neked. Most megnézheted közelebbről.

- Milyen figyelmes tőled, hogy nem emlékeztetsz állandóan a koromra! Bezzeg a bunkó kollégáim egy rakás virágot adtak szülinapomra. Alig bírtam hazacipelni. Nincs is ennyi vázánk.

- Itt van egy-két pornólap, lapozgasd ezeket, amíg gyorsan elemet cserélek a videó távirányítójában!

- Úgy szeretem nézni az arcodon azt a feszült figyelmet, amikor a számítógépeden játszol.

- Már megint színjózan vagy, hányszor mondjam még, hogy sokkal aranyosabb vagy egy kicsit becsípve? Nyomás a kocsmába, és 4 féldeci előtt haza ne gyere nekem, mert nem foglak beengedni!

- Légyszives hangosítsd fel a tévét, hogy a konyhában is halljam a meccset!

- Milyen kedves tőled, hogy felhajtva hagyod a WC ülőket, így megspórolsz nekem egy mozdulatot, amikor ki akarom sikálni.
RÖVID FÁRASZTÓ VICC SOROZATOM smile

Mi a távcsöves?
- ???
- Messziről jött hajléktalan.
______________________________
- Mi a tej?
- Macskabenzin!
- És mi a tehén?
- Macskabenzinkút.
______________________________
- Hogy hívják a medve mellszobrát?
- ???
- Mackófelső.
______________________________
- Miért nincs a vonaton bástya?
- Mert "a vonat nem vár"...
______________________________
- Melyik a világ legvillamosítottabb országa?
- Románia. Nagy a feszültség, de kicsi az ellenállás.
____________________________________________
- Mi az, mikor egy púpos ember fején egy fekete, bűzmiriggyel rendelkező, a hátán fehér csíkot hordó állat ül?
- ???
- Torzonborz.
_______________________________________________
- No, használt a rovarírtó szer amit adtam tegnap? - kérdezi a gyógyszerész Józsitól.
- Semmit sem ért. Egész éjjel csíptek a dögök, pedig megittam az egészet.
~~~JUHÁSZ GYULA: A vonat ablakára~~~


Nyers zöldje tavalyi tavasznak,
Mit vonat szürke füstje árnyaz,
Kései fénye téli napnak,
- Ó nem, nem a régi sugár az, -
Mért borítod be lelkemet?


Kattog a vonat lassan, lassan,
Letűnnek kedves, régi tájak,
Nincs zug, hol lelkem zokoghasson,
Ezek a tájak ó be fájnak;
Eljön-e még - emléketek?

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Klikkelj a normál/tömörített mérethez





vigyor5
ITT SZŐKÉN.ARANYOS HUNCUT IGÉZŐ TEKINTETTEL

húú én már úgy várom hogy itt a goldengate-n legyen sorozat Roxy PAnther-ről.
Nem lehetne valahogy elintézni?Annyira jó nő és élőbe is lurva szép.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Lada samara: már - már becsapósan átalakítva

Klikkelj a normál/tömörített mérethez




mielőtt azt hinnétek én szeretem a ladákat tévedés , de az tény hogy mégis népszerű .
°°°°°°°°°ÁLOM°°°°°°°°°°

Kór valék, fájdalmaimnak
Szenvedém nagy kínjait;
Jött az éj szelíden végre,
S könyörűlve békeségre
Álmaim karába vitt.

És láttam ott
A szőke lányt,
Nem hidegen
Már szűm iránt;

Hozzám voná
A szerelem,
S eget lele
E kebelen,

S én piruló
Lángajakán,
Mézcsókjait
Lecsókolám.

És újra csók,
S megannyi csók,
S oly édesek!
S oly lángolók!!

Ily álmakat adjatok, isteneim,
És marhat a fájdalom, a fene kín;
Én tűrni fogok, - valahára talán
Majd égi való jön az álmak után.

?, 1840.

én azok táborát erősitem akik adnak magukra ha első randira vagy vad buliba menne.
De annyit hozzá teszek hogy én is csak akkor szoktam teljesen ha megkérnek rá.


Bár magam nem vagyok a giccs és a rózsaszín híve de egy nőn igen jól tud álni főleg estályibe smile
Az nagyon bohókás tud lenni. lookaround
Szoni add 1 nem ismerlek.add kettő eddig nem is figyeltem te hova irtál.
Az már más kérdés hogy nekem is azok a topikok tetszenek amelyilkbe te néha be irsz .szóval ne legyél üldözési mániás.
eplus2 wave
Móricka füvezik
Móricka úgy gondolja, hogy egyszer kipróbál valami jó kis füvet a szaunában. Elmegy a drogdíleréhez és mondja neki, hogy adjon valami jó kis ütős anyagot.
A díler ad is neki egy jó kis cuccot, megesküszik, hogy ez a legjobb a piacon. Móricka el is megy a szaunába, ahol elkezdi szívni a füvet.
Eltelik fél óra, de a fű nem üt be, Móricka bepöccen. Visszamegy a dílerhez és megfenyegeti, hogy most azonnal adjon valami jó kis füvet a pénzéért, vagy szétveri.
A díler mentegetőzik, de ad neki a másik anyagból azzal a felszólalással, hogy most már tényleg ez a legjobb anyag.
Móricka visszatér hát a szaunába, és ismét elszívja a füvet. Fél óra múlva sehol semmi hatás, Mórickának felmegy az agyvize, fogja magát és visszamegy a dílerhez.
A díler, amint meglátja elkezd menekülni, hatalmas üldözési jelent veszi kezdetét, a díler elköt egy kocsit és kifelé tart a városból, Móricka kiránt egy nyanyát a kocsijából és 150-es sebességgel tép a díler után. Órákon keresztül üldözik egymást, vagy tíz rendőrautó utánuk, míg végül a díler nekimegy az út széli korlátnak. Móricka röhögve odafut az eszméletlen dílerhez és mivel nagy átverés áldozata lett, gondolja odapisál a fejére. Elő is veszi a lompost, mire megszólal egy hang:
- Nem hugyozunk a szaunában!
Két kandúr beszélget:
- Képzeld tegnap felcsíptem egy kellemes kis cicust.
- És?
- Hazavittem a padlásra, közben simogattam selymes, fehér bundácskáját.
- És?
- Leültettem a kanapéra.
- És?
- Megkínáltam egy kis meleg tejjel.
- És?
- Ha azt láttad volna milyen szexisen lefetyelte a kis nyelvével.
- És?
- Végigfektettem a kanapén.
- És?
- Átöleltem szorosan.
- És?
- És akkor elmeséltem neki hogyan heréltek ki.
Riddler:
Hegyen völgyön átjárok itthon egyhelyben ülve
ez egy börtön, hát látod viszont egyben el tűrve
minden sérelem. mindig más dönt, mi az mit rád önt?
csók vagy ölelés, persze, megint csak pár rönk
a hátamra, szokásos fából keresztet formálva
jól látja hol járt a srác, még is ott vágja
meg, ahol legmélyebb a seb, szörnyen vérzik
már nem érdekel, csak az bánt hogy közben nézi
aki segithetne végre színt vetíthetne a monokrómba
ódon óra kattan, vége, hiába, mondom sorba
az érveket, egyenes nyilak, mégis mind félre megy
utolsó pénzem adtam oda egy arra járó részegnek
oh, ez csak ámor, kinek pár bor a mámor
egy béna bérgyilkos, ki mindig rossz helyen talál el
hagyjál el nyugodtan felejts el te is, rég megszoktam
pedig nálam minden benne van abban az egy szóban...

Pixa//Ref.:
hmmmmm, örökké nem eshet!
derülj ki ééég, hadd felejtsek!
hmmmmm, örökké nem eshet!
hadd felejtsem el a szót,
hogy szeretlek, hogy szeretlek

Riddler:
Végre, nem csak a régi jó mégis ezer új békjó
feszül lábamon, mostmár örömmel átadom
ha kell és futok nélküle, ennyi bőven elég volt
én, kit könnyen ignoráltál, hogyha feléd szólt
de rég volt - mért mondod? hisz most történt egy perce
veled félúton találkoztam, mondtad később legyek ott,
mentem tovább, árnyékomként a történtek terhe
azt hittem mit megkerültem csalódások hegye volt, de nem!
csak az illúziók völgye, ez a nyíl úgy is jó görbe,
kilövöm, vajon hol fúródik földbe?
nem csaltál tőrbe, ott bűnös a tükörben
a szokásos képlet: megint én tehetek mindenről
a szeretet mindent öl utána életet ad tudom
de a fajtám és én csak mérteket kap, unom,
hogy nincs kiért élnem, ezért nem riaszt a halál,
fekete szárnyaim kitárva repülök fölé és nevetek
veletek leszek barátok, mindig, fénnyel érkeztem
mint egy vámpír, de hogy szeresselek, nem kell vérezned
kérdezd meg és megmondom mikor mit mért tettem
vagy hogy soraim kinek szólnak, mi mögött kit értettem
metafórák, képek, ez a formám tényleg
ennyit tudok sajnálom, kinek fáj majd a halálom
ennyi hajt még meg hogy majd, föntről én nevessek
értsd igy ha azt mondom: örökké nem eshet...

Refrén//:

Riddler:
Eső mossa arcom, mennydörgés után villámlás
egy hang szól - nyugodj meg! mostmár mindjárt más
minden, végre véget ér a filmem
megint én futottam zátonyra egy térdig érő vízben
egy tengerjáró, megyek hát jó
csak legyen pár szó még hogy tudjad nekem mit jelent
mért veszek mindent komolyan? nem tudom mi az 'boldogan'
hol voltam, hol leszek, hogy bennem mégis hol fogan
a gondolat, hogy alattam mindig végtelen szakadék
mért kapaszkodok beléd, mért mondom hogy maradj még?
szaladnék de haladék nincs még messze a finish
mondhatsz bármit, de hogy elhiggyem, kérlek most írd is!
ha az eső eláll, az első feláll, a srác szemben veled
elképednél, ha tudnád mit lát benned, szeret
nem megy, megint túl hamar tettem valamit
ami évekre zár be és csak egy percre szabadít...


Riddler:
Hegyen völgyön átjárok itthon egyhelyben ülve
ez egy börtön, hát látod viszont egyben el tűrve
minden sérelem. mindig más dönt, mi az mit rád önt?
csók vagy ölelés, persze, megint csak pár rönk
a hátamra, szokásos fából keresztet formálva
jól látja hol járt a srác, még is ott vágja
meg, ahol legmélyebb a seb, szörnyen vérzik
már nem érdekel, csak az bánt hogy közben nézi
aki segithetne végre színt vetíthetne a monokrómba
ódon óra kattan, vége, hiába, mondom sorba
az érveket, egyenes nyilak, mégis mind félre megy
utolsó pénzem adtam oda egy arra járó részegnek
oh, ez csak ámor, kinek pár bor a mámor
egy béna bérgyilkos, ki mindig rossz helyen talál el
hagyjál el nyugodtan felejts el te is, rég megszoktam
pedig nálam minden benne van abban az egy szóban...

Pixa:
hmmmmm, örökké nem eshet!
derülj ki ééég, hadd felejtsek!
hmmmmm, örökké nem eshet!
hadd felejtsem el a szót,
hogy szeretlek, hogy szeretlek

Riddler:
Végre, nem csak a régi jó mégis ezer új békjó
feszül lábamon, mostmár örömmel átadom
ha kell és futok nélküle, ennyi bőven elég volt
én, kit könnyen ignoráltál, hogyha feléd szólt
de rég volt - mért mondod? hisz most történt egy perce
veled félúton találkoztam, mondtad később legyek ott,
mentem tovább, árnyékomként a történtek terhe
azt hittem mit megkerültem csalódások hegye volt, de nem!
csak az illúziók völgye, ez a nyíl úgy is jó görbe,
kilövöm, vajon hol fúródik földbe?
nem csaltál tőrbe, ott bűnös a tükörben
a szokásos képlet: megint én tehetek mindenről
a szeretet mindent öl utána életet ad tudom
de a fajtám és én csak mérteket kap, unom,
hogy nincs kiért élnem, ezért nem riaszt a halál,
fekete szárnyaim kitárva repülök fölé és nevetek
veletek leszek barátok, mindig, fénnyel érkeztem
mint egy vámpír, de hogy szeresselek, nem kell vérezned
kérdezd meg és megmondom mikor mit mért tettem
vagy hogy soraim kinek szólnak, mi mögött kit értettem
metafórák, képek, ez a formám tényleg
ennyit tudok sajnálom, kinek fáj majd a halálom
ennyi hajt még meg hogy majd, föntről én nevessek
értsd igy ha azt mondom: örökké nem eshet...

Pixa:
hmmmmm, örökké nem eshet!
derülj ki ééég, hadd felejtsek!
hmmmmm, örökké nem eshet!
hadd felejtsem el a szót,
hogy szeretlek, hogy szeretlek

Riddler:
Eső mossa arcom, mennydörgés után villámlás
egy hang szól - nyugodj meg! mostmár mindjárt más
minden, végre véget ér a filmem
megint én futottam zátonyra egy térdig érő vízben
egy tengerjáró, megyek hát jó
csak legyen pár szó még hogy tudjad nekem mit jelent
mért veszek mindent komolyan? nem tudom mi az 'boldogan'
hol voltam, hol leszek, hogy bennem mégis hol fogan
a gondolat, hogy alattam mindig végtelen szakadék
mért kapaszkodok beléd, mért mondom hogy maradj még?
szaladnék de haladék nincs még messze a finish
mondhatsz bármit, de hogy elhiggyem, kérlek most írd is!
ha az eső eláll, az első feláll, a srác szemben veled
elképednél, ha tudnád mit lát benned, szeret
nem megy, megint túl hamar tettem valamit
ami évekre zár be és csak egy percre szabadít...
Eva longoria:P

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
/ 6 oldal
/ oldal   Összesen: 261 hozzászólás, Listázva: 151-200

rbtr

rbtr Nem: férfi

Beállítottság: heteroszexuális

Regisztrálás ideje: 2008. május 02.

Ország: Magyarország

Eddigi beküldései

 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!