A szeretetről
A változatlan létezés a változó életet nem óhajtja, nem is utálja, hanem magába foglalja, mint a fészek a benne tátogó madárfiókákat, érzés nélkül és mégis végtelen szeretettel.
Éppígy, aki gyökerét az életből a létbe helyezte: a fejlődőn nem ujjong, az elveszőt nem siratja; senkin sem kíván segíteni és bárkin hajlandó segíteni; mindent egyformán, érzés nélkül és végtelenül szeret.
Rajongás nélkül dicsér és undor nélkül kifogásol, mert az életnek bármely dolga végső fokon se-jó se-rossz; semmi sem különb semminél, csak az útnak más-más szakaszai vannak.
A változatlan létezés a változó életet nem óhajtja, nem is utálja, hanem magába foglalja, mint a fészek a benne tátogó madárfiókákat, érzés nélkül és mégis végtelen szeretettel.
Éppígy, aki gyökerét az életből a létbe helyezte: a fejlődőn nem ujjong, az elveszőt nem siratja; senkin sem kíván segíteni és bárkin hajlandó segíteni; mindent egyformán, érzés nélkül és végtelenül szeret.
Rajongás nélkül dicsér és undor nélkül kifogásol, mert az életnek bármely dolga végső fokon se-jó se-rossz; semmi sem különb semminél, csak az útnak más-más szakaszai vannak.
hát végül is igen akkor ha úgy nézzük a poén topkba rakjam a hossszab történet szerű vagy csak simán hoszzú vicceket.
a vicc topcba meg a rövid frappánsat. Oksa .Figyelek erre.
kössz szépen
a vicc topcba meg a rövid frappánsat. Oksa .Figyelek erre.
kössz szépen
adminok.A vicc topicba véletlenül rosszul küldtem a képet és a viccet sajnos külön küldtem el .Bocs

Combi változat:

Egy közös kép az új fajtábol egyszerűen imádom:
Ülök a mólón
Ülök a Dunaparti mólón,
Zokogok szívhezszólón,
Kedvesemet elsiratom
Életemet félbehagyom
Vele lett voln folytatás,
Csodálatos kiáradás.
Hajóm csendben süllyed el,
A Földről halkan tűnök el.
Ülök a Dunaparti mólón,
Zokogok szívhezszólón,
Kedvesemet elsiratom
Életemet félbehagyom
Vele lett voln folytatás,
Csodálatos kiáradás.
Hajóm csendben süllyed el,
A Földről halkan tűnök el.
Kispál és a Borz : Bikiniben láttam meg--------
Bikinibe' láttam meg őt kint a strandon.
Nem hiszem, hogy tíz centi volt az egész.
Egy zsebkendőből esküszöm,
Egy fürdőkosztüm pont kijön,
Még sose láttam ilyen takarékos nőt.
Rohan az idő, Már oly rég együtt járunk
Valamire mégiscsak rájöttem én
A nyár oly gyorsan múlik el
És télen bunda, csizma kell
Mostmár megtanított ő,
Hogy csak nyáron takarékos a nő
Rohan az idő, Már oly rég együtt járunk
Valamire mégiscsak rájöttem én
A nyár oly gyorsan múlik el
És télen bunda, csizma kell
Mostmár megtanított ő,
Hogy csak nyáron takarékos a nő
Bikinibe' láttam meg őt kint a strandon.
Nem hiszem, hogy tíz centi volt az egész.
Egy zsebkendőből esküszöm,
Egy fürdőkosztüm pont kijön,
Még sose láttam ilyen takarékos nőt.
Rohan az idő, Már oly rég együtt járunk
Valamire mégiscsak rájöttem én
A nyár oly gyorsan múlik el
És télen bunda, csizma kell
Mostmár megtanított ő,
Hogy csak nyáron takarékos a nő
Rohan az idő, Már oly rég együtt járunk
Valamire mégiscsak rájöttem én
A nyár oly gyorsan múlik el
És télen bunda, csizma kell
Mostmár megtanított ő,
Hogy csak nyáron takarékos a nő
levikiss fel a fejjel ne keskenyedj el talász még magadnak jó csajt aki megbecsüli azt ami van.
Mindegy mekkora csak ügyesen kell használni.
Én mértem 13 cm mégis sok csajjal voltam és mindegyiket a csúcsra vittem .na ennyit erről.
Mindegy mekkora csak ügyesen kell használni.
Én mértem 13 cm mégis sok csajjal voltam és mindegyiket a csúcsra vittem .na ennyit erről.
ühm nagyon finom kis sor.
imádlak husi nde egy iylen nőnek biztos van barátja. :)
Tankcsapda : Adjon Az Ég
Küldd el ismerősödnek ezt a dalszöveget!
Ajánld minden olvasónak!
Embed: mi ez?
Amikor összehozta az Isten a világot
A Férfiból egy darabot kivágott hogy
Megcsinálja neki belőlle a Nőt
Azóta áldják a fiúk a Teremtőt
Aki az életnek értelmet adott
A történetet már mindenki hallotta
Van aki él és akad aki halott
A világ a lelkét az Ördögnek eladta
Vasárnap reggel a templomban tömeg
Van aki fiatal és van egy csomó öreg
Van aki hiszi és van aki vallja hogy
A születés az eleje
A halál meg az alja az életnek
Szerintem tévednek
Ehhez semmi köze nincs az éveknek
Remélem érted amiről éneklek,
A dolgok bármikor utólérhetnek
Bánattal vagy örömmel de én
Harcolok foggal körömmel
Az Élettel a Halállal vagy
A jóból egy jó nagy kanállal
Adjon az Ég (ÉG!!!)mindent
Amit szeretnék
Adjon az Ég...
Vasárnap reggel a templomban tömeg
Van aki fiatal és van egy csomó öreg
Van aki hiszi és van aki vallja hogy
Van aki a hangját hallja és
Mindent lát a Szívén át és
Ha baj van benyom egy szirénát
Ha kinyújtod Ő majd fogja a kezed és
Mindenen keresztül vezet
Bánattal vagy örömmel de én
Harcolok foggal körömmel
Az Élettel a Halállal hogy
A jóból egy jó nagy kanállal
Adjon az Ég (ÉG!!)mindent
Amit szeretnék
Adjon az Ég...
Van aki ésszel van aki pénzzel
Van aki egyszerű puszta kézzel
Van aki tudja van aki érti
Van aki az életét se félti
Van aki mindíg van aki egyszer
Van aki gyűlöl van akinek tetszel
Van aki ellened van aki érted
Úgy kapod ahogy kérted
Az életedet úgy kapod ahogy...
Küldd el ismerősödnek ezt a dalszöveget!
Ajánld minden olvasónak!
Embed: mi ez?
Amikor összehozta az Isten a világot
A Férfiból egy darabot kivágott hogy
Megcsinálja neki belőlle a Nőt
Azóta áldják a fiúk a Teremtőt
Aki az életnek értelmet adott
A történetet már mindenki hallotta
Van aki él és akad aki halott
A világ a lelkét az Ördögnek eladta
Vasárnap reggel a templomban tömeg
Van aki fiatal és van egy csomó öreg
Van aki hiszi és van aki vallja hogy
A születés az eleje
A halál meg az alja az életnek
Szerintem tévednek
Ehhez semmi köze nincs az éveknek
Remélem érted amiről éneklek,
A dolgok bármikor utólérhetnek
Bánattal vagy örömmel de én
Harcolok foggal körömmel
Az Élettel a Halállal vagy
A jóból egy jó nagy kanállal
Adjon az Ég (ÉG!!!)mindent
Amit szeretnék
Adjon az Ég...
Vasárnap reggel a templomban tömeg
Van aki fiatal és van egy csomó öreg
Van aki hiszi és van aki vallja hogy
Van aki a hangját hallja és
Mindent lát a Szívén át és
Ha baj van benyom egy szirénát
Ha kinyújtod Ő majd fogja a kezed és
Mindenen keresztül vezet
Bánattal vagy örömmel de én
Harcolok foggal körömmel
Az Élettel a Halállal hogy
A jóból egy jó nagy kanállal
Adjon az Ég (ÉG!!)mindent
Amit szeretnék
Adjon az Ég...
Van aki ésszel van aki pénzzel
Van aki egyszerű puszta kézzel
Van aki tudja van aki érti
Van aki az életét se félti
Van aki mindíg van aki egyszer
Van aki gyűlöl van akinek tetszel
Van aki ellened van aki érted
Úgy kapod ahogy kérted
Az életedet úgy kapod ahogy...
___________8 legrosszabb dolog, ami egy chippendale fiúval megtörténhet___________
1. Annyi testolajat tesz fel, hogy nem marad fenn a bőrnadrágja.
2. Be kell ugrania egy kollégája helyére, de csak akkor döbben meg igazán, amikor a szám elején a nyakába tesznek egy hat méteres kígyót.
3. A banánharapdálós trükknél nem veszi észre, hogy már elfogyott a banán.
4. Valaki rágyújt az első sorban, amitől kigyullad rajta a testolaj.
5. A szám végén kimegy a biztosíték és ötven kiéhezett háziasszony támadja meg elektromos sokkolókkal.
6. Egy százhúsz kilós asszony ráül a fejére, amikor szülőszemeket lehet fogyasztani a mellkasáról.
7. Amikor a két széken állva a lába között lehet limbózni, a százhúsz kilós asszony által szétszórt szőlőkön megcsúszik a szék.
8. Egy nap késéssel érkezik a leánybúcsúba, ezért a násznép közül négy nyugdíjas asszony és a helyszínen eskető pap idegösszeomlást kap.
__________________________________________________
1. Annyi testolajat tesz fel, hogy nem marad fenn a bőrnadrágja.
2. Be kell ugrania egy kollégája helyére, de csak akkor döbben meg igazán, amikor a szám elején a nyakába tesznek egy hat méteres kígyót.
3. A banánharapdálós trükknél nem veszi észre, hogy már elfogyott a banán.
4. Valaki rágyújt az első sorban, amitől kigyullad rajta a testolaj.
5. A szám végén kimegy a biztosíték és ötven kiéhezett háziasszony támadja meg elektromos sokkolókkal.
6. Egy százhúsz kilós asszony ráül a fejére, amikor szülőszemeket lehet fogyasztani a mellkasáról.
7. Amikor a két széken állva a lába között lehet limbózni, a százhúsz kilós asszony által szétszórt szőlőkön megcsúszik a szék.
8. Egy nap késéssel érkezik a leánybúcsúba, ezért a násznép közül négy nyugdíjas asszony és a helyszínen eskető pap idegösszeomlást kap.
__________________________________________________
ez enm olyan rég volt kérdés itt a g.g.-n azt hiszem arcra élvezés győzött.
hát sajnos az eddigi csajok nem engedték meg az arcra de köldökre poppsira és lábra is
rávertem már és nem volt rossz.
hát sajnos az eddigi csajok nem engedték meg az arcra de köldökre poppsira és lábra is
rávertem már és nem volt rossz.

O köszönöm szépen és hát persze hogy nem gond.
Na további szép napot
Na további szép napot
"Egy nap 24 óra. Egy ládában pedig 24 üveg sör fér el. Ez nem
lehet véletlen!"
(ismeretlen)
lehet véletlen!"
(ismeretlen)

olyan kedvem van mint az időjárás.

a mellén lévő tetkó nagyon izgató, nem tudom mostanába már le vetette?
Molotov elvtárs
A Második Világháború előtt a németek és a szovjetek éppen aláírták a Molotov-Ribbentrop paktumot Lengyelország felosztásáról. Az ezt követő fogadáson Molotov elvtársnak nagyon megtetszik a németek titkárnője, úgyhogy oda is ül mellé és tölt a hölgynek egy pohár pezsgőt. A hölgy elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt és megfogja a nő térdét.
A hölgy megint elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt egy kis pezsgőt és keze följebb csúszik a hölgy combján. A hölgy megint elmosolyodik, megissza a pezsgőt, majd odahajol Molotov elvtárshoz és a fülébe súgja:
- A szeme se rebbenjen meg Molotov elvtárs, amikor a tökömhöz ér, nehogy lebuktasson! Szerjózsa vagyok az orosz hírszerzéstől!
A Második Világháború előtt a németek és a szovjetek éppen aláírták a Molotov-Ribbentrop paktumot Lengyelország felosztásáról. Az ezt követő fogadáson Molotov elvtársnak nagyon megtetszik a németek titkárnője, úgyhogy oda is ül mellé és tölt a hölgynek egy pohár pezsgőt. A hölgy elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt és megfogja a nő térdét.
A hölgy megint elmosolyodik és megissza a pezsgőt. Molotov elvtárs megint tölt egy kis pezsgőt és keze följebb csúszik a hölgy combján. A hölgy megint elmosolyodik, megissza a pezsgőt, majd odahajol Molotov elvtárshoz és a fülébe súgja:
- A szeme se rebbenjen meg Molotov elvtárs, amikor a tökömhöz ér, nehogy lebuktasson! Szerjózsa vagyok az orosz hírszerzéstől!
A fütyi kérelme:
Alulírott
Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom. Indokaim a következők:
-Nagy mélységekben dolgozom,
-Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
-Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
-Nedves környezetben dolgoznom,
-Magas hőmérsékleten dolgozom,
- Fertőző betegségeknek ok kitéve.
Tisztelettel: Hímvessző
Tisztelt Hímvessző!
Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük, sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk:
- Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
- Kis erőkifejtés után elszenderedik,
- Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
- Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
- Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni, hogy munkába álljon,
- Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
- Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl.. a védőruha viselete,
- Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
- Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.
Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.
Alulírott
Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom. Indokaim a következők:
-Nagy mélységekben dolgozom,
-Bármely helyzetben először a fejem dugom be,
-Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs,
-Nedves környezetben dolgoznom,
-Magas hőmérsékleten dolgozom,
- Fertőző betegségeknek ok kitéve.
Tisztelettel: Hímvessző
Tisztelt Hímvessző!
Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük, sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk:
- Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan,
- Kis erőkifejtés után elszenderedik,
- Nem követi mindig a felső vezetés utasításait,
- Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová,
- Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni, hogy munkába álljon,
- Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el,
- Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl.. a védőruha viselete,
- Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni,
- Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna.
Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.
__________________________________________________
PETŐFITŐL 2 kedvenc versem:
A BÁNAT? EGY NAGY OCEÁN
A bánat? egy nagy oceán.
S az öröm?
Az óceán kis gyöngye. Talán,
Mire fölhozom, össze is töröm.
__________________________________________________
SORS, NYISS NEKEM TÉRT...
Sors, nyiss nekem tért, hadd tehessek
Az emberiségért valamit!
Ne hamvadjon ki haszon nélkűl e
Nemes láng, amely ugy hevit.
Láng van szivemben, égbül-eredt láng,
Fölforraló minden csepp vért;
Minden sziv-ütésem egy imádság
A világ boldogságaért.
Oh vajha nemcsak üres beszéddel,
De tettel mondhatnám el ezt!
Legyen bár tettemért a díj egy
Uj Golgotán egy új kereszt!
Meghalni az emberiség javáért,
Mily boldog, milyen szép halál!
Szebb s boldogitóbb egy hasztalan élet
Minden kéjmámorainál.
Mondd, sors, oh mondd ki, hogy így halok meg,
Ily szentül!... s én elkészitem
Saját kezemmel azon keresztfát,
Amelyre fölfeszíttetem.
__________________________________________________
PETŐFITŐL 2 kedvenc versem:
A BÁNAT? EGY NAGY OCEÁN
A bánat? egy nagy oceán.
S az öröm?
Az óceán kis gyöngye. Talán,
Mire fölhozom, össze is töröm.
__________________________________________________
SORS, NYISS NEKEM TÉRT...
Sors, nyiss nekem tért, hadd tehessek
Az emberiségért valamit!
Ne hamvadjon ki haszon nélkűl e
Nemes láng, amely ugy hevit.
Láng van szivemben, égbül-eredt láng,
Fölforraló minden csepp vért;
Minden sziv-ütésem egy imádság
A világ boldogságaért.
Oh vajha nemcsak üres beszéddel,
De tettel mondhatnám el ezt!
Legyen bár tettemért a díj egy
Uj Golgotán egy új kereszt!
Meghalni az emberiség javáért,
Mily boldog, milyen szép halál!
Szebb s boldogitóbb egy hasztalan élet
Minden kéjmámorainál.
Mondd, sors, oh mondd ki, hogy így halok meg,
Ily szentül!... s én elkészitem
Saját kezemmel azon keresztfát,
Amelyre fölfeszíttetem.
__________________________________________________
ujjab agytekerő csak nektek :
Csilag fent az égen , vizzé vállik tenyeredben mi az?
Mihelyt meglát megmar, mihelyt megmar meg hal mi az?
Mikor fekszel ő akkor kél,
Egyszer egész máskor csak fél,
Nincsen tüze még is lámpás,
Az utazóknak szinte áldás.
Csilag fent az égen , vizzé vállik tenyeredben mi az?
Mihelyt meglát megmar, mihelyt megmar meg hal mi az?
Mikor fekszel ő akkor kél,
Egyszer egész máskor csak fél,
Nincsen tüze még is lámpás,
Az utazóknak szinte áldás.
a vizes testell és piercingel fűszerezve nálam ő a nnyerő :)
Vicces vers de sebaj.
Farokbetegség
Jaj neked ország
kevés a gyermek
lassan kipusztulunk
s az öregek
egyre többen lessznek
de ne aggódj ezért
se félj a semmiért
mert kis idö multán
már népszerü lehet...
mondja egy próféta
magad is megtekinteheted
a sok tolókocsit az utcán
ha a "kell" és a "muszáj"
sokat mondja a száj
betegségben szenved,
maga az éned.
beteg lettél;
a saját farkadat
vadászod ez kár
de lassan belátod
- ezt tették sokan -
hogy hiába csinálod;
hogy ujra meg ujra,
s arra törekedjél,
hogy jobban megfeleljél
csak statust keressél.
a teljesítmények világában,
ezt úgysem éred el
mert mindég többet
itt a cél!
szaladgálhatsz
köröskörül
mégsem éred el
a farkadat
ha talán számodra
ez is kiderül
acsai
Válasz idézettel
Farokbetegség
Jaj neked ország
kevés a gyermek
lassan kipusztulunk
s az öregek
egyre többen lessznek
de ne aggódj ezért
se félj a semmiért
mert kis idö multán
már népszerü lehet...
mondja egy próféta
magad is megtekinteheted
a sok tolókocsit az utcán
ha a "kell" és a "muszáj"
sokat mondja a száj
betegségben szenved,
maga az éned.
beteg lettél;
a saját farkadat
vadászod ez kár
de lassan belátod
- ezt tették sokan -
hogy hiába csinálod;
hogy ujra meg ujra,
s arra törekedjél,
hogy jobban megfeleljél
csak statust keressél.
a teljesítmények világában,
ezt úgysem éred el
mert mindég többet
itt a cél!
szaladgálhatsz
köröskörül
mégsem éred el
a farkadat
ha talán számodra
ez is kiderül
acsai
Válasz idézettel
"Akarok! Egy kemény rövidke szó
ebben benne van az egész életem!
E szó mögött sok nehéz harc rejtőzik,
e szó miatt még sokat könnyezem.
De történjék bármi,
ha az egész világ fog ellenállni,
vagy ha egyedül is maradok
mindent legyőzve mégis AKAROK!"/Ady/
"Az élet már adott sokat,
Bódítót, furcsát és keservest,
De még valamit tartogat." /Ady/
ebben benne van az egész életem!
E szó mögött sok nehéz harc rejtőzik,
e szó miatt még sokat könnyezem.
De történjék bármi,
ha az egész világ fog ellenállni,
vagy ha egyedül is maradok
mindent legyőzve mégis AKAROK!"/Ady/
"Az élet már adott sokat,
Bódítót, furcsát és keservest,
De még valamit tartogat." /Ady/
Férj:
Drágám, most, hogy összeházasodtunk, elmondom a heti programomat!
Hétfőn gyúrni járunk a haverokkal, kedden bowligozunk.
Szerdán zenés helyre megyünk, szigorúan férfitársasággal, csütörtökön pókerparti a rendőr haverokkal.
Pénteken beülünk sörözni a fiúkkal, tudod, megbeszéljük, mi volt a héten.
Szombatonként anyáméknál ebédelünk, vasárnap meccset nézni jönnek a haverok.
Nem szeretnék változtatni az életemen, csak mert megnősültem, jobb, ha hozzászoksz!
Feleség:
Rendben édesem, köszönöm, hogy megtiszteltél a tájékoztatással, cserében én is elmondom az én hetirendemet. Sokkal egyszerűbb, könnyen meg fogod jegyezni.
Én minden este 9-től kefélek. Aki itt van, az itt van, aki nincs, nincs.
Drágám, most, hogy összeházasodtunk, elmondom a heti programomat!
Hétfőn gyúrni járunk a haverokkal, kedden bowligozunk.
Szerdán zenés helyre megyünk, szigorúan férfitársasággal, csütörtökön pókerparti a rendőr haverokkal.
Pénteken beülünk sörözni a fiúkkal, tudod, megbeszéljük, mi volt a héten.
Szombatonként anyáméknál ebédelünk, vasárnap meccset nézni jönnek a haverok.
Nem szeretnék változtatni az életemen, csak mert megnősültem, jobb, ha hozzászoksz!
Feleség:
Rendben édesem, köszönöm, hogy megtiszteltél a tájékoztatással, cserében én is elmondom az én hetirendemet. Sokkal egyszerűbb, könnyen meg fogod jegyezni.
Én minden este 9-től kefélek. Aki itt van, az itt van, aki nincs, nincs.
Melyik a három legfontosabb tárgy egy férfi életében?
1. A WC-lehúzó, mert ez az egyetlen, amit elérhet.
2. A telefonkagyló, mert ez az egyetlen, amibe beleszólhat.
3. A bili, mert ez az egyetlen, amibe a felesége nem üti bele az orrát.
1. A WC-lehúzó, mert ez az egyetlen, amit elérhet.
2. A telefonkagyló, mert ez az egyetlen, amibe beleszólhat.
3. A bili, mert ez az egyetlen, amibe a felesége nem üti bele az orrát.
Kössz és remélem lesz még tőlük több kép.
Lehetne valamikor téma vagy kép Bunny luv-ról?
szerintem ő viszi a pálmát.Régen nagyon sok filmet forgatott de mostanában alig hallani róla valamit.
De ha róla nem is viszont Roxy Panther(remélem jól irtam) ő most egészen új az iparba Porn Warsban is játszott, na ő róla is lehetne beszélni.
Köszönöm előre is.
szerintem ő viszi a pálmát.Régen nagyon sok filmet forgatott de mostanában alig hallani róla valamit.
De ha róla nem is viszont Roxy Panther(remélem jól irtam) ő most egészen új az iparba Porn Warsban is játszott, na ő róla is lehetne beszélni.
Köszönöm előre is.
általában az első mondatom az hogy majd pihi után folytatás drága.
egy forró nyári napon a nőm sugárzó barna testén lágyan rá cspögtetett vanillia jégkrémet .aztán ha estte lesz akkor pedik csokoládét.
Nekem ez a kedvenc számom Quimbitől.
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek:
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek.
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól,
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól.
Refr:
Egyre csak fújja,
Legyen a gépnek halleluja! (x2)
Nem vagyok én részeg,
csak hát igen-igen kába,
Ha szerelmes az ördög, uh,
tudod, ő nem szeret hiába,
Most már dobozban, ami fontos,
azon lakat, és lakat a szádra,
Csendben élvezz bele
a fürdőkádba.
Refr:
Egyre csak fújja
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek:
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek,
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól,
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól.
Refr:
Egyre csak fújja
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek: (egyre csak fújja)
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek, (legyen a gépnek halleluja)
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól, (egyre csak fújja)
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól. (legyen a gépnek halleluja)
Nem vagyok én részeg,
csak hát igen-igen kába, (egyre csak fújja)
Ha szerelmes az ördög, uh,
tudod, ő nem szeret hiába, (legyen a gépnek halleluja)
Most már dobozban, ami fontos,
azon lakat, és lakat a szádra. (egyre csak fújja)
Csendben élvezz bele
a fürdőkádba. (legyen a gépnek halleluja)
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek:
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek.
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól,
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól.
Refr:
Egyre csak fújja,
Legyen a gépnek halleluja! (x2)
Nem vagyok én részeg,
csak hát igen-igen kába,
Ha szerelmes az ördög, uh,
tudod, ő nem szeret hiába,
Most már dobozban, ami fontos,
azon lakat, és lakat a szádra,
Csendben élvezz bele
a fürdőkádba.
Refr:
Egyre csak fújja
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek:
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek,
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól,
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól.
Refr:
Egyre csak fújja
Én má' nem muzsikálok,
csak egy jelet adok a gépnek: (egyre csak fújja)
ő mutassa meg helyettem,
ahogyan mozdul bennem a lélek, (legyen a gépnek halleluja)
Kicsit félek, de arra gondolok,
vajon mit várok a sorstól, (egyre csak fújja)
ha hányok az édestől,
és izzadok a sóstól. (legyen a gépnek halleluja)
Nem vagyok én részeg,
csak hát igen-igen kába, (egyre csak fújja)
Ha szerelmes az ördög, uh,
tudod, ő nem szeret hiába, (legyen a gépnek halleluja)
Most már dobozban, ami fontos,
azon lakat, és lakat a szádra. (egyre csak fújja)
Csendben élvezz bele
a fürdőkádba. (legyen a gépnek halleluja)
világos színek borotfált husi .esméletlen jó.
Veheted a boltban,
Veheted az utcán,
Veheted vásárban,
Veheted a plázában,
Veheted napközben,
Veheted este,
de nem fizetsz érte
soha egy vasat se.
MI EZ?
Veheted az utcán,
Veheted vásárban,
Veheted a plázában,
Veheted napközben,
Veheted este,
de nem fizetsz érte
soha egy vasat se.
MI EZ?
_KISPÉL_ÉS_A_BORZ_-_HÚSRÁGÓ_,_HÍDVERŐ_
1. És most nincs más, hát jöjj elő
Húsrágó, hídverő, félkarral ölelő
Itt elveszett este egy bogár a testbe
Hogyha új trükköt nem csinálsz
Holnap kijön egy óriás
Téged megesz, engem elás
És nem csinál semmi mást
Ez a k**** nagy óriás
2. Mindentől messze, a szívhez közel
Csinálj csodát, én meg elhiszem
Hogy kell egy rendszer, ami nem mozog
És megígérte Anyu is, hogy megkapod
Mert a karod csak egy holt ág, vágd el és szaladj
Egy vonalban vannak most a szíved meg az agyad
Húsrágó, hídverő, ne sírj a versen
Én idáig jöttem, most dolgozzon a lelkem
"Az ember sok mindent tanult az állatoktól: Szitakötőtől a
helikoptert, Teknőstől hadi alakzatot, Strucctól politikát. "
(Kárpáti Petra)
helikoptert, Teknőstől hadi alakzatot, Strucctól politikát. "
(Kárpáti Petra)
Ki az abszolút sovány nő?
Aki ha lenyel egy aszpirint várandósnak látszik.
Egy szőke és egy barna nő leugrik a 10. emeletről.
Melyik ér le hamarabb?
A barna, mert a szőke eltéved útközben.
Ki az abszolút allergiás?
Aki az alergia elleni gyógyszereklre is allergiás.
Mi az abszolút lehetetlen?
Kamatlábra zoknit húzni.
Ki az abszolút türelmes?
Aki addig simogat egy porceláncicát, míg dorombolni nem kezd.
Mi az abszolút kitartás?
Addig kacsintani a tyúkszemre, míg vissza nem kacsint.
Ki az abszolút pap?
Aki a lélek tükrében borotválkozik.
Mi az abszolút közelség?
Férfi és nő között mínusz 15 centiméter.
Ki az abszolút sovány?
Aki magában beszél és kihallatszik.
Mi az abszolút ciki?
Néger autószerelőtől megkérdezni: Feketén vállalja-e?
Mi az abszolút semmi?
Nyeletlen bicska penge nélkül.
Mi az abszolút szemérm?
Ha valaki úgy süti le a szemét, hogy odakozmál.
Mi az abszolút részvét?
Özvegy asszonyt fekete kotonnal kefélni.
Ki az abszolút udvarias?
Aki átadja a hellyét a fáratt olajnak.
Ki az abszolút magas?
Akinek a hideg csak úgy tud végigfutni a hátán a hideg, ha közben megáll pihenni.
Ki az abszolút x lábú?
Aki csak két lavórban tud lábat mosni.
Ki az abszolút kancsal?
Aki ha sír a hátán folyik végig a könnye.
Mi az abszolút pech?
Ha valaki magába zárkózik és elveszti a kulcsot.
Hogy hívják a hülye japánt?
Iku Nuku
Hogy hívják a német ejtőernyőst?
Zu Hans
Hogy hívják a német jegesmedvét?
Dermedve
Hogy hívják az etiópiai divatlapot?
Borda
Hogy hívják a villamosszék kisunokáját?
Elektromos kisülés
Hogy hívják a Mexikói rigót?
Rodrigó
Hogy hívják a drogos elefántot?
Koko Jumbó
Hogy hívják az eszkimói légitársaságot?
Fridzsid-AIR
Hogy hívják az indián benzinkutast?
Töltötoll
Hogy hívják a teniszező gumimacit?
Stefi Grafi
Aki ha lenyel egy aszpirint várandósnak látszik.
Egy szőke és egy barna nő leugrik a 10. emeletről.
Melyik ér le hamarabb?
A barna, mert a szőke eltéved útközben.
Ki az abszolút allergiás?
Aki az alergia elleni gyógyszereklre is allergiás.
Mi az abszolút lehetetlen?
Kamatlábra zoknit húzni.
Ki az abszolút türelmes?
Aki addig simogat egy porceláncicát, míg dorombolni nem kezd.
Mi az abszolút kitartás?
Addig kacsintani a tyúkszemre, míg vissza nem kacsint.
Ki az abszolút pap?
Aki a lélek tükrében borotválkozik.
Mi az abszolút közelség?
Férfi és nő között mínusz 15 centiméter.
Ki az abszolút sovány?
Aki magában beszél és kihallatszik.
Mi az abszolút ciki?
Néger autószerelőtől megkérdezni: Feketén vállalja-e?
Mi az abszolút semmi?
Nyeletlen bicska penge nélkül.
Mi az abszolút szemérm?
Ha valaki úgy süti le a szemét, hogy odakozmál.
Mi az abszolút részvét?
Özvegy asszonyt fekete kotonnal kefélni.
Ki az abszolút udvarias?
Aki átadja a hellyét a fáratt olajnak.
Ki az abszolút magas?
Akinek a hideg csak úgy tud végigfutni a hátán a hideg, ha közben megáll pihenni.
Ki az abszolút x lábú?
Aki csak két lavórban tud lábat mosni.
Ki az abszolút kancsal?
Aki ha sír a hátán folyik végig a könnye.
Mi az abszolút pech?
Ha valaki magába zárkózik és elveszti a kulcsot.
Hogy hívják a hülye japánt?
Iku Nuku
Hogy hívják a német ejtőernyőst?
Zu Hans
Hogy hívják a német jegesmedvét?
Dermedve
Hogy hívják az etiópiai divatlapot?
Borda
Hogy hívják a villamosszék kisunokáját?
Elektromos kisülés
Hogy hívják a Mexikói rigót?
Rodrigó
Hogy hívják a drogos elefántot?
Koko Jumbó
Hogy hívják az eszkimói légitársaságot?
Fridzsid-AIR
Hogy hívják az indián benzinkutast?
Töltötoll
Hogy hívják a teniszező gumimacit?
Stefi Grafi
Szeretlek kedvesem
"Szeretlek kedvesem,
és hiába űzöm el,
a tétova képzelet
Tehozzád elvezet
Sok kínzó éjjelen
Közötted, s közöttem
vergődik a lelkem,
és úgy kíván,
mint soha, senkit sem
Hogyha itt lehetnél,
és, ha itt lennél énvelem,
Veled megnyugodnék
e lázas éjeken
Lelkem csendesen
Veled megpihenne,
bőrünk összeérne,
a vágytól összeégve.
Szorongó szívünket,
mohó testünket,
-melyik Tiéd, s enyém
többé nem éreznénk,
e tűzben egyek lennénk.
És ha néha föleszmélnénk
e zsibbadt kábulatból,
semmit sem beszélnénk
Csak nézném a szemedet,
az nem csap be engemet,
és csókolnám ajkadat:
Örökre itt maradj!
Örökre itt maradj,
mert Veled lenne még reményem,
Veled lenne még életem,
lenne még perszelő tüzem
Szeretlek én szüzem..."
"Szeretlek kedvesem,
és hiába űzöm el,
a tétova képzelet
Tehozzád elvezet
Sok kínzó éjjelen
Közötted, s közöttem
vergődik a lelkem,
és úgy kíván,
mint soha, senkit sem
Hogyha itt lehetnél,
és, ha itt lennél énvelem,
Veled megnyugodnék
e lázas éjeken
Lelkem csendesen
Veled megpihenne,
bőrünk összeérne,
a vágytól összeégve.
Szorongó szívünket,
mohó testünket,
-melyik Tiéd, s enyém
többé nem éreznénk,
e tűzben egyek lennénk.
És ha néha föleszmélnénk
e zsibbadt kábulatból,
semmit sem beszélnénk
Csak nézném a szemedet,
az nem csap be engemet,
és csókolnám ajkadat:
Örökre itt maradj!
Örökre itt maradj,
mert Veled lenne még reményem,
Veled lenne még életem,
lenne még perszelő tüzem
Szeretlek én szüzem..."
Egy negyvenes nő szívrohamot kap, és miközben a műtőasztalon fekszik, halál-közeli élménye támad. Istent látja, és megkérdezi tőle, hogy tényleg meg fog-e halni. Isten megnyugtatja, hogy nem, még 30-40 évig fog élni. Felépül, és úgy dönt, ha már úgyis a kórházban van, zsírleszívást végeztet a combján és a hasán. 2 hét múlva és felépülve bankkölcsönt kér, hogy esztétikai beavatkozásokat végeztessen magán. Felvarratja a melleit, kis szilikont is nyomat beléjük, megigazíttatja az orrát, kissé megnagyob-bíttatja a fenekét, feltölteti szilikonnal az ajkát, eltünteti a ráncait és szarkalábait. Visszérkezelést és narancsbőr-kezelést is kap a 20 masszázs mellett. Összevarratja a gyomrát, hogy kevesebbet egyen, kiveszik két bordáját, és mindenféle más fiatalító trükkhöz folyamodik. Úgy gondolja, ha még 30-40 évig fog élni, hát nézzen ki ragyogóan. Amikor az utolsó műtét után távozik a kórházból és átmegy az úton, puff!, elüti egy mentőautó. Ismét Isten színe elé kerül, és felháborodva kérdezi tőle:
- Nem úgy volt, hogy még 30-40 évig fogok élni?
- Basszus... Nem ismertelek meg!
- Nem úgy volt, hogy még 30-40 évig fogok élni?
- Basszus... Nem ismertelek meg!
A székely elmegy és a fiára bízza a tanyát.
Amikor hazajön, érte megy a fia.
Kérdi a bácsi:
- Na, történt valami a tanyán?
- Nem
- Biztos?
- Hát csak a villa nyele tört el.
- Mikor?
- Amikor vittem eltemetni a kuyát.
- Meghalt a kutya? Mikor?
- Akkor, amikor eltaposták a tehenek.
- Hogy jutottak ki a tehenek?
- Megijedtek, amikor leégett az ól.
- Mikor égett le az ól?
- Mikor átfújta a házról a parazsat a szél.
- Leégett a ház?
- Igen, de a cica a hibás mert földöntötte a gyertyát.
- Milyen gyertyát?
- Amivel a nagymamát ravataloztuk.
- Meghalt a nagymama?
- Meg szegény, amikor megtudta, hogy anyánk elszökött a postással.
- Elszökött a postással? Akkor tényleg nincs semmi baj.
Amikor hazajön, érte megy a fia.
Kérdi a bácsi:
- Na, történt valami a tanyán?
- Nem
- Biztos?
- Hát csak a villa nyele tört el.
- Mikor?
- Amikor vittem eltemetni a kuyát.
- Meghalt a kutya? Mikor?
- Akkor, amikor eltaposták a tehenek.
- Hogy jutottak ki a tehenek?
- Megijedtek, amikor leégett az ól.
- Mikor égett le az ól?
- Mikor átfújta a házról a parazsat a szél.
- Leégett a ház?
- Igen, de a cica a hibás mert földöntötte a gyertyát.
- Milyen gyertyát?
- Amivel a nagymamát ravataloztuk.
- Meghalt a nagymama?
- Meg szegény, amikor megtudta, hogy anyánk elszökött a postással.
- Elszökött a postással? Akkor tényleg nincs semmi baj.
Focisták mondták:
Szeretnék egy patinás olasz klubban futballozni, például a Barcelonában. (Mark Draper)
Nincsen középút, vagy jól futballozol, vagy rosszul. Mi a kettő között játszottunk ma. (Gary Lineker)
A megnyitóünnepség fantasztikus volt, bár lemaradtam róla. (Greame Le Saux)
Öt gólra vagyok az Arsenal mindenkori házi góllövőlistájának első helyétől. Na, nem mintha számolnám. (Ian Wright)
Alex Ferguson a legjobb menedzser ezen a szinten, akivel együtt dolgoztam, annak ellenére, hogy más menedzserrel még nem dolgoztam ezen a szinten. (David Beckham)
Az egyetlen dolog, amit nem vághatnak a fejemhez, az az, hogy mindig a maximumot adtam. (Alan Shearer)
Mesterek mondták:
Vak lennék, ha nem hallanám azt, amit pletykálnak. (Alex Ferguson)
A góljaikat leszámítva a norvégok képtelenek voltak a kapuba találni. (Terry Venables)
David Beckhamnek van két lába, amit manapság kevés futballista mondhat el magáról. (Jackie Charlton)
Öttagú védőnégyes szerepeltetését tervezem. (Trevor Francis)
Amit a félidőben az öltözőben mondtam, azt nem olvasnám szívesen másnap a rádióban. (Gerry Francis)
Szeretnék egy patinás olasz klubban futballozni, például a Barcelonában. (Mark Draper)
Nincsen középút, vagy jól futballozol, vagy rosszul. Mi a kettő között játszottunk ma. (Gary Lineker)
A megnyitóünnepség fantasztikus volt, bár lemaradtam róla. (Greame Le Saux)
Öt gólra vagyok az Arsenal mindenkori házi góllövőlistájának első helyétől. Na, nem mintha számolnám. (Ian Wright)
Alex Ferguson a legjobb menedzser ezen a szinten, akivel együtt dolgoztam, annak ellenére, hogy más menedzserrel még nem dolgoztam ezen a szinten. (David Beckham)
Az egyetlen dolog, amit nem vághatnak a fejemhez, az az, hogy mindig a maximumot adtam. (Alan Shearer)
Mesterek mondták:
Vak lennék, ha nem hallanám azt, amit pletykálnak. (Alex Ferguson)
A góljaikat leszámítva a norvégok képtelenek voltak a kapuba találni. (Terry Venables)
David Beckhamnek van két lába, amit manapság kevés futballista mondhat el magáról. (Jackie Charlton)
Öttagú védőnégyes szerepeltetését tervezem. (Trevor Francis)
Amit a félidőben az öltözőben mondtam, azt nem olvasnám szívesen másnap a rádióban. (Gerry Francis)
Bár ezek idézetek de én úgy vélem hogy az örömhöz kapcsolódnak olvassátok el.
Aki mindenekfölött ragaszkodik, hogy az élet öröm, annak valóban öröm élni. (Tatiosz)
A legjobb dolgok mindig a közelünkben vannak. A lélegzet az orrunkban, a fény a szemeinkben, a virágok a lábunknál, a munka a kezünkben, az Igazság ösvénye elöttünk. Ne kapaszkodjunk a csillagok felé, de becsüljük meg a hétköznapi feladatainkat abban a biztos tudatban, hogy a mindennapi kötelesség és a mindennapi kenyér a legédesebb dolog az életünkben.
(Robert Louis Stevenson)
Mindig legyél tisztességes! Ez majd sok embernek örömet okoz, a többi pedig megdöbben. (Mark Twain)
Számomra az a legnagyobb öröm, hogy titokban végrehajtok egy jócselekedetet, és aztán hagyom, hogy mások véletlenül felfedezzék.
(Charles Lamb)
Aki mindenekfölött ragaszkodik, hogy az élet öröm, annak valóban öröm élni. (Tatiosz)
A legjobb dolgok mindig a közelünkben vannak. A lélegzet az orrunkban, a fény a szemeinkben, a virágok a lábunknál, a munka a kezünkben, az Igazság ösvénye elöttünk. Ne kapaszkodjunk a csillagok felé, de becsüljük meg a hétköznapi feladatainkat abban a biztos tudatban, hogy a mindennapi kötelesség és a mindennapi kenyér a legédesebb dolog az életünkben.
(Robert Louis Stevenson)
Mindig legyél tisztességes! Ez majd sok embernek örömet okoz, a többi pedig megdöbben. (Mark Twain)
Számomra az a legnagyobb öröm, hogy titokban végrehajtok egy jócselekedetet, és aztán hagyom, hogy mások véletlenül felfedezzék.
(Charles Lamb)
3 kedvenc idézetemet megosztanám veletek:
▄▄▄▄\\\"Két szóval elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább.\\\" Robert Frost▄▄▄▄▄
▄Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk, mert különben félő, hogy meghalunk, anélkül, hogy nevettünk volna.Nevess sokat. (La Bruyére)▄
▄▄▄▄▄\\\"Ha meg tudod álmodni, meg is tudod csinálni.- Walt Disney
Merj álmodni!▄▄▄▄▄
▄▄▄▄\\\"Két szóval elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább.\\\" Robert Frost▄▄▄▄▄
▄Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk, mert különben félő, hogy meghalunk, anélkül, hogy nevettünk volna.Nevess sokat. (La Bruyére)▄
▄▄▄▄▄\\\"Ha meg tudod álmodni, meg is tudod csinálni.- Walt Disney
Merj álmodni!▄▄▄▄▄






Nem: férfi
Magyarország




Denisa





