Nagyon szép leányzó! Legalább is amit látunk belőle!
Felpofozta a gyíkkal!
A gyereknek elég nagy szerszáma van ha ezt így megérzi!
Ja látom, ,hogy változott a tartalmi jellege, ugyanis senki nem szól hozzá
Látom eljutott 3 év alatt oda az OFF topic, hogy teli legyen. 4100 hozzászólás. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi kerül bele mikor megnyitottam.
Nagyon szép! Még több képet kérünk szépen!
Nagyon jó képek!
Nagyon jó csajok! Azért írtam többes számban mert szerintem több nőt látunk a képen.
Na Offolok egyett ennek a szép nap végére!
Előszor azt hittem, hogy Soma :)
Ez sem Magyarországon készült szerintem.
Jaja, ennek hidd el, hogy én jobba örülök. Már őszinte a mosolyom is
Voltam ma dokinál. Egy kis ciszta amivel nem kell fogalkozni, ugyanis az ondóvezeték egyik része elzáródott, ez vagy felszívodik vagy nem, de amíg nem lesz tojás nagyságú addig nem kell műteni (ennek elég kicsi az esélye). Tehát no para nálam és minden rendben.
Köszi az infot, beszéltem orvossal is lehet ciszta is, de a napokban megnézetem egy urológussal, ha tudok valamit akkor leírom.
Hi egy kérdésem lenne.
A jobb herém felett a vezetéken észrevettem egy kis csomót (nyomásra enyhén kellemetlen), amit a napokban megyek kivizsgáltatni. Számítsak a legrosszabbra vagy lehet más is?
A jobb herém felett a vezetéken észrevettem egy kis csomót (nyomásra enyhén kellemetlen), amit a napokban megyek kivizsgáltatni. Számítsak a legrosszabbra vagy lehet más is?
Tanulságos?
Ha tetszik a jeges sztori akkor nézd meg a Holnapután c. filmet
Ha tetszik a jeges sztori akkor nézd meg a Holnapután c. filmet
Új avatar! na le is tesztelem, hogy megjelenik e
Gyönyörű punci, ritka az ilyen.
Teve-Pata loool :D Az ídőjós :D:D:D
Én is hamarosan negyed évszázados leszek! Öregszem, öregszem!
Boldog Szülinapot Tom! Azért remélem nem vagy ídősebb, mint Yoda, mert akkor Jónapottal köszönök neked is!
Ettől még az aludttej is felébred! Szép képek!
Mennyi leszel Tom? 32-35?
Jól sejtem, hogy hamarosan Szülinapod van Tom?
Csiáljatok blogot
Szia!
Mióta vagy admin? Gratulálok a kinevezésedhez!
Mióta vagy admin? Gratulálok a kinevezésedhez!
Ez kurva jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anyámnak az osztálytársa volt középiskolában, már akkor is szexuálisan túlfűtött volt.
Na Ő nem semmi!
Húúú! Nagyon szép csaj lehet, megnézném előlről is!
Nekem sajnos nem működött, nem tudtam kellően koncentrálni főleg, hogy körülöttem elég sokan elkezdtek jönni kocsival.
Nekem is ugyan ez volt a bajom. Nekem sem ment. Vonzódás nélkül én nekem ez nem megy (nem testire gondolok).
Én tegnap este voltam először, de nekem egyáltalán nem jött be a dolog. Valahogy érzelem nélkül nekem ez nem működik. Kipróbáltam, de szerintem ezt így többé nem fogom, ha csak nem változik a mentalitásom.
A TV2 naplójában megint benne volt a Goldengate!
Sikerült?
Roma freestyle (Star Wars version)
Hajrá! Szerintem lenne hasonlóőra igény. Legyen a topik neve Kovi kulisszatitkai. De komolyan
Jaja! Nagyon király kis gép lehet.
Tényleg megkérdezhetem, hogy mi az eredeti tanult szakmád? Egy Önéletrajzot elolvasnék. Pl, hogy jött, hogy Te porno rendező legyél stb..
Tényleg megkérdezhetem, hogy mi az eredeti tanult szakmád? Egy Önéletrajzot elolvasnék. Pl, hogy jött, hogy Te porno rendező legyél stb..
Wháááááá! Na ilyet sem veszek! Egy fél lakás ára
Azért köszi
Azért köszi
Szia!
Ez mi? A forgatáson készültek? Ja és még egy kérdés. Ez milyen fényképezőgéppel lett csinálva? Köszi!
Üdv Bandi
Ez mi? A forgatáson készültek? Ja és még egy kérdés. Ez milyen fényképezőgéppel lett csinálva? Köszi!
Üdv Bandi
Látom Kovi bácsi nem kommentálja a kritikámat. Remélem nincsen harag?
Érdekes lenne!
Viszont, hogy mondjak valami szépet is!
Nagyon szépen köszönjük, hogy kaptunk egy ilyen lehetőséget, ugyanis nem mindennap adatig meg az embernek, hogy esélyes legyen jelen lenni egy porno film forgatáson, mint rendező, mint néző. Meg ugye ez nem kevés pénzbe került (mondjuk reklámnak nem is lehetett volna jobbat kitalálni
). Reméljük még lesz valami hasonló.
Köszi mindenkinek aki valamilyen formában részt vett abban, hogy ez létrejöjjön.
Nagyon szépen köszönjük, hogy kaptunk egy ilyen lehetőséget, ugyanis nem mindennap adatig meg az embernek, hogy esélyes legyen jelen lenni egy porno film forgatáson, mint rendező, mint néző. Meg ugye ez nem kevés pénzbe került (mondjuk reklámnak nem is lehetett volna jobbat kitalálni
). Reméljük még lesz valami hasonló.Köszi mindenkinek aki valamilyen formában részt vett abban, hogy ez létrejöjjön.
Szia!
Ez így akkor is elég furcsán néz ki. Ha nem sülne el akkor minden rendben lenne a vágással, de mivel, hogy elsüttötétek a fegyvert, így ...
Ez így akkor is elég furcsán néz ki. Ha nem sülne el akkor minden rendben lenne a vágással, de mivel, hogy elsüttötétek a fegyvert, így ...
Nekem is ez a véleményem! Mondjuk az action az tetszik.
Azzal nincsen, gond, hogy ez egy porno film, de ha már pályázatos és pont a történet miatt jütt létre (tehát ez volt értélkelve és nem az action), akkor már legyen "eredeti"
Amúgy (meg kell, hogy mondjam, hogy Én s csináltam volna az egészet jobban, oly annyira, hogy be se jutottam a fk-mel
, tehát inkább kussolok és hozok sört
)! Peace!
Amúgy (meg kell, hogy mondjam, hogy Én s csináltam volna az egészet jobban, oly annyira, hogy be se jutottam a fk-mel
, tehát inkább kussolok és hozok sört
)! Peace!
Ez az újravágott verzió, már egész jó. Amúgy a színészi képességekkel van gondom, meg a videó effektekkel. Attól kész vagyok, amikor Chocky és Nikki megállnak és pózolnak a kamerának, aztán átvált ff-be. Szerintem az nagyon nem kellett volna bele, de az már annál inkább, hogy hogy jutnak be a házba. Mert az hiányolom. Ami még bajom volt vele, hogy Te is így reagálnál, ha egyszer egy maffiózók lennének a házadban, hogy Kik maguk, mit akarnak? Full nyugodt hangon?
Meg a másik, ami még nem tetszett, hogy Angelina nem is ellenkezik, legalább ellökte volna először Chocky-t vagy valami, tehát egy kicsit életszerűbben kellett volna előadni a dolgot, amúgy mással nagyon bajom nincsen.
Ami viszont nagyon tetszett az a történet felépítése. Tehát a végén a csattanó az hihetetlen jó volt. Meg ugye az action jelenetek is nagyon ott vannak a toppon
.
Meg a másik, ami még nem tetszett, hogy Angelina nem is ellenkezik, legalább ellökte volna először Chocky-t vagy valami, tehát egy kicsit életszerűbben kellett volna előadni a dolgot, amúgy mással nagyon bajom nincsen.
Ami viszont nagyon tetszett az a történet felépítése. Tehát a végén a csattanó az hihetetlen jó volt. Meg ugye az action jelenetek is nagyon ott vannak a toppon
.
Pedig ez elsült, mint Chocky
Khmmm! Legyen elég annyi, hogy a végén megint van egy rossz vágás szerintem.
Jelenleg úgy van, hogy stukker elő ravasz meghúz, aztán meglepődnek.
Na most szerintem úgy kellene, hogy stukker elő, meglepődés, és a végén a ravasz meghúzás.
Többet nem írok.
Jelenleg úgy van, hogy stukker elő ravasz meghúz, aztán meglepődnek.
Na most szerintem úgy kellene, hogy stukker elő, meglepődés, és a végén a ravasz meghúzás.
Többet nem írok.




Magyarország




Tegan


