Szerintem jó ötlet lenne, de ki az aki ezt szponzorálja? Annyit nem ér az egész. Ha szerzel Kovinak szponzort erre az egészre akkor biztos benne lesz a dologban
Hasonló megnyilvánulásokért nem írom le az enyémet
Mivel nincsen ídőm napozni, ezért szoliba járok, és ugye oda pucéran
Ha van ídőm napozni akkor a dagályon vagyok, és ott fürdőgatyóban, mint mindenki más
Ha van ídőm napozni akkor a dagályon vagyok, és ott fürdőgatyóban, mint mindenki más
Húúú nagyon kihalt ez a topik. Hozzuk előre egy kicsit.
Igen, sajnos elég mozgalas jármű a Metró
Tehát ÚKp és Újpest városkapu, itt elég kevesen vannak. Este mégkevesebben! Ha elég későn nyomjátok akkor az Árpád Hídig szabad a pálya szerintem.
Tehát ÚKp és Újpest városkapu, itt elég kevesen vannak. Este mégkevesebben! Ha elég későn nyomjátok akkor az Árpád Hídig szabad a pálya szerintem.
Szia!
3-as Metró, Újpest-Köpont váégállomás Vasárnap délután, hátsó kocsi. Elég kevesen vannak. max azok szoktak oda szállni akik mennek a Plázába. Kb. 2 megállótok van arra, hogy megoldjátok a képeket.
3-as Metró, Újpest-Köpont váégállomás Vasárnap délután, hátsó kocsi. Elég kevesen vannak. max azok szoktak oda szállni akik mennek a Plázába. Kb. 2 megállótok van arra, hogy megoldjátok a képeket.
Na nem véletlen, hogy létrehoztam ezt a topikot, na itt lehet tombolni!
Persze Tom-Tom navigator
Kedves Tom! Szerinted mire van a dühhöngő? Megfelelő hozzászólást a megfelelő helyre (topikba). Ti azért vagytok adminok, hogy a rendet fenntartsátok, és a hozzászólásaitok, vagy a megnyilvánulásaitok ne szüljön még több flame-t.
Az Off topik ne legyen flame központ (másnéven dühhöngő
!
Továbi kellemes napot, és jó fórumozgatást!
Üdv Bandi
Az Off topik ne legyen flame központ (másnéven dühhöngő
!Továbi kellemes napot, és jó fórumozgatást!
Üdv Bandi
Köszönöm az infot!
Látom ez a topik igencsak kezd eldurvulni, mikor megnyitottam akkor nem gondoltam volna, hogy ennyi flame lesz. Egyszerűen csak hülyéskedésnek nyitottam meg. Tehát egy-két poén beszólás, a nap OFF-ja stb.. Tehát ami más fórumokban az OFF topik szerepe.
Kérek mindenkit, hogy próbáljon meg a megfelelő hangvételben beszélni. Ne spanoljátok egymást feleslgesen! Elég a napi stressz is amit átélünk ebben a világban. Ide kikapcsolódni jön az ember, nem flameket olvasni. Ha fel akarom magam húzni akkor elolvasom Tóta W. Árpi cikkét!
Kérek mindenkit, hogy próbáljon meg a megfelelő hangvételben beszélni. Ne spanoljátok egymást feleslgesen! Elég a napi stressz is amit átélünk ebben a világban. Ide kikapcsolódni jön az ember, nem flameket olvasni. Ha fel akarom magam húzni akkor elolvasom Tóta W. Árpi cikkét!
Rendben van akkor talán leírom hétvégén, de először mindenképpen meg akarom nézni az újravágott verziót.
Ezért nem is biztos, hogy le szeretném írni
Ez nem volt kritika, csak egy elő oltás! Ha részletesebb kritikát szeretnél akkor majd töltsd fel a vágott verziót, megnézem és arról alkotok véleményt, de csak akkor ha mind a ketten ehhez hozzájárultok. Lehet, hogy a kritikám jobban fog sikerülni, mint a forgatókönyvem
Jut eszembe Péntek van. Igaz nem mondtad, hogy melyik Pénteken
Jut eszembe Péntek van. Igaz nem mondtad, hogy melyik Pénteken
És a licensz? Újat kell majd kérni? Vagy jó lesz amit ehhez igényeltem?
Jó pap holtig tanul! Ez mindkettőtöknek szól
A licensz jó lesz hozzá, vagy újatt kell igényelni?
Meg lehet csinálni így is, csak elég körülményes, na de ez másik topik és másik fórum. Zárom a mai Off beszélgetést ezzel. Elnézést Adminok az offért!
Virtual Dubbal wmv-t?
Azt megnézném
Azt megnézném
Ne vágd falhoz! A Nero vision néha szokott hülyeségeket csinálni!
f1ck0: Katt ide! És ezzel zárjuk is ezt a témát!
iNfeSter[VIP][ADMIN]: Szvsz nem direkt van így, ennek semmi értelme nem lenne ebben a formában.
iNfeSter[VIP][ADMIN]: Szvsz nem direkt van így, ennek semmi értelme nem lenne ebben a formában.
Nem akarok kritikát írni, mert ahhoz nem lenne képem. Meg ez nem azoért született, hogy kritikákat mondjunk róla. Mint ahogy mondtad nem versenyre készült, ezért nem illeti kritika! Amit hírtelen ki lehetet belőle hozni azt szerintem maximálisan ki hozták belőle ennyi ídő alatt! De ha majd Oziriszt vagy Kovit érdekli a részletes kritikám akkor leírom, de amúgy nem fogom.
Főleg azért is nem, mert Én is írtam egy forgatókönyvet ami így visszaolvasva valóban nem sikerült jól. Mondjuk tényleg 2 óra alatt írtam
Főleg azért is nem, mert Én is írtam egy forgatókönyvet ami így visszaolvasva valóban nem sikerült jól. Mondjuk tényleg 2 óra alatt írtam
Kovi maximalista, mint ahogy kiderült. Gondolom nem véletlen kapta az oszkárt is. Na de muszáj volt ezt leírnim, ugyanis a forgatókönyvek is nagyon kritikus szemmel lettek nézve. Ezt had tegyem meg Én is. Amúgy még lenne 1-2 dolog amibe bele tudnék kötni, de akkor nem Én lennék a fórum kedvenc embere.
Ugyanis egy pornó filmtől nem kell feltétlen elvárni , hogy minden rendben legyen történetileg.
Meg, hogy jönnék Én ahhoz, hogy egy "amatör" filmet lehúzzak! Én sem rendeztem meg volna jobban. Sőt mint kiderült még jó forgatókönyvel sem tudtam előjönni, így nincsen képem negatívan minősíteni egy jó kis "amatör" filmet.
Összesítve. Ozoriszhez képes nagyon király, Kovihoz képest egy gyengébb film. És ezzel minden elmodntam. Remélem nincsen harag senki részéről! Én sem tudtam volna jobban megcsinálni!
Ugyanis egy pornó filmtől nem kell feltétlen elvárni , hogy minden rendben legyen történetileg.
Meg, hogy jönnék Én ahhoz, hogy egy "amatör" filmet lehúzzak! Én sem rendeztem meg volna jobban. Sőt mint kiderült még jó forgatókönyvel sem tudtam előjönni, így nincsen képem negatívan minősíteni egy jó kis "amatör" filmet.
Összesítve. Ozoriszhez képes nagyon király, Kovihoz képest egy gyengébb film. És ezzel minden elmodntam. Remélem nincsen harag senki részéről! Én sem tudtam volna jobban megcsinálni!
Megnéztem a filmet!
Elég jó volt szerintem. Mondjuk az elején a vágás az nem jó. Ugyanis rögtön azzal kezdődik, hogy Csoky átkutatja a házat.
Ezután mutatják, hogy mennek a medencéhez és ott mondja Csoky, hogy átkutatja a házat. Ekkor kellett volna bevágni a kutatós jelenetet szerintem. Amúgy nagyon jó film.
Elég jó volt szerintem. Mondjuk az elején a vágás az nem jó. Ugyanis rögtön azzal kezdődik, hogy Csoky átkutatja a házat.
Ezután mutatják, hogy mennek a medencéhez és ott mondja Csoky, hogy átkutatja a házat. Ekkor kellett volna bevágni a kutatós jelenetet szerintem. Amúgy nagyon jó film.
Csak annyi kiegészítés, hogy a VLC az egyik olyan player amihez nem kell semmilyen codec. De előfizetős videót még nem tud lejátszani.
A Windows Media Player 11-hez eredeti windows kell, de a többihez úgy tudom nem (mondjuk van rá alternatív módszer, de ez nem az a fórum ahol ilyenekről kell beszélni
).
A lényeg, hogy használj Media Player 9-et vagy 10-et ha nincsen eredeti windowsod.
A Windows Media Player 11-hez eredeti windows kell, de a többihez úgy tudom nem (mondjuk van rá alternatív módszer, de ez nem az a fórum ahol ilyenekről kell beszélni
).A lényeg, hogy használj Media Player 9-et vagy 10-et ha nincsen eredeti windowsod.
Akkor volt munkád rendesen!
És jól tudtad illusztrálni a jeleneteket? Gondolom teljesen beleélte magát az asszony
Hogy be is tartod a Norbi Update-et a mai napig?
Hogy is volt azzal az update-tel?
Köszi a szuper élménybeszámolót! Jó volt elolvasni a Te szemszögedből is.
Akkor jó, és be is tartod?
Na ez király lesz! Eddigi legjobb versenynek igérkezik. jöhetnek majd a lebukós történetek is!
Köszi az infot!
Másolhatod, ha már megírtad
Elfér itt a fórumban
Elfér itt a fórumban
Tényleg! Akartam kérdezni, hogy volt e még valaki ott a goldengate-től?
Na ennyit a Norbi Updateről! Ahogy elnézem az is oltás ezerrel. A Legjobb fogyókúra a stressz! Nekem 23kg-ot sikerült leadnom 6 hónap alatt tavaj, egy nő miatt. A mai napig tartom a leadott súllyomat
Jaj, de kár!
Ozirisz mindent elmondott ezzel kapcsolatban, nagyon jól beleéltem magam a forgatásba. abszolút ilyennek képzeltem el Ozirisz élménybeszámolója után.
Csak a werkből hiányoltam a napernyős és a fűnyírós jelenetet
Csak a werkből hiányoltam a napernyős és a fűnyírós jelenetet
Köszi! Így már teljesen érthető!Köszönöm Neked is Kovi!
Csokinak gondolom nem kellett naptej
, mert Csütörtökön kint volt a dagályon a családjával, és akkor brutál ídő volt, rendesen le lehetett barnulni. Én a szolizott testemmel úgy leégtem, mint a huzat
.
A másik:
"Nikki is felöltözött, a következő jelenet az volt, ahogy a behajtók megérkeznek. Itt kaptam egy kis szerepet én is, mivel Csoky-nak és Nikkinek meg kellett állniuk egy kicsit a gépkocsi lejárón, amin lesétáltak. Na, a megállást követően én voltam a támpont, amit nézniük kellett pár másodpercig, míg elindultak lefelé. Hiába, már nem mentem hiába, nélkülözhetetlen voltam "
Ezt nem teljesen értem, ezt légyszíves fejtsd ki bővebben.
Ha jól értelmezem, hogy valamit kellett nézniük, és éppen kapóra jöttél, hogy ne csak nézzenek ki a fejükből.
Amúgy köszi az élménybeszámolót, teljesen magam elé képzeltem az egészet!
A másik, hogy miért nem rendeltetek pizzát, ha már éheztetek? Na de komolyan!
, mert Csütörtökön kint volt a dagályon a családjával, és akkor brutál ídő volt, rendesen le lehetett barnulni. Én a szolizott testemmel úgy leégtem, mint a huzat
.A másik:
"Nikki is felöltözött, a következő jelenet az volt, ahogy a behajtók megérkeznek. Itt kaptam egy kis szerepet én is, mivel Csoky-nak és Nikkinek meg kellett állniuk egy kicsit a gépkocsi lejárón, amin lesétáltak. Na, a megállást követően én voltam a támpont, amit nézniük kellett pár másodpercig, míg elindultak lefelé. Hiába, már nem mentem hiába, nélkülözhetetlen voltam "
Ezt nem teljesen értem, ezt légyszíves fejtsd ki bővebben.
Ha jól értelmezem, hogy valamit kellett nézniük, és éppen kapóra jöttél, hogy ne csak nézzenek ki a fejükből.
Amúgy köszi az élménybeszámolót, teljesen magam elé képzeltem az egészet!
A másik, hogy miért nem rendeltetek pizzát, ha már éheztetek? Na de komolyan!
"a végén az anál vagy orál kérdésnél jól megszivattak"
Ezt részletezd egy kicsit kérlek
Ezt részletezd egy kicsit kérlek
Még jó, hogy nem Tótha W Árpi írta!
Ezeket a filmeket Énm is hiányolom, de a pornio ipar már csak ilyen, de kellett volna írnod egy forgatókönyvet neked is. Egy régi kis Emanuelle filmet Én is megnéznék pornósítva, vagy ami a Zone Europa adón szokott menni erotikus filmek, csak pornósítva.
Köszömöm a véleményedet! Reagáltam a hozzászólásodra.
Üdv
Üdv
Szia!
Várom a véleményed a forgatókönyvemre, nyugodtan írd le amit szerettél volna, de komolyan.
Üdv
Várom a véleményed a forgatókönyvemre, nyugodtan írd le amit szerettél volna, de komolyan.
Üdv
Razolgatni akarsz PS-el? Vagy hogy? Mindjárt novellát kéne írni nem?
Szia!
Én megtaláltam a forgatókönyvem a kiesők között.
Én megtaláltam a forgatókönyvem a kiesők között.
Szia!
Elkezdtetek válaszolni a forgatókönyvekre? Mert Én egyenlőre nem kaptam semmilyen levelet, és sajnos a forgatókönyvem úgy néz ki, hogy nem jelent meg a listában. Ezt csak azért kérdem, hogy biztosan beérkezett e. Köszönöm előre is a választ.
Üdv
Elkezdtetek válaszolni a forgatókönyvekre? Mert Én egyenlőre nem kaptam semmilyen levelet, és sajnos a forgatókönyvem úgy néz ki, hogy nem jelent meg a listában. Ezt csak azért kérdem, hogy biztosan beérkezett e. Köszönöm előre is a választ.
Üdv
Szerintem még nem sikerült egyeztetni a szinészekkel, hogy melyik amit meg lehet oldani, és melyik amit nem ezért tolódik ennyire. Biztos vagyok benne, ha fent lesz akkor tudni fog róla mindenki aki ebben érintett
Jó kis Maxtor reklám, ilyen hírdetéssel biztos sokat el lehetne adni belőle :-)






Magyarország










