/ 10 oldal
Hozzászólások
Helyes!
Kezd kihaéni ez a topik is! Nem hagyom süllyedni.
Akkor nem nézted még meg a mély torkok c. 70-es évek beli filmet.
Ritka szép szeme van!
Egy kis érdekesség: A Goldengate.hu a világon összes oldala közűl 2235. leglátogatottab oldal.
Az origo.hu a 840.; Iwiw.hu 117.; 1101. Forrás: www.alexa.com
Top 10:
01. Yahoo.com
02. Msn.com
03. Google.com
04. youtube.com
05. myspace.com
06. live.com
07. baidu.com
08. orkut.com
09. qq.com
10. wikipedia.org

Magyarország TOP 100
Klikk ide, hogy lásd!
Kár, pedig jó buli lett volna smile
Cininek is írjunk egy forgatókönyvet? nyes
Köszönjük a biztatást!
Szia!

Köszi a gyors választ! További szép napot!

Üdv
Látom nem túl aktív ez a topik, na hozzuk egy kicsit feljebb, hátha vett valaki Feromon parfümöt és van róla véleménye.
Szerintem is nyes
Kedves Kovi!

Válaszoltok mindegyik forgatókönyvre, vagy ami nem tetszik nektek arra nem?
Köszi előre is!

Üdv
Nekem is legalább annyira örülnének, mint Neked nyes
Szia Kovi!

Elküldtem az első forgatókönyvet a bekuldes@goldengate.hu -ra. Majd olvassátok át és várom a véleményeteket. Ha negatív, ha pozitív, csak valami reakciót szeretnék. Köszönöm.
Írj 3 verziót. Extreme, HC, Light, és majd meglátod, hogy melyik tetszik nekik.
Szerintem itt úgy is a történetre mennek (gondolom én).
Na szerintem egy forgatókönyvet muszáj lesz nekem is írni, hogy mi lesz belőle az már a jővő zenéje smile .

Szuper a pályázat! Kovi, köszönjük a lehetőséget!
Sziasztok!


Ennek a topoknak a címét kérem javítsa az egyik admin
Dühöngő (állati az 2 L, nem 1).

Köszi
Megnéznék ezt a 2db eszközt használat közben is smile wink
Amúgy én is ezt kérdem, hogy senki nem vásárol a GG shopban?
Ez már fent van egyszer a külföldi amatőrök között, de nagyon jó.
Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh! Nagyon szép! Nagyon ritka az ilyen szép punci! Gratula!
Köszönöm a tájékoztatást! Használd egészséggel smile
Jó képek, de nagyon PS gyanusak, főleg a BKV buszos, de szép munka!
Köszönöm nekik!

Már csak a fórum beállítás tárolást csinálhatnák meg. Pl ha beállítom, hogy 100 hozzászólás jelenjen meg egy oldalon akkor egy cookiban ezt letárolhatná nekem (gondolom ha adatbázisban csinálnák akkor egy kicsit sok lenne az adat, de cookieban is megfelene). Remélem meg tudjátok oldani. Köszi előre is!
Sziasztok!

Csak azért írok ide, hogy gratuláljak az új videólejátszáshoz a poén videós részen, ez nagyon jó ötlet volt! Köszönjük a fejlesztést!
Na akkor hajrá, haljuk a tapasztalatokat smile Lehet, hogy ez nagyon hülye kérdés, és sokan biztos tudják, de Te lány vagy, vagy fiu (már bocsi)?
Látom nem sok remény van arra, hogy valaki írjon ide. Na mindegy.
Már 2-3x is volt bent nálunk, egyszer anyukájával (legalább is szerintem Ő volt). Több, mint 30 percen keresztűl csodálhattam (alkalmanként). Pedig nem szoktak az ilyen csajok bejönni, de Ő egy kivétel. Ja és nagyon kedves is!
AZ annyira nem érint, de azért köszönöm nyes
Ja! Persze! nyes
Akkor munkaköri kötelességből egy kicsit beszélhetnél a feromon parfümről. Cserébe a számítógépekről tartok neked előadást nyes Nekem az a munkaköri kötelességem nyes
nyes Te kis huncut nyes !
Na tényleg nem vásárolt itt senkit aki fórumozik is?
Nem lenne bonyolult, uyagnis ilyenkor oda-vissza játszik a dolog, tehát MO-ról is tudunk küldeni SK-ba csomagot. Egy társasjáték esetében kb. 1500Ft köeül van a szállítási költség, de szerintem ezt kérdezd meg a GG-sektől.
Jaja. De még nem rendeltünk a GG-ről, csak van egy SK cégünk, és annó velük küldtük MO-ra a csomagot.
Élőben mégszebb!
Miért kell ebben a topikban állandóan feszültséget kellteni? Én ezt nem értem, akinek gondja van szerintem vezesse le a dühöngőn, és jöjjön vissza nyugodt hangvételben normális témákról beszélni.
Emberek ez az oldal a kikapcsolódásra van, kérem aki örjöngeni, vagy lázítani akarja az embereket, kérem válasszon egy másik fórumot!
Semmi értelme nincsen ADMINokkal veszekedni, mert őgy is TI jártok rosszúl. Nem kötelező senkinek itt lennie, de ha már itt vagy akkor viselkedj normálisan, senkinek nem jó ha itt gizdázól vagy fölöslegesen dühited az embereket.
Ezt a hozzászólást nagy általánosságban írtam, senkinek, nem szól, de mégis mindenkinek szól. Akinek nem inge...

Köszönöm!

(Ha nem találsz olyan fórumot ahol elfogadnának akkor itt csinálhatsz ehhez hasonlót pikk-pakk alatt: http://forum.sg.hu
Biztos nem szállítanak külföldre? Amúgy hól élsz? Mert ha Szlovákia, akkor szerintem a GLS kiviszi (persze ha velük küldik a csomagot), ugyanis a GLS-Hungary meg az SK egy kalap alatt vannak. Szerintem érdeklőd meg, régen mi is velük szállítattunk SK-ból Mo-ra!
1 hónapja volt bent az üzeltünkben! Hihetetlen, valóban így néz ki, sőt...
Viszont amin meglepődtem, hogy nagyon alacsony, sokkal magasabbnak goldoltam, de hihetetlen szép!
Iwiw-en is fent van, de elég nehéz megtalálni (polgári névvel van fent).
Társasjáték? Hol?
Amúgy szerintem a póló minták Fruit... pólókra készülnek, ami elég jó minőségű.
A marketing duma az egy dolog, de gyakorlatban mi a vélemény róla? Engem csak ez érdekel smile .
Na de tényleg, naponta több mint 2millóan látogatják az oldalt, nekik kb 0,02%-a biztos vásárol a shopban, tehát napi több száz rendelés lehet bent. Csak van valaki aki olvassa a fórumot is! Kérem írja már le, hogy milyen a feromon parfüm és hogy melyiket érdemes választani.

Kedves Webmester!

Jó lenne, ha lenne véleményírási lehetőság a termékeknél, mint az OScommerce-s webshopokban.
...hogy erősítsd a vonzó hatást smile
Ez kamu! Ilyenkor vannak olyan fileok aminek nagyobb lesz a mérete, amit látsz az biztos kamu, nem fogod tudni megnyitni mikor lejön ebben biztos lehetsz.

UI: Ja már látom is, hogy nem sikerült smile
Na akkor már ketten érdeklődünk! Egyik fórumtársunk sem vásárolt valamelyik termékből?
Esetleg admin?
Szia!

Pedig hidd el, hogy ez nem így megy. Mivel ez nem saját portál, ezért mindenkinek, és nekem is alkalmazkodnia kell a ház szabályaihoz. És amúgy se érdekel (ilyenből nem szoktam ügyet csinálni), csak arra voltam kiváncsi, hogy miért lett átírva a topik cím. De gondolom azért, mert nagy betűvel volt végig írva, és az új fórum esztétikája miatt vált ez szükségessé.
Gondoltam nyitok egy topikot a gg shopnak, hogy kinek milyen tapasztalata van az itt kapható termékkel, ki kinek mit ajánl, meg a tapasztalatokat megoszthatjátok egymással.
Engem igazából a feromon parfümök érdekelnek a legjobban. Valaki vett már ilyet? Használ ez valamit? Melyik a legjobb? Gondoltam rendelek egyett, de előtte kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Tévedsz! Egyáltalán nem sért szerzői jogokat a név változtatás. Ugyanis ahogy hozzászólok a fórumhoz, vagy létrehozok egy topikot, vagy bármit "módosítok" az oldalon akkor automatikusan elfogadom az oldal szabályait, ami tartalmazza a moderációt lehetőségét is, tehát bármelyik admin (moderátor) előzetes engedélyem nélkül módosíthatja a hozzászólásomat. És ez így van rendjén, mert ha nem így lenne, akkor hatalmas káosz lenne a fórumban.
Át lett nevezve a topik? Hogy-hogy?
Nagyon tetszik az új fórum, de egy cookiet csinálhatna a beállításaim megjegyzéséhez. Pl mennyi üzenetet listázzon ki. Ha átállítom 500-ra akkor maradjon úgy is a következő bejelentkezésnél. De amúgy nagyon jó.
Kevesebb, mint 100 hozzászólás és már meg is van a 3000. bejegyzés!
/ 10 oldal
/ oldal   Összesen: 478 hozzászólás, Listázva: 101-150
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!