Ne veszekedjetek kérlek. A fórumot ne egymás szidására használjátok!
Rosszúl emlékszem, mert 2004 év vége óta.
2002 óta ha jól emlékszem.
Sok sikert hozzá, remélem sikerül.
Nem fogom nagyon megnyomni, nem is szeretek edzeni! Heti 2-3 alkalom 90 perces edzés bőven elég az se megerőltető tempóban.
Köszönöm szépen! 8-9 hónap alatt egyenlőre erre futotta, de már egy kicsit megint máhogy nézek ki :-) Nem adom fel, még van mit alakítani magamon. Most volt a szemműtétem is, de még nincs vége, jővőhéten ismét irány az edzőterem.
Köszönöm drága! Neked is kellemes hétvégét!
Sziasztok!
Gondoltam csinálok egy ilyen témát, mert utóbbi időkben eléggé foglalkoztat ez a kérdés. Mint belső, mint a külső változtatásra gondolok.
Nekem 8 hónap alatt sikerült egy kicsit átformálnám magam, ez úgy sikerült, hogy van olyan ismerős akivel majdnem 1 éve nem találkoztam, és simán elrobogott mellettem, és mikor megszólítottam alig ismert meg.
2006 Április:

2007 Február:

Gondoltam csinálok egy ilyen témát, mert utóbbi időkben eléggé foglalkoztat ez a kérdés. Mint belső, mint a külső változtatásra gondolok.
Nekem 8 hónap alatt sikerült egy kicsit átformálnám magam, ez úgy sikerült, hogy van olyan ismerős akivel majdnem 1 éve nem találkoztam, és simán elrobogott mellettem, és mikor megszólítottam alig ismert meg.
2006 Április:

2007 Február:

Dehogy! Csak ezt nem lehetett kihagyni
Wazzeg a pupillám olyan tág mint a husos sebváltó!
Majd akkor spamelek :-)
De rég írtunk ide is, up a topiknak!
Uhh ezt zárni fogját így ebben a formában. Próbáld meg belírni vagy a Romantika vagy az Off Topikba
Amúgy Te csaj vagy?
Olyan szép a szíved
Olyan szép a szíved
Na ezek szerint javítanak a content.igoldengate.com -n. Új szerver lesz?
Ti miért jártok ide?
Hogy egy jót maszturbáljak
Megnézek 1-2 poénvideót
Megnézem az amatőröket
Hogy letöltsek filmeket
Mert a fórumban jó arcok vannak
Mit tudom én, csak itt vagyok
Milyen gyarkran látogatotd az oldalt?
Naponta többször
Naponta
Hetente többször
Hetente
Havonta többször
Havonta
Néha felnézek ide
Most vagyok itt először
Hogy egy jót maszturbáljak
Megnézek 1-2 poénvideót
Megnézem az amatőröket
Hogy letöltsek filmeket
Mert a fórumban jó arcok vannak
Mit tudom én, csak itt vagyok
Milyen gyarkran látogatotd az oldalt?
Naponta többször
Naponta
Hetente többször
Hetente
Havonta többször
Havonta
Néha felnézek ide
Most vagyok itt először
Ha ez nekem szól akkor nagyon szépen köszönöm!
Nagyon rég olvastam ezt már az iskola padban!
Nagyon rég olvastam ezt már az iskola padban!
Igazad van, mi ilyenek vagyunk férfiak! Törünk egy olyan dolgoért ami elérhetetlen. Na mindegy, majd lesz valahogy.
Igen! Ez lenne a legjobb ezt én is tudom. Csak egy hatalmas gond van velem is. Iszonyú válogatós vagyok, de nagyon! Pedig igazából nem vagyok egy szépfiu és nem nagyon tehetném meg. Egy kicsit lejjebb kell raknom a mércét :)
Gond az van, mégpedig az, hogy nem járunk együtt :)
Az a baj, hogy szerelmes vagyok bele, és Ő meg teljesen kiismerhetetlen. Sajnos sokat csalódtam benne. Minden porcikám azt mondja, hogy maradjak tőle távol, de a szívem hozzá húz.
Az a baj, hogy szerelmes vagyok bele, és Ő meg teljesen kiismerhetetlen. Sajnos sokat csalódtam benne. Minden porcikám azt mondja, hogy maradjak tőle távol, de a szívem hozzá húz.
Őőő elég érdekes alakult a mi kapcsolatunk. Oly annyira, hogy ennyi ídő alatt sem tudtam rendesen kiismerni. Maradjunk most inkább annyiban, hogy barátok vagyunk, de ez így elég bonyolult.
Szexuláis kapcsolat, és más sem lett a dologból.
Szexuláis kapcsolat, és más sem lett a dologból.
Csak megvan a 2000. hozzászólás! :D Yeah!
Attól még, hogy látam azért nem is rántok rá :D
El is felejtettem írni, hogy Csütörtökön az üzletünkben bent volt Sophie Sweet!
Azt hittem, hogy káprázik a szemem mikor megláttam. Hiheteltlen, hogy élőben is úgy néz ki mint képeken. Nagyon szép csaj, csak nagyon meglepődtem, hogy sokkal alacsonyabb, mint amilyennek a képeken látszik. Kb. 160-170cm
Azt hittem, hogy káprázik a szemem mikor megláttam. Hiheteltlen, hogy élőben is úgy néz ki mint képeken. Nagyon szép csaj, csak nagyon meglepődtem, hogy sokkal alacsonyabb, mint amilyennek a képeken látszik. Kb. 160-170cm
Tanács? Aki ezt komolyan gondolja annak ez alap.
Nem hiszem, hogy lenyúlták a címeket, ha igen akkor is logolták az illetős és valszeg lesznek jogi következményei. De erről inkább az oldal rendszergazdája és tulajdonosa többet tudna mondani.
De figy, ha annyira komoly hakker lett volna a gyerek aki megprobálta feltörni az oldalt, aza a minimum, hogy egy proxin keresztűl teszi, és nem a saját azonosítójával jön fel a netre.
De figy, ha annyira komoly hakker lett volna a gyerek aki megprobálta feltörni az oldalt, aza a minimum, hogy egy proxin keresztűl teszi, és nem a saját azonosítójával jön fel a netre.
Le akarták nyúlni az összes email címet illetve a felhasználó adatokat, ha jól tudom, és azonosították az illetőt akkor egy Enternetes ügyfél volt. Mivel, hogy ez sikerült ezért blokkolták az összes Enternet felhasználót, így akinek az ENTERNETnél van előfizetése (mint ahogy nekem is), nem látogathatta az oldalt.
Mondjuk proxin keresztül sikerült elérnem, de olyan lassú volt, hogy lejárt a személyi igazolványom mire eljutottam az OFF Topikhoz :) A dühhöngőbe szerettem volna bejutni, de nem vártam meg mire betölt.
Mondjuk proxin keresztül sikerült elérnem, de olyan lassú volt, hogy lejárt a személyi igazolványom mire eljutottam az OFF Topikhoz :) A dühhöngőbe szerettem volna bejutni, de nem vártam meg mire betölt.
Látom sikerült megoldani a problémát :)
Kurvára örülök neki, hogy egy rohadt szemét fel akarjta törni az oldalt, és az Enternetesek nem érhetik el. A fene az email lopós fajátáját! Én is Enternetes vagyok, egy szutyok proxin keresztűl látogatom az oldalt, remélem minél előbb megoldjátok, mert így elég gáz.
Ez így van egyszer már túl léptük, de sajnos a topik története során sok volt a moderálás, és így csak 1982 hozzászólás van.
Csakhamar elérjük a 2000. hozzászólást!
Lassan 2 éves ez a topik!
Sajnos nem!
Mert?
Ez így van! Ebbe a topicba jöhet minden amiért kár új topicot (témát) nyitni.
:) Oké
Te vagy a képen Katinka?
Már szinte elavult a topic! Élesszük egy kicsit fel!
Nappalis topik?
Eléggé lesűlyedt a topik. Ideje egy kicsit felhozni!
Na mi????? :)))
Megvan a topicnak a 6. hely! YEAh!
A dühöngőbe is Te tartod a lelket!
"George, George, George of the Jungle strong as he can be! Watch out for that....ohhh...tree."
Nagyon sajnálom szerencsétlen csórit. Nem volt egy unalmas élete. Saját állatkert, menhely az aligátoroknak, és egy szép család. Sajnos benne volt a pakliban, de nem hitte volna senki szerintem, hogy pont egy rája végez vele. Eleinte nem szerettem a filmjeit, mert nekem nagyon flúgosnak tűnt ez a csávó, de minél többet néztem annál inkább megkedveltem.Sajnálom!
Most egy kis csalódottság van részemről, amit hamarosan tisztázni fogok vele. Addig nem írok semmit, mert előre nem iszok a medve bőrére.






Magyarország




Nat
