a mellei azért nem a legjobbak
megnéztem
na ezt megnézem
Ha egyedül van az ember, mi mást tehet?
Ez a te véleményed. Az enyém meg az, hogy egy ilyen hordóval szívesen eltölteném az időt.


Magyarország




