nem rossz!!!
ez a nő alszik
nekem tetszik
szép punci benne lennék
be van járatva rendesen
csak így tovább
adott neki rendesen
nekem tetszik! kár a hangért.
nem rosz,csak kár,hogy sötét
szép a csaj,de a lényeg nem látszik
jól kever a csaj
nagyon gyenge
Nagyon jó,csak kár,hogy néma.
Nem rossz!!!!
Szép punci!
Szuper csak így tovább!
Jól kavar a csaj
Szuper
Nem rossz!!
Kár,hogy néma amúgy jóó!
Nekem nagyon tetszik szívesen benne lennék!
Nagyon jó csak kár,hogy "néma".
Nem rossz!!!
Nem rossz!!!
Szuper, gratula
Nem rossz,kár,hogy néma.
Szépek a csaj mellei.
Lennék az újjad helyében.
Nem rossz de hanggal jobb lenne.
Benne lennék!!!






Magyarország




Irina I





