/ 3 oldal
Hozzászólások
Pedig el kell fogadnod!
EZ AZ IGAZI BEFORE, aki bort iszik és vizet prédikál. Hülyét csinál mindannyiótokból a maga alacsony szintjén, és ha ezt beveszitek, ti is lesüllyedtek oda!
Kedves belfegor!
Javaslom neked, ha kihúzza a fenekéből, szopd le tövig és nyeld le.
inkább kefélnétek és élveznétek éjszaka, de itt veritek a nyálatokat.
nem.
Kedves belfegor!
Látod, ez pont rád jellemző kép, tökéletesen illik rád. Ez a te mércéd, ha nem lenne a képen írás, még elhinnénk, hogy kedves feleségeddel gyakoroljátok az análerotikus hidromasszázst.
Azért elmondom, hogy ne ebben a pózban csináljátok, mert esetleg ilyen baleset fog érni titeket.
azért sajnállak, hogy csak a rímeiden tudsz elélvezni.
Tényleg szánalmas valaki vagy.
Addig örülj, amíg beteg a nő.
Nimfománia vagy andrománia, kóros nemi igazgatottság a nőnél, mely némely ideg- vagy elmebeteg állapot tüneteként lép föl. Igy nem ritkán a hiszteria lefolyása alatt, a maniakalis és általános izgatottsággal járó pszichotikus tünetcsoportokben jelentkezik mint egyik kimagasló kórtünet. De itt-ott kóros nemi érzetek, erotikus érzéki csalódások és nagyzási téveszmék kapcsolatában is észleljük a nimfomániát. Leggyakrabban azonban súlyos szellemi degenerálás és átöröklés alapján fejlődött elmegyöngeségben (imbecillitas) lép föl, ahol a fonák itélőképesség, az ellentállási képesség hiányossága, az érzéki ingerek korlátlan uralma és a társadalmi tekintetek kiméletlen megvetése a nemi vágyak legnyersebb és legfonákabb kielégítésére vezet. A nimfomániának ugyanezt a képét és ugyanazon szervi okokból látjuk fejlődni mindazon esetekben, ahol kóros organikus folyamatok heveny okozzák a szellemi élet pusztulását, mint amilyenek a terjedő hüdéses elmezavar és az aggsági elmezavar alapján tevő agybeli változások. Degenerált egyéneknél a pubertás (fanosodás) korában tör ki nagy hévvel a nimfománia egyéb izgalmi tünetekkel, de nem ritkán még ezen kor előtt is.
marha vagy, ha valamit nem tudsz, inkább hallgass.
Egy férfi és egy nő szeretkezik a sötétben.
Megszólal a férfi:
-Várj, felgyújtom a villanyt.
-Jó.-mondja a nő.
Egy férfi és egy nő szeretkezik, de már nem sötétben.
Igen, vannak, de ha megnézed, mindenki olyan képet tesz fel, amit valamelyik honlapon talált. Azt hiszem rajtam kívül senki nem helyezett el itt olyan képet, amit ő saját maga fényképezett volna.
Így működik ez a fórum. Körbeugatnak valamit, amiről fogalmuk sincs, hogyan is működik. Hiteltelen és buta emberek gyülekezete.
Te se szívd mellre, ugyanolyan primitív vagy, mint itt a többség, azon élveztek el, amit írtok.
De ne add fel, van még mit tanulnod.
Ha nem sieted el a dolgot, és finoman csinálod neki, később bármekkora farkat befogad, és hatalmasat élvez tőle. Pláne, ha még oda élvezel el.
Igazad van, bár akik párt keresnek, nem rendelkeznek valami nagy IQ-val. És mintha ti is ezt tennétek. Akkor meg mit akartok? És nem baszni kell, ahogy fogalmazol, hanem szeretkezni.
Hígagyú, te szítod itt a tüzet, hogy jössz a 21x4-es méreteddel, ami benned volt.
Gondolom rezzgett is.
Kedves Kátyapinka!
Kijött belőled a durva nő, aki már nem tudja szép szóval leszerelni az ilyen barmokat, akik kikezdik becses, imádott személyedet?
A te barátaid végtelenül meg vannak vezetve, ha nem látják át, ki vagy te valójában. Szeretkezés közben is ilyen papírszagú szöveggel leped meg kedvesedet? Akkor sajnálom szegényt.
Szegény, unatkozó liba!
Próbálj meg visszazökkennek régi stílusodba, nem való ez neked, így nem fognak szeretni imádóid.
Tévedsz, miért kellenél te, hisz csak egy fantom vagy, senki nem tudja, milyen nemű vagy és hány éves. Akkor pedig minek kellenél?
Bár igaz, megyek mosogatni, jó leszel mosogatórongynak. Amúgy is nagy rongyrázó és köpönyegforgató lehetsz.
A friss pipihúst meg kétlem, egy belevaló, fiatal csaj nem ír ekkora pátosszal, mint te.
Na!
Hová tűnt a szép, választékos, könyvből olvasott beszéded? Elvesztetted a vezérfonalat, és rájöttél arra, a spanyolviaszt nem te szartad?
Már mondtam neked, csak azokat szólom le, akik túlzásokba esnek magukkal kapcsolatban, mint amilyen te is vagy, édes Katinkám!
Mint már említettem, az egy végtelenül primitív és szánalmas emberhez illő dolog, hogy ha valaki, nevezetesen most te azzal próbál visszavágni, hogy buzinak nevezi a másikat. Ezzel milyen eredményt szeretnél elérni?
De ha már itt tartunk, nem vagy te véletlenül leszbi? Mindíg csak női képeket küldesz, élvezed a mellüket, a csókos szájukat. Ha valóban nő vagy, próbáld meg a férfiakat is szeretni.
Ma már egy pillanatra se gondoljuk, hogy bármelyik képen, amit küldesz, te vagy.
De így helyes, ha odaírod.
Kátya!
Már megint jössz ezzel a fellengzős szövegeddel.
Kicsit fogd már vissza magad, ha dugtak téged örülj neki, nem kell itt a sok gyereket felizgatnod. Amúgy a 21x4 az gondolom egy műbroki volt.
Úgy látszik, nem véletlenül nevezett téged valaki műmájernek.
Admin!
Nem merted benthagyni azokat a dogokat, amit összegyűjtöttem írásaidból, mert félsz, hogy anyuci is elolvassa ezeket, mint ahogy ezt már korábban írtad.
Nem szép dolog, hogy ami nem megfelelő szájízednek, azt kitörlöd, ami pedig téged éltet, vagy úgy hiszed, milyen nagyot mondtál, azt olvashatják.
Vagy nagy genyó vagy, vagy pedig egy végtelenül üres és szánalmas ember, aki itt próbál érvényesülni azzal, hogy ADMIN van a neve végén.
Látom adminisztrátor, nem tetszett, hogy valaki kimondja, milyen is vagy valójában. Te könnyen megteheted, hogy kitörlöd ezeket. Értelmi szinted itt meg is rekedt.
Kedves spa...., vadbarom!
Természetesen meg lehet bocsájtani, hogy ha valami nem tetszik, egyből buzi lesz így az illető. Pedig nem. Ugyanis ha kinyitod azokat a pudvás szemeidet, láthatod, ezek az eszközök mind a nők kielégítését szolgálják. Csak kultúrád kb. ezen a szinvonalon van, hogy amihez nem értesz, abba belepofázol. És te nagygenya, áruld el kérlek, hogyan fogok ráfaragni egyszer. Én csak sötét agyacskádat próbálom megvilágítani, de úgy látszik él még a középkor a fejedben.
Kedves Before!
Miért hiszed mindenkire, aki nem azt mondja, amit te, hogy ő buzi? Annyit hangoztatod, míg végül ki fog derülni, hogy egy látens buzi vagy.
Igazából te büntered azzal kedvesedet, hogy nem értesz a szexhez, és negédes szövegeiddel itt próbálsz elélvezni.
???
Kedves Gby!
Most hatalmasat szóltál!
Köhögött a bolha? Ezt nem lehet megunni, hogy milyen műveletlen emberek vannak itt szex terén. Nem lehet mindenki olyan hasznos, mint becses személyed. Tudod akinek valóban van egy kis intelligenciája, az hamar rájön, hogy a nem teljesen hozzáértőket gúnyolom ki, és ezen belül is csak azokat, akik még verik is a mellüket. Ezt már észrevehetted volna, de ez neked még nem sikerült. Nem hinném, hogy te ezzel hasznos tagja lettél a társadalomnak, hogy beálltál a gittrágók közé. Csak egyre vigyáz: nehogy lenyeld!
Napjainkban, a teljes élvezethez és annak megismeréséhez hozzátartoznak a szexuális segédeszközök.
Ti hogy vagytok vele, használtok ilyeneket?


Ez ma készült, a naptáron látszik a bekarikázott nap, február 25.
És ezt pont te mondod, akinek fingja sincs a szexről, és még mindíg a könyvből tanulja.
Gondolom most már eljutottál odig, hogy megsimogatod a kezét. Tovább ne is menj, ez tökéletesen elég neked. Szegény barátnőd, ilyen címeres ökröt talált.
Kedves Eny!
Olvasd el a GG szerkesztőinek rovatban írásomat, és talán mindenre fény fog derülni.
Én egyáltalán nem veszekszem, csak viszem a lámpást, hogy rávilágítsak az összefüggésekre.
hat férfi és egy nő!
hétfő!
Before[VIP] #204 | ma 10:40
Teljesen hülye vagy, a végbél egyáltalán nem nedvesedik...
Ez orvosi, biológiai tény.

Válasz hidrom üzenetére (203)

Before[VIP] #208 | ma 22:41
:D
Hát, nem tudom...
Jó pár ezzel foglalkozó oldalt - egyszerűbbet és komolyabbat - elolvastam a témában, mindenhol kiemelik, hogy a végbél nem nedvesedik. Némi nyálkásodás előfordul, de olyan mértékű nem, ami a behatolást könnyűvé tenné.
Persze, lehet, hogy ez nem így van, vagy esetleg Te vagy a ritka kivételek egyike, mindenesetre a lényeg, hogy Nektek jól megy és élvezitek! :D

Válasz Moncy üzenetére (207)

Gondolom te írtad ezeket, ha azt írod, hogy a végbél nem nedvesedik, akkor általánosságban gondoltál a nőkre, ahová gondolom kedves feleséged is beletartozik. Vagy esetleg ő férfi?
Mondom én, hogy egyik válaszotokkal ütitek a másikat, próbáljatok már következetesen hazudozni.
Szia amodent!
Ilyen viccet én is ismerek, dölsz majd a röhögéstől:
Két fasírt megy a sivatagban. Megszólal az egyik.
-Annyira meleg van, olyan barna lettem, mint egy néger.
Mire a másik:
-Pedig itt csak komor emberek vannak. (busmanok)
-----------------------------------
Na, jó volt?
Az análerotikus hidromasszázstról hogy fosnál! Pedig az való neked.
hülyegyerek, más rovatban írtál erről hogy kedves nejed nem nedvesedik, erre válaszoltam.Megláttam, hogy ide is piszkítottál.
Ha feleséged nem nedvesedik megfelelően az azért van, mert vagy frigid a csaj, vagy te vagy nagyon ügyetlen. Tudod faragatlanul nem szabad nőhöz közelíteni, az az érzésem, te ezt teszed.
Minden kornak megvan a maga divatja. Ha valaki nem szereti a kopasz puncit, magánügy, pedig egészségügyileg is sokkal célszerűbb teljesen leborotválni és karbantartani. Egy tar felületet sokkal nagyobb élvezet nyalni, mint a szőröset, nem is beszélve a megfulladás lehetőségéről. Milyen rossz volt néhány éve a szőrszálakat kihalászni a torkunkból, szerencsére a divat megszűntette ezt.
Kedves fórumozó!
Vonatkoztass el a korházi beöntéstől, hisz annak az a célja, hogy rövid idő alatt megtisztítsa a belet, míg az análerotikus hidromasszázs egy lassú folyamat, ami pont a lassúságával hat izgatóan a belső részekre.
Az, hogy nem megfelelő a tájékoztatás, arról nem tehetek, ha az ottani fórumban felteszed kérdéseidet, a lap tulajdonosa szívesen válaszol rá. Ha jobban megismernétek ezt a dolgot, lehet, hogy meg is szeretnétek. Korábban az anális szexet is elítélték, pedig az előző évszázadokban a fogamzásgátlás kíváló eszköze volt. Addig soha ne mondjatok véleményt semmiről, amíg nem próbáltátok ki.
Szia fogpaszta!
Nem szép dolog csimutádat máshoz hasonlítani, mit tud egy 8 éves gyerek a világ dolgairól, pláne, ha az anyja állandóan itt ólálkodik.
Kicsit többet kéne vele törődni, nehogy rövidesen az utcán kössön ki, mert anyuci a gépet bámulja.
Te is teljesen tipikus személyiség vagy, milyen ember lesz így gyermeked?
Unalmas, befelé forduló, ideges, mert problémamegoldó képessége egyenlő lesz a nullával, mint anyucinak is.
Kedves Katicica!
Ne haragudj, de én nem az ilyen nőkre vágyom, mint amilyen te vagy. Számomra nem az a nő, aki órákat képes a gép előtt ülni, csak hogy abberrált vágyait próbálja kielégíteni. Máskülönben én csak egy honlapkészítő vagyok, aki elkészítette ezt a lapot, ha bármi kérdésed van, nyugodtan fordulj a lap szakemberéhez, aki készségesen felvilágosít mindenről az ott található fórumon keresztül.
Úgyhogy üdvözlök mindenkit, az én feladatom itt bezárult.
http://hidrom.fw.hu
Kedves Katicica!
Mondd már el nekem, minek képzeled te magadat. Azért, mert a jóisten egy hosszabb vágással látott el a két lábad között, még ne hidd megadat felsőbbrendűnek. Miért hiszed azt, hogy te kakiltad a spanyolviaszt, és te mindenki felett állsz? Te csak egy unatkozó és álmodozó liba vagy, aki itt próbálja levezetni feszültségeit. Mivel én nem kértem a bájaidból, hiába próbáltál rám akaszkodni az egyik topikban, ezért nyugodtan lapozz tovább. Sajnos a csajok nagy része, mint te is, azt hiszik, mert nők, ők a világ közepe. Te egy ugyanolyan mákszem vagy, mint itt az összes ember. Úgyhogy élvezkedj nyugodtan a gép előtt, ha már az életben nem akar kielégíteni senki. Az ilyen nőkből, mint belőled, hiányzik a báj, a kedvesség. Nézz a tükörbe, számolj el 10-ig, aztán pedig azt csinálsz, amit akarsz.
Kedves Skandy!
Valószínűleg nem vagy tisztában a marketing fogalmával.
Ha egy új dolgot szeretnél másokkal megismertetni, akkor azt mninél több helyen közzé kell tenned.Nem az a jó reklám, amit egy helyre felteszek, és azt talán valaki elolvassa, hanem minél több helyen meg kell jeleníteni.
Ha ezzel beletapostam lelkivilágodba, elnézést kérek érte, viszont én nem mondom másnak, hogy ne irogasson a topicba, ha az nekem nem tetszik.
Tudod a tolerancia az, hogy elfogadom az embereket, maximum nem mindenkinek a véleményével értek egyet. Mint ahogy téged is elfogadtalak, láthatod, elnézést kértem tőled.
Lehet, ha kevesebbet írnál, és többet törődnél magaddal, boldogabb lennél. Bár az is igaz, vannak nők, akik csokoládét majszolnak ahelyett, hogy élvezkednének szívük választottjával.
Nos Te valószínűleg az első csoportba tartozol. Próbálj meg elvonatkoztatni, és ne sablonok között élni.
Élj úgy, hogyha lepereg előtted életed regénye,
nehezen tudd eldönteni,
kaland vagy pornófilmet láttál.
és szerinted mi ennek az oka?
Kedves Skandy!
Ilyen a világ, akik próbálnak valami új dolgot, azt már egyből elmebetegnek tartják. Pedig még ki sem próbáltad. Véleményt pedig akkor mondjál valakiről, ha megismerted, és ne egy nicknév mögül próbálj meg támadni. Valószínűleg azokat az embereket is elmebetegnek tatották, akik kitalálták, hogy szőrtelenítik a puncit. Ma pedig már ez egy általanos dolog, sőt inkább az a visszataszító, amikor valaki őserdővel jelenik meg. Vedd figyelembe, hogy egyszer élünk, és az életben ki kell próbálni mindent. A nők egy része szinte retteg a popószextől, és ha egy figyelmes partner megfelelően rávezeti a dologra, szinte le se tud mondani róla többé. Nos, lehet, hogy ez lesz az análerotikus hidromasszázzsal is.
Úgyhogy ne ítélj, lehet, hogy a közvetlen környezetedben is csinálja ezt már valaki, csak te nem tudsz még róla.
További szép napot!
Kedves Skandy!
Ilyen a világ, akik próbálnak valami új dolgot, azt már egyből elmebetegnek tartják. Pedig még ki sem próbáltad. Véleményt pedig akkor mondjál valakiről, ha megismerted, és ne egy nicknév mögül próbálj meg támadni. Valószínűleg azokat az embereket is elmebetegnek tatották, akik kitalálták, hogy szőrtelenítik a puncit. Ma pedig már ez egy általanos dolog, sőt inkább az a visszataszító, amikor valaki őserdővel jelenik meg. Vedd figyelembe, hogy egyszer élünk, és az életben ki kell próbálni mindent. A nők egy része szinte retteg a popószextől, és ha egy figyelmes partner megfelelően rávezeti a dologra, szinte le se tud mondani róla többé. Nos, lehet, hogy ez lesz az análerotikus hidromasszázzsal is.
Úgyhogy ne ítélj, lehet, hogy a közvetlen környezetedben is csinálja ezt már valaki, csak te nem tudsz még róla.
További szép napot!
/ 3 oldal
/ oldal   Összesen: 109 hozzászólás, Listázva: 51-100

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!