Jól nyomjátok
mmm... nem rossz
jó kis videó
hűűűű... micsoda fenék? (ezt egy csaj mondja)... de akkor is hűűűűű
jó kis buli lehetettt
elég érdekes, ilyet még nem láttam....
Starján? Salgótarján? Nem gondoltam, hogy innen van valaki aki ilyen bátor...
Egyébként bejönnek a képek...
Csak így tovább....
Egyébként bejönnek a képek...
Csak így tovább....
mert a keméleon nem tudja igy változtatni a színét?
érdekes, én éppen a férjemet akarom rávenni, de nem akarja
nekem nagyon tetszenek ezek a képek
jó kis menet lehetett
na persze.....
nekem hiányzik belőlük egy szép méretes férfitag
ez gusztustalan
Én speciel nem nézem meg a kockahasú pasikat a strandon. Elismerem, hogy sok munkát fektetnek a testükbe, és nagyon sokat dolgoznak érte, és ezért nagyon tisztelem őket. Megemelem a kalapom az előtt, aki naponta 1-1,5 órát kőkeményen edz. De nekem nem jönnek be... Biztos valami komplexusom van...
és mennyire zavarja? mert ha hosszú éveken keresztül ezért b*szogat, akkor el kellene gondolkodni dolgokon. Mondjuk, ha csak poénból hajtogatja évekig, akkor sem túl jó a dolog. Az is más kérdés, ha az egészséged miatt aggódik, de ha csak prezentálni nem tud veled a pocakod miatt, hát akkor.... pfff... nem jellemzem inkább azt a hölgyet
miért kellett ennyire kivarratni magát?!
Te Atya Úr Isten!
Nem rezeg, de izeg, mozog, csúszkál, nyom, símogat és kényeztet, és mindezt egyszerre. Soha semmi nem fogja tudni megközelíteni sem mindazon funkciókat és pózokat, amiket egy igazi, merev, férfitag fel tud venni. Csupán silány utánzata. De annak azért elég jó, ezt meg kell mondanom
Én nagy nehezen a páromnak 8 év alatt kialakítottam egy kis pocakot... erre most le akarja adni... Hogy a fenébe győzzem meg? Nem bírom a giliszta pasikat!!!!!!
én kíváncsi lettem volna Írisz véleményére....
(Írisz nem ember, hanem egy meleg szexhonlap!)
(Írisz nem ember, hanem egy meleg szexhonlap!)
szükség törvényt bont
Naaaaaa..... ez egy jó buli lehetett!!!! Gratula hozzá!
de miért nyomkodja a fejét a vízbe?
hmm.... érdekes gépezet.. de nekem már egy kicsit sok. Én mindig úgy képzelem el a szexuális segédeszközöket, hogy azok kicsik (bár ezt ugye egy vibrátorról nem mindig lehet elmondani). Ez a gépezet egy eléd fura valami. Inkább valami filmben tudnám elképzelni, bár ott sem. Ahogy felvillan előttem, hogy egy hölgy kéjesen ül rajta, majd egy izmos férfi rángatja a kart.... hát elég viccesen fest a dolog. Vagy csak én képzelem igy?
Egyébként volt valami kérdés is a gépezettel kapcsolatban?
Egyébként volt valami kérdés is a gépezettel kapcsolatban?
finom lehetett
Milyen gép?
menet közben az igazi.....
jó lehetett
engem valahogy nem fogott meg....
vajon a gyomrát nem csiklandozta?
nem hiszem el, hogy élvezi, ha igy belenyúlnak valakibe....
tényleg csinálhatná finomabban is....
De gondolom, nálad ez még gondolat szintjén sem merül föl. Pusztán az élvezetet keresed bennük
És mindkét pasinak szabad mindent, vagy azért a párod szab határokat?
bolond!
de cukiiiiii...
Én teljes mértékben érteettem a hozzászólásod, és aki nem ért virágnyelven, azt csak sajnálni tudom......
be van baszva a csaj, vagy mi van vele?
szerintem semmi rossz nincs abban, ha ezt egy pasi kipróbálná... miért ne érdekelhetné, hogy milyen egy pasival? És egy transzi már majdnem egy pasi, egy női köntösbe öltöztetve...
én nagyon szeretném kipróbálni két pasival, de félek, hogy soha nem fog összejönni. A párom nem akar... hogy is mondta, "zacsipacsit"... kár, mert már volt 3-as élményben részünk, és akkor természetesen nem aggódott amiatt, hogy két nő között van... érdekes dolog ez egyébként... attól, hogy két pasi van velem, egymáshoz sem kell érniük..... csak engem kényeztetni... Kár, hogy ezt nem tudom vele megértetni!
hát akkor hogy a fenébe használd?
csak a nyomaték kedvéért!
a tőzsedit nehezen tudtam elolvasni...
hehehe... biztos, hatásos
hát igen.....
kikandikál a lényeg
miért, ha be van kapcsolva, akkor mi történik?
mmm... ezek után illő lenne megvenni azt a melltartót... ennyivel tartoznak a boltnak
na vajon kinek a mellét fogom?




Magyarország




