nagyon nagyon nagyon rövid!!!
Mi is az a bukkake? :)
Hmmm... egyet áruljatok már el nekem... hogy a fenébe lehet ide képet beszúrni?
Hű mennyi kép!!!!
Hát ez nagyon tetszik :)
Nekem szerencsére még nem volt ilyenben részem... de ha lesz valami, megosztom veletek az okulásotokra! :D
Nekem szerencsére még nem volt ilyenben részem... de ha lesz valami, megosztom veletek az okulásotokra! :D
Köszi, megtaláltam... csak jobban szét kellett néznem! :)
Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de én most fórumozok először, de remélem, nem fogok neked csalódást okozni én sem :P
Mi az, hogy ismerős a stílusom?
Kire emlékeztetlek?
Kire emlékeztetlek?
Hmmm... lehet meg kellene próbálni... kíváncsi lennék, mit szólnak hozzá...
És ide hogy lehet képet beszúrni?
És ide hogy lehet képet beszúrni?
Ekkora farka nincs normális embernek
Köfike... mutatnék párat, akit ki lehetne gyilkolni. Ők nem éremlik meg azt az örömet, hogy belefulladhatnak a mellembe :D
Hát ez a hozzászólás tetszett... nem fölösleg, hanem hiány ... :) Így még szerintem nem fogalmazták meg a kérdést.
De mi volt ez az amatőr dolog? Hová lehet feltenni képeket? :P
De mi volt ez az amatőr dolog? Hová lehet feltenni képeket? :P
Köszike, de azért annyira még nem vagyok mérész, hogy ide betegyem magamat. A végén még engem is lehordana Lion, és az nem tenne jót az én érzékeny lelkelmnek. :)
Tudjátok... most, hogy visszaolvastam a dolgokat, szeretnék én is hozzászólni a témához. Alkatomat tekintve én is szerepelhetnék a képeken, azonban soha annyi kalandban nem volt része még egyetlen "gebe" barátnőmnem sem, mint nekem... és valamiért mindig "izgatom" a férfiak fantáziáját.. szóval, egyáltalán nem érzem magam hátrányban azért, mert nem jön rám a 38-as ruha
Puszi mindenkinek :)
(a lisztbe fogratásról annyit, hogy aki még soha nem látott olyat, az valóbannem tudja, hogy hol kell keresni)
Puszi mindenkinek :)
(a lisztbe fogratásról annyit, hogy aki még soha nem látott olyat, az valóbannem tudja, hogy hol kell keresni)
hát ez nagyon gyenge volt.... hol a folytatás?
jó kis buli lehetettt, ha ilyen a buli utáni hangulat
hmmm... én is akarok!!!!!
ez jó volt!!!
Köszönjük... ez igazán kellemes volt!
:D fincsi






Magyarország




Julija
