Szeretném azt elmondani neked, hogy Tom az életben is ilyen, amit itt leírt, azt az ember képébe is elmondja.
Szerintem én meg a pofádat szanaszerte......
Persze, hogy nem áll jól a sok pötty, hiszen az már bőrgyógyászati eset
Csak várjál More-ra, még jobban ki leszel csavarva
Én nem végzek önkielégítést, mert amióta szőr van a pöcsömön, mindíg van hölgy, aki ezt a problémám elintézze
Mindenkinek a neje baszható, csak nem mindenki által!
Pláne ilyen beszólás után ne is várjál senkitől semmit, inkább húzzál vissza a leckédhez!
Pláne ilyen beszólás után ne is várjál senkitől semmit, inkább húzzál vissza a leckédhez!
Khm!!!
Van már egy ilyen topic........
Van már egy ilyen topic........
Baccus......nem megyünk, hozzánk jönnek
Jó sörözést nektek.
Jó sörözést nektek.
Jóvan, a sajt jöhet
Már csak az a kérdés, hogy melyik '03-as vörös?
Beszerzem, megkótatálom, és mondok véleményt
Már csak az a kérdés, hogy melyik '03-as vörös?
Beszerzem, megkótatálom, és mondok véleményt
Jutacconyeszébe!
Tom!!!! Marika marad?????
Tom!!!! Marika marad?????
Te nem is jössz?
Hagyod More-t velünk zülleni????
Hagyod More-t velünk zülleni????
Miért olaszt?
Én még mindíg azon az állásponton vagyok, hogy a magyar borokat nem tudja felülmúlni semmi sem. Pláne szárazból egy 2001-es Soproni kékfrankos, vagy a Villányi pincészet szinte bármely nedűje
Én még mindíg azon az állásponton vagyok, hogy a magyar borokat nem tudja felülmúlni semmi sem. Pláne szárazból egy 2001-es Soproni kékfrankos, vagy a Villányi pincészet szinte bármely nedűje
Nabaccus!
Akkor meghúzom magam -hoppá, vagy mégsem magam
Akkor meghúzom magam -hoppá, vagy mégsem magam
Lesz...
Lezs pár jelentkező, aki mögédálljon, és eltakarja!
Bakker Tom!
Azért, mert lassú vagy, még nem kell törölnöd a pontgyűjtögetős beszólásaimat az "intézkedések"-ben
Azért, mert lassú vagy, még nem kell törölnöd a pontgyűjtögetős beszólásaimat az "intézkedések"-ben
Tegyél, persze!
Ha beleférünk:
1. Wchris
2. Vivan
3. tom (Moncy! gyere már fel egyszer Bpestre!)
1. Wchris
2. Vivan
3. tom (Moncy! gyere már fel egyszer Bpestre!)
Mi Papa emlékére nem csak gyertyát gyújtottunk, hanem a kedvenceiből csemegéztünk: Campari, Beck's
De remélem szóltok, ha sörözésre kerül sor, bár Wadmalac valszeg tiltott minket MSN-en....
De remélem szóltok, ha sörözésre kerül sor, bár Wadmalac valszeg tiltott minket MSN-en....
Különben is! Nem csak ez az egy képed van kint
Aki kíváncsi rád, keresgéljen!
Aki kíváncsi rád, keresgéljen!
Alicia Keys-Fallin'......jó kis vetkőztetős-vetkőzős
A te hátadra?????
Azért ne feledkezzünk meg Papa söréről sem! Nem felejtettünk el!
Én spec. átfagytam
Egész nap -18-as kamrában szórakoztam........
Egész nap -18-as kamrában szórakoztam........
16???
Akkor meg mi a szent sz@rt keresel ezen az oldalon???
Mire fel mondod, hogy gáz?? Bakker, azt sem tudod, hogy a puncit eszik-e, vagy isszák....
Fogadd el, hogy létezik, de addig nem fogod tudni előcsalogatni, amíg nem figyelsz oda rendesen a partnerre.
Kriszta pontosan fogalmazott, hozzátenni nincs mit!
Dave, gyakorolj rendesen, és arra figyelj, hogy a lánynak legyen jó, ne neked. Ha neki sikerül, akkor hidd el, úgy fogja viszonozni, hogy................................../fúbazz, ezt le sem lehet írni
/
Akkor meg mi a szent sz@rt keresel ezen az oldalon???
Mire fel mondod, hogy gáz?? Bakker, azt sem tudod, hogy a puncit eszik-e, vagy isszák....
Fogadd el, hogy létezik, de addig nem fogod tudni előcsalogatni, amíg nem figyelsz oda rendesen a partnerre.
Kriszta pontosan fogalmazott, hozzátenni nincs mit!
Dave, gyakorolj rendesen, és arra figyelj, hogy a lánynak legyen jó, ne neked. Ha neki sikerül, akkor hidd el, úgy fogja viszonozni, hogy................................../fúbazz, ezt le sem lehet írni
/
Maradjunk annál a lehetőségnél, hogy nem találkoztál vele.......
De amivel nem találkoztál, arra ne mond, hogy nincs, vagy gagyi. Szerintem még pl. abo-val sem találkoztál, mégis vannak, és nem gagyik
De amivel nem találkoztál, arra ne mond, hogy nincs, vagy gagyi. Szerintem még pl. abo-val sem találkoztál, mégis vannak, és nem gagyik
Vihetjük anyósékat?
Itt lesznek hétvégén, így sajnos........
Itt lesznek hétvégén, így sajnos........
Be tudtál lépni, hisz ide is írtál.
Értettem! :tisztelgős szmáááájli:
Eszemben sincs ellenkezni, mert a végén még elsül az a sodrófa
Eszemben sincs ellenkezni, mert a végén még elsül az a sodrófa
Ne berzenkedj
Valóban egy eléggé elmebeteg ember elmebeteg írása, de alapmű.
Valóban egy eléggé elmebeteg ember elmebeteg írása, de alapmű.
Mindjárt jön kutyalegeltetésből, és megtudod
Nem kell irígyelned
Nem vagyok én olyan jó férj
Nem vagyok én olyan jó férj
Megértem, és tiszteletben is tartom a véleményed, én csak annyit tennék hozzá, hogy a szexben minden megengedett, ami minden résztvevőjének jól esik.
Szó sincs arról, hogy a szexuális életünk ellaposodott volna, csak ha van egy ilyen vágya az embernek, és képes a párja teljesíteni, akkor miért ne.
A többit meg már leírtam az előzöekben, nem szertném ismételni magam.
Szó sincs arról, hogy a szexuális életünk ellaposodott volna, csak ha van egy ilyen vágya az embernek, és képes a párja teljesíteni, akkor miért ne.
A többit meg már leírtam az előzöekben, nem szertném ismételni magam.
De egy úriember mindíg is diszkrét marad, amíg a hölgy el nem kottyintja magát
Az én véleményem is az, hogy azt a palit töröld ki a listádról, mert ennek olyan vége lesz, mint pár hsz-el előbb/most had ne keressem vissza/, az erkélyenülős történet.........
Egyáltalán nem változtatta meg, pont olyan maradt a barátság, mint elötte, pont ugyanannyiszor találkozunk, és mivel mondtam már, hogy egy kezemen meg tudom számolni az összes alkalmat, nagyon-nagyon ritka az, ha bármi más is lesz a találkozásból, mint egy jó dumálás.
Attól meg nem tartok, hogy egy társaágban Krisztát szexuális segédeszközként tüntetné fel, mivel a baráti körünk közös, és elég sokat hallottam volna vissza.
Az, hogy ismerős lett a harmadik, az szerintem csak jó, mert lehetetlennek tartom, hogy egy vadidegen ember nekem lehetne elsőre olyan szimpatikus, hogy akárcsak egy puszit adjon az acconypajtásnak.
Attól meg nem tartok, hogy egy társaágban Krisztát szexuális segédeszközként tüntetné fel, mivel a baráti körünk közös, és elég sokat hallottam volna vissza.
Az, hogy ismerős lett a harmadik, az szerintem csak jó, mert lehetetlennek tartom, hogy egy vadidegen ember nekem lehetne elsőre olyan szimpatikus, hogy akárcsak egy puszit adjon az acconypajtásnak.
Nagyot mondtál, öblíthetsz!
Ha meg 17 éves vagy, akkor mit keresel egy +18-as oldalon, ráadásul este 11-kor? Inkább menjél aludni, mert anyuci elveri a feneked, mert reggel nem tudsz felkelni, hogy elindulj az iskolába!
Ha meg 17 éves vagy, akkor mit keresel egy +18-as oldalon, ráadásul este 11-kor? Inkább menjél aludni, mert anyuci elveri a feneked, mert reggel nem tudsz felkelni, hogy elindulj az iskolába!
Bocsánat, nem volt, hanem még barát is!!!!
Ezért kell a megfelelő személyt megtalálni. Nagyon nehéz, mert ritka mint a fehér holló az olyan, aki elfogadja azt, hogy semmi másról nem szól, csak egy szexről, amihez nem fűződnek érzelmek. Azt azért hozzáteszem, hogy mindkét esetben barát volt az a bizonyos harmadik.
Azt hiszem, Kriszta hozzászólásához én tudok leginkább érdemben hozzászólni.....
A hármas felállás előbb az én örömömre jött össze, és sok-sok évvel az után Krisztának.
Nagyon nehéz volt megtalálni azt a férfit, aki mindkettőnknek megfelel, de ezt már Kriszta leírta. Félreértés ne essék, egy szikrányi homofób hajlamom sincs! MM-nek valamilyen szinten igaza van, hogy a harmadik végül is egy hús-vér vibrátor semmi több, bár azért némi vonzódás mindenképpen kell hozzá. Csak a vibrátor nem tud egyszerre 2 kézzel simogatni, és szája sincs, de egyébként stimmel. Valóban, az első éjszaka volt a legfurcsább mindkét esetben, mert össze-vissza gondolatok fordulnak meg az ember fejében. Ezt azért nem úgy kell érteni, hogy "falkában kefélés" mindennapos esemény, egy kezemen meg tudom számolni az összes tapasztalatunkat.
3xmaci:
egyáltalán nem tartalak prűdnek, mert sokáig én sem tudtam volna ezt elfogadni, de miután nekem összejött, valahol adósnak is éreztem magam. A lényege az az egésznek, hogy több kéz, száj, f@sz többet tud adni.
Eperkelyhecske:
Biztosan minden ember végig ott volt, és úgy érzem, a hasonló beállítottság is rendben volt.
Teljesen egyetértek a véleményeddel: "csakis úgy lehet ezt az egészet könnyedén, élvezetesen művelni, ha mindkét részről ugyanolyan lendülettel indulnak neki a dolgoknak."
Tökéletesen igaz!
Bocsi, hosszú lett, és talán így sem írtam le mindent.
A hármas felállás előbb az én örömömre jött össze, és sok-sok évvel az után Krisztának.
Nagyon nehéz volt megtalálni azt a férfit, aki mindkettőnknek megfelel, de ezt már Kriszta leírta. Félreértés ne essék, egy szikrányi homofób hajlamom sincs! MM-nek valamilyen szinten igaza van, hogy a harmadik végül is egy hús-vér vibrátor semmi több, bár azért némi vonzódás mindenképpen kell hozzá. Csak a vibrátor nem tud egyszerre 2 kézzel simogatni, és szája sincs, de egyébként stimmel. Valóban, az első éjszaka volt a legfurcsább mindkét esetben, mert össze-vissza gondolatok fordulnak meg az ember fejében. Ezt azért nem úgy kell érteni, hogy "falkában kefélés" mindennapos esemény, egy kezemen meg tudom számolni az összes tapasztalatunkat.
3xmaci:
egyáltalán nem tartalak prűdnek, mert sokáig én sem tudtam volna ezt elfogadni, de miután nekem összejött, valahol adósnak is éreztem magam. A lényege az az egésznek, hogy több kéz, száj, f@sz többet tud adni.
Eperkelyhecske:
Biztosan minden ember végig ott volt, és úgy érzem, a hasonló beállítottság is rendben volt.
Teljesen egyetértek a véleményeddel: "csakis úgy lehet ezt az egészet könnyedén, élvezetesen művelni, ha mindkét részről ugyanolyan lendülettel indulnak neki a dolgoknak."
Tökéletesen igaz!
Bocsi, hosszú lett, és talán így sem írtam le mindent.
Nem kell befűteni, megtesszük mi
Felszedjük a parkettát, és sütünk egy kis szalonnát
Felszedjük a parkettát, és sütünk egy kis szalonnát
Nem mindenhol :)
Szabolcsban motrot vesz az ember
Szabolcsban motrot vesz az ember
azt írtam, hogy mindkét/három, több/ fél számára jó.
Tehát, ha már nekem nem jó, akkor már nem fér bele.
Ez nem jelenti, hogy nem kerülhet rá sor-vagy tán már került is-, ez azon múlik, hogy milyen meggyőzőkéje lesz/volt/ Krisztának, és ki lesz/volt/ a harmadik fél.
De nem ítélkezek, hogy felettem se ítéljenek
Tehát, ha már nekem nem jó, akkor már nem fér bele.
Ez nem jelenti, hogy nem kerülhet rá sor-vagy tán már került is-, ez azon múlik, hogy milyen meggyőzőkéje lesz/volt/ Krisztának, és ki lesz/volt/ a harmadik fél.
De nem ítélkezek, hogy felettem se ítéljenek
Az az igazság, hogy egy időben nagyon sokat olvastam ilyeneket, de egy idő múlva elegem lett belőlük.
Mostanra már csak a Harry Potter marad
Mostanra már csak a Harry Potter marad
De az nem gáz ugye, ha te dugsz a 2 nőt?
A szexbe minden belefér, ami mindkét/három, több/ fél számára jó.
A szexbe minden belefér, ami mindkét/három, több/ fél számára jó.
Még a régi szép időkben :D
Popó magazin, St pauli hírei, majd az első könyv, amit én vettem, Apolainare /remélem jól írtam/: 11ezer vessző.
Popó magazin, St pauli hírei, majd az első könyv, amit én vettem, Apolainare /remélem jól írtam/: 11ezer vessző.
Nem jött be, Tom, javítanád?
Papa emlékére






Magyarország




