/ 9 oldal
Hozzászólások
Szeretném azt elmondani neked, hogy Tom az életben is ilyen, amit itt leírt, azt az ember képébe is elmondja.
Szerintem én meg a pofádat szanaszerte......
Persze, hogy nem áll jól a sok pötty, hiszen az már bőrgyógyászati eset nyes
Csak várjál More-ra, még jobban ki leszel csavarva wink nyes
Én nem végzek önkielégítést, mert amióta szőr van a pöcsömön, mindíg van hölgy, aki ezt a problémám elintézze eplus2
Mindenkinek a neje baszható, csak nem mindenki által! mf2 Pláne ilyen beszólás után ne is várjál senkitől semmit, inkább húzzál vissza a leckédhez! mf1
Khm!!!
Van már egy ilyen topic........
Baccus......nem megyünk, hozzánk jönnek szomoru1

Jó sörözést nektek.
Jóvan, a sajt jöhet wink
Már csak az a kérdés, hogy melyik '03-as vörös?
Beszerzem, megkótatálom, és mondok véleményt wink nyes
Jutacconyeszébe!
Tom!!!! Marika marad????? eplus2 eplus2
Te nem is jössz? wow1
Hagyod More-t velünk zülleni???? eplus2
Miért olaszt? szomoru1
Én még mindíg azon az állásponton vagyok, hogy a magyar borokat nem tudja felülmúlni semmi sem. Pláne szárazból egy 2001-es Soproni kékfrankos, vagy a Villányi pincészet szinte bármely nedűje wink
Nabaccus! szomoru1
Akkor meghúzom magam -hoppá, vagy mégsem magam nyes
Lesz...
Lezs pár jelentkező, aki mögédálljon, és eltakarja! finom wink vigyor2
Bakker Tom! eplus2
Azért, mert lassú vagy, még nem kell törölnöd a pontgyűjtögetős beszólásaimat az "intézkedések"-ben eplus2 eplus2
wow1 eljen wink wave
Tegyél, persze! wave
Ha beleférünk:
1. Wchris
2. Vivan
3. tom (Moncy! gyere már fel egyszer Bpestre!)
Mi Papa emlékére nem csak gyertyát gyújtottunk, hanem a kedvenceiből csemegéztünk: Campari, Beck's
De remélem szóltok, ha sörözésre kerül sor, bár Wadmalac valszeg tiltott minket MSN-en....
Különben is! Nem csak ez az egy képed van kint wave Aki kíváncsi rád, keresgéljen! wink
Alicia Keys-Fallin'......jó kis vetkőztetős-vetkőzős finom
A te hátadra????? gunyos1 kocsog
Azért ne feledkezzünk meg Papa söréről sem! Nem felejtettünk el! wave

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Én spec. átfagytam szomoru1 Egész nap -18-as kamrában szórakoztam........ zavart2
16???
Akkor meg mi a szent sz@rt keresel ezen az oldalon??? ejnye1
Mire fel mondod, hogy gáz?? Bakker, azt sem tudod, hogy a puncit eszik-e, vagy isszák....
Fogadd el, hogy létezik, de addig nem fogod tudni előcsalogatni, amíg nem figyelsz oda rendesen a partnerre.
Kriszta pontosan fogalmazott, hozzátenni nincs mit!
Dave, gyakorolj rendesen, és arra figyelj, hogy a lánynak legyen jó, ne neked. Ha neki sikerül, akkor hidd el, úgy fogja viszonozni, hogy................................../fúbazz, ezt le sem lehet írni finom /
Maradjunk annál a lehetőségnél, hogy nem találkoztál vele.......
De amivel nem találkoztál, arra ne mond, hogy nincs, vagy gagyi. Szerintem még pl. abo-val sem találkoztál, mégis vannak, és nem gagyik mf2
Vihetjük anyósékat? zavart2
Itt lesznek hétvégén, így sajnos........ shakehead
Be tudtál lépni, hisz ide is írtál.
Értettem! :tisztelgős szmáááájli:
Eszemben sincs ellenkezni, mert a végén még elsül az a sodrófa nyes
Ne berzenkedj wave
Valóban egy eléggé elmebeteg ember elmebeteg írása, de alapmű.
Mindjárt jön kutyalegeltetésből, és megtudod eplus2
Nem kell irígyelned nyes
Nem vagyok én olyan jó férj vigyor2 nyes wave wave
Megértem, és tiszteletben is tartom a véleményed, én csak annyit tennék hozzá, hogy a szexben minden megengedett, ami minden résztvevőjének jól esik.
Szó sincs arról, hogy a szexuális életünk ellaposodott volna, csak ha van egy ilyen vágya az embernek, és képes a párja teljesíteni, akkor miért ne.
A többit meg már leírtam az előzöekben, nem szertném ismételni magam.
wave
De egy úriember mindíg is diszkrét marad, amíg a hölgy el nem kottyintja magát nyes wink wave
Az én véleményem is az, hogy azt a palit töröld ki a listádról, mert ennek olyan vége lesz, mint pár hsz-el előbb/most had ne keressem vissza/, az erkélyenülős történet.........
Egyáltalán nem változtatta meg, pont olyan maradt a barátság, mint elötte, pont ugyanannyiszor találkozunk, és mivel mondtam már, hogy egy kezemen meg tudom számolni az összes alkalmat, nagyon-nagyon ritka az, ha bármi más is lesz a találkozásból, mint egy jó dumálás.
Attól meg nem tartok, hogy egy társaágban Krisztát szexuális segédeszközként tüntetné fel, mivel a baráti körünk közös, és elég sokat hallottam volna vissza.
Az, hogy ismerős lett a harmadik, az szerintem csak jó, mert lehetetlennek tartom, hogy egy vadidegen ember nekem lehetne elsőre olyan szimpatikus, hogy akárcsak egy puszit adjon az acconypajtásnak.
Nagyot mondtál, öblíthetsz! mf2
Ha meg 17 éves vagy, akkor mit keresel egy +18-as oldalon, ráadásul este 11-kor? Inkább menjél aludni, mert anyuci elveri a feneked, mert reggel nem tudsz felkelni, hogy elindulj az iskolába! mf2
Bocsánat, nem volt, hanem még barát is!!!!
Ezért kell a megfelelő személyt megtalálni. Nagyon nehéz, mert ritka mint a fehér holló az olyan, aki elfogadja azt, hogy semmi másról nem szól, csak egy szexről, amihez nem fűződnek érzelmek. Azt azért hozzáteszem, hogy mindkét esetben barát volt az a bizonyos harmadik.
Azt hiszem, Kriszta hozzászólásához én tudok leginkább érdemben hozzászólni.....
A hármas felállás előbb az én örömömre jött össze, és sok-sok évvel az után Krisztának.
Nagyon nehéz volt megtalálni azt a férfit, aki mindkettőnknek megfelel, de ezt már Kriszta leírta. Félreértés ne essék, egy szikrányi homofób hajlamom sincs! MM-nek valamilyen szinten igaza van, hogy a harmadik végül is egy hús-vér vibrátor semmi több, bár azért némi vonzódás mindenképpen kell hozzá. Csak a vibrátor nem tud egyszerre 2 kézzel simogatni, és szája sincs, de egyébként stimmel. Valóban, az első éjszaka volt a legfurcsább mindkét esetben, mert össze-vissza gondolatok fordulnak meg az ember fejében. Ezt azért nem úgy kell érteni, hogy "falkában kefélés" mindennapos esemény, egy kezemen meg tudom számolni az összes tapasztalatunkat.
3xmaci:
egyáltalán nem tartalak prűdnek, mert sokáig én sem tudtam volna ezt elfogadni, de miután nekem összejött, valahol adósnak is éreztem magam. A lényege az az egésznek, hogy több kéz, száj, f@sz többet tud adni.
Eperkelyhecske:
Biztosan minden ember végig ott volt, és úgy érzem, a hasonló beállítottság is rendben volt.
Teljesen egyetértek a véleményeddel: "csakis úgy lehet ezt az egészet könnyedén, élvezetesen művelni, ha mindkét részről ugyanolyan lendülettel indulnak neki a dolgoknak."
Tökéletesen igaz!

Bocsi, hosszú lett, és talán így sem írtam le mindent.
Nem kell befűteni, megtesszük mi wink
Felszedjük a parkettát, és sütünk egy kis szalonnát nyes
Nem mindenhol :)
Szabolcsban motrot vesz az ember wave
azt írtam, hogy mindkét/három, több/ fél számára jó. nyes Tehát, ha már nekem nem jó, akkor már nem fér bele. wink Ez nem jelenti, hogy nem kerülhet rá sor-vagy tán már került is-, ez azon múlik, hogy milyen meggyőzőkéje lesz/volt/ Krisztának, és ki lesz/volt/ a harmadik fél. wink
De nem ítélkezek, hogy felettem se ítéljenek wave
Az az igazság, hogy egy időben nagyon sokat olvastam ilyeneket, de egy idő múlva elegem lett belőlük.
Mostanra már csak a Harry Potter marad nyes wink
De az nem gáz ugye, ha te dugsz a 2 nőt? wink
A szexbe minden belefér, ami mindkét/három, több/ fél számára jó.
Még a régi szép időkben :D
Popó magazin, St pauli hírei, majd az első könyv, amit én vettem, Apolainare /remélem jól írtam/: 11ezer vessző.
Nem jött be, Tom, javítanád? shakehead
Papa emlékére wave

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
/ 9 oldal
/ oldal   Összesen: 414 hozzászólás, Listázva: 351-400
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!