/ 9 oldal
Hozzászólások
Má megint mit műveltél te igazi marharépa? eplus2 eplus2
Mindjárt jön Zombie is, és kijelenti: guppifejű szar! eplus2 eplus2
Én mindent meg tudok nézni, csak ffdshow van fent, mozillával töltöm, winfos media playerrel nézem.
mt2006 izgat, ha megdugják topic.

(figyelmeztetés ment, hsz-i összevonva, a feleslegesek törölve!)
Tom!
A bikinis topicban erősen 18 alatti képek vannak.

(FIGYELMEZTETÉS MENT!)
Matol a szilvabol nem lekvárt, hanem palinkat fozunk! Sz@r izu vele a palacsinta, de meg lehet szokni
Megvan, köszi wink
Jelentem, "elölről" is teljesen rendben van BB. wink finom
Ha megnöveszti a haját, akkor meg aztán pláne.... finom
Várom a súgást nyes
Akkor kapok képet? wink nyes nyes
MmePrune

#404

| ma 07:52

Privát üzenet küldése a hozzászólónak
jah, én láttam az elejét ismajd mondd neki te is, hogy mosolyogjon (különben bájos a pofikája)


Válasz Fögenyó üzenetére (402)

MmePrune

#403

| ma 07:51

Privát üzenet küldése a hozzászólónak
bébé biszex hajlamú?jééééé, ezt én eddig nem is figyeltem...nekünk mindig csak másik pasikról beszél...nézzenek oda

Válasz Fögenyó üzenetére (402)


Áthoztam ide, mert Tom a végén "elpcsáz" eplus2
BB bi hajlamát még akkor beszéltük meg, amikor megjelent a gg-n.
Én még nem kaptam tőle-róla képet, így az "elejéről" nem tudok nyilatkozni, de a "hátulja" az aztán rendben van wink finom
Kölyök a Kelemen Anna topicban....
Te fogsz félmeztelenül kiugrami a tortából? wink crazya eplus2
Telezabálás a rosszullét határáig nyes
Dzsimidzsókert??????? wow1
Bakker!! Te nem csak a lányoddal vagy skót.... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Nyakon csapsz? mf1
Persze, én beengedem az acconyt a hálódba, te meg lenyúlod az összes uborkát!
Fizess elő gyorsabb netre, és nem kell 5 percet várnod! eplus2
Mert nem adtuk ki a kezünkből eplus2
Én mindenképpen a barátra szavazok. Egy tök ismeretlen pasitól csak a szőr állna a hátamon. Arra mindenképpen vigyázni kell, hogy csak!!! a szexről szóljon, minden érzelem nélkül.
Marika, Audrey!
Csináljatok csak egy kis meleget, én meg majd jól levideózom crazya eplus2 eplus2
Asszem Kriszta már megtette wink Elég sokmindent írt már ide.
Ezt azért cáfolnám, vagy legalábbis a kivétel erősít. :)
Nálunk a + fiú, és a + lány is egy közeli barát volt. Azóta sincs semmi probléma sem velük, sem velünk. wave
- Te mit kaptál a Mikulástól?
- Lófaszt!
- Te hülye, miért a seggedet tetted ki az ablakba?
Voltak, persze, csak azért nem rakok fel képeket, mert nem kaptam rájuk engedélyt.
Szóban, írásban elmondani meg nem lehet, az biztos, hogy qrva jó buli volt. Fogyott némi szeszesital és harisnya. :D
Lassan egy éve nem frissült a chat ranglista.....
Szia Miki!
Én vagyok Kriszta férje, és sajnálatodra azt kell mondanom, hogy nem.
Tudod, mindketten hűségesek vagyunk, a szeretőinkhez is wink nyes wave
Tom!
Ezt a remie gyereket nullázd már le, légyszíves!
Akkor itt az engedélyezett Rose harisnya:

Bocs Mami, nálam kéznél volt.........
Tom!!! Töröld légyszi Rose harisnyáját!!!!!!!
Tudod, hogy nem szereti magát a neten látni.
Rose harisnyája:
(kérésre a kép törölve!)
Ha lesz olyan, mint a tavalyi, akkor panaszra nem lesz oka senkinek:D
Pont, pont, vesszőcske, és értelmezhetőbb az írásod......Marha mf2
Ne gyilkolászd anyámat! eplus2 violent
Piros Multifilter eplus2
Egy teli üveg a fejen, az elődje meg a gyomorban eplus2
Ez csak az én fejemen volt, mint egy jó ápolthoz illik eplus2 Volt akinek Unicum volt a fején. :D
Vannak jobb képek is, csak azon mások is látszanak. Engedély nélkül nem tehetem fel....
Felrakjam a citromdíjat is? eplus2 eplus2
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

Na, ez vagyok én, a többieket /mivel nincs rá engedélyem/ kivágtam.
Valamelyik dvd-n vannak a képek, most nem szeretném előkeresni.
Volt, beöltözős, elmész, jól mulatsz. nyes
Úgy kiásunk, mint a szél! nyes :ásós szmájli:
Bezonyám! nyes
Már szóltam, csak még nem tudják, mi lesz:)
Nagyon-nagyon nem szeretném....... zavart2
Akkor kezdem a sort, remélem most anyósék nem jönnek közbe.

1. Wchris
2. Vivan
Ágyhoz voltál szögezve? Ki volt a szög? wink nyes
Kukurikú kiskakas, miért vagy olyan tarajas?
Bakker, ha tökéletesen meg van oldva az ilyen problémám, akkor minek? Ha esetleg még neked nem sikerült szerezni rá nőszemélyt, akkor fogadd őszinte részvétem....
Wazze, akkor szerezz egy barátnőt eplus2
/ 9 oldal
/ oldal   Összesen: 414 hozzászólás, Listázva: 301-350
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!