Ma este 7 körül a repténél, patakpart? Valaki?
Sziasztok!
Reptér, valaki 5 körül?
Reptér, valaki 5 körül?
Sziasztok! Írtam üzenetet.
Kanos farkat leápolnék. Mostanában, IX. ker., hely ok.
Kanos farkat leápolnék. Mostanában, IX. ker., hely ok.
15 óra körül reptér?
14-15 óra körül a reptérnél,autós kaland?






nude_lena
