Reptérnél pasi aki szopatna?
Mostanság, vagy nemsokára valaki..valakik a Budakalászi Sportcsarnok parkolójában?
Amennyiben igen, írj rám levelet..és ott leszek nemsokára
Amennyiben igen, írj rám levelet..és ott leszek nemsokára
Sziasztok!
Ma van valaki aki szigetszentmiklós dunaparon velünk.
Csak komolyak mi ott leszünk! Kisduna étteremnél?
Ma van valaki aki szigetszentmiklós dunaparon velünk.
Csak komolyak mi ott leszünk! Kisduna étteremnél?
Oroszlány környékén szopatnék, most ráérő Nőt, feleséget.
16 kerület I.Máttyásfőldi reptéren vagy közelében Pàr????
Csepel Szigeten van valaki aki leszopatna viszonzás nélkül?
Kiskunhalas sostonal valaki
Reptérnél pasi aki szivesen szopatna?
Autóban és bárhol masztizó hölgyet, lányokat, párt kukkolnék, besegítenék, akár nyelvvel is!
Valaki most határ úti kis erdő?
Sziasztok! Ma este spontán pasit keresünk aki jártas a masszázsban.. Nő részére!
Sziasztok. Ma este Győr környékén tervez valaki valamit?
Ma este Nyíregyházán nő?
Autóban és bárhol masztizó hölgyet, lányokat, párt kukkolnék, besegítenék, akár nyelvvel is!
Gyöngyös és környékén keresnék párt kukkolásra vagy akár csatlakoznék is! Utazni tudok.
Most indulok haesetleg....
(Ez egy válasz Jozef11 üzenetére (2026. 06. 19. péntek 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 19. péntek 16:15
Sziasztok!
Nemsokára indulok Mosonmagyaróvárról Budapest felé az M1-en. Kis kaland esetleg?
Nemsokára indulok Mosonmagyaróvárról Budapest felé az M1-en. Kis kaland esetleg?
Campona most??? Aktív nagyfarkú????
7 után ma Gárdonyban leszek a nudin, pasikkal max 45-ig szívesen gabalyodnék kicsit
Szépvölgyi parkolóba ma este folyamán,tervez hölgy,vagy pár egy kis kalandot?
Ma este 7 körül a repténél, patakpart? Valaki?






















nyulipaar





goeth
