De jó lenne egy Dél Pest megyei párral megismerkedni! Szerintem nem sok esély van rá.
Sajnos úgy néz ki, nem jön ma ki pár. Pedig pasi van vagy 5 kint. Tudnának válogatni.
Írtam privátba.
Készül ki pár? Vannak páran kint, kérdés hogy jönnek, ki párok is? Vagy csak pasik?
15 óra felé, én is ki nézek a reptérhez, jó lenne ha lennének kint párok.
Nincs is ennél szebb élmény.
Az a legszebb rész, mikor el élvezel édes.
Ez még annál is jobb lett!
Klassz kis videó. Punciba kellene még egy!
Most meg vagy nyolc autó van kint.
Nem. Én ebben a pillanatban értem ki.
Nemsokára én is ki nézek a reptérhez. Jó lenne, ha lennének kint párok.
Hú. Ez valami csodás. Szép, és ügyes is nagyon a hölgy.
Szép kis nedves.
Sziasztok. Pici cicis hölgyel, szívesen ismerkednék.
Esetleg pár Pest megyébe, akiket lehetne kukkolni? Ha jeleztek, csak akkor mennék közelebb!
Nagyon kellemes kis videó!
Klassz. Hogy ilyen hölgy tagú pár, miért nem keres, pasit harmadiknak?
Szép.
Sziasztok.
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Üzenet módosítása
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Üzenet módosítása
Sziasztok.
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Üzenet módosítása
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Üzenet módosítása
Sziasztok.
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Pest megyébe volna olyan pár akik autós kalandra vágynának, és egy kukkoló, izgalmasabbá tenné a szeretkezésüket? Persze diszkrét távolságból. Ha szimpatikusnak tartanátok, eggyértelmű jelzés esetén közelebbről. Ha pedig olyan jelzést kapnék, hogy ne tolakodjak, diszkrét távozással.
Csodás kis videó.
Vagány belevaló a hölgy.
Klassz sorozat, csodás kis tüneményről.
Csodaszép punci.
Pest megyébe szívesen kukkolnék autós kaland közbe párt. Beszéljük meg privátba, mikor, hol. Tolakodó nem lennék, csak ha erre, egyértelmű jelzést kapnék ott, akkor mennék közelebb.
Szépet élvez, és ügyes is.
Nagyon ügyes kis tünemény.
Fél óra múlva a reptérnél vagyok.
Egy kedves párt Pest megyébe én is szívesen meglesnék most. Ha szimpatikusnak találtok, az lehet, amit ti szeretnétek. Írjatok prívátba.
Ami szép, az szép.
Hú ez szép lett.
Csodaszép punci.
Klassz sorozat.
Szívesen megismerkednék egy kedves párral, akik egy diszkrét pasit keresnének harmadiknak. Helyem lenne Dunaújvárosba, de Fejér Pest megyébe az utazás sem jelentene gondot. Csak komolyak, akik, találkozni is szeretnének.
Klassz lett ez a kis videó. Még mindig csodaszép.
Csodás kis videó.
Végre egy őszinte pár! Köszönöm a kellemes kalandot.
A Hegedűsbe valami fantasztikus a pár.
Dunaújvárosba, hölgy vagy pár? Helyem lenne, kellemesen tölthetnénk a hétvégét. Utazás sem jelentene gondot 100 km távolságon belül.
Össze hozhatnánk valami kellemeset ma este! Volna esetleg pár, akik egy harmadik l, diszkrét pasit keresnének?
Ráckevei szauna estre készül ma pár, akik esetleg pasival ismerkednének?






Nem: férfi
Magyarország




Joey Hart
