lapalja email címre katt.
az már ne menő
azt hitem te vagy a kreatívabb
az tucat videó lenne :(
de medve bőrrel
hmmmmmmzzzz
azt hitem te vagy a kreatívabb
az tucat videó lenne :(
de medve bőrrel
hmmmmmmzzzz
lapalja email címre katt.
nem tisztogatnának ha nem érted volna el ....
nem tisztogatnának ha nem érted volna el ....
lehet csak, hozzászolonak hívják
furcsa egy perverzitásod van
filmezhetem
?
filmezhetem
?
"Jó nap ez a halálra" - Klingon mondás
"A bosszú egytálétel hidegen tálalva a legjobb!" - Klingon közmondás
Friedrich Nietzsche
"Minden sorsdöntő dolog a "csakazértis"-ből jön létre."
"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."
"Minél magasabbra nő a fa fel az égbe, annál mélyebbre nyúlnak a gyökerei le a sárba."
Az első vélemény, amely eszünkbe jut, mikor hirtelen megkérdeznek valamiről, rendszerint nem a saját véleményünk, hanem a szokásos vélemény, kasztunkhoz, állásunkhoz, eredetünkhöz tartozó; az önálló vélemények ritkán úszkálnak a felületen."
"Szeretem a bátrakat: csakhogy nem elég a kardcsörtetés - tudni kell azt is, kire ránts kardot! És nemegyszer több bátorság vagyon abban, aki odébbáll, és féken tartja indulatát: hogy méltóbb ellenségnek tartsa meg magát! Csak olyan ellenségtek legyen, aki gyűlöletes, nem pedig megvetendő: legyetek büszkék ellenségetekre: így tanítottam néktek valaha."
"Aki szörnyetegekkel harcol, ügyeljen, nehogy közben szörnyeteggé váljék. És ha sokáig pillantasz a mélységbe, a mélység is beléd pillant."
"A bosszú egytálétel hidegen tálalva a legjobb!" - Klingon közmondás
Friedrich Nietzsche
"Minden sorsdöntő dolog a "csakazértis"-ből jön létre."
"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."
"Minél magasabbra nő a fa fel az égbe, annál mélyebbre nyúlnak a gyökerei le a sárba."
Az első vélemény, amely eszünkbe jut, mikor hirtelen megkérdeznek valamiről, rendszerint nem a saját véleményünk, hanem a szokásos vélemény, kasztunkhoz, állásunkhoz, eredetünkhöz tartozó; az önálló vélemények ritkán úszkálnak a felületen."
"Szeretem a bátrakat: csakhogy nem elég a kardcsörtetés - tudni kell azt is, kire ránts kardot! És nemegyszer több bátorság vagyon abban, aki odébbáll, és féken tartja indulatát: hogy méltóbb ellenségnek tartsa meg magát! Csak olyan ellenségtek legyen, aki gyűlöletes, nem pedig megvetendő: legyetek büszkék ellenségetekre: így tanítottam néktek valaha."
"Aki szörnyetegekkel harcol, ügyeljen, nehogy közben szörnyeteggé váljék. És ha sokáig pillantasz a mélységbe, a mélység is beléd pillant."
ilyen dolgokat nyugodtan a lap aljára emalire kattintva mi csak a hszk ért vagyunk feleösek
A nevezőt nem mondósíthatod, mert úgyis kiderül a díjátadáson..
S a háttérbe sem helyezheted a nevezetességet, hisz vele kell fotózni s nem utólag rá rakni.
A testen és a háttérbe eltüntetheted, kitakarhatod a dolgokat, amik felismerhetővé tehetnek benneteket.
Arcot kitakarhatod, bár inkább ajánlok más módszert, mert látogatok szemében érték csökkentő. Ajánlom: pl álarc, fátyol, arc, kendő, kalap vagy kerülve az arc fényképezést.
PS-böl használhatod azért a vörös szem effekt eltüntetést, és ha a kép sötét, akkor világosítás, tónusállítás, de nem egyes területekkel játszva, csak hanem az egész képen egyben.
S a háttérbe sem helyezheted a nevezetességet, hisz vele kell fotózni s nem utólag rá rakni.
A testen és a háttérbe eltüntetheted, kitakarhatod a dolgokat, amik felismerhetővé tehetnek benneteket.
Arcot kitakarhatod, bár inkább ajánlok más módszert, mert látogatok szemében érték csökkentő. Ajánlom: pl álarc, fátyol, arc, kendő, kalap vagy kerülve az arc fényképezést.
PS-böl használhatod azért a vörös szem effekt eltüntetést, és ha a kép sötét, akkor világosítás, tónusállítás, de nem egyes területekkel játszva, csak hanem az egész képen egyben.
lap alján email címre katis és a kitöltő mezőbe írd meg...
ügy fél szolgálat foglakozik társkereső adat lapokkal
ügy fél szolgálat foglakozik társkereső adat lapokkal
írd le ezt az alsó e-mailre, kattintva mert hibának tűnik és utána járnak
nagy bölcsesség
való igaz amúgy...
való igaz amúgy...
nem mindet tudunk meg szűrni amúgy meg ti vagytok a legjobb kamu ellenőrök
amúgy ti is megtehetitek a lap alján az emailra kattintva.
amúgy ti is megtehetitek a lap alján az emailra kattintva.
na az tényleg történelmi esemény lenne, mert én már immúnis vagyok ilyenre.
na erről dumálok én tényleg ideje le szoknom a tütüről
súlyos kettős látás okoz
súlyos kettős látás okoz
oké hogy vissza skizofrénozol, de most ez nem vágom..
vagy meg nem jelenő kép teszi egészé
vagy meg nem jelenő kép teszi egészé
nem
hanem a fénykép néző
hanem a fénykép néző
hát nem kéne
mert mindenki alkalmatlan a feladatára... mert ember...
egy részt nem is róhatok fel, mert első sorban felhasználok, s szükségként adminok.
csak én kapálódzok néha, hogy megmaradjon a maradék emberségem.
mert mindenki alkalmatlan a feladatára... mert ember...
egy részt nem is róhatok fel, mert első sorban felhasználok, s szükségként adminok.
csak én kapálódzok néha, hogy megmaradjon a maradék emberségem.
én már nem iszom mert mostanság kettős látásom van pl Katábol
akiből egy is sok
vagy ö skizofrénozosodot be
akiből egy is sok
vagy ö skizofrénozosodot be
na ez az diplomatikusan, most is késelitek egymást
amúgy lehet írtam, már hogy bár melyik témában el fogadjuk az át hívást a dühöngő haragszom rád verziójú topic ba.
ahol nem sok minden a szabály
no politika
no reklám
no rasszizmus
no egymás fel-le menői (maradjunk csak a másik értelmi képességénél)
no modemráció vélelmezés (arra már vannak topikok, illetve alól az emailra kattintás)
kb ennyit kell csak betartani ott...
tehát, ha úgy érzed, hogy belendültél, akkor csak be írod, hogy a választ hol találja esetleg linkeled is
amúgy lehet írtam, már hogy bár melyik témában el fogadjuk az át hívást a dühöngő haragszom rád verziójú topic ba.
ahol nem sok minden a szabály
no politika
no reklám
no rasszizmus
no egymás fel-le menői (maradjunk csak a másik értelmi képességénél)
no modemráció vélelmezés (arra már vannak topikok, illetve alól az emailra kattintás)
kb ennyit kell csak betartani ott...
tehát, ha úgy érzed, hogy belendültél, akkor csak be írod, hogy a választ hol találja esetleg linkeled is
Van jogod társat találni!
De van jogod értelmesen is útjára bocsátani egy topicot, tisztességesen leírva mindent benne.
S nem oda lökni egy mondatot, ami minden nélkül "baromkodás", neked ez természetes ugyan, de más honnan tudja? Egy topik indítás komolyan megfogalmazni, mint ezt a felháborodást.
De van jogod értelmesen is útjára bocsátani egy topicot, tisztességesen leírva mindent benne.
S nem oda lökni egy mondatot, ami minden nélkül "baromkodás", neked ez természetes ugyan, de más honnan tudja? Egy topik indítás komolyan megfogalmazni, mint ezt a felháborodást.
ne a lényegre térj egyből
próbáld ki hogy először elviszed swinger klubba nézőnek, s tényleg csak nézőnek és te sem csábulj be sehova.
mivel vedd rá, hogy elmenjen veled egy klubba, szülinapod például, s hogy szeretnéd végig nézni más kefélését élőben (de nagyon erősen kösd ki, hogy csak nézni és szeretnéd, ha ezzel lepne meg, s hogy el is kísérne, mert ne legyen az utólag vád, hogy biztos dugtál is). talán ez megmozgatja az ő fantáziáját is , s jó alap a beszélgetésre is.
próbáld ki hogy először elviszed swinger klubba nézőnek, s tényleg csak nézőnek és te sem csábulj be sehova.
mivel vedd rá, hogy elmenjen veled egy klubba, szülinapod például, s hogy szeretnéd végig nézni más kefélését élőben (de nagyon erősen kösd ki, hogy csak nézni és szeretnéd, ha ezzel lepne meg, s hogy el is kísérne, mert ne legyen az utólag vád, hogy biztos dugtál is). talán ez megmozgatja az ő fantáziáját is , s jó alap a beszélgetésre is.
mindegyiket lehet nyalni
bár ajánlott a rövid szőr hossz..
szerintem körülbelül 10 mm alatt nem zavar már be.
bár ajánlott a rövid szőr hossz..
szerintem körülbelül 10 mm alatt nem zavar már be.
keres meg egy pszihomokust, vele beszéld meg, komolyan ajánlom.
hibába írnám végig a kérdéseket, mit felszokott tenni körülbelül, kell az a légkör mit egy ilyen beszélgetésnél van, s kényszerítsen, hogy te gondold végig az egészet.
hibába írnám végig a kérdéseket, mit felszokott tenni körülbelül, kell az a légkör mit egy ilyen beszélgetésnél van, s kényszerítsen, hogy te gondold végig az egészet.
írjátok és kicsinylitek a pasit, hogy önző.
ilyenkor ö legalapvetőbb genetikai programjába rúgtok bele.
nőstény birtoklás, azaz biztosítani, hogy az utód az övé legyen. írhatnátok hogy gumi meg gyógyszer, de egy ösztön ezt nem ismeri. Ráadásul e tulajdonság teszi számára azt a magasabb eszméket is mint család fenntartás, család tagok védelme.. s igen a romantikát a kedvességet ,bókot is ennek köszöntetjük részben, hisz ahhoz, hogy puncit kapjon ez is kell (bár ez nem szorosan tartozik hozzá).
ilyenkor ö legalapvetőbb genetikai programjába rúgtok bele.
nőstény birtoklás, azaz biztosítani, hogy az utód az övé legyen. írhatnátok hogy gumi meg gyógyszer, de egy ösztön ezt nem ismeri. Ráadásul e tulajdonság teszi számára azt a magasabb eszméket is mint család fenntartás, család tagok védelme.. s igen a romantikát a kedvességet ,bókot is ennek köszöntetjük részben, hisz ahhoz, hogy puncit kapjon ez is kell (bár ez nem szorosan tartozik hozzá).
volt már GG szervezésű buli. egy privát bulit karoltunk fel, illetve egyik swinger clubbal együtt több is.
privátról írnék csak inkább:
sokan jelezték lelkesen, hogy jönnek, majd nem jöttek el, de akik voltak, nehezen vetkőztek le a gátlásaikat, kis játékokkal próbáltuk több kevesebb sikerrel oldani a feszült hangulatot.
De szerintem a találkozó után, privátban sikeresebbek voltak
privátról írnék csak inkább:
sokan jelezték lelkesen, hogy jönnek, majd nem jöttek el, de akik voltak, nehezen vetkőztek le a gátlásaikat, kis játékokkal próbáltuk több kevesebb sikerrel oldani a feszült hangulatot.
De szerintem a találkozó után, privátban sikeresebbek voltak
csatlakozom atol, hogy pl a gg rendszerén át megy a levelezés attól ugyan úgy számunkra egy szimpla privát rendszer mint pl a freemail.
azaz az ott elhangzó fenyegetések a törvénykönyvre tartoznak, és nem ránk, intézetek el polgári peres úton.
szerveren ugyan meg van archiválva hitelesen, de ahhoz semmi közünk, meg védi egy elég bonyolult titkosítás, jógivégrehajtónak kiadható, jelszavatokkal vissza fejtett állapotban.
ránk az tartozik, ha be másolod ide akár, valós levél, akár manipulált, az levél titok sértésként kezeljük és megszüntetjük, büntetjük.
azaz az ott elhangzó fenyegetések a törvénykönyvre tartoznak, és nem ránk, intézetek el polgári peres úton.
szerveren ugyan meg van archiválva hitelesen, de ahhoz semmi közünk, meg védi egy elég bonyolult titkosítás, jógivégrehajtónak kiadható, jelszavatokkal vissza fejtett állapotban.
ránk az tartozik, ha be másolod ide akár, valós levél, akár manipulált, az levél titok sértésként kezeljük és megszüntetjük, büntetjük.
legyezheti a hiúságod
s mivel elég intelligensek vagytok hozzá, hogy kétértelműen, célozgatva, vagy akár ironizálva, gyilkoljátok a másikat szabályok határán belül. Na ehhez kell a következetlenség. Tudjátok ti, miért kapjátok akkor, de azért vita hevében közétek rondituk, azt nehéz benyelni.
nem sok probléma van veletek
csak nem viselitek a gypéseket
megszeretek vitatkozni, de szeretek benne nyerni is
s emiatt már nem csak a vita tárgyát használjátok fel
s mivel elég intelligensek vagytok hozzá, hogy kétértelműen, célozgatva, vagy akár ironizálva, gyilkoljátok a másikat szabályok határán belül. Na ehhez kell a következetlenség. Tudjátok ti, miért kapjátok akkor, de azért vita hevében közétek rondituk, azt nehéz benyelni.
nem sok probléma van veletek
csak nem viselitek a gypéseket
megszeretek vitatkozni, de szeretek benne nyerni is
s emiatt már nem csak a vita tárgyát használjátok fel
tudom hogy elég sokan itt vagytok régiek
de írtad egyesek a pénz szolgái mások az élet szolgái...
de sokan még álmodoztok jobb időkről, el múlt. de ábránd vissza húzz benneteket. de csak álmodoztok.
jah upsz a jégert megittam egy kis karamella sziruppal kevert kis üstit raktam bele
ütősebb de nem olyan finom
de írtad egyesek a pénz szolgái mások az élet szolgái...
de sokan még álmodoztok jobb időkről, el múlt. de ábránd vissza húzz benneteket. de csak álmodoztok.
jah upsz a jégert megittam egy kis karamella sziruppal kevert kis üstit raktam bele
ütősebb de nem olyan finom
lehet le húzod és a csaj azt mondja, hogy hm nem rossz idáig ugyan 22-25 cm volt dolga de ez kb 18 cm sem rossz
ezzel azt akarom mondani hogy a pasik lódítanak a csajoknak meg fogalmuk sincs a méretről
kapcsold le a villanyt és tedd mit szoktál s nem hiszem hoyg panasz lesz.
ezzel azt akarom mondani hogy a pasik lódítanak a csajoknak meg fogalmuk sincs a méretről
kapcsold le a villanyt és tedd mit szoktál s nem hiszem hoyg panasz lesz.
nem lehet, megnézni..
majd egyszerre az összeset.
ez nagyobb mérvű verseny.
majd egyszerre az összeset.
ez nagyobb mérvű verseny.
Ha tisztába vagy az adott területre vonatkozó, szabályokkal, s tudod hogy nem kell erre engedélyt kérni ilyen dologra, akkor nem kell közjegyzőhöz fordulni.
kérdések, tippek, stb...
fórumozz!!!
fórumozz!!!
Ötlet nem rossz.
De jóval több az ellenzője mint a pártolója.
illetve a igen kevés megnyilatkozó nő egyedet is elüldöznétek, zaklatással
De jóval több az ellenzője mint a pártolója.
illetve a igen kevés megnyilatkozó nő egyedet is elüldöznétek, zaklatással
nem cseszték el csak egy kicsit sok lett volna a négyzet méter s az engedélyeztetésen még garázs az át vételnél is, s már lehet, hogy ott a szoba mögötte csak az ajtónak maradni kell mert a szomszéd bemószerol
türelemmel oda figyeléssel ember ismerettel
köszi, sajna van ki ilyenben éli ki magát...
nem..
de már élezem a baltát neked
nem értem miért is halt ki mindenki
de már élezem a baltát neked
nem értem miért is halt ki mindenki
nagyon jó lett
vagy minden fiú hozzá hazudó egykét centit a valósághoz vagy valamit hozzá mér
ott valami más probléma is van, amiért nem érzed..
(nem téma téma)
orvos mondott rá valamit?
mert valószínű fejben van a hiba hogy ott érzéketlen lett, mert az agyunk dönti el, hogy az fenomenális.
alapból a be égetett genetikai infó alapján jónak titulálja, de azt tudatosan át lehet programozni, mint egy agymosás
ha nem égéségi probléma ajánlom az agykontroll típusú könyveket.
(nem téma téma)
orvos mondott rá valamit?
mert valószínű fejben van a hiba hogy ott érzéketlen lett, mert az agyunk dönti el, hogy az fenomenális.
alapból a be égetett genetikai infó alapján jónak titulálja, de azt tudatosan át lehet programozni, mint egy agymosás
ha nem égéségi probléma ajánlom az agykontroll típusú könyveket.
ez marhára értelmetlen
bocsika
de már ahhoz, hogy ezt a beirtás bejegyezd cooki kell.
videóhoz flash kell.
bocsika
de már ahhoz, hogy ezt a beirtás bejegyezd cooki kell.
videóhoz flash kell.
megoldva...
próbáld ki pl a swingert, azaz csald el csak nézőnek először, hátha ott be indul a fantáziája.
s ha rá tudod venni, kezdésnek szeretkeztek csak ti ketten akár félrevonulva teljesen ott.
bár ha végig olvasod a topikot sok módszert találsz, ahogy már sikerült valakinek.
s ha rá tudod venni, kezdésnek szeretkeztek csak ti ketten akár félrevonulva teljesen ott.
bár ha végig olvasod a topikot sok módszert találsz, ahogy már sikerült valakinek.
perverz
igen mundér becsület védés van..
de a nőket sem kell félteni...
talán nem a szex ami jó egy nős pasival hanem "meg kapom azt mi nem lehet az enyém" nők nem csak a kexkel hanem valami plusz is.
pasik szerintem már tapasztalták hogy x ideig kísérleteznek nő felszedéssel és akár eljutnak oda "bármi a mi mozog", tehát nem válogatnának, de amint be üt egy új kapcsolat végre furcsa mód, megjelenek a csajok kik jelzik hogy "tetszel".
lehet hogy ez van benne?
de a nőket sem kell félteni...
talán nem a szex ami jó egy nős pasival hanem "meg kapom azt mi nem lehet az enyém" nők nem csak a kexkel hanem valami plusz is.
pasik szerintem már tapasztalták hogy x ideig kísérleteznek nő felszedéssel és akár eljutnak oda "bármi a mi mozog", tehát nem válogatnának, de amint be üt egy új kapcsolat végre furcsa mód, megjelenek a csajok kik jelzik hogy "tetszel".
lehet hogy ez van benne?
elméletileg üzemmel
de kérlek a lapalján az e-mai l-re kattintva megtalálod a bejelentőnket.
ird le a pontos észre vételt
de kérlek a lapalján az e-mai l-re kattintva megtalálod a bejelentőnket.
ird le a pontos észre vételt
végül is semmi probléma a száj pecket sem hülyeségből találták ki
s nem a müfffffmüffff nyöször nyög hangokért
s nem a müfffffmüffff nyöször nyög hangokért
"HIGGYÉTEK EL SOKKAL JOBB CSINÁLNI, MINT MÁSOKAT PISZKÁLNI ÁLLANDÓAN!"
tehetek én arról hogy csak ehhez értetek...
tehetek én arról hogy csak ehhez értetek...
meg oldva
az hiba, s sajnos nem én vagyok benne az illetékes






Magyarország



free_al75
Adriana
