soha nem kellet..
cél szentesíti az eszközt.
ne adjatok már joint-bol nyúlnak, mert össze-vissza beszél....
egy tequila és enyém a világ
asszony is megkapta azért a jussát?
ha már ünőzöl remélem, extrán elintézted őt is ? minden igényére figyelve?
ha már ünőzöl remélem, extrán elintézted őt is ? minden igényére figyelve?
atol még, hogy ö bi, még jól lerendezheti az asszonykát (egészséges normális velük, sincs semmi baj)
max. tőled nem remélhet semmit, igaz általában, ezt nem fogják fel és próbálnak rá venni hogy próbáld ki, azaz bepróbálkoznak.
igazad van a HETERO az alap értelmezett, de a "hülyék" és "hátha" bepróbálkozok miatt érdemes kiírni.
max. tőled nem remélhet semmit, igaz általában, ezt nem fogják fel és próbálnak rá venni hogy próbáld ki, azaz bepróbálkoznak.
igazad van a HETERO az alap értelmezett, de a "hülyék" és "hátha" bepróbálkozok miatt érdemes kiírni.
fel lehet egy kérdést úgy is tenni, hogy ne zárod ki a hetero-t, azaz ezt nyomatékosítva.
fura. tudtommal a pasik egy ingyen muffért több száz kilométert is mennek.
bár vidék, és bp közt ég a különbség, de a vidékiek komolyabbak szerintem.
miért nem próbálkoztok itteni komoly gg sel közös nyaralást szervezni...
bár vidék, és bp közt ég a különbség, de a vidékiek komolyabbak szerintem.
miért nem próbálkoztok itteni komoly gg sel közös nyaralást szervezni...
nem vagy a nehezen kikezelhető betegségek a rosszak, bármilyen kapcsolat létesítésben.
mert, mivel mint a félre kurásnál elkapsz bármit az nagyon cinkes otthon.
így, viszont ha könnyebben ki kezelhető dolgot szedtetek össze, akkor morogtok a ki kezelés alatt közösen.
amit viszont ajánlok, mindenképpen zuhanyozzon le mindenki közvetlen előtte alaposan akár valami fertőtlenítős tusfürdővel, s intim mosakodóval, pasi is(s nem otthon hanem ott közvetlen előtte, akár előjátéknak is befér egymást megkukkolni zuhanyzás közben). jah és hozassatok vele fog kefét is
...
mert, mivel mint a félre kurásnál elkapsz bármit az nagyon cinkes otthon.
így, viszont ha könnyebben ki kezelhető dolgot szedtetek össze, akkor morogtok a ki kezelés alatt közösen.
amit viszont ajánlok, mindenképpen zuhanyozzon le mindenki közvetlen előtte alaposan akár valami fertőtlenítős tusfürdővel, s intim mosakodóval, pasi is(s nem otthon hanem ott közvetlen előtte, akár előjátéknak is befér egymást megkukkolni zuhanyzás közben). jah és hozassatok vele fog kefét is
...
sárga répa szeletelve?? ez még nekem is bele fájdult
tunkolni szokták azt és mártogatni
mártás leszopogatni róla
s nem elhersogtatni
áuuuuuuuuuuu
tunkolni szokták azt és mártogatni
mártás leszopogatni róla
s nem elhersogtatni
áuuuuuuuuuuu
kérlek pontosíts a lapalján kattints az email címre
hm új hussssssssssssss
szorító bilincs és egy tégely extra csúszós nepáli sonkás ízű vazelin.
úrnőnek kikötözve az ágyhoz...
áztatott kötél? jó ötlet még?
jah sean2009 élőben tapasztalás a legjobb első kézből, most minek meséljen
szorító bilincs és egy tégely extra csúszós nepáli sonkás ízű vazelin.
úrnőnek kikötözve az ágyhoz...
áztatott kötél? jó ötlet még?
jah sean2009 élőben tapasztalás a legjobb első kézből, most minek meséljen
tudod, hogy én nézni szeretem, ha kínzol valakit
esetleg instrukcionálok szóban
jobb, mint a NDK -s pornó kazijaim...
esetleg instrukcionálok szóban
jobb, mint a NDK -s pornó kazijaim...
grrrrrrrrrrrrrrrr!!!
persze mi meg szokás szerint max nézhetjük, ha szerencsések vagyunk..
Ne menjetek át társ keresőbe !
click here to compare them
Kattintson ide, hogy összehasonlíthassa őket
Kattintson ide, hogy összehasonlíthassa őket
egy nyul is sok hát még kettő
ne hülyülj gomba a bonusz
szörösgombáskörömpörkölt
jelezze aki be rókázott
hmmm rokapűrkűlt
szörösgombáskörömpörkölt
jelezze aki be rókázott
hmmm rokapűrkűlt
csajoknak, meleg fiuknak, kíváncsi fiuknak idáig nem volt baja belőle. s vannak pár milliárdnyian.
ess túl rajta! próbáld ki, ha szeretnéd.
s írd le milyen volt még ha rossz is akkor is
ess túl rajta! próbáld ki, ha szeretnéd.
s írd le milyen volt még ha rossz is akkor is
empata csak szimplán meg kell értenem mindent
á csak fél, hogy nem fog felállni az új szituban.
kiröhögik a farka miatt.
vagy a kinézetük maitt.
pasik a szexben, főleg ha több pasi van akkor nagyon be tudnak gyávulni
s szájban kőnyű ki mondani de ahogy közeledik az idő pont úgy majréznak be.
s egyeseknél sajna már viselkedési móddá válik és úgy mond szívatja a keresőket.
megelégszik azzal, hogy ha akarna ott lehetne, az ezt hiteti el magával s közbe gyávaságból tűnik el .
kiröhögik a farka miatt.
vagy a kinézetük maitt.
pasik a szexben, főleg ha több pasi van akkor nagyon be tudnak gyávulni
s szájban kőnyű ki mondani de ahogy közeledik az idő pont úgy majréznak be.
s egyeseknél sajna már viselkedési móddá válik és úgy mond szívatja a keresőket.
megelégszik azzal, hogy ha akarna ott lehetne, az ezt hiteti el magával s közbe gyávaságból tűnik el .
szólás szabadság?
s te megszabod a másiknak hogy mit csinálhat és húzzon el?
hol a szabad megnyilvánulás miért akarod korlátozni benne ?
de sajna egy két perverz mindig lesz ki abban éli ki magát hogy névtelen arctalan megitélheti a másikat.
mit pl én..
de nem fogok undorítóbbnál undorítóban mocskolni senkit...
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!" hogy nem fogjátok fel, hogy ha nem teszik lapozok..
fogjátok el, hogy erre valaki kíváncsi vagy szereti, és ti nem.
ez ép olyan, hogy a felhasználok 60% nem rajong a szőrös pináért, most akkor nem kerül ki míg nem borotválkozik meg? s mi lesz 40% igényeivel...
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!" hogy ilyenek vagytok hogy valaki egy kicsit el tér és mit a véres kolonc szét szeditek.. pedig csak pl nagyon telt, vagy rücskös a pöcse, mint a rossz sakálok falkába kóstolgatjátok, de nem az éhség miatt, csak mert jól esik, hogy kínozzátok. s még ezt tudjátok tenni a társadalom érdekében, holott a társadalom egy része kíváncsi rá.
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!"
s te megszabod a másiknak hogy mit csinálhat és húzzon el?
hol a szabad megnyilvánulás miért akarod korlátozni benne ?
de sajna egy két perverz mindig lesz ki abban éli ki magát hogy névtelen arctalan megitélheti a másikat.
mit pl én..
de nem fogok undorítóbbnál undorítóban mocskolni senkit...
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!" hogy nem fogjátok fel, hogy ha nem teszik lapozok..
fogjátok el, hogy erre valaki kíváncsi vagy szereti, és ti nem.
ez ép olyan, hogy a felhasználok 60% nem rajong a szőrös pináért, most akkor nem kerül ki míg nem borotválkozik meg? s mi lesz 40% igényeivel...
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!" hogy ilyenek vagytok hogy valaki egy kicsit el tér és mit a véres kolonc szét szeditek.. pedig csak pl nagyon telt, vagy rücskös a pöcse, mint a rossz sakálok falkába kóstolgatjátok, de nem az éhség miatt, csak mert jól esik, hogy kínozzátok. s még ezt tudjátok tenni a társadalom érdekében, holott a társadalom egy része kíváncsi rá.
De végül is "Hát ez valahol NEKTEK kellemetlen!"
minden munka nap a nap folyamán, s ki is kerül ha nincs vele probléma.
"ennek ellenére előfordulnak nézeteltérések, rossz érzések, amit mi azonnal megbeszélünk. Ha nem így tennénk, tüske maradna, ami könnyen elmérgesedik." - ez a legigazabb dolog a világon.
Nagyon sokan hiába élnek együtt x évet, még sem tudják a mai napig megbeszélni a vágyukat se, a szexuális álmaikat, sőt szex közben, sem tudnak beszélni, azaz mondani, hogy mit akarnak, ide értem én, hogy akár kézzel rá vezetést is, vagy mélyebb sóhajjal jelzést.
Kezdőknek javaslom, hogy használjátok ki az éj sötétjét mikor nem látni a pirulást a zavart szemtekintet, s akkor kérdezétek a párotokat az álmairól. mer álmodhatsz bármit, ha másik nem tud róla, akkor hogy válhat valóra? Lehet, hogy elsőre elutasítás lesz a válasz a társadalmi berögződésék miatt, de lehet később eljátszik a gondolattal, s füledbe súgja az igent.
Nagyon sokan hiába élnek együtt x évet, még sem tudják a mai napig megbeszélni a vágyukat se, a szexuális álmaikat, sőt szex közben, sem tudnak beszélni, azaz mondani, hogy mit akarnak, ide értem én, hogy akár kézzel rá vezetést is, vagy mélyebb sóhajjal jelzést.
Kezdőknek javaslom, hogy használjátok ki az éj sötétjét mikor nem látni a pirulást a zavart szemtekintet, s akkor kérdezétek a párotokat az álmairól. mer álmodhatsz bármit, ha másik nem tud róla, akkor hogy válhat valóra? Lehet, hogy elsőre elutasítás lesz a válasz a társadalmi berögződésék miatt, de lehet később eljátszik a gondolattal, s füledbe súgja az igent.
vissza verza fogadja el a nemet, és ne bunkózón, vagy nyagason, kb emiatt szoktak az emberek le a válaszról.
feltöltéskor a tulajdonunkba helyezitek a képeket, lemondtok róluk (kivéve a tovább közlés joga).
Mi ennek ellenére morális és egyéb okokból töröljük kérésre, hisz így tisztességes.
csatlakozom T-A-M hoz, meg kell fontolni a feltöltést.
Mi ennek ellenére morális és egyéb okokból töröljük kérésre, hisz így tisztességes.
csatlakozom T-A-M hoz, meg kell fontolni a feltöltést.
semmi baj vele
csak hogy daráltam egy kicsit nem tudják kinek szól de szerintem így magában is meg áll.
lenyúlok egy-két mondatot is a téma leírásba
csak hogy daráltam egy kicsit nem tudják kinek szól de szerintem így magában is meg áll.
lenyúlok egy-két mondatot is a téma leírásba
ti mit olvasgatok oldalra lépéskor? ajánlott olvasmány
http://www.goldengate.hu/felhasznalasi_feltetelek
ezt mindenki elfogadja mikor először jár a gg-n
http://www.goldengate.hu/felhasznalasi_feltetelek
ezt mindenki elfogadja mikor először jár a gg-n
irt eseményt jól át írtad a javadra...
következő ért ....
nincs demokrácia. szabályok vannak, van ki azért van hogy be tartassa veled, van ki azért hogy ellenőrizze hogy a betartó jól járt el.
következő ért ....
nincs demokrácia. szabályok vannak, van ki azért van hogy be tartassa veled, van ki azért hogy ellenőrizze hogy a betartó jól járt el.
emlékeim szerint egyes swingereknél a bár pultig belehet ülni egy sexysebb blúzban és szoknyában, csak legyen "kurvás" egy kicsit, illetve meg lehet ruhában is jeleni szerepjátszás címen pl nővérke szerkó, elég sok erotikusnak mondott ruha költemény van mi takar és mégis ad valami izgit.
javaslom egy ilyen be látogatások meg az egyiket és első alkalommal csak nézetek szét addig amíg engedik. utána otthon csámcsogjátok át, hogy akartok e többet.
illetve érdeklődjetek telefonon a klubnál, milyen ruha viselet engedte meg.
javaslom egy ilyen be látogatások meg az egyiket és első alkalommal csak nézetek szét addig amíg engedik. utána otthon csámcsogjátok át, hogy akartok e többet.
illetve érdeklődjetek telefonon a klubnál, milyen ruha viselet engedte meg.
de a pasik önzőek is. s nagyon sok esetben csesznek a nők igényeire.
míg egy hím kurvát egy nő ugráltathat, hisz nem az ö kielégülése a lényeg hanem a nő pénze
míg egy hím kurvát egy nő ugráltathat, hisz nem az ö kielégülése a lényeg hanem a nő pénze
nem csinálunk egy "new"l pörköltet?
mivel évek óta úgyse járt erre hatóság... ki pl: betartassa a kannibalizmusra vonatkozó dolgokat
úgyis unjuk már a szex minden formáját hisz volt időnk megélni a nappali orgiáiban, és a piálást is unjuk már ideje feldobni a napot valami szokatlannal
szerinted beveszi "new" hogy este leány koli vendégeskedik nálunk?
mivel évek óta úgyse járt erre hatóság... ki pl: betartassa a kannibalizmusra vonatkozó dolgokat
úgyis unjuk már a szex minden formáját hisz volt időnk megélni a nappali orgiáiban, és a piálást is unjuk már ideje feldobni a napot valami szokatlannal
szerinted beveszi "new" hogy este leány koli vendégeskedik nálunk?
egy dolgot ki hagytál a kalkulációból
partner megtalálására fordított idő, illetve az utazási idő is pénz. azaz te óra béreddel felszorozva.
mert ezt eltölthetnéd pénz szerzéssel is ugye
mondjuk van kinek izgalmasabb a vadászat mint maga a vad...
(Off valahogy ezt rühelem én is a biztosításokban, a kár elintézésre fordított időmet nem fedezik.)
partner megtalálására fordított idő, illetve az utazási idő is pénz. azaz te óra béreddel felszorozva.
mert ezt eltölthetnéd pénz szerzéssel is ugye
mondjuk van kinek izgalmasabb a vadászat mint maga a vad...
(Off valahogy ezt rühelem én is a biztosításokban, a kár elintézésre fordított időmet nem fedezik.)
na papi erről nem kell le dumálni a bugyit
meg nem sír ha nem teljesítesz.
lol
meg nem sír ha nem teljesítesz.
lol
kezdésnek, jó a hivatásos azt kapsz mit kinéztél, ha mégsem az jön elzavarod haza.
illetve nem kell szimpátiát és érzelmeket bele vinni, bele kavarni.
nem fecölsz bele egy halom időt hogy megtaláld az ideált.
sok minden szol mellette.
illetve nem kell szimpátiát és érzelmeket bele vinni, bele kavarni.
nem fecölsz bele egy halom időt hogy megtaláld az ideált.
sok minden szol mellette.
se kézi munka se szopi?
arra sem volt hajlandó?
arra sem volt hajlandó?
"Valamit nagyon benézhettél" idéznélek, ti elég általános, de legközelebb pontosítom amatőrökre.
Az elgondolásodd, hibázik.
Az a baj, hogy ezt be is veszitek és szaporodik a hülyeség... már bocsi
Ti hónap ciklusba gondolkodtok a versenyek miatt holott az ingyen vipek és pénzes vipek folyamatosan lineárisan esnek be nagyjából, s hónapos rövid távra tekintve is lineáris kb az eloszlásuk. azaz pontosabban a hónap eleje jobban megnyomva a pénzes vipeknél. S az ingyen vipek nagyon elenyészek a pénzes vipek mellet.
Az is baj hogy ti a hozzászólásokhoz és a többi amatőr beküldő alapján gondoljátok a forgalmat. Holott a felhasználok, egy ezreléke sem reagál, értem itt a hozzászólást és szavazást is. vipek még ennyire sem motiváltak náluk jóval rosszabb az arány(nem hatja meg őket a VIP pontszerzés, sőt olyat is tapaszthatunk hogy nem is érdekli, őket hogy pontjai már rég kigyűltek akár napi látogatásból és még is inkább fizet)
s a felhasználok és főleg a pénzes vipek úgy működnek, hogy nem hagynak ki semmit, azaz mindig visszalapoznak, addig amíg nem látják már, tehát minden kép sorozatott látnak.
Ezt a hónap végese dolog elszaporodott valahogy egyszer köztetek, de Kb annyi van mögötte mint, mi is tapasztaltuk már hogy ha egyszerre kerül ki több minőségibb sorozat akkor meg nő a felhasználok affinitása.
Nekünk nyolc mikor kerül ki egy havi kép sor, mert a képsort nem csak adott tárgy hónapon belül tekintik meg csak, s a felhasználok elenyésző része nézi meg csak többször, de ugyan így vipek elenyésző része nem látja a sort.
Az elgondolásodd, hibázik.
Az a baj, hogy ezt be is veszitek és szaporodik a hülyeség... már bocsi
Ti hónap ciklusba gondolkodtok a versenyek miatt holott az ingyen vipek és pénzes vipek folyamatosan lineárisan esnek be nagyjából, s hónapos rövid távra tekintve is lineáris kb az eloszlásuk. azaz pontosabban a hónap eleje jobban megnyomva a pénzes vipeknél. S az ingyen vipek nagyon elenyészek a pénzes vipek mellet.
Az is baj hogy ti a hozzászólásokhoz és a többi amatőr beküldő alapján gondoljátok a forgalmat. Holott a felhasználok, egy ezreléke sem reagál, értem itt a hozzászólást és szavazást is. vipek még ennyire sem motiváltak náluk jóval rosszabb az arány(nem hatja meg őket a VIP pontszerzés, sőt olyat is tapaszthatunk hogy nem is érdekli, őket hogy pontjai már rég kigyűltek akár napi látogatásból és még is inkább fizet)
s a felhasználok és főleg a pénzes vipek úgy működnek, hogy nem hagynak ki semmit, azaz mindig visszalapoznak, addig amíg nem látják már, tehát minden kép sorozatott látnak.
Ezt a hónap végese dolog elszaporodott valahogy egyszer köztetek, de Kb annyi van mögötte mint, mi is tapasztaltuk már hogy ha egyszerre kerül ki több minőségibb sorozat akkor meg nő a felhasználok affinitása.
Nekünk nyolc mikor kerül ki egy havi kép sor, mert a képsort nem csak adott tárgy hónapon belül tekintik meg csak, s a felhasználok elenyésző része nézi meg csak többször, de ugyan így vipek elenyésző része nem látja a sort.
én meg azt nem - , hogy ti beállítjátok a dolgokat és az kikerül azonnal (persze pl rossz kategóriába jelölve, minden össze vissza bepipáltok), majd amint egy kolléga arra téved a bírálásban, s felszólít kiegészítésre, vissza vonja, korrigálja a beállításokat - hogy ennek ez a menete.
szerintem ti is szeretitek azonnal látni a képeiteket és hoyg reagálnak rá azonnal...
vagy jobb a régi 72óra+72óra rendszer? 3naponbelül elbírálás és kikerülés illetve probléma esetén újabb 3 nap?
szerintem ti is szeretitek azonnal látni a képeiteket és hoyg reagálnak rá azonnal...
vagy jobb a régi 72óra+72óra rendszer? 3naponbelül elbírálás és kikerülés illetve probléma esetén újabb 3 nap?
vagy nem jelentkezett a győztes..
vagy még mindig nem jött össze a díjátadó időpont egyeztetés
vagy pedig a kolléga erő forrásai vannak kiterhelve
ezek miatt lehet
vagy még mindig nem jött össze a díjátadó időpont egyeztetés
vagy pedig a kolléga erő forrásai vannak kiterhelve
ezek miatt lehet
talán azért van üzenő rendszer hogy azt használjátok..
és nem azért van a fórum, hogy randit beszéljetek meg. illetve nem a témának témájába teljesen illő dolgokat
és nem azért van a fórum, hogy randit beszéljetek meg. illetve nem a témának témájába teljesen illő dolgokat
lapaljára az emailra kattintva írd meg
megjutalmazva
áttérhetne már a viskós lányok ipara az a jövő felfoghatná
kell dolgozni mert sok nő sok pénz
munka napban mérve
Na azért ha már ilyen rútul, kihasználja azért kápráztassa el is...
ne csak szó szerint nyalja ki a bugyijából hanem legyen egy örök élmény, ne csak a punciát keféld, meg hanem a lekét is...
lehet a végén még bele esel
s akkor mit kezdesz a csak dugunk dumával...
majd elválik mi lesz duma jobb...
ne csak szó szerint nyalja ki a bugyijából hanem legyen egy örök élmény, ne csak a punciát keféld, meg hanem a lekét is...
lehet a végén még bele esel
s akkor mit kezdesz a csak dugunk dumával...
majd elválik mi lesz duma jobb...
értelem grrrrr, legszadistább gyilkos...
na ez az mikor két tökéletesen megalkotott világ kép összetalálkozik és megkérdőjelez a másikat. Nincs semmi probléma belőle, ha ütköztetitek, csak egy határig..... utána is lehet csak ne itt
alábbi témába bármikor elfogadunk egy át hibást bármelyik témából:
Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
azaz be írod, hogy a választ itt találod meg és esetleg linkeled a témát.
alábbi korlát van csak ott NO rasszizmus NO politika NO másik anyja és felmenői lemenőinek emlegetése (azaz csak másik becsmérlése)
na ez az mikor két tökéletesen megalkotott világ kép összetalálkozik és megkérdőjelez a másikat. Nincs semmi probléma belőle, ha ütköztetitek, csak egy határig..... utána is lehet csak ne itt
alábbi témába bármikor elfogadunk egy át hibást bármelyik témából:
Dühöngő szoba (haragszom rád - egymás közötti viták)
azaz be írod, hogy a választ itt találod meg és esetleg linkeled a témát.
alábbi korlát van csak ott NO rasszizmus NO politika NO másik anyja és felmenői lemenőinek emlegetése (azaz csak másik becsmérlése)
x






Magyarország




Lilly





