123456123456
--------------------
tájékozodja forum használatárol..
ide nem elég a tömondatos, és egyszavas bölcseségek.
24 óra figyelmeztető tiltás!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba.
--------------------
tájékozodja forum használatárol..
ide nem elég a tömondatos, és egyszavas bölcseségek.
24 óra figyelmeztető tiltás!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba.
ronney
remélem megtanulsz forumozni
tök céltalan beszolásidért "raty"
1 hét tiltás + hsz-id törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
remélem megtanulsz forumozni
tök céltalan beszolásidért "raty"
1 hét tiltás + hsz-id törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
igen töktriviális dolog
de anyyira az emberek agyába ivodik az apa fia kapcsolat hogy nem tudnak el térni töle
de anyyira az emberek agyába ivodik az apa fia kapcsolat hogy nem tudnak el térni töle
meleg házasságok is vannak
tehát a másik apa.
tehát a másik apa.
fiú papja

kedvenc klingon mondásaim:
"Ez egy jó nap a halálra"
"A halál hidegen tálalva jó"
én törekszem érzelem mentesen és logikusan dönteni.
s van valaki aki midig vitába keveredik valkivel, azaz gyakran szerepel neve egy vitában mig a partnere mindig. mindig más.
tehát csak nem bolundolhatot meg mindenki. és elég sok olyan aki máshol tök normálisan beszélget mással. akkor mégis a hiba a gyakran szereplö vitaparterben van.
egyszerü következtetés
s van valaki aki midig vitába keveredik valkivel, azaz gyakran szerepel neve egy vitában mig a partnere mindig. mindig más.
tehát csak nem bolundolhatot meg mindenki. és elég sok olyan aki máshol tök normálisan beszélget mással. akkor mégis a hiba a gyakran szereplö vitaparterben van.
egyszerü következtetés
bonusz59
-----------------
krix-kraxolos pont vadászkodás
1 hét tiltás + hsz-id és pontjaid törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
-----------------
krix-kraxolos pont vadászkodás
1 hét tiltás + hsz-id és pontjaid törlése!
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 hét múlva várunk vissza a fórumba.
téma újra indítva.
bármilyen politikai jelegű hozzászolásért ebben a témában azonnali és végleges tiltás jár.
súlyosbítás a rendszeres politika jelegű írások miatt foganatosítottam
(ha incidens nem történik hosszú időn át akkor, felül vizsgálom az intézkedést)
bármilyen politikai jelegű hozzászolásért ebben a témában azonnali és végleges tiltás jár.
súlyosbítás a rendszeres politika jelegű írások miatt foganatosítottam
(ha incidens nem történik hosszú időn át akkor, felül vizsgálom az intézkedést)
fagyasztás ideiglenes, indoka a vita elcsititása.
téma újra aktiválása hamarosan meg történik és akkor ihatsz ujra bele.
téma újra aktiválása hamarosan meg történik és akkor ihatsz ujra bele.
tooomen
------------------
Egy hozzá szolásodért örök tiltásba részesítelek.nem a tartalom miatt hanem a megfogalmazás, hangnem miatt amint adminnal szemben felvettél.
öröktiltás
------------------
Egy hozzá szolásodért örök tiltásba részesítelek.nem a tartalom miatt hanem a megfogalmazás, hangnem miatt amint adminnal szemben felvettél.
öröktiltás
nincsen politikai nézetek itt, azaz van utáljuk a politikát mindegy hogy melyik oldal, még ha neked úgy is tűnik hogy a tiédet törölve a másik oldal mellet állunk ki, másik oldalt is kitöröljük azok is morognak
ez még mindig egy pornó portál, máshol kell politizálni
admin nem vitatkozni van itt veled, hanem rendet fentartani, magán ember ként le áll veled vitatkozni más portálon szívesen, de itt pont a vitákat kell felszámolni amilyen gyorsan lehet
az előbbi hozzá szolásodért örök tiltásba részesítelek.nem a tartalom miatt hanem a megfogalmazás, hangnem miatt amint adminnal szemben felvettél.
ez még mindig egy pornó portál, máshol kell politizálni
admin nem vitatkozni van itt veled, hanem rendet fentartani, magán ember ként le áll veled vitatkozni más portálon szívesen, de itt pont a vitákat kell felszámolni amilyen gyorsan lehet
az előbbi hozzá szolásodért örök tiltásba részesítelek.nem a tartalom miatt hanem a megfogalmazás, hangnem miatt amint adminnal szemben felvettél.
egy ötlet
reggeli munkás járat? sok kamera men lenne hirtelen (mobila kézben tenger)illetve talán még önkéntes statiszta is?
reggeli munkás járat? sok kamera men lenne hirtelen (mobila kézben tenger)illetve talán még önkéntes statiszta is?
szerintem lassan arhiválom a forum témát
ellen indok?
ellen indok?
JUJ.HU cikk
Kovi pornóforgatása belülről - 1.rész
Kovi megmutatta nekünk, hogy forgatnak egy győztes forgatókönyves pornófilmet...
juj.hu
Kovi pornóforgatása belülről - 1.rész
Kovi megmutatta nekünk, hogy forgatnak egy győztes forgatókönyves pornófilmet...
juj.hu
pinahusszar
------------------------------------------------------
nem bölcsességeket osztunk meg csak hanem be kellene kapcsolódni a témába folytatni a téma társalgásait és nem csak a címre reagálni
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba.
------------------------------------------------------
nem bölcsességeket osztunk meg csak hanem be kellene kapcsolódni a témába folytatni a téma társalgásait és nem csak a címre reagálni
Amennyiben úgy gondolod, hogy mégis tudsz rendesen írni, illetve jobban figyelni hozzászólásaidra, akkor 1 nap múlva várunk vissza a fórumba.
iNfeSter[VIP][ADMIN]
A werk elérhető!
Online megnézés: Klikk ide!
Letöltés: Klikk ide!
A film és a hír holnap jön remélhetőleg.
A werk elérhető!
Online megnézés: Klikk ide!
Letöltés: Klikk ide!
A film és a hír holnap jön remélhetőleg.
két ingyen törölközök tartó még
Forgatásról élménybeszámolók:
Kovi
ozirisz
DrAnthony
Striker85
GoldenGate cikk az eseményről képekkel
Kovi
ozirisz
DrAnthony
Striker85
GoldenGate cikk az eseményről képekkel
Kovi[VIP][ADMIN]
" Szerintem Oririsz jó fej. De ne szaladjunk ennyire előre. Háromnegyed kilenckor volt megbeszélve a találkozónk Angelina Crowal és a Napi Ász újságírójával és fotósával. Én vittem őket a forgatás helyszínére. Előtte azonban még találkoznunk kellett a többiekkel ...."
tovább >>>
(Kovi blogja 12. blog bejegyzés)
" Szerintem Oririsz jó fej. De ne szaladjunk ennyire előre. Háromnegyed kilenckor volt megbeszélve a találkozónk Angelina Crowal és a Napi Ász újságírójával és fotósával. Én vittem őket a forgatás helyszínére. Előtte azonban még találkoznunk kellett a többiekkel ...."
tovább >>>
(Kovi blogja 12. blog bejegyzés)
Striker85
Sziasztok..elnézést a megkésett élménybeszámolóért, de időm kevesebb mint danone joghurtban a friss gyümölcs, igy megkésve bár de törve nem firkantok gyorsan (nem részletesen) valamit (hacsak a werkbe nincs benne), persze a saját stilusomban:
Tehát kezdjük az elején.
Aki engem ismer azt tudja hogy én 12:00 előtt akkor kelek fel csak ha vizsga van, vagy világvége, tán egy iszonyat jó nő hozza ágyba a reggelit maximum, egyéb lsd: rázásra, telefoncsörgésre, és egyéb nyalánkságokra alapból nem figyelek ilyenkor, de a forgatásért felrázogattam magam, utána futás a hévhez .. természetesen a jó fej bkv és helyi érdekeltségű vonatjuk (lásd.: HÉV) nem az interneten kiírt időpontba közlekedett (még nem volt frissítve az oldal...
, így jó 10 perc késéssel érkeztem meg Antony elé
akit nem is találtam! Telefon jobbra - telefon balra, kiderült hogy ő egy másik adott étteremlánc helyszínén van, szóval kavirnyásztuk egymást rendesen, aztán végre feltűnt
.juhhééé
8:50... indulás!
9:00 re kellett volna odaérni a Kovi által megadott helyre, de persze nem pestiek lévén 3x elkúrtúk a leágazást
aztán kemény fél órás késéssel kb megpillantottuk koviékat
megint csak juhééj, (természetesen koviék előtt antony rám kente az egész késést, de vállaltam, mert nem akartam pestig gyalogolni
), bemutatkoztunk, pacsi jobbra, kézfogás balra, aztán indult a kocsi konvoj, amit talán még a Budapest dakar sem látott
.
Megérkeztünk, parkolás le, és irány be a házba. Először azt nem értettem, hogy mért vagyunk ilyen sokan
nagyobb a stáb mint a gyűrűk ura 3. részénél? Hát persze hogy nem, ez is csak az én elborult elmémbe létezik
a fél online média ott dekkolt
hát ilyenkor még jobban nem irigyeltem Oziriszt, főleg mikor szegényt a juj.hu-s riporter ember (aki amúgy hihetetlen jó arc), már az elején kezdte szívatni kereszt kérdésekkel (a fórumba itt láthattátok a te abberált vagy? írásomat), természetesen én jó kárörvendő módjára dőltem a röhögéstől
Sziasztok..elnézést a megkésett élménybeszámolóért, de időm kevesebb mint danone joghurtban a friss gyümölcs, igy megkésve bár de törve nem firkantok gyorsan (nem részletesen) valamit (hacsak a werkbe nincs benne), persze a saját stilusomban:
Tehát kezdjük az elején.
Aki engem ismer azt tudja hogy én 12:00 előtt akkor kelek fel csak ha vizsga van, vagy világvége, tán egy iszonyat jó nő hozza ágyba a reggelit maximum, egyéb lsd: rázásra, telefoncsörgésre, és egyéb nyalánkságokra alapból nem figyelek ilyenkor, de a forgatásért felrázogattam magam, utána futás a hévhez .. természetesen a jó fej bkv és helyi érdekeltségű vonatjuk (lásd.: HÉV) nem az interneten kiírt időpontba közlekedett (még nem volt frissítve az oldal...
, így jó 10 perc késéssel érkeztem meg Antony elé
akit nem is találtam! Telefon jobbra - telefon balra, kiderült hogy ő egy másik adott étteremlánc helyszínén van, szóval kavirnyásztuk egymást rendesen, aztán végre feltűnt
.juhhééé
8:50... indulás!
9:00 re kellett volna odaérni a Kovi által megadott helyre, de persze nem pestiek lévén 3x elkúrtúk a leágazást
aztán kemény fél órás késéssel kb megpillantottuk koviékat
megint csak juhééj, (természetesen koviék előtt antony rám kente az egész késést, de vállaltam, mert nem akartam pestig gyalogolni
), bemutatkoztunk, pacsi jobbra, kézfogás balra, aztán indult a kocsi konvoj, amit talán még a Budapest dakar sem látott
.Megérkeztünk, parkolás le, és irány be a házba. Először azt nem értettem, hogy mért vagyunk ilyen sokan
nagyobb a stáb mint a gyűrűk ura 3. részénél? Hát persze hogy nem, ez is csak az én elborult elmémbe létezik
a fél online média ott dekkolt
hát ilyenkor még jobban nem irigyeltem Oziriszt, főleg mikor szegényt a juj.hu-s riporter ember (aki amúgy hihetetlen jó arc), már az elején kezdte szívatni kereszt kérdésekkel (a fórumba itt láthattátok a te abberált vagy? írásomat), természetesen én jó kárörvendő módjára dőltem a röhögéstől
Striker85
Na de csapjunk bele, elkezdődött a forgatás, egy kis smink és ruhaválogatás után.
Amit előre leszögezek: akkora elbaszott tévhit már elnézést a nyers fogalmazásért hogy a pornó filmekben nem figyelnek másra, csak a szex jelenetre, hogy még én is meglepődtem!
Ennek bizonyítéka hogy 20 mp-t vérprofi módon több mint 1 órán át vették, amíg nem lett tökéletes. Itt kiemelném Kovi megfigyelőképességét, mert mindent észrevett, én meg Antonyval és az egyik goldengate-s alapitótaggal, ha jól emlékszem Kofi, szénné röhögtük magunkat hogy ilyen nincs
ez az ember mindent észre vesz!!! Ebben az időpontban volt még egy poén: A filmben, talán a werk filmben is benne van: Csoki egy ajtón jön ki a jelenet elején
na most Kovi társrendező úr úgy bezárta utánna az ajtót, de szegény nem tudod bejönni az ajtón felvételkor
Na de csapjunk bele, elkezdődött a forgatás, egy kis smink és ruhaválogatás után.
Amit előre leszögezek: akkora elbaszott tévhit már elnézést a nyers fogalmazásért hogy a pornó filmekben nem figyelnek másra, csak a szex jelenetre, hogy még én is meglepődtem!
Ennek bizonyítéka hogy 20 mp-t vérprofi módon több mint 1 órán át vették, amíg nem lett tökéletes. Itt kiemelném Kovi megfigyelőképességét, mert mindent észrevett, én meg Antonyval és az egyik goldengate-s alapitótaggal, ha jól emlékszem Kofi, szénné röhögtük magunkat hogy ilyen nincs
ez az ember mindent észre vesz!!! Ebben az időpontban volt még egy poén: A filmben, talán a werk filmben is benne van: Csoki egy ajtón jön ki a jelenet elején
na most Kovi társrendező úr úgy bezárta utánna az ajtót, de szegény nem tudod bejönni az ajtón felvételkor
Striker85
Miután vége lett a belső jelenetek felvételének, következtek a külső felvételek itt Niki és Csoki vonult lefelé a ház mellett. Ebben az időpontban is elég keményen elröhögtem magam, ugyanis Niki és Csoki háttal ált nekünk a sarkon, és a párbeszédből elég keményen arra lehetett következtetni hogy nem tudják mit kell csinálni, de majd valami csak lesz
(leszögezném hogy Niki nagyon vagány csaj, és Csokinak sem kell menni szomszédba a hülyeségért .bár a szomszédba úgyis csak Kossuth rádiót meg fűnyírót találna ezt a későbbiekben érteni fogjátok
). Vége a jelenetnek, és én jó lustálkodó módjára, semmit tevésben lesétáltam Antonyhoz és Koviékhoz. Ekkor tudtuk meg Kovitól, hogy a szomszéd házban lakó fürge ürge iszonyatosan jó arc... lásd: ha túl hangosan forgatnak jelenetet, akkor a szomszéd a stáb szórakoztatása érdekében, bekapcsolja a rádiót, elindítja a fűnyírót és hasonló nyalánkságok
természetesen ilyen körülmények között nem lehet forgatni (max sztem csinálnak egy pornót, ahol Bioszex a főcím és egy kertész a főszereplő, így a fűnyíró zaj aláfestése még tán szórakoztató is lehet, forgatás végén meg belehet inteni a kedves melletünk lakó embernek hogy ezt megszívtad
). Volt egy 1 órás szünet, amit Antonyval és Kofival végigdumáltunk a belső medencénél, egy pár érdekességet megtudtunk..mondjuk nekem a Kelemen Annás sztori ragadt meg a fejemben, amit nem tudom hogy el lehet-e mesélni, vagy inkább tegye meg szegény rendező úr ...
Miután vége lett a belső jelenetek felvételének, következtek a külső felvételek itt Niki és Csoki vonult lefelé a ház mellett. Ebben az időpontban is elég keményen elröhögtem magam, ugyanis Niki és Csoki háttal ált nekünk a sarkon, és a párbeszédből elég keményen arra lehetett következtetni hogy nem tudják mit kell csinálni, de majd valami csak lesz
(leszögezném hogy Niki nagyon vagány csaj, és Csokinak sem kell menni szomszédba a hülyeségért .bár a szomszédba úgyis csak Kossuth rádiót meg fűnyírót találna ezt a későbbiekben érteni fogjátok
). Vége a jelenetnek, és én jó lustálkodó módjára, semmit tevésben lesétáltam Antonyhoz és Koviékhoz. Ekkor tudtuk meg Kovitól, hogy a szomszéd házban lakó fürge ürge iszonyatosan jó arc... lásd: ha túl hangosan forgatnak jelenetet, akkor a szomszéd a stáb szórakoztatása érdekében, bekapcsolja a rádiót, elindítja a fűnyírót és hasonló nyalánkságok
természetesen ilyen körülmények között nem lehet forgatni (max sztem csinálnak egy pornót, ahol Bioszex a főcím és egy kertész a főszereplő, így a fűnyíró zaj aláfestése még tán szórakoztató is lehet, forgatás végén meg belehet inteni a kedves melletünk lakó embernek hogy ezt megszívtad
). Volt egy 1 órás szünet, amit Antonyval és Kofival végigdumáltunk a belső medencénél, egy pár érdekességet megtudtunk..mondjuk nekem a Kelemen Annás sztori ragadt meg a fejemben, amit nem tudom hogy el lehet-e mesélni, vagy inkább tegye meg szegény rendező úr ...
Striker85
A filmben van egy jelenet, amikor Csoki áll a medencében, Niki fekszik, ketten csinálják a dolgot, Angelina meg Niki mellett serénykedik jó, vége beszólás kamera leáll és szegény lányt úgy sajnáltam, mert kiderült hogy valami gyógyszeres kenceficét kapott a szájába, amivel Niki bekente a punciját köpködött is 5 percen keresztül (Ennyit arról az elméletről is hogy a pornó színészek élete hávájdidzsé
)..
Volt egy olyan pont ahol hihetetlen Önuralomról tettem tanú bizonyságot, és büszke is voltam magamra teljes mértékben:
ment a jelenet, forgott a kamera, Angi (elnézést a művésznőtől ha igy szólítom a továbbiakban, de a forgatáson ez is belém ivódott, mint a verejték
) csokin, hátsófertályas megoldással, Niki Rider meg elvolt Csoki száján, mint a befőtt nagyanyámnál a polcon..(mellesleg megjegyezve sztem a legjobb jelenet a filmben, ugyhogy check everybody!!!!)
.full csönd, nyögés, nyögés, nyögés és egyszer csak egy hang a bizonyos szomszédtól: HALKABBAN
ITTHON VAN A CSALÁÁÁD
na itt már akármennyire elvoltam tunyulva a melegtől, én ekkorát még sosem röhögtem magamba
A filmben van egy jelenet, amikor Csoki áll a medencében, Niki fekszik, ketten csinálják a dolgot, Angelina meg Niki mellett serénykedik jó, vége beszólás kamera leáll és szegény lányt úgy sajnáltam, mert kiderült hogy valami gyógyszeres kenceficét kapott a szájába, amivel Niki bekente a punciját köpködött is 5 percen keresztül (Ennyit arról az elméletről is hogy a pornó színészek élete hávájdidzsé
)..Volt egy olyan pont ahol hihetetlen Önuralomról tettem tanú bizonyságot, és büszke is voltam magamra teljes mértékben:
ment a jelenet, forgott a kamera, Angi (elnézést a művésznőtől ha igy szólítom a továbbiakban, de a forgatáson ez is belém ivódott, mint a verejték
) csokin, hátsófertályas megoldással, Niki Rider meg elvolt Csoki száján, mint a befőtt nagyanyámnál a polcon..(mellesleg megjegyezve sztem a legjobb jelenet a filmben, ugyhogy check everybody!!!!)
.full csönd, nyögés, nyögés, nyögés és egyszer csak egy hang a bizonyos szomszédtól: HALKABBAN
ITTHON VAN A CSALÁÁÁD
na itt már akármennyire elvoltam tunyulva a melegtől, én ekkorát még sosem röhögtem magamba
Striker85
mi még benne maradt a memóriámban (mert ugye már több mint egy hete történt, én örülök ha 10 perce emlékszem mit mondott a másik):
Mind a hármunkkal, azaz Ozirisszel, Antonyval, és jó maggal csináltak egy két perces kis mini riportot
hát mit is mondjak igen beszívtam elég rendesen
a lényeg hogy mindenkitől viszonylag normális kérdést kérdezett a ki más!! Juj.hu-s riporter úr
mikor leültem kicsit rámosolygott, itt már éreztem hogy akasztják a hóhért
első kérdés: neked mi jött be a pornóforgatáson, az anál vagy az orál?
na mondom bazz
rávágtam hogy orál
következő kérdés mért szeretsz szopni? Vagy szopatni?
már itt röhögtem és ki is nyírt az ember a továbbiakban, mert olyan zavarba jöttem, hogy hebegtem-habogtam-dadogtam-blablabláztam, na meg nem szoktam meg a kamerát se fél méterre a képembe, de az vesse rám az első követ aki egy ilyen kérdés után nem zavarodik össze
mi még benne maradt a memóriámban (mert ugye már több mint egy hete történt, én örülök ha 10 perce emlékszem mit mondott a másik):
Mind a hármunkkal, azaz Ozirisszel, Antonyval, és jó maggal csináltak egy két perces kis mini riportot
hát mit is mondjak igen beszívtam elég rendesen
a lényeg hogy mindenkitől viszonylag normális kérdést kérdezett a ki más!! Juj.hu-s riporter úr
mikor leültem kicsit rámosolygott, itt már éreztem hogy akasztják a hóhért
első kérdés: neked mi jött be a pornóforgatáson, az anál vagy az orál?
na mondom bazz
rávágtam hogy orál
következő kérdés mért szeretsz szopni? Vagy szopatni?
már itt röhögtem és ki is nyírt az ember a továbbiakban, mert olyan zavarba jöttem, hogy hebegtem-habogtam-dadogtam-blablabláztam, na meg nem szoktam meg a kamerát se fél méterre a képembe, de az vesse rám az első követ aki egy ilyen kérdés után nem zavarodik össze
Striker85
Szóval összegezve az egész napot, azaz ez már a végszó: Iszonyat jó volt, a meleg ellenére is .eleinte görcs hogy odaérjünk, de odaértünk, a forgatás és a vele járó bakik, maga a helyszín (olyan kecó, mintha egy beverly hillsi házban járnál), az összes arc akit megismertem (Antony, Golgengate-s skacok, Ozirisz, Kovi, a Juj.hus riporter, és még sorolhatnám, de úgyse férne ki) egyetlen negativum a kaja volt de nekem nem para mert öröm az ürömben hogy igy sikeresen másfél kilótól szabadultam meg a forgatás végére, úgy hogy semmit nem csináltam ezután lehet hogy jogos eme kérdésem: Kovi minek neked norbi-update?
ui: köszönöm a lehetőséget, hogy téblábolhattam a forgatáson!!! Antonynak külön köszönet a délibe a fuvarér, me jó volt az estém
Peace for everybody and keep it real!!!
Szóval összegezve az egész napot, azaz ez már a végszó: Iszonyat jó volt, a meleg ellenére is .eleinte görcs hogy odaérjünk, de odaértünk, a forgatás és a vele járó bakik, maga a helyszín (olyan kecó, mintha egy beverly hillsi házban járnál), az összes arc akit megismertem (Antony, Golgengate-s skacok, Ozirisz, Kovi, a Juj.hus riporter, és még sorolhatnám, de úgyse férne ki) egyetlen negativum a kaja volt de nekem nem para mert öröm az ürömben hogy igy sikeresen másfél kilótól szabadultam meg a forgatás végére, úgy hogy semmit nem csináltam ezután lehet hogy jogos eme kérdésem: Kovi minek neked norbi-update?
ui: köszönöm a lehetőséget, hogy téblábolhattam a forgatáson!!! Antonynak külön köszönet a délibe a fuvarér, me jó volt az estém
Peace for everybody and keep it real!!!
á mardok az orosz tudra nacinál...
joungi
----------------------------------------------
idegen szexhonlap hirdetése miatt végleges tiltás!
mivel neked is anyagi elönyöd származik a hirdetésből
----------------------------------------------
idegen szexhonlap hirdetése miatt végleges tiltás!
mivel neked is anyagi elönyöd származik a hirdetésből
(5*) Hát igen!
van már
sikerült szerezni ugyhogy éni rajta vagyok az IWIW en
sikerült szerezni ugyhogy éni rajta vagyok az IWIW en
való színű nem megint forgató könyv és a forgató könyv is valószínűleg máshogy jön elő újra. nem ezekkel a feltételekkel
mitörtén itt telejsen csend?
téma pontositás
H.E.G. -->> Női szilikon mell-műtéti hegek.
H.E.G. -->> Női szilikon mell-műtéti hegek.
remélem meg felel
bár az 5.kre gondoltam egy tom medencés képet össze motirozok egy forgatás képpel
bár az 5.kre gondoltam egy tom medencés képet össze motirozok egy forgatás képpel
megköszönék én is egy meghivot
vazelinator@gmail.com
vazelinator@gmail.com
majd neki el mesélem de általában ö mindig tudja miért rugom segbe
mit csinálnál egy pornó forgatáson?
1. el nem mennék rá
2. szeppenve némán nézném végig
3. fényképeznék mint egy megszállott
4. bele kotnyeleskednék mindenbe
5. magamhoz nyulnék, be szállnék
1. el nem mennék rá
2. szeppenve némán nézném végig
3. fényképeznék mint egy megszállott
4. bele kotnyeleskednék mindenbe
5. magamhoz nyulnék, be szállnék
én teljesen másra szántam
én arra hogy ne vesszenek el a hozzászolások.
lásd a végét.
én arra hogy ne vesszenek el a hozzászolások.lásd a végét.
jah beszámolot másold márr át egy külön támába és forditva vid bele a zaesemányeket hogy az 1 eölre kerüljön.. után solj ha kész vagy lezárom meg meg nevezem meg stb dolgozmár te velel
khhhhhmmm
csokynak kerestek gyakorlo lyukat?
csokynak kerestek gyakorlo lyukat?
aki meg találja a róla született cikkeket az irja meg nekem a linket
FORGATÁS
Kovi[VIP][ADMIN]
" Szerintem Oririsz jó fej. De ne szaladjunk ennyire előre. Háromnegyed kilenckor volt megbeszélve a találkozónk Angelina Crowal és a Napi Ász újságírójával és fotósával. Én vittem őket a forgatás helyszínére. Előtte azonban még találkoznunk kellett a többiekkel ...."
tovább >>>
(Kovi blogja 12. blog bejegyzés)
GoldenGate cikk az eseményről képekkel
Kovi[VIP][ADMIN]
" Szerintem Oririsz jó fej. De ne szaladjunk ennyire előre. Háromnegyed kilenckor volt megbeszélve a találkozónk Angelina Crowal és a Napi Ász újságírójával és fotósával. Én vittem őket a forgatás helyszínére. Előtte azonban még találkoznunk kellett a többiekkel ...."
tovább >>>
(Kovi blogja 12. blog bejegyzés)
GoldenGate cikk az eseményről képekkel
most végül is ki főzte a kávét a forgatáson?
vagy ki volt a felnyaló fiu?
vagy ki volt a felnyaló fiu?
átlagnál nekem hosszab és nagy dudáim is vannak
amorf vagyok pasi vagy nő keresel?
amorf vagyok pasi vagy nő keresel?
zommbi egyet kérnék csak egyelöre hogy az iwiw es lapra ird fel valahogy jól láthatóan
"IWIW gondnokom zombiee.."
esetleg még hogy "így az ö sitlusát tükrözöm itten"
"IWIW gondnokom zombiee.."
esetleg még hogy "így az ö sitlusát tükrözöm itten"
Feledésbe merülő dolgokon háborodsz felmegint
Elég, ha végig gondolod ezt:
Valaki elolvas a cikket, kíváncsi lesz (szerintem elég kíváncsiságot kellet fel, hogy eljöjjön ide)
S bele olvas a forgatókönyvekbe, sőt el is merül bennük tuti...
Még azt a konzekvenciát se vonja le hogy mit hordott össze a cikk író mert nem is fog emlékezni rá már.
Saját véleményt alkot itt majd, a cikk télég arra való, hogy ide terelje az embereket, mint a médiában a botrány a filmre való meghívó.
Cikk írója ígyen reklámot készített, nem ártott csak használt
Elég, ha végig gondolod ezt:
Valaki elolvas a cikket, kíváncsi lesz (szerintem elég kíváncsiságot kellet fel, hogy eljöjjön ide)
S bele olvas a forgatókönyvekbe, sőt el is merül bennük tuti...
Még azt a konzekvenciát se vonja le hogy mit hordott össze a cikk író mert nem is fog emlékezni rá már.
Saját véleményt alkot itt majd, a cikk télég arra való, hogy ide terelje az embereket, mint a médiában a botrány a filmre való meghívó.
Cikk írója ígyen reklámot készített, nem ártott csak használt
és ebből adodoan a goldengate legjobb reklám szakembere (ezen én is meglepődtem de mikor vizsgáltam az okokat meglepő volt)
brigitta és a GoldenGate lejárató hadjárata
itt meg is ragadnám az alkalmat a köszönet nyilvántartásnak (jopár jo fej forumistát köszönhetünk neki..)
Uff OFFoltam
brigitta és a GoldenGate lejárató hadjárata
itt meg is ragadnám az alkalmat a köszönet nyilvántartásnak (jopár jo fej forumistát köszönhetünk neki..)
Uff OFFoltam
ügy félszolgálat a kopentes és meg kell indokolni és akkor el birálják.
ugy hogy irj az ügy félszolgálatnak
ugy hogy irj az ügy félszolgálatnak
oldal moderálása még mindig levelezés téma..
köszönöm hogy ezt meg érted
köszönöm hogy ezt meg érted






Magyarország







