Sziasztok!hparokat keresunk egymaselotti xekxhez!(csere nelkul)de noi bi lehetseges!szabolcs megye ill hajdu!

Igazi hazassagban es egy kapcsolatban természetes dolog hogy a holgy kicsit simogatja magát!nalunk is ez természetes dolog!
Sziasztok!hparokat keresunk egymaselotti csere nelkuli xekxhez!szabolcs hajdu megye
Hparokat párokat keresünk közös barátságra ahol kölcsönösen nézhetnek egymást!esetleg ha közös a szimpátia egy kis simogatás a női tagunk részéről lehetséges mind két fél részére!Nyíregyháza és kornyeke
Hparokat keresünk közös barátságra!Nyíregyháza és kornyeke
Hparokat keresünk vagy párokat közös barátságra!Nyíregyháza vagy környéke!fiúkat nem keresünk!
Hparokat keresünk közös barátságra!Nyíregyháza és környéke!ffit nem keresünk!
Hparokat vagy párokat keresünk !közös barátságra!ffiakat nem keresünk semmilyen formában!Nyíregyháza és kornyeke

Pedig már nekem is benne lenne!de hát jóképű is legyen meg intelligens!vagy párok ahol a ffi simogatna a feleségem!saját párja jelenlétében!esetleg a női tag is simogatna!nehéz lesz mert párom kicsit magasra tette a mércét!

Mi is egy pasit keresnénk!de ez úgy néz ki még nehezebb mint párokat!találkoztunk egy ffivel aki bejött a női tagunknak de a simogatast még el is jutottunk aztán semmi!igaz már a 3dik találkozás volt!meg csokit is vett páromnak!
Ma estére keresünk hparokat párokat swinger bulihoz!helyetek legyen!Nyíregyháza és kirnyeke
Ma estére keresünk hparokat vagy párokat akár autós xekxhez!de ha van zárt hely úgy is jó!Nyíregyháza és kornyeke
Ma estére keresünk hparokat párokat!akik tudnak minket fogadni mini swinger bulira!parcsere lehetséges olyan módon hogy a pár ffi tagja a mi női tagunkkal van!én nem lennék a másik pár női tagjával!női bi lehetséges!Nyíregyháza és kornyeke
Párokat hparokat keresünk közös együttlétre!női tagunk szereti ha a másik pár ffi tagja simogatja és női tagja is!csak komoly párok írjanak!
Hparokat vagy párokat keresünk barátságra!az adatlapunk ne tévesszen meg senkit!a pár ffi tagja orálisan kielegitheti a női tagunkat!a másik hölgy simogathatja!csak komoly párok levelet várjuk!Nyíregyháza és kornyeke
Párokat hparokat keresünk nyiregy és környékéről!a lapunk ne tévesszen meg senkit!nyiregy és kirnyeke
Hparokat keresünk közös barátságra!a pár ffi tagja a miénket orálisan kielegitheti!női tagja simogathatja!csak komoly érdeklődők írjanak!nyiregy és kornyeke
Sziasztok!nem vagyok elfogult de az én párom a leg xekxi feleség!bocsi ha tényleg elfogultnak lattok!)))

Más ffi xekxelunk akkor meg aztán mintha az égben járnak!lehet hogy kapuzárási panikom van?én nem is tudom!ha ránézek napközben a párom fenekére kész!végem van!hú de nehéz volt megtalálni azt a ffit akit keresett!nem könnyű párt találni nekünk sem mint pár!de ffit még nehezebb!várom a folytatást a kelet a paromtol!hogy mikor szól hogy na igen akkor ma!lehet hogy kicsit bolond vagyok?vagy nem is tudom!hogy most mit élek át!valaki írjon már valami okosat

egyepkent a xekxualus életünk jó!nem egy megunt feleség mert szeretjük imádjuk egymást!egyepkent meg jó nőből van))(nézte is rendesen a tegnapi ffi)))én meg már két hónapja nem tudom mi a fene van velem!állandóan csak a xekx jár a fejemben!van hogy naponta többször is csináljuk!és egyre jobban kívánom a feleségem!szegénykém néha már alig bírja!50eves vagyok talán még fiatal koromban sem voltam ilyen aktív!ha még arra gondolok hogy a páromat

Sziasztok!tisztelt párok!kedves hölgyek!urak!nos kell hogy írjam megosszam veletek ami tegnap délután történt!végre valahára egy olyan ffi Vel találkoztunk akire a feleségem is igent mondott!már csak hely és idő kérdése az egész a sok jelentkező között!jóképű sármos 35eves fiatalember!nos azért tudni kell hogy párom 32hazassag alatt soha nem volt senkivel!de tegnap megismertük és a válasz igen volt!nem egy nagy történet de nekem izgalmas mert fogom látni a páromat más ffivel is!mert úgy gondolom hogy az életben ennyi jár neki is!hogy legyen mással is!
Hparokat párokat keresunk!a másik pár ffi tagja a mi női tagunkat orálisan kielegitheti!női tagja simogathatja!kölcsönös szimpátia alapján!nyiregy és környéke!
Hparokat párokat keresunk!a másik pár ffi tagja a miénket orálisan kielegitheti!női tagotok simogathatja!kölcsönös szimpátia alapján!unatkozó párok és ffiak ne keressenek minket!Nyíregyháza és kornyeke
Hparokat vagy párokat keresünk közös barátságra!a másik pár ffi tagja a mi női tagunkat orálisan kielegitheti!női tagotot simogathatja!csak komoly jelentkezőket várunk!nyiregy és kornyeke
Hparokat párokat keresünk közös barátságra;a másik pár ffi tagja a mi női tagunkat orálisan kielegitheti!női tagotok simogathatja a miénket!csak komoly jelentkezőket várunk!

Szombat este valentinoztunk a dreamlandben!egy pesti szállodában aludtunk másnap jöttünk haza!nos ennek clubnak a hangulata most sem változott!bár most egy kicsit érdekes módon kevesen voltunk voltunk!de még így is volt bőven látnivaló!igaz kicsit lepukkant büdös dohanyszagu a club de ennek ellenére a társaság jó!mi biztos hogy fogunk még odamenni!aki nagyon igényes helyet keres annak nem ajánljuk!de aki bulizni és jókat xekxelni annak igen!
Hparokat keresünk !vagy párokat!közös barátságra!mi ápolt igényes hpar vagyunk!Nyíregyháza és kornyeke

Ma megint megyünk a dreamlandben!remélem megint ott lesz az a hpar akikkel múltkor jokereztuk magunkat!remélem a párom már többet fog engedni a másik pasinak!

Benneteket is szerettünk volna megismerni!de nem jött válasz!pedig ahogy leírtad hogy történt nálatok a dolog a baratoddal elég izgató volt!))(
Írtunk neked!meg email cimet is küldtünk !és nem jött válasz!
Hparokat párokat keresünk esetleg jóképű ffit közös barátságra!akik mernek is randizni!Nyíregyháza és környéke!
Hparokat párokat keresünk közös barátságra!a másik pár ffi és női tagja is simogathatja a miénket!Nyíregyháza és környéke!
Hparokat keresünk közös barátságra!35-50kozott!Nyíregyháza és környéke!
Párt hpart keresünk nyiregy és környékéről!40-50kozott!
Hparokat párokat keresünk!közös barátságra!a másik pár ffi tagja a női tagunkat orálisan kielegitheti!női tagja simogathatja!vagy hétvégi swingerclub latogatashoz utitarsakat!(dreamland)

Szerintem csak neked akart megfelelni!és jólesett neki az idegen érzése!semmi gond nincs ezzel!nálunk is volt ilyen igaz nálunk nem volt orál!a nejemet simogatta egy pár ffi tagja!és jólesett a páromnak!hétvégén is megyünk a dreamlandben!hátha ott lesznek!vagy valaki szimpik hpar!
Sziasztok;azt a fiatal párt keressük akikkel szombat este beszéltünk a dreamland öltözőjében!20-30ev közöttiek!Szegeden laknak és Londonban dolgoznak!mi nyiregyrol voltunk;jó lenne megtalálni benneteket!)))a feleségemnek nagyon bejottetek!írjatok ránk ha magatokra ismertek!
Párt vagy hpart keresünk közös barátságra!a pár ffi tagja orálisan kielegitheti női tagunkat!női tagja simogathatja erzekien!de viszonozza is!esetleg egy jóképű intelligens ffit!autóban meg szálloda kizárt!
Hparokat keresünk vagy párokat közös barátságra!esetleg jóképű intelligens ffit női tagunk csak orális kenyezteteshez!Nyíregyháza és környéke;akik messzebbről írnak azokkal nem tudunk randizni!mert fogadni nem tudunk!szálloda még autó kizárt!
Párokat hparokat keresünk közös barátságra;esetleg jóképű intelligens ffit!Nyíregyháza és kornyeke

Az én vágyam már teljesült!)))multheten voltunk a dreamlandben!és befekudtunk egy szimpatikus pár melle!és a pár ffi tagja erzekien simogatta a feleségemet csokolgatta a melleit!intim területen is!és csodák csodája hagyta magát!sőt a ffi megfogta a kezét és a párja fenekehez húzta!és simogatta a másik hölgy fenekét!csak amultam és bámultam!csak azért érdekes mert soha nem engedte az ilyen dolgokat!a házasságunk alatt;sőt elzárkózott mindentől!
Sziasztok!szombat este voltunk a dreamlandben!és azt a fiatal párt keresnénk akikkel beszélgettünk az öltözőben!kint dolgoznak Angliában (London)és most itthol vannak!mi nyiregyrol voltunk ott!mert a hölgy igazán bejött a női tagunknak!már itthol vallotta be!de a lánynak is bejött a női tagunk!ha olvassátok akkor írjatok ránk!jó lenne megtalálni benneteket!
és kérdeztem a végén a paromtol hogy jó volt?soha nem csinált még ilyet!az én unszolasimra történt az egész!és a válasz igen volt!ezért keresünk egy kellemes hpart vagy párt ahol a női tag simogatna a miénket ffi tagja meg orálisan kielegitene női tagunkat!kellemes szép barátságra vagyunk!
Hétvégén voltunk Pesten a swinger clubban és megtörtént az amire mindig is vágytam !a női tagunk engedte hogy egy másik pár ffi tagja simogassa csokolgatta erzekien a mellét;de ez még semmi!i is simogatta a másik pár női tagjának a fenekét!csak néztem mint a boci!soha senki nem ért hozzá 32eves házasságunk alatt!ha és az öltözőben is rakattanant egy fiatal leszbi lány!és kacerkodtak!és a szriptizes lány mag a nagy dudait belenyomta az arcomba!úgy elpirultam
Párt hpart keresünk közös barátságra!esetleg jóképű intelligens ffit!Nyíregyháza és környékéről!utazni max 50km ig! Komolytalan unatkozó párok ffiak ne írjanak!javes akinek írunk válaszoljon legyen benne annyi intelligencia!

Folytatom a történetet az öltözőben meg egy fiatal úgy 27-30ev közötti szegedi lány és a párja is rakattanant a felesegemre!kacerkodtak nevetgeltek!most már végképp nem tudom mi van!végül is én szerettem volna az egészet!és kérdeztem tőle hogy milyen volt amikor a másik ffi hozzányúlt!és a válasz az volt hogy jó!valaki írjon már valamit erről az egészről!vagy valaki volt már így?

Hétvégén voltunk egy swinger clubban!és megtörtént az amire vágytam mindig is!a feleségemet egy másik pár ffi tagja simogatta erzekien csokolgatta a melleit!és csodára a nejem hagyta magát!úgy meglepődtem hogy azt gondoltam valami filmet néztem!nos annyit az egészről hogy soha senki nem nyúlt hozzá 32eves házasságunk alatt!sőt elutasított minden ilyen kezdeményezést!de az még semmi a másik pár női tagjának a fenekét is simogatta!

Sziasztok!nekünk a dreamland ami igazán jó!most értünk haza!hatalmas buli volt!szeretünk odajarni!vegyes a korosztály!aki kicsit is bulizni szórakozni vagyik nyugodt szívvel ajánljuk nektek;
Hparokat vagy párokat keresünk!esetleg jóképű intelligens ffit!40-50kozott!Nyíregyháza és kornyeke
Hparokat párokat keresünk!esetleg jóképű intelligens ffit!40-50kozott!Nyíregyháza és kornyeke