puncinyalás (módjai, hogyan csinálod?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#507   2006. 05. 11. csütörtök 13:38
X Törölt felhasználó (16089)
Jó ez a kép és nekem ez meg van videón is:)
(Ez egy válasz irigykutya. üzenetére (2006. 05. 11. csütörtök 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 11. csütörtök 13:19
#506   2006. 05. 11. csütörtök 13:19
irigykutya. irigykutya.
#505   2006. 05. 10. szerda 21:06
stellike stellike VIP
Próbáltál már közeledni felé?
#504   2006. 05. 10. szerda 12:08
irigykutya. irigykutya.
hát persze hogy tudják élvezni... ha kipróbáljátok akkor te is meg fogod tapasztalni, (de 1 valami nagyon fontos ha azt mondja fáj akkor nem szabad erőltetni,csak a fokozatosság elvén szabad csinálni és hagyd hogy ő irányítson a behatolás menetén, gyorsaságán mert ő érzi mennyire tágul a popója) Kellemes gyakorlást wave
(Ez egy válasz bkkr1 üzenetére (2006. 05. 10. szerda 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 10. szerda 01:01
engem érdekelne ez a posisex,mert már láttam filmekben,de szerintem ott eléggé rájátszanak,vagy nem is tudom.még nem beszéltem erről barátnömmel de engem nagyon izgat a téma mert eléggé begerjeszt,ha látom magam elött a hátsóját.
Az lenne a kérdésem feléd,ha te/ti jártasok vagytok az ilyenbe,hogy a nő mit érez ilyenkor,vagy mit szeret benne,mi tetszik neki benne?Mert azt tudom hogy nekünk mért jó.De ott hátul is el tudna élvezni vagy hogyan??
örülnék ha megosztanád tapasztalataidat.
#503   2006. 05. 10. szerda 09:36
Ambulance Ambulance VIP
Mind1, azért kösz a segítséget, majd próbálkozom tovább, habár már vannak pozitív előjelek.
(Ez egy válasz Mr.Enigma üzenetére (2006. 05. 08. hétfő 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 08. hétfő 09:40
Akkor semmi ötletem nincs.
Ráő kell vezetni, szépen lassan.
Volt barátnőmmel fél évbe került mire rávettem a popsiszexre. Időbe tellett, de sikrül, méghozzá annyira jól, hogy az első alkalomnál ő kínálta fel. Mára már ott tartunk, hogy képes attól is elélvezni, ha a popsiját dugom.

Kitartás, türelem, finom rávezetés.
#502   2006. 05. 10. szerda 07:31
stellike stellike VIP
Teljesen idegentől nem! A páromtól igen. Most már tudom, hogy megmernén tenni, sokkal bátrabb vagyok, mint régen, de most van párom. Én csak bíztatni tudom a lányokat, ha szeretnék kinyalatni a puncijukat, tegyék meg! Hogy mi lesz a reagálás a kérésükre, szerintem valami olyasmi amit írtál. De csak bátran, ez egy nagyon jó dolog. Pláne, ha oda-vissza alapon működik.
#501   2006. 05. 10. szerda 01:01
bkkr1 bkkr1
engem érdekelne ez a posisex,mert már láttam filmekben,de szerintem ott eléggé rájátszanak,vagy nem is tudom.még nem beszéltem erről barátnömmel de engem nagyon izgat a téma mert eléggé begerjeszt,ha látom magam elött a hátsóját.
Az lenne a kérdésem feléd,ha te/ti jártasok vagytok az ilyenbe,hogy a nő mit érez ilyenkor,vagy mit szeret benne,mi tetszik neki benne?Mert azt tudom hogy nekünk mért jó.De ott hátul is el tudna élvezni vagy hogyan??
örülnék ha megosztanád tapasztalataidat.
(Ez egy válasz Mr.Enigma üzenetére (2006. 04. 26. szerda 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 26. szerda 08:15
Ambulance.
Lehet, hogy barátnőd ellenszenve a puncinyalással szemben pszichés eredetű, de ha elismerte, hoyg jó volt akkor érdemes továbbra is próbálkozni nála. Írtad, hoyg szűz. Ez is befolyásolhatja. Mindenesetre ne add fel, mertha jól sejtem te szívesen csinálod, neki meg jó. Csak próbáld meg úgy rávernni, hoyg ne érezzen erőszakot. És ne kegyelemből tegye, csak mert Te annyira akarod. Akarja ő. Erre kéne valahogy rávezetni, hoyg jó ez, és legbelül ő is akarja és engedjen ennek az érzésnek. Nem könnyű. Volt barátnőmet fél évig fűzögettem popsiszexre. Kb két hete megint sikerült egy kicsit jobben összegabalyodni, mint kéne (szakítás után egy évvel :D), de én elkezdtem ostromolni a popsiját, mert gumi híjján puncus ki volt zárva, de jó lett volna valahol bent befejeznia dolgot. Én meg addig addig sündörögtem ott, hogy sikerült feleleveníteni az élményt és mire bebújtam már ő akarta és ő volt az aki hmm, hogy is mondjam, megdugta a saját popsiját velem.
Mire volt jó ez a példa?
Korábban teljesen elutasította, hoyg ezt aztán nem, mert ez ciki, meghátmégis a popsijáról van szó, hát nem undorító ez? stb stb. Aztán most meg ő volt az aki élvezettel fogadta ilyen irányú közeledésemet.
Legfontosabb a türelem és az, hoyg megtanítsd neki, élvezni. Rá kell éreznie az ízérer, de ezt magának kell. Ellenben te sokat segíthetsz ebben. Kitartás, türelem, figyelmesség, meg barátnő ismeretében tudni kell mikor mennyit szabad hogyan ergo neked kell ügyesnek lenned. De érdemes próbálkozni tovább is, csak NE erőltesd!
#500   2006. 05. 09. kedd 19:23
stellike stellike VIP
Ez nem rossz dolog. Sőt! Én nem is értem a többi csajt!!
#499   2006. 05. 09. kedd 19:13
ismeretlenfiu00 ismeretlenfiu00
hát én nekiesnék ,s egyből kinylnám crazya
közben felizgulva a lány meg jót szopikázna,szoval mindketten jól járunk!!!
#498   2006. 05. 08. hétfő 09:40
Mr.Enigma Mr.Enigma
Akkor semmi ötletem nincs.
Ráő kell vezetni, szépen lassan.
Volt barátnőmmel fél évbe került mire rávettem a popsiszexre. Időbe tellett, de sikrül, méghozzá annyira jól, hogy az első alkalomnál ő kínálta fel. Mára már ott tartunk, hogy képes attól is elélvezni, ha a popsiját dugom.

Kitartás, türelem, finom rávezetés.
(Ez egy válasz Ambulance üzenetére (2006. 05. 03. szerda 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 03. szerda 21:05
Erre én is gondoltam, hogy ez lehet a probélma, hogy
"azzal szájjal adsz neki csókot amivel a punciját illeted" de ha ez lenne a helyzet, akkor ujjazás után az ujjamat sem nyalná le nem?
#497   2006. 05. 03. szerda 21:05
Ambulance Ambulance VIP
Erre én is gondoltam, hogy ez lehet a probélma, hogy
"azzal szájjal adsz neki csókot amivel a punciját illeted" de ha ez lenne a helyzet, akkor ujjazás után az ujjamat sem nyalná le nem?
#496   2006. 05. 02. kedd 08:51
Mr.Enigma Mr.Enigma
Namármost ha csupaszra borotválja és nem nyalhatod ki, az kb olyan, mintha lenne egy ferrarim és nem lépnék neki oda néhanapján. Vagy épp azért fizetnék a kurvának, hogy NE szopjon le. :)
Ez "pazarlás". Szerintem barátnőd túl sok női magazint olvashat, vagy helytelenül lett felnevelve.
Van egy olyan érzésem, hoyg nem azt tartja undorítónak, hogy te arrafelé malackodsz szájjal. Szerintem attól viszolyog, hogy azzal szájjal adsz neki csókot amivel a punciját illeted. Bár képtelennek tűnhet, de vannak még ilyen lányok. Meg fiúk is.
Én sok sikert kívánok neked és nyalásokban gazdag hosszú tartalmas kapcsolatot vele. :)
#495   2006. 04. 26. szerda 10:59
fly_25 fly_25
Jaja. ÉN fél órákat is el tudom nyalogatni a kedvest, ha épp olyanom van, és ezt ő nagyon is élvezi. :)

Amugy nemtudom, de kedvesem pld addig tiltakozott jobban, mig rá nem vettem, hogy az ajkait szedje le..

Aztán egyik nap megjelent csupaszon. :)
#494   2006. 04. 26. szerda 10:50
Ambulance Ambulance VIP
A módszert ismerem, mikor csináltam, nem tiltakozott ellene, csak utána. Mi köze van annak ahhoz hogy engedi vagy nem, hogy borotválja e a puncit vagy nem? Egyébként csupasz teljesen. Nyami!
#493   2006. 04. 26. szerda 10:31
fly_25 fly_25
Kérdezd meg tőle, hogy miért.

A jól bevált módszer, hogy a szájától elkezded lefelé csókolgatni, biztos , hogy hagyni fogja. Időzz sokat a mellénél, meg a pocakjánál. Tuti módszer. :)

Amugy borotválja magát, vagy natúr? Még az is benne lehet a pakilban, hogy valami ilyesmiről van szó.
#492   2006. 04. 26. szerda 10:05
Ambulance Ambulance VIP
Köszi a tanácsot, majd próbálkozok azért, de nem akarom erőltetni, nem szeretném hogy azt gondolja nekem csak a puncija fontos. Igazából nem nagyon akarom szóbahozni a dolgot, majd rávezetem és akkor talán megmondja miért tartja gusztustalannak. Eddig 2szer csináltam neki, egyik este, meg másnap reggel, akkor nem mondta hogy ne csináljam, csak később írta meg smsben, hogy gusztustalannak tartja.
#491   2006. 04. 26. szerda 09:07
fly_25 fly_25
Mi mindent ugy probáltunk ki, hogy megbeszéltük elötte. Barátnőm minden eddigit nagyon élvezett, igy volt a nyalogatással is. Szintén Szűz volt, és tiltakozott ellene, de csak az első alkalomig. :)
#490   2006. 04. 26. szerda 08:15
Mr.Enigma Mr.Enigma
Ambulance.
Lehet, hogy barátnőd ellenszenve a puncinyalással szemben pszichés eredetű, de ha elismerte, hoyg jó volt akkor érdemes továbbra is próbálkozni nála. Írtad, hoyg szűz. Ez is befolyásolhatja. Mindenesetre ne add fel, mertha jól sejtem te szívesen csinálod, neki meg jó. Csak próbáld meg úgy rávernni, hoyg ne érezzen erőszakot. És ne kegyelemből tegye, csak mert Te annyira akarod. Akarja ő. Erre kéne valahogy rávezetni, hoyg jó ez, és legbelül ő is akarja és engedjen ennek az érzésnek. Nem könnyű. Volt barátnőmet fél évig fűzögettem popsiszexre. Kb két hete megint sikerült egy kicsit jobben összegabalyodni, mint kéne (szakítás után egy évvel :D), de én elkezdtem ostromolni a popsiját, mert gumi híjján puncus ki volt zárva, de jó lett volna valahol bent befejeznia dolgot. Én meg addig addig sündörögtem ott, hogy sikerült feleleveníteni az élményt és mire bebújtam már ő akarta és ő volt az aki hmm, hogy is mondjam, megdugta a saját popsiját velem.
Mire volt jó ez a példa?
Korábban teljesen elutasította, hoyg ezt aztán nem, mert ez ciki, meghátmégis a popsijáról van szó, hát nem undorító ez? stb stb. Aztán most meg ő volt az aki élvezettel fogadta ilyen irányú közeledésemet.
Legfontosabb a türelem és az, hoyg megtanítsd neki, élvezni. Rá kell éreznie az ízérer, de ezt magának kell. Ellenben te sokat segíthetsz ebben. Kitartás, türelem, figyelmesség, meg barátnő ismeretében tudni kell mikor mennyit szabad hogyan ergo neked kell ügyesnek lenned. De érdemes próbálkozni tovább is, csak NE erőltesd!
(Ez egy válasz Ambulance üzenetére (2006. 04. 24. hétfő 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 24. hétfő 14:40
Arra is gondoltam, hogy esetleg azért gátlásos, mert még szűz. Habár szerintem idővel megváltozik a véleménye a puncinyalásról, és később engedékenyebb lesz, mondtam neki, csak azért csináltam, mert tudtam, hogy jó lesz neki. De ha nem szeretné, nem fogom előltetni.
#489   2006. 04. 24. hétfő 14:40
Ambulance Ambulance VIP
Arra is gondoltam, hogy esetleg azért gátlásos, mert még szűz. Habár szerintem idővel megváltozik a véleménye a puncinyalásról, és később engedékenyebb lesz, mondtam neki, csak azért csináltam, mert tudtam, hogy jó lesz neki. De ha nem szeretné, nem fogom előltetni.
#488   2006. 04. 24. hétfő 12:31
Ambulance Ambulance VIP
Úgy vagyok vele, hoigy nem kényszerítem semmire, amit nem szeretne, a úgy gondolja, hogy a szájába veszi, oké, de ha csak kézzel csinálja az sem gond.
 
... 15 16 17 18 19 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charli02 charli02
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 827db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 08. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!