Miért kel hazudni a neten, miért nem lehet saját maga?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#44   2016. 08. 22. hétfő 10:11
xy_pasi xy_pasi
mert így élik meg azokat a dolgokat egyesek amire a való életben csak vágynak de nem merik vagy nincsenek képességeik hogy megtegyék....
lásd hány olyan tag van aki nem tesz magáról fel semmi képet vagy videót "csak" mondja hogy ő ki és milyen....
#43   2016. 07. 02. szombat 22:21
Franciakulcs Franciakulcs
Nem vagyok egy regényíró, de most dolgozom ezért ráérek.... smile Teli van az oldal 22 centis milliomosnak látszó "aranyifjuval", perverznek látszani akarókkal, egoistákkal akik csak MAGUKRA gondolnak. /Akinek nem inge.../ Nem tudom mi az oka az őszinteség hiányának, mert a végén ugy is BUKTA VAN !! Meg kellene legalább ITT /az anonimitásba bujva/ korrektnek lenni ! A végére még: MINEK IRKÁLNI EGYSZERRE 4-5 helyre amikor ugyanazt keresi valaki ??? Üdv: L eljen
#42   2016. 06. 02. csütörtök 20:45
Caracas79 Caracas79
Félelem a társalom megbélyegzésétől,gyűlölet azok irányába,akik mások az adott személyhez képest,szórakozás másokkal,ami pszichopata jellemvonás,önmaga megtalálásának hiánya,mert még a 4.,5. x idejében sem tudja,hogy ki ő valójában.Szerintem ezek lehetnek az okok.Akármelyik is igaz,átkozottul szánalmas.Aki nyitott személyiség szexuális téren,azzal lehet ha nem is nemi,de minimum baráti kapcsolatot kiépíteni.Ilyen tiszta emberekre lehet,és kell is építeni egy közösséget!!Inkább kevés őszinte ember,kiknek körében boldog a másik,mint sok aljas hazug,akik miatt elvész a bizalom egymás közt!!
#41   2014. 05. 31. szombat 11:30
X Törölt felhasználó (233340)
Mert sok a kretén otthoni fa...szverő aki ebben leli örömét hogy álnév mögé búlyik!!
#40   2014. 04. 17. csütörtök 15:46
Gyugyu62 Gyugyu62
Igazad van.....Sokszor eszembe jut hogy itt álnevek mögé bújva se mernek igazat mondani az emberek, pedig itt azért lehetne már a hasonló érdeklődés miatt is. confused
(Ez egy válasz gabcse300 üzenetére (2014. 04. 13. vasárnap 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 13. vasárnap 17:05
Ezt kérdezem állandóan én is!Igazából nem csak a neten hazudnak az emberek,hanem az életben is a munkában a barátságban,de legfőképpen a párkapcsolatban és ez a legrosszabb dolog ami megeshet,de ebből is látszik,hogy önzőek és sajnos egyre inkább a mai helyzet,társadalmi viszonyok egyre inkább erre felé halad,mert csak így érik el a céljaikat!Egyébként aki eleve a neten hazudik az hazudik az életben is!
#39   2014. 04. 13. vasárnap 17:05
gabcse300 gabcse300
Ezt kérdezem állandóan én is!Igazából nem csak a neten hazudnak az emberek,hanem az életben is a munkában a barátságban,de legfőképpen a párkapcsolatban és ez a legrosszabb dolog ami megeshet,de ebből is látszik,hogy önzőek és sajnos egyre inkább a mai helyzet,társadalmi viszonyok egyre inkább erre felé halad,mert csak így érik el a céljaikat!Egyébként aki eleve a neten hazudik az hazudik az életben is!
#38   2012. 02. 24. péntek 10:36
karoasz karoasz
Kedves Angel! Jó látni, hogy nem csak a szekszben vagy igényes, hanem az írásban, fogalmazásban is. E mellett még szerény is vagy, mert átlagos kinézetűnek tartod magad. A képeid alapján én egyszerűen szépnek gondollak,.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 24. péntek 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (749903) VIP
2012. 02. 24. péntek 10:01
Szerintem sokan azért hazudnak mert fogalmuk sincs arról hogy kik is ők valójában milyen értékekkel rendelkeznek és mit is akarnak az élettől,így folyton új személyiséget vesznek fel ezáltal is keresik önmagukat,érdekes téma és elgondolkodtató vigyor2
A másik az hogy a mai világ arról szól hogy kinek milyen a kinézete milyen ruhája telefonja autója háza van,maga az egyén pedig elvész a nagyzolás közepette így azok akik nem születtek isteni szépséggel és értelemmel nem mernek nyitni kezdeményezni és bújva lopva hazudnak maguknak és másnak is,ami valahol érthető,én aki átlagos kinézettel élek még nekem is nehéz létezni,de a megoldás az önmagunk elfogadása és értékeink megmutatása másoknak.
Szoktam mondani:A jó emberek mindig megtalálják egymást wave
#37   2012. 02. 24. péntek 10:01
X Törölt felhasználó (749903) VIP
Szerintem sokan azért hazudnak mert fogalmuk sincs arról hogy kik is ők valójában milyen értékekkel rendelkeznek és mit is akarnak az élettől,így folyton új személyiséget vesznek fel ezáltal is keresik önmagukat,érdekes téma és elgondolkodtató vigyor2
A másik az hogy a mai világ arról szól hogy kinek milyen a kinézete milyen ruhája telefonja autója háza van,maga az egyén pedig elvész a nagyzolás közepette így azok akik nem születtek isteni szépséggel és értelemmel nem mernek nyitni kezdeményezni és bújva lopva hazudnak maguknak és másnak is,ami valahol érthető,én aki átlagos kinézettel élek még nekem is nehéz létezni,de a megoldás az önmagunk elfogadása és értékeink megmutatása másoknak.
Szoktam mondani:A jó emberek mindig megtalálják egymást wave
#36   2011. 08. 21. vasárnap 16:40
Zsuzsa Zsuzsa
Anno,mi a txt c6-en,minden honapban vagy Szolnokon,vagy Debrecenben szerveztünk ismerkedős talikat..Általában a honap elején,mikor volt fizetés.. smile
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2006. 02. 03. péntek 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 02. 03. péntek 07:50
eljen Szivesen találkoznék én is 1-2 fórumátorral személyesen , de 4-5-(6) órás buliért 1napot utazni + szállás stb.
#35   2011. 06. 23. csütörtök 15:52
-Lencsy- -Lencsy-
A kérdés jó ! Én is többször elgondolkodtam már rajta !
Szerintem az az ember aki másnak, másmilyennek adja ki magát kétség kívül játszik és talán szerepet játszik saját magának is ! Attól hogy azt hazudja, hogy gazdag , jóképű , sportos ..talán azokat a vágyait testesíti meg amilyen épp hogy nem ! A neten nagyon sok ilyen fantom játékos van , mert a net világa ápol és eltakar ! Én a magam részéről mindig ,mindenhol magamat adom legyen az jó vagy rossz tulajdonság . Nincs szükségem arra , hogy szerepet játsszak és mivel sokan személyesen is ismernek, felesleges is lenne másmilyennek mutatkozni smile
#34   2008. 07. 02. szerda 11:09
MrEnigma MrEnigma
Ezt nem értem ez msot hogy jön ide?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 02. szerda 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 07. 02. szerda 09:08
A net az egy játék, veszélyes játék. Sokan megégették magukat, mert készpénznek vették amit mások mondtak. Vannak emberek akik a másik énjükbe költöznek amikor rákapcsolódnak a netre, és annak mutatják magukat akik szeretnének lenni. Természetesen ez előbb-utóbb kiderül, és nagyon gyorsan a süllyesztőben végzi az illető. Utána már jöhet akármilyen nickkel, a stílusáról amit nem tud megtagadni felismerik és hiteltelenné válik. Az egyenes beszéd, az itt is megtérül és nagyobb tiszteletet lehet elérni vele, mint a nagyotmondással. Mindenkinek tanácsolom, különösen a kezdőknek az óvatosságot, és ne szaladjon bele olyan kapcsolatba, ahol a gyanú árnyéka felmerül a legkisebb mértékben is.
#33   2008. 07. 02. szerda 09:08
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
A net az egy játék, veszélyes játék. Sokan megégették magukat, mert készpénznek vették amit mások mondtak. Vannak emberek akik a másik énjükbe költöznek amikor rákapcsolódnak a netre, és annak mutatják magukat akik szeretnének lenni. Természetesen ez előbb-utóbb kiderül, és nagyon gyorsan a süllyesztőben végzi az illető. Utána már jöhet akármilyen nickkel, a stílusáról amit nem tud megtagadni felismerik és hiteltelenné válik. Az egyenes beszéd, az itt is megtérül és nagyobb tiszteletet lehet elérni vele, mint a nagyotmondással. Mindenkinek tanácsolom, különösen a kezdőknek az óvatosságot, és ne szaladjon bele olyan kapcsolatba, ahol a gyanú árnyéka felmerül a legkisebb mértékben is.
#32   2008. 01. 02. szerda 22:27
Csabey Csabey
nemtom ki mit mond általában...igazat, hamisat, mindenki magánügye. nekem is volt már hasonló tapasztalatom mint srac11ker-nek, és olyan is hogy valkit hazugságon fogtam.
Láttam ezeknek a következményét ezért én úgydöntöttem hogy igazan és egyenesen kell beszélni. Elszoktam mondani "Nézd hiszed nemhiszed, engem nem érdekel, én elmondtam az igazat a többi rajtad áll."
#31   2007. 08. 06. hétfő 06:56
xxxg xxxg
sokszor az igazat se hiszik el sajnos
#30   2007. 08. 05. vasárnap 21:24
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
"A hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát"Ez az idézet igaz ide a fórumra is,fél éve fórumozok itt és 20 olyan forumozó van véleményem szerint aki saját magát adja,biztos van több is hisz sokan meg fordulnk itt ,de tényleg szemét dolog ha valaki nem válalja önmagát gondolja a kutya sem ismer,de rájönni mikor az 5 hozzászólásának semmi köze az 1hsz találkoztam már ilyennel is.Az ilyennek csak magukt csapják be,ezek jellemtelen emberek
#29   2006. 11. 05. vasárnap 23:47
X Törölt felhasználó (137313)
Hidd el Nekem,h. olyan gyakori,h. más nevével is belépnek,csakhogy rossz véleményt alkossanak a többiek.Aztán + hiába bizonygatod /nád,h. nem te vagy a klón.Úgysem hiszik el,m. nem érdekel senkit a véleményed.
#28   2006. 11. 05. vasárnap 23:44
X Törölt felhasználó (137313)
worship tökéletesen 1etértek veled...csak vannak,akik ezt nem így látják pardon1
#27   2006. 11. 02. csütörtök 18:18
X Törölt felhasználó (62015)
szia makaveli22
#26   2006. 11. 02. csütörtök 17:45
X Törölt felhasználó (62015)
sztem nincs értelme hazudni attól nem leszel több...a máik lehet én vagyok érzékeny de nekem fáj ha nem hisznek nekem úgyhogy általában kussban maradok szomoru1
#25   2006. 11. 02. csütörtök 17:24
WildHorse WildHorse
Amugy a témához még annyit, hogy egy kicsit bonyolítsuk.......
Szóval én egy vörös hosszú hajú szeplős srác vagyok aki 25 éves és még soha nem volt nővel.magasságom 162 cm és 105 kg vagyok egy gyárban dolgozom állatbőrőket savazok, de itt mindenkinek adom a bankot, hogy egy viszonylag jóképű srác vagyok akit kedvelnek a nők és sok kalandom volt már.
Melyik lehet rólam az igaz amit itt írok vagy az ahogyan most leírtam magam? confused schmoll2
 
1 2 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Herceg24 Herceg24
Nyitás ideje: 2006. 02. 01. szerda
Üzenetek: 84db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 21. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!