Mi volt tegnap este?!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 172 173 174
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14   2004. 11. 03. szerda 10:37
Moncy Moncy
Na most engem mardos a sárga irigység... pardon1
Mostanában nem nagyon volt jó éjszakám vagy jó reggelem... de amint lesz beszámolok róla wave crazya

Kuklukszklán: Innentől tök mind1 hogy kapcsolatban élsz vagy sem.12 év után.....
#13   2004. 11. 03. szerda 10:24
kuklukszklán kuklukszklán
remélem a párok között nem csak a megszokott sex van
#12   2004. 11. 02. kedd 09:50
Crazy-Baby Crazy-Baby
Sziasztok!

Tegnap este aludtam.......de okt30/ chat buli volt ami nagyon király volt......utánna sok szex.....okt31.-én is meg nov1-én is sok sok szex........nyami nyami :)))))))))))))))))
by by
puszzzzzzzzzzzzzzz
#11   2004. 11. 02. kedd 05:54
Moncy Moncy
Párok között nap mint nap..
tegnap este... semmi csak a szokásos fürdés, tv, alvás.... vigyor5
#10   2004. 10. 31. vasárnap 21:27
pöcsöske pöcsöske
Bevoltam készülve,meg baszva és reggelig egy kricsniben ittunk a haverokkal:)) Az asszonyok meg otthon durciztak:DDD
#9   2004. 10. 31. vasárnap 19:13
lótusvirág lótusvirág
Hát... én széttáncoltam a lábam...
#8   2004. 10. 31. vasárnap 18:30
eros007 eros007
Így leírva ez sírva röhögős volt, de átélni biztos rossz lehetett.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 31. vasárnap 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 31. vasárnap 11:21
Akkor ezer bocsi wink
Na hogy nálunk mi volt tegn. éjszaka?? Ne tudd meg... összecsomagoltam az uramat....és mehet vissza a feladónak vigyor schmoll2
#7   2004. 10. 31. vasárnap 17:29
kuklukszklán kuklukszklán
nállunk sima francia óra volt aztán alvás crazya crazya crazya crazya
#6   2004. 10. 31. vasárnap 11:42
kuklukszklán kuklukszklán
Szia nem is olyan rég irtam neked egy pár sort válaszolva a nyitott házaságra!Miért külted vissza már nem volta régi?Nem hozott tüzbe vagy csak egyszerüen nem kivántad!Vagy teljessen szar volt?
#5   2004. 10. 31. vasárnap 11:21
Moncy Moncy
Akkor ezer bocsi wink
Na hogy nálunk mi volt tegn. éjszaka?? Ne tudd meg... összecsomagoltam az uramat....és mehet vissza a feladónak vigyor schmoll2
#4   2004. 10. 31. vasárnap 11:19
kuklukszklán kuklukszklán
milyen élménybeszámoló??????????????,Én nem a buli miatt nyitottam arra gondoltam hogy ami a párok között történik nap mint nap "dolog" arról irjunk vigyor5 vigyor5 heureka
#3   2004. 10. 31. vasárnap 11:12
Moncy Moncy
Figyi!! Nem akarok kötözködni.. de nem tom minek indítottad ezt a topicot!!!
"Az a bizonyos buli".... ott vannak fotók.. és ott lesz élménybeszámoló!! wave
#2   2004. 10. 31. vasárnap 11:08
kuklukszklán kuklukszklán
Tudom a p lemaradt:)))))
#1   2004. 10. 31. vasárnap 11:07
kuklukszklán kuklukszklán
Sziasztok szeretném ha megosztanánk jó és rossz tapasztalatot örömet és haragot de csak az igazat!
 
... 172 173 174
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kuklukszklán kuklukszklán
Nyitás ideje: 2004. 10. 31. vasárnap
Üzenetek: 3474db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!