Sziasztok! Hölgy , pár hetero alapon? Akár autoskaland is? Sex?☺️K. barcika és környéke☺️
Sziasztok! Miskolcon kisebb farkú pasi aki szívesen beszállna egy duci feleséggel rendelkező párhoz?! Csak hetero emberek írjanak !
Cegléd környékén nagy adagokat nyelem.
Reptérnél?
Győrben szopnèk. Helyem van.
Reptérnél most valaki ürítene?
Ma este dömsödön lightos autós kalandot keresek
Sziasztok. Most délelőtt nő vagy pár esetleg budapest és vonzáskörzetében? Kis kaland,vagy akár csak cuckold....
Faszimado Transzi vagyok.. Szombathely mellett lakom Nemeskoltán.( Augusztus 16- ÁN SZOMBATON 13-17 óráig Csempeszkopács és Nemeskolta közt erdős részen amit( fehér ruhával jelzek) autóval szemben erdő szélén tudsz parkolni és lehetőleg úgy hogy mezőgazdasági gépek esetleg tudjanak közlekedni!A fehér ruhánál csak gyalogosan tudsz bejönni az erdőbe és ott Csillogó olajossan fekszek egy pléden...Aki akar szopathat,seggbe baszhat,rám verheti,vagy csak lehugyozna az jöjjön.Aki jön azt kielégitem,alázhat. Jó ribancotok lesszek hisz űritésre jó vagyok.!Hívhatsz több farkat is mert szeretem..Ha látsz parkolni autót akkor meg várod vagy beszálsz.
Sziasztok!
Tolna-Baranya megyében keresek hölgyeket, vagy párokat, akik kedvelik az autós témát
Tolna-Baranya megyében keresek hölgyeket, vagy párokat, akik kedvelik az autós témát

Köszi a tegnapi estét reptér kiserdőnél a párnak!
Reptérnél ma délelőtt?
Ma reggel Kmèt ès kke. autós kaland?
Sziasztok!
Ma reggel Orosháza környékén?
Ma reggel Orosháza környékén?
Sziasztok Siófok nyaral valaki Európa Hotel be? Bisex FF? Pár ?vagy Nő?aug 20itt vagyok ..Tali bármikor Ma is
Sziasztok! 41 éves bi uni női fehérneműs pasi vagyok! Debrecenben Augusztus 18 -án este valaki? A Nagyerdő temető és Teva körül? Írj
Szépvölgyin valaki?
Sziasztok! Van pár a reptéren aki ismerkedne ?
Van egy rossz hírem: az időt nem fogod tudni megspórolni. Ha nincs, akkor így jártál, de gondolom azt már tapasztaltad, hogy amit csinálsz, annak semmi értelme.
(Ez egy válasz Cris7gg üzenetére (2025. 08. 15. péntek 23:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2025. 08. 15. péntek 23:03

Figyelj haver. Nem emlékszem,hogy téged megszólítottalak volna a topicban. Nem tudom,hogy gondolod,hogy csak random idegen embereket felkérdezel, számonkérsz!!? Moderátor vagy? Ha zavar a kiírás,akkor ez van. Engem is zavar egy-egy írás, de semmi jogom nincs leoltani valakit, mert esetleg nekem nem tetszik amit ír. Tiéd esetleg a terület odakint? Te csinálsz bohócot magadból,hogy mindenkinek beleszólsz a dolgába,ahogy látom a kommentjeidet. Azt majd én eldöntöm,hogy hogyan ismerkedek, de köszi a tanácsot. Nem mindenki olyan időmilliomos,hogy órákat kergetőzzön vagy ácsorogjon kint. Ha válaszol egy pár és meg van beszélve,majd akkor kimegyek,ha nem akkor így jártam. DE KÖSZI a tanácsot haver. Szép estét neked is
Most repternel valaki szopatna?